Перейти к содержанию
Ракетин

Порода пчел Бакфаст (Buckfast Bee)

В теме 8 581 сообщение

19 часов назад, alexsandr chumakov сказал:

Пишіть уважно;)

напишеш тут неуважно... як кажуть "шаг вправо, шаг влево -попытка к бегству, прыжок наместе -попытка улететь" не дай Бог помилку допустить відразу "експерти" помітять і "поправлять" ;):umora::wave:

Поделиться сообщением

20 часов назад, Wladimir_K сказал:

Переходите на карніку?

а може він джмелів хоче розводити і великі і не кусають коли в руці не стиснути

Изменено пользователем Uran

Поделиться сообщением

По бакфасту Юхани линдена из Финляндии 

не подскажете 

если знаете 

его бакфаст имеет по вароостойкости 6 баллов из 6 ти? 

и зимостойкость так же максимальная 6 из 6 ти?

Вообщем просьба инфу повторить по Юхани 

если конечно несложно 

Поделиться сообщением

2 часа назад, Паланочка сказал:

"експерти" помітять і "поправлять"

А то... не помітять і не поправлять... наші "селікціонери", не дай -не доведи, "негра" "скандінавом" в метрику запишуть:ae:

Поделиться сообщением

16 минут назад, alexsandr chumakov сказал:

А то... не помітять і не поправлять... наші "селікціонери", не дай -не доведи, "негра" "скандінавом" в метрику запишуть:ae:

головне був би "хлопчик" , а як назвати то друга справа ;):ae:

Поделиться сообщением

1 час назад, Паланочка сказал:

головне був би "хлопчик"

Аби батька, після  народження цього "хлопчика","кондратій не схватив":blink:..."Чий би бичок не плигав,а телятко наше":ah:

1 час назад, Паланочка сказал:

а як назвати то друга справа

:) 

Поделиться сообщением

11 час назад, Граніт сказал:

даже десяток злых пчел формируют мнение о семье. Достаточно при спаривании одного трутня передающего злобу и семейка - не зовсім толерантна. Пчелы в семье являются не полнородными сестрами. Но и положительные ХПП даже одного трутня также влияют на семью.  Например трутень передает чистоплотность и в семье часть его пчел это поддерживают, нет ни моли, ни вароа.

Так,Сергію, але я ж відправляв неплідок. Так що трутні були точно не мої...:dntknw:

4 часа назад, Паланочка сказал:

напишеш тут неуважно... як кажуть "шаг вправо, шаг влево -попытка к бегству, прыжок наместе -попытка улететь" не дай Бог помилку допустить відразу "експерти" помітять і "поправлять" ;):umora::wave:

Так, Артеме! Прекрасні у нас літредактори, просто дійсно профі!:ay:Так називають людей, що вичитують верстку перед публікацією.:umora:

Поделиться сообщением

28 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Так, Артеме! Прекрасні у нас літредактори, просто дійсно профі!:ay:Так називають людей, що вичитують верстку перед публікацією.:umora:

"Заметьте не я это предложил"     Леня, исправляй в аватаре = Порода пчел - дочки от В73(АР) и В45(LJ) (из Голландии ) .

Поделиться сообщением

В 02.01.2017 в 19:05, Рус сказал:

Бакфаст у меня 4-й год кажется. В зиму пошло семей 70-т семей бакфаста, шесть или семь линий. Правда у меня все Ф-ки. Для себя решил что баки не для меня, поэтому пойдут под замену весной.  ............................................................

Насчет компактности. Я пчел не закармливаю - зимуют на своем меде. А с этим у бака проблемы, и менять 90% процентам семей гнезда в зиму (ибо пустые) меня напрягает. Ледачий я)))))

Из плюсов бака - это хороший старт и не ройливость.

Це перша об'єктивна інформація, яка заслуговує на довіру. До цього суцільне "ликование Парижа". Але ж в кожної породи, лінії є свої і плюси і мінуси, свої особливості.

Поделиться сообщением

26 минут назад, Брониславович сказал:

"Заметьте не я это предложил"     Леня, исправляй в аватаре = Порода пчел - дочки от В73(АР) и В45(LJ) (из Голландии ) .

Ось, Геннадію, як відкрию візу та з"їжджу ще раз до Йохемса, тоді й поміняю, якщо це так. Поговорю з ним і виясню всі деталі. Бо за ту B-45(LJ) він просив побільше ста євро. А у паспорті не стоїть "дочка"- по голандськи - "dohter". А стоїть  лише B-45(LJ) і її точний родовід.:dntknw: Та й яка різниця, хто кому кума чи сват?:ah: Її родовід - ось що важливе. А він у неї сумніву точно не підлягає,  бо бездоганний і без прогалин, яких у родоводах з UA - чуть не десятки. Точно вказані і батьки, і мати. А запліднювалась вона в Німеччині - він туди вивозив, хоч ШО займається вже не один десяток років... :IMHO:

Поделиться сообщением

3 часа назад, alexsandr chumakov сказал:

А "Негрів", як таких же немає.:dntknw: Ви що "не в курсі" ?Є "Афроамериканці"...:rofl:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Ось, Геннадію, як відкрию візу та з"їжджу ще раз до Йохемса, тоді й поміняю, якщо це так. Поговорю з ним і виясню всі деталі. Бо за ту B-45(LJ) він просив побільше ста євро. А у паспорті не стоїть "дочка"- по голандськи - "dohter". А стоїть  лише B-45(LJ) і її точний родовід.:dntknw: Та й яка різниця, хто кому кума чи сват?:ah: Її родовід - ось що важливе. А він у неї сумніву точно не підлягає,  бо бездоганний і без прогалин, яких у родоводах з UA - чуть не десятки. Точно вказані і батьки, і мати. А запліднювалась вона в Німеччині - він туди вивозив, хоч ШО займається вже не один десяток років... :IMHO:

Леонид, чесно, мне надоело уже вам предупреждения выдавать за саморекламу во всех подряд темах по всему форуму. Можно уже пари заключать в каком разделе вы еще не написали о своей Б45. 

Поделиться сообщением

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

В паспорте обычно пишут что матка дочка от ...., пишут кто мама - обозначение и родословная ( если ее нет в педигри ), далее указывается вид осеменения и отцовская линия (родословная трутней) при условии что матка ИО или островная.

Поделиться сообщением

Леонид Алексеевич, вы имеете право назвать свою матку как захотите 

Поделиться сообщением

21 минуту назад, nibond сказал:

Це перша об'єктивна інформація, яка заслуговує на довіру

Немного поржал:umora:. Особенно улыбнуло :)то, что ваш коллега не помнит сколько лет знаком с бакфастом. Очень объективна информация.:ay: А еще вспомнились ваши с ним посты в этой теме многолетней давности. ;)  И тут встал ваш вопрос о доверии ... .

Поделиться сообщением

13 минуты назад, Граніт сказал:

Немного поржал:umora:

Чоловік пасіку в 200 сімей перевів на бакфаста, а потім зрозумів, що ця порода йому не підходить. Про що це говорить - що йому не все розповідали про цю породу, а @Рус не новачок на форумі. Мені також подобається бакфаст, приглядаюсь. Відносно старих поглядів на цю породу, то за останні 10 років в українському бджільництві багато чого змінилось і не визнавати це по крайній мірі не розумно. Але так же нерозумно подавати однобоку інформацію.

Поделиться сообщением

51 минуту назад, Sanich сказал:

Леонид, чесно, мне надоело уже вам предупреждения выдавать за саморекламу во всех подряд темах по всему форуму. Можно уже пари заключать в каком разделе вы еще не написали о своей Б45. 

Вибачайте, Олексадре.:hi:Але ж то не реклама. :dntknw: Чесно кажучи, вона мені, ну абсолютно лишня. Просто хочу поставити всі крапки над "І", а де , в якій темі це можливо зробити? Самому цікаво стало розібратися у всіх деталях родоводів... А це ж тема Бакфасту... :dntknw:

Поделиться сообщением

1 час назад, Брониславович сказал:

В паспорте обычно пишут что матка дочка от ...., пишут кто мама - обозначение и родословная ( если ее нет в педигри ), далее указывается вид осеменения и отцовская линия (родословная трутней) при условии что матка ИО или островная.

Вибачай і ти, Геннадію. Замовкаю, бо посадять у "парилку"...:hi::umora: Мабуть все ж  доведеться відкрити тему - об"яву про продаж маток. А не хотілося б цього робити до квітня...:(

Поделиться сообщением

1 час назад, Sobol212 сказал:

Леонид Алексеевич, вы имеете право назвать свою матку как захотите 

Дякую, я в курсі ( якщо це до мене, бо я Олесандрович), а можна і просто по імені. :az:Та тут же не про це мова. :hi:Точно, що доведеться все ж достроково відкрити тему про продаж.:dntknw:

Поделиться сообщением

Леонид Алексеевич, запишите свою матку В45(LJ) на себя, потому что точно такая же матка вот в этом родоводе http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_LJ_2016.html

Это не в обиду.

Поделиться сообщением

19 минут назад, Sobol212 сказал:

Леонид Алексеевич, запишите свою матку В45(LJ) на себя, потому что точно такая же матка вот в этом родоводе http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_LJ_2016.html

Это не в обиду.

Так тож і є Йохемса родоводи...

Щодо образ - то ні в якому разі.:dntknw:  Мені..." істина дорожче..." , як казав колись один відомий грецький філософ по відношенні до Платона. Але я ще сам потроху розберусь у цьому до кінця. Не буду про ту матку тут писати, бо хоч Сан Санич досить й терпеливий, а у баню точно вже відішле.:ah::umora:

Поделиться сообщением

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Дякую, я в курсі ( якщо це до мене, бо я Олесандрович), а можна і просто по імені. :az:Та тут же не про це мова. :hi:Точно, що доведеться все ж достроково відкрити тему про продаж.:dntknw:

п.Леонід звичайно треба розібраться по "В45(LJ)" і фото її паспорта, розтавить всі крапки над "і", чи це вона чи її дочка (тоді даєм своє ім'я), але ж В73 (АР) знаходиться в Німетченні в Петерсона у вулику, а у Вас В-3 (DLO).

Поделиться сообщением

Интересно было  почитать , что писалось в теме Порода пчёл Бакфаст в 2013 году :ay:Такие баталии :hmm:

Изменено пользователем Мико

Поделиться сообщением

19 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Пане Леонід, ви самі вірите в те, що приїхали на пасіку до селекціонера люди далекі від бджільництва і сказали, що треба матку татові пенсіонеру з України. А він такий: Ооо шановні, то давайте я продам Вам свій цінний матеріал!!! Вже від обговорення Вашої голандки аж рябить.  Реально Санич правду написав про саморекламу :IMHO:. Все ніяк їй ціну не складете. Особисто я більше ніж впевнений що то звичайна матка контрольованого спарювання. Просто придбана зимувалою. 

Батько займається радіоспортом, і коли в єфірі говорять ні про,  точніше починають обговорювати заздалегідь прості і зрозумілі речі,  то він це називає 'точити болт' (Дуже проста токарна операція). Так от думаю що з голандкою вже дійсно досить точити болт. Без образ. :az:

Изменено пользователем konoval_am

Поделиться сообщением

11 час назад, Вадим Василюк сказал:

п.Леонід звичайно треба розібраться по "В45(LJ)" і фото її паспорта, розтавить всі крапки над "і", чи це вона чи її дочка (тоді даєм своє ім'я), але ж В73 (АР) знаходиться в Німетченні в Петерсона у вулику, а у Вас В-3 (DLO).

Дві доби у документах рився ! Знайшов усе! Але  виставлю пізніше - днів через пару - у своїй рекламі про продаж. Не хотів це так рано робити, але змушений, - бо Саніч стверджує що це треба писати у розділі про продаж... А я ж колись був законнопослушливим...:dntknw: А завтра займусь візою та страховками в Шенген, - внучка вже по скайпу посміхається!:umora::ay:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти