Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Ракетин

Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

12,850 posts in this topic

6 часов назад, OlexanderSh сказал:

Я вважаю: слабкі сім'ї не повинні виховувати маток, це впливає на якість маток.:IMHO: 

На Вашу думку... сім'я якої сили  виховає маток найвищої якості ?

5 часов назад, Віталій.В сказал:

сім'я якої сили  виховає маток найвищої якості ?

Чим сильніша тим краще(перед початком роїння в родині зявляються бджоли-годувальниці з надлишком молочка).

3 часа назад, OlexanderSh сказал:

Чим сильніша тим краще

Попередні роки при підготуванні виховательки в 10р/в " ногою трамбував" бджолу,  залишав  9р + колодязь,  в цьому році через зимові "підзатильники"  колег :az: та рекомендації , вихователька  була на 4р + колодязь,  а саме:  біля гарної сімї  ставив другий вулик ППС на 10р в який переносив 8р  добре обсижених, через добу - дві залишав в вихователці 2р кормові + 2р печатного розплоду  між якими колодязь для прививки, мені здалосся що такої виховательки вдосталь.

При першій закладці маток одну рамку з розплодом замінив знову на печатний розплід як відсотків 70 бжоли вийшло,  в новій рамці печатки  було декілька штук відкритого розплоду та для експеременту не зривав їхні маточники, вихователька такої сили виховала моїх 27шт із 30-ти, та своїх заклала  11шт  молочка в усих маточниках було дійсно багато. 

Edited by Віталій.В

3 минуты назад, Віталій.В сказал:

Попередні роки при підготуванні виховательки в 10р/в " ногою трамбував" бджолу,  залишав  9р + колодязь,  в цьому році через зимові "підзатильники"  колег :az: та рекомендації , вихователька  була на 4р + колодязь,  а саме:  біля гарної сімї  ставив другий вулик ППС на 10р в який переносив 8р  добре обсижених, через добу - дві залишав в вихователці 2р кормові + 2р печатного розплоду  між якими колодязь для прививки, мені здалосся що такої виховательки вдосталь.

При першій закладці маток одну рамку з розплодом замінив знову на печатний розплід як відсотків 70 бжоли вийшло,  в новій рамці печатки  було декілька штук відкритого розплоду та для експеременту не зривав їхні маточники, вихователька такої сили виховала моїх 27шт із 30-ти, та своїх заклала  11шт  молочка в усих маточниках було дійсно багато.

То чом пан не спить в таку рань та думає про маток яких він виводитиме весною???:umora:

1 минуту назад, Фанат сказал:

То чом пан не спить в таку рань та думає про маток яких він виводитиме весною???:umora:

Дурнувата голова не дає,  в мене тари не вистачає тому зараз піду пиляти дошку на пилорамі  для майбутніх корпусів,  тоді і меду вдосталь буде :ah:, а як буде меду вдосталь:hmm: то буде що і здавати по 23 :ah:...

1 минуту назад, Віталій.В сказал:

Дурнувата голова не дає,  в мене тари не вистачає тому зараз піду пиляти дошку на пилорамі  для майбутніх корпусів,  тоді і меду вдосталь буде :ah:, а як буде меду вдосталь:hmm: то буде що і здавати по 23 :ah:...

Хай пан закине цю дурню.

6 минут назад, Фанат сказал:

Хай пан закине цю дурню.

Та канешно :blink:, а хтож буде заготовельників  піднімать...

Edited by Віталій.В

Только что, Віталій.В сказал:

Та канешно :blink:, а хтож буде заготовельників  піднімать...

Дураків вистачить.:IMHO:

3 минуты назад, Фанат сказал:

Дураків вистачить.:IMHO:

Так і яж  про те :ah: 

14 минут назад, Віталій.В сказал:

Дурнувата голова не дає,

15 годин тому, OlexanderSh сказав:

Я вважаю: слабкі сім'ї не повинні виховувати маток, це впливає на якість маток.:IMHO: 

Весною все стане ясно. Але по матці не бачив слабкості в червлінні. Звичайно потрібно мати дуже сильні материнські сімї і виховательки і такі-ж батьківські...весної буду це робити.

14 години тому, ДобровоЛ сказав:

Оце правильно - "Врахуйте, це в моїх умовах і з моєю породою...:ay:

Обов"язково ці чинники потрібно враховувати. А чим сильніша сім"я,  медові запаси потрібні ж більші, як би там не було. :ah: :IMHO:

Ах Ви за медові запаси усі боїтесь. А якщо ті сильні сімї віддачу дають  суперову і в рази меду принесуть, що не окупиться?

9 годин тому, Віталій.В сказав:

На Вашу думку... сім'я якої сили  виховає маток найвищої якості ?

"ПАСІЧНИК НАЗАРІЙ" відповів на Ваше запитання в одному із відео про виведення маток.

3 минуты назад, Uran сказал:

"ПАСІЧНИК НАЗАРІЙ" відповів на Ваше запитання в одному із відео про виведення маток.

Ссилку можна ?

1 година тому, Віталій.В сказав:

Ссилку можна ?

це і є ссилка, в ютубі "ПАСІЧНИК НАЗАРІЙ".

3 часа назад, Uran сказал:

це і є ссилка, в ютубі "ПАСІЧНИК НАЗАРІЙ".

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_fc5aa784-6f42-48a2-b09b-fd0ccfe1cc24

16 минут назад, Мико сказал:

Это не то . 

5 часов назад, Віталій.В сказал:

Ссилку можна ?

можно 

38 минут назад, koste сказал:

Это не то . 

Вот ссылка на канал 

https://www.youtube.com/channel/UCubiSNyMgb_jijRQuzTmxRw

16 часов назад, <юра> сказал:

И что это за иошники без фамилий и адресов явки :umora:и номеров телефонов?:hmm:

Это люди которые занимаются ИО в основном для себя и не большими партиями продают заграницу  они форумчани а называть имена и тем более давать телефоны  будет рекламой и я не могу назвать людей без их согласия на это но они есть.:hi: 

Edited by tolik2362

24 минуты назад, Мико сказал:

можно 

Вот ссылка на канал 

https://www.youtube.com/channel/UCubiSNyMgb_jijRQuzTmxRw

Все верно. У меня главная не открывалась,так добавил.:ah:

16 часов назад, <Юра> сказал:

И что это за иошники без фамилий и адресов явки :umora:и номеров телефонов?:hmm:

Я думаю что так лучше . Вспомнил Богдана ... так после того как показал пасеку ,семьи покрали . Причем дважды ,просто жалко человека .:( Это явно были пчелаводы . 

1 минуту назад, koste сказал:

Я думаю что так лучше . Вспомнил Богдана ... так после того как показал пасеку ,семьи покрали . Причем дважды ,просто жалко человека .:( Это явно были пчелаводы . 

У Юры Теплова тоже украли несколько материнок 

2 минуты назад, Мико сказал:

У Юры Теплова тоже украли несколько материнок 

Та это вобще ...За него не слышал . :blink::(

8 часов назад, Uran сказал:

"ПАСІЧНИК НАЗАРІЙ" відповів

Ви мали на увазі  це відео ?

1 година тому, Віталій.В сказав:

Ви мали на увазі  це відео ?

мабуть це...а що, Вам не підходить ? Це рівноцінно майже повному даданівському корпусу+магазин розплоду. Спробуйте в себе це повторити

Edited by Uran

Дальше пожалуйста по теме "Пчела Бакфаст "