Перейти к содержанию
Ракетин

Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

В теме 10 491 сообщение

17 часов назад, bosik2017 сказал:

:IMHO:Ага, ще б  хоть пробували б читать  що хто пише в коментах чи повідомленнях  та ще  б і включали мозг про що пишеться тоа про що йдеться то може б менше  ква...   Наперід пробачаюсь за ква ква.    

Может именно здесь не прав . Просто достало в какую тему не залезь везде баки говно  злобливые а некогда себея не назовут бараном  хотя этого заслуживают вполне .Некого не хотел обидеть просто написал :IMHO1:

Поделиться сообщением

Вже якось писав, що маю Якесь там "еф 3" від Б21... З півтора десятка цьогорічних маток, які підсаджувались на бджолу від злюк(як на мене),  з димом взагалі всі спокійні, без диму одна дві сімейки можуть вести себе активно, і буває навіть пару вжалень...  Не збирався виводити хтозна яке "еф", але переплутав хто де сидів,(вигоріли номерки на вуликах). тому прийшлось виводити мододняк від того, що запам"ятав. і що краще перезимувало....

Поделиться сообщением

Только что, Володимир Джос сказал:

Вже якось писав, що маю Якесь там "еф 3" від Б21... З півтора десятка цьогорічних маток, які підсаджувались на бджолу від злюк(як на мене),  з димом взагалі всі спокійні, без диму одна дві сімейки можуть вести себе активно, і буває навіть пару вжалень...  Не збирався виводити хтозна яке "еф", але переплутав хто де сидів,(вигоріли номерки на вуликах). тому прийшлось виводити мододняк від того, що запам"ятав. і що краще перезимувало....

Це називається-Дворняжки. Вам в іншу тему.

Поделиться сообщением

8 годин тому, Василика сказав:

Если матка ужалит, она ласты склеит, или у нее жало осиное?

З фільмів Булатова, де Броніславович розповідає, матка місяць має яд, поки не плодна, коли нестися починає, то яд пропада, тому плідні матки весь час програють не плідним. правда вони і не повороткі у зрівнянні з другими

Поделиться сообщением

4 минуты назад, BezGmo сказал:

матка місяць має яд, поки не плодна, коли нестися починає, то яд пропада

А как же тогда, когда встречаются две плодные матки?

Поделиться сообщением

Тільки що, Сергiйко сказав:

не знаю, можу той відос пошукати, якщо треба

1 хвилину тому, Сергiйко сказав:

хоча якщо подумати, а чого вони зустрічаються??? якщо одна у вулику вже є, то другу бджоли явно викинуть, якщо одразу не приб'ють. багато хто розказує, що бували ситуації коли у вулику сіяли 2 матки

Поделиться сообщением

1 час назад, BezGmo сказал:
1 час назад, Сергiйко сказал:

хоча якщо подумати, а чого вони зустрічаються??? якщо одна у вулику вже є, то другу бджоли явно викинуть, якщо одразу не приб'ють. багато хто розказує, що бували ситуації коли у вулику сіяли 2 матки

До речі, в неділю замінив 4 старі матки і посадив по дві у спічечні коробки, в результаті через півгодини у одній коробці обидві матки мертві у другій одна жива а друга мертва. То мабуть все таки жалять і плідні?:hmm:

Поделиться сообщением

2 часа назад, BezGmo сказал:

З фільмів Булатова, де Броніславович розповідає, матка місяць має яд, поки не плодна, коли нестися починає, то яд пропада, тому плідні матки весь час програють не плідним. правда вони і не повороткі у зрівнянні з другими

Я спрашивал о другом - если пчела ужалит, то у нее жало отрывается, а как у матки, жало с крючком, или прямое

Поделиться сообщением

9 минут назад, Василика сказал:

у матки, жало с крючком, или прямое

где то читал что жало у матки без зазубрин, и поэтому не отрывается

Поделиться сообщением

В 18.07.2018 в 14:41, AVA сказав:

Зробив, уже оживають обидві пройшло 5 хв після 3хв наркозу

У шприцу голкою зробив отвір , потім саму голку вставив у бутилку як пішов газ  надів шприц

Поки писав оклигали

І як, засіяли Ваші ІОшки ? Допоміг наркоз?

Поделиться сообщением

5 годин тому, дон57 сказав:

Це називається-Дворняжки. Вам в іншу тему.

Коли мені буде потрібно, я Вас запитаю...

Поделиться сообщением

11 часов назад, BezGmo сказал:

Плодная матка не может изогнуться  и ужалить , неплодная это может сделать и поэтому побеждает в схватке. 

Поделиться сообщением

1 час назад, davolodya сказал:

І як, засіяли Ваші ІОшки ? Допоміг наркоз?

не поміг одну закрив під ковпак на виході з другої сімьї  завтра буде  другі сутки

Поделиться сообщением

7 часов назад, Володимир Джос сказал:

Коли мені буде потрібно, я Вас запитаю...

Запитайте краще в риб.:hi:Це Вам блище.

Поделиться сообщением

2 години тому, дон57 сказав:

Запитайте краще в риб.:hi:Це Вам блище.

Дивний.. З такими не спілкуюсь:af:

Поделиться сообщением

я от підселив матку і ізоляторі...направила і прийняли...а тоді дивлюсь за тиждень в там курка розплоду і маточники не запечатані і меду у всіх корпусах...а матки нема

Поделиться сообщением

12 часов назад, Uran сказал:

я от підселив матку і ізоляторі...направила і прийняли...а тоді дивлюсь за тиждень в там курка розплоду і маточники не запечатані і меду у всіх корпусах...а матки нема

Знайома ситуація.

Поделиться сообщением

15 часов назад, Uran сказал:

:IMHO: Я думаю , що основна проблема при підсадці маток Бакфасту  навіть до бджіл Бакфаст - це надзвичайна расова (генетична) віддаленість (відмінність від тих бджіл до яких підсажують) висхідних «компонентів» з яких власне і отримують ту різнобарвність різновидів ( ліній ) Бакфасту , що самими різними шляхами попадають на наші пасіки ... Теж в цьому місяці мав проблему з підсадкою острівних - хоч їх відразу і прийняли (бджола , що лупиться і хруща за матку прийме) , але  сіяти вони ніяк не починали ... Та по пораді Юрія Вальчука дав їм по рамці відкритого росплоду і процес пішов - правда десь сутки ганяли їх по рамках , - що лиси зайців по садку :umora: . (Явно ризикована маніпуляція) і чи то через стрес , чи то через відкритий росплод - таки засіяли ( через добу я всеж ті рамки з вуликів повиймав ) . P.S. А от матка ШО Б-3 від Сліпко Юрія - засіяла на четвертий день і без всяких бубнів...:)

Изменено пользователем Георгий14

Поделиться сообщением

35 хвилин тому, Георгий14 сказав:

:IMHO: Я думаю , що основна проблема при підсадці маток Бакфасту  навіть до бджіл Бакфаст - це надзвичайна расова (генетична) віддаленість (відмінність від тих бджіл до яких підсажують) висхідних «компонентів» з яких власне і отримують ту різнобарвність різновидів ( ліній ) Бакфасту , що самими різними шляхами попадають на наші пасіки ... Теж в цьому місяці мав проблему з підсадкою острівних - хоч їх відразу і прийняли (бджола , що лупиться і хруща за матку прийме) , але  сіяти вони ніяк не починали ... Та по пораді Юрія Вальчука дав їм по рамці відкритого росплоду і процес пішов - правда десь сутки ганяли їх по рамках , - що лиси зайців по садку :umora: . (Явно ризикована маніпуляція) і чи то через стрес , чи то через відкритий росплод - таки засіяли ( через добу я всеж ті рамки з вуликів повиймав ) . P.S. А от матка ШО Б-3 від Сліпко Юрія - засіяла на четвертий день і без всяких бубнів...:)

а можна де почитати, про те що бакфаст інша порода не приймає???

Поделиться сообщением

7 минут назад, BezGmo сказал:

Можливо десь і можна знайти інформацію ... Але вищенаписане це всеж тільки моя думка ... Це типу як у нігерів з алеутами чи у китайців з скандинавами - теж було-би не все просто :umora::IMHO:

Изменено пользователем Георгий14

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Георгий14 сказав:

Можливо десь і можна знайти інформацію ... Але вищенаписане це всеж тільки моя думка ...

таку думку я бачу не вперше от і хочу прочитати в якійсь літературі, так як у одних приймають бакфаст у інших ні, значить є якась причина о крім відмінності породи

Поделиться сообщением

2 минуты назад, BezGmo сказал:

о крім відмінності породи

:IMHO: Та думаю , що саме це ( генетична віддаленість ) і є причиною...

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Георгий14 сказав:

:IMHO: Та думаю , що саме це ( генетична віддаленість ) і є причиною...

я не сперечаюся, все ж хочу десь прочитати. але тоді б це було правило і сумніваюся, що у початківців таких як я без проблем би вийшло таку матку підселити. така б підсадка була б вищим пілотажем, до чого я поки не доріс

Поделиться сообщением

21 минуту назад, BezGmo сказал:

така б підсадка була б вищим пілотажем

Та не має тут нічого особливо складного - головне по «процедурі» усіх пунктів дотриматись .. На форумі є тема про підсадку «просто» - маток , раджу її перечитати , а якщо з Бакфастом щось , то тоді тут питання задасте . Я і сам з Бакфастом тільки шостий рік...

Поделиться сообщением

Только что, BezGmo сказал:

На практиці спостерігав

У відводок карпатки був поставлений маточник тихої зміни разом з рамкою від українки ( Егошина)

Відкрив вулик для конролю вихода матки. як раз матка прогризала кришечку було видно хоботок 

Через сутки відкриваю маточнок повністю печатний , піддів кришечку матка хотіла вилізти , але бджола питалась її запхать назад 

Відігнав бджолу матка вискочила її зразу погнали по рамкі 

Таким способом було підставлено в у відводки карпаток ( без відкритого розплоду)    до десятка маточників тихої зміни від українкок ( Егошина ) тільки половину прийняли, ,перебили сразу при виході.

Відводки з сімей карпатки Ф1 облітані у мене від уже принімали маток українки без проблем

Изменено пользователем AVA

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти