Ракетин

Порода пчел Бакфаст (Buckfast Bee)

7 857 сообщений в этой теме

22 часа назад, Серж 82 сказал:

Цілком можливо, одного року бачив на соняху прозорі каплі клею досить великі і дуже клейкі, ймовірно бджола вимазується і втрачає здатність до польоту. Я не зрозумів - це одна сім'я в жені просіла, чи загальна картина по пасіці?

общая картина , отдельные семьи больше отдельные меньше, но по некоторым ооочень заметно...возможно связано с породой самих пчёл

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

16 часов назад, nibond сказал:

Потравили - це однозначно. Дія яду може бути різною залежно від дози. Скоріш за все летальної дози не було, але це не значить, що воно пройшло для бджіл безслідно - віку вкоротило однозначно. І тоді клініки отруєння ми не бачимо, у вулику весь час  повно розплоду, а сім'я не росте, стоїть на місці, а то й тане потихеньку. Ніяких хвороб не помітно. Саме така картина спостерігається у нас у всіх пасічників в окрузі. Хто з аграріїв, коли і чим - загадка?. Ну, звісно, погода в червні також не сприяла росту сімей, але й ослабнути тільки по  причині погоди не могли. Причину закліщенності для своїх відкидаю, бо ще в цьому році не бачив жодного ні в розплоді, ні на бджолах, а трутневий розплід досліджував не в одній сім'ї.

А тепер робимо висновки. Як протидіяти?

я трутня вырезаю как только запечатывают на протяжении первой половины лета  первому даю волю , клеща видел но поражённых от него пчёл нет визуально - что откидывает теорию поражения клеща , возможно нозематоз азиатский, но   пчёлы отлично развивались по весне - я склоняюсь к потраве  и возможно Анатолий прав Село  за 3 км (ближайшее) не иследовано возможно там проводили потраву какието возможные птицефермы...

Поделиться сообщением

17 часов назад, nibond сказал:

Причину закліщенності для своїх відкидаю, бо ще в цьому році не бачив жодного ні в розплоді, ні на бджолах, а трутневий розплід досліджував не в одній сім'ї.

А тепер робимо висновки. Як протидіяти?

На вашу думку, чомуу його так мало?

Поделиться сообщением

9 годин тому, Пахомич сказав:

На вашу думку, чомуу його так мало?

Якісно обробив минулого року.

Поделиться сообщением

10 годин тому, ЖекаNL сказав:

Анатолий прав Село  за 3 км (ближайшее) не иследовано возможно там проводили потраву какието возможные птицефермы...

Нині сказати хто травить складно, бо травлять усі. Без гербіцидів і пестицидів не обходиться жоден фермер чи й просто власник паю, не говорячи вже про агрофірми. Хімічне навантаження зросло в рази, пестициди, гербіциди,. різні стимулятори - все це потім потрапляє в нектар і бджоли перепускають через себе.

Ще п'ять років тому сім'ї о цій порі і погоді  виглядали так

5975034f63fbf_009.thumb.jpg.9539f31431b3ea835af0f6a54d528ed9.jpg

зараз такого не побачиш і в найсильніших сім'ях.

11 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

В 23.07.2017 в 00:17, nibond сказал:

Нині сказати хто травить складно, бо травлять усі. Без гербіцидів і пестицидів не обходиться жоден фермер чи й просто власник паю, не говорячи вже про агрофірми. Хімічне навантаження зросло в рази, пестициди, гербіциди,. різні стимулятори - все це потім потрапляє в нектар і бджоли перепускають через себе.

Ще п'ять років тому сім'ї о цій порі і погоді  виглядали так

5975034f63fbf_009.thumb.jpg.9539f31431b3ea835af0f6a54d528ed9.jpg

зараз такого не побачиш і в найсильніших сім'ях.

Могу сфотать, чуть меньше, но выкучились на славу)

Поделиться сообщением

В 21.07.2017 в 22:49, Мико сказав:

Надо провожать иностранок с точка 

и переходить опять на карпатку 

ну  якщо шо я тута, пакети з карпаткою підуть одразу:umora:

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас