Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Ракетин

Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

В теме 8 632 сообщения

8 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А у цій вашій програмі @Mihail-ves є параметри для баків?:ah::umora:  Поділіться...:wave::please:

За дорого звичайно можу поділитись, але ще не вирішив за скільки маток її Вам рекомендувати;)

Поделиться сообщением

5 годин тому, Mihail-ves сказав:

За дорого звичайно можу поділитись, але ще не вирішив за скільки маток її Вам рекомендувати;)

А я, необізнаний, думав, що для баків таких данних ще не придумали ?..:ah:

Поделиться сообщением

belegstelle.jpg.4032af53d693264a8ba92056dee17fd3.jpg

Батьківськими сім"ями на станції спаровування Friedrichskoog в цьому році будуть дочки лінії B109(DB) 

Це класично виведена лінія бакфаста зі стабільними спадковими характеристиками. В109 відчула анатолійського впливу в останньому спарюванні. З цим повязані такі характеристики, як стійкість до захворювань і малі зимові втрати. Крім того вона дуже економна у споживанні зимніх кормів, тому має більші запаси для швидкого і неухильного розвитку. В109 має ранній старт, тому використовує весняний медозбір вище середнього, також сила сім'ї не просідає до пізніх медоносів. Не рійлива, лагідна, з відмінними показниками медопродуктивності.

Поделиться сообщением

9 годин тому, Imkervlad сказав:

belegstelle.jpg.4032af53d693264a8ba92056dee17fd3.jpg

Батьківськими сім"ями на станції спаровування Friedrichskoog в цьому році будуть дочки лінії B109(DB) 

Це класично виведена лінія бакфаста зі стабільними спадковими характеристиками. В109 відчула анатолійського впливу в останньому спарюванні. З цим повязані такі характеристики, як стійкість до захворювань і малі зимові втрати. Крім того вона дуже економна у споживанні зимніх кормів, тому має більші запаси для швидкого і неухильного розвитку. В109 має ранній старт, тому використовує весняний медозбір вище середнього, також сила сім'ї не просідає до пізніх медоносів. Не рійлива, лагідна, з відмінними показниками медопродуктивності.

Органічне бджільництво-вони утримують бджіл бакфаст  виключно в деревяних вуликах і обробляють від кліща вароа органічними кислотами і речовинами, мурашиною і щавелевою кислотами...їх бакфаст різного походження досить стабільний

Поделиться сообщением

39 минут назад, Uran сказал:

Органічне бджільництво-вони утримують бджіл бакфаст  виключно в деревяних вуликах і обробляють від кліща вароа органічними кислотами і речовинами, мурашиною і щавелевою кислотами...їх бакфаст різного походження досить стабільний

На сайте  BZF пока нет данных о линиях на 2018 год, интересно с какого дрессура взяли информацию о 

10 часов назад, Imkervlad сказал:

лінії B109(DB) 

Поделиться сообщением

я написал о них как о приверженцах органического пчеловодства...а кто где будет вьіставлять трутневьіе семьи, я сам узнаю от других...так что вопрос не ко мне

Изменено пользователем Uran

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти