Перейти к содержанию
Ракетин

Порода пчел Бакфаст (Buckfast Bee)

В теме 8 468 сообщений

5 минут назад, вых сказал:

так зимует бакфаст:umora: 

Мои баки зимуют без всяких прокладок подкладок а как зимуют ваши и есть ли они у вас это вопрос :hi:

Поделиться сообщением

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Колеги, на скільки розумію у бакфасті Ф1 присвоюється при неконтрольованому спаровуванні, а при контрольованому нове ім'я кросу.

"нове імя" якщо матка виступає родоначальницею.. а контроль спарювання не грає ролі.(це просто відображається в родоводі) фантазії-  ф1 -неконтрольоване , ф0 -контрольоване, це  Українські реалії маркетенгу від матководів які ввійшли в термінологію бджолярів, але по суті не є правильними.

Поделиться сообщением

25.12.png

непонятно, глюк

Артем вы инкогнито:)

Поделиться сообщением

8 минут назад, ApisDirect сказал:

уже нет.

;):umora:

8 минут назад, ApisDirect сказал:

уже нет.

Поделиться сообщением

19 минут назад, Паланочка сказал:
28 минут назад, ApisDirect сказал:

уже нет.

скрываетесь, :umora:

"Замечательная я, потому что все меня замечают":)

Поделиться сообщением

7 часов назад, Паланочка сказал:

"нове імя" якщо матка виступає родоначальницею.. а контроль спарювання не грає ролі.(це просто відображається в родоводі) фантазії-  ф1 -неконтрольоване , ф0 -контрольоване, це  Українські реалії маркетенгу від матководів які ввійшли в термінологію бджолярів, але по суті не є правильними.

По суті неправильні, але теоретично кожен бажаючий маючи родоначальницю при неконтрольованому спарюванні буде давати нащадкам своє ім'я і їх під цим іменем продавати.

А питання вже буде інше чи хтось буде цікавити походженням батьківських сімей чи ні проблеми покупця.

Поделиться сообщением

В 25.12.2016 в 18:42, mukola-s сказал:

Та щоб там у тому пакеті не було б, але для чого це зараз робити та ще й виставляти фото?
В 25.12.2016 в 18:42, mukola-s сказал:

Що з цих бджіл буде якщо ви  вже сьогодні поставили канді?  

Розумно сказано.:IMHO: А мій бакфаст, та, звісно ж,  й не тільки  мій,  зимує без проблем. А проконтролюю його вже весною.

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

Щось затихла ця тема, торік якраз в цей час тут була кульмінація...

То хто що нового надибав про бакфаст? Так це порода чи ж все-таки "гібрид" ?:dntknw:

Поделиться сообщением

38 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Так це порода чи ж все-таки "гібрид" ?

Єврейска відповідь.

Льоню,це ще не порода і вже не гібрид.:umora:

А якщо серьозно то штучна порода створена людиною.:IMHO:

Поделиться сообщением

5 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Єврейска відповідь.

Льоню,це ще не порода і вже не гібрид.:umora:

А якщо серьозно то штучна порода створена людиною.:IMHO:

Так, Єгоре, це точно по - одеськи...:ay: ... "а как вам это нужно?"...:umora::az:

Поделиться сообщением

Как бы мы их не обозвали этих пчёл, Хозяйско-Полезные Признаки их не изменятся.

Забыл добавить :IMHO1:

Поделиться сообщением

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Так, Єгоре, це точно по - одеськи...:ay: ... "а как вам это нужно?"...:umora::az:

Знайшов родовід в кольорі своєї голандки В-45(LJ) .    Bertus & Jannie Йохемс  - заводчиків (це подружжя) . Але, коли це кого цікавить,  виставлю це вже після Нового року у своїй об"яві, щоб знову не влізти в порушення.:dntknw: 

Поделиться сообщением

12 минуты назад, Север сказал:

Как бы мы их не обозвали этих пчёл, Хозяйско-Полезные Признаки их не изменятся.

Забыл добавить :IMHO1:

Саме так! І це визначально! :ay: Просто цікавлять думки інших бакфастчиків, пасічників та й на сам кінець, науковців у цьому плані...:hmm:

Поделиться сообщением

В 01.02.2016 в 19:09, Рус сказал:

Как раз наоборот. Я не хотел писать, так как понимаю что полетят тапочки))), но пока то что вижу - бакфаст не годится для больших пасек.

Вот это точно бред. Как раз карника и держит компактное гнездо весь сезон (Пешетц)

Так хіба ж проблеми в компактності гнізд. яких у свого бакфасту ніколи не спостерігав?

Головне, щоб мед добре носили і не хворіли. А ви, Рус,  скількох бакфастів мали самі? На яких і скількох  пасіках України побували,  що так переконливо це  заявляєте ? :ah::dntknw:

Поделиться сообщением

51 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Щось затихла ця тема, торік якраз в цей час тут була кульмінація...

Так в прошлом году зима была мягкая, а в этом?, все УС обсуждают, испуЖались наверное...:umora:

Поделиться сообщением

57 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Знайшов родовід в кольорі своєї голандки В-45(LJ) .    Bertus & Jannie Йохемс  - заводчиків (це подружжя) . Але, коли це кого цікавить,  виставлю це вже після Нового року у своїй об"яві, щоб знову не влізти в порушення.:dntknw: 

Цікаво буде почути тих, хто з цими бджолами попрацював.:IMHO:

Поделиться сообщением

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Знайшов родовід в кольорі своєї голандки В-45(LJ)

А до цього ти хіба не бачив у родоводах 45-у LJ?

Їі вже давненько прописали. Дані за 2016 рік.

Викладать не буду бо

.... кого цікавить,  виставлю це вже після Нового року у своїй об"яві

Изменено пользователем Егор Юрьев

Поделиться сообщением

1 час назад, luka сказал:

Цікаво буде почути тих, хто з цими бджолами попрацював.:IMHO:

По перше бджоли бакфаст в зиму ідуть сильними сімями, і відводки займають чотири і більше вуличок. З весни працюють на ранніх медоносах як і карпатка і ціле літо не просядають.Є дуже добрими виховательками маточних личинок і маток.На відміну від карпаток в холодну вітряну і дощову погоду за нектаром майже не летять.Дуже спокійні при розборці гнізда і відборі меду. А якщо я помилився і вас цікавить голландська лінія...то вони і від звичайного бакфаста нічим не відрізняються.

Изменено пользователем Uran

Поделиться сообщением

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Леня, у тебя эта матка или ее дочка ?

Поделиться сообщением

24 минуты назад, Брониславович сказал:

Леня, у тебя эта матка или ее дочка ?

Ні, матка. Навіть у документах же про це сказано.:dntknw: Правда з перекладом трохи є проблеми. Але ціна відповідна...

Поделиться сообщением

26 минут назад, Uran сказал:

По перше бджоли бакфаст в зиму ідуть сильними сімями, і відводки займають чотири і більше вуличок. З весни працюють на ранніх медоносах як і карпатка і ціле літо не просядають.Є дуже добрими виховательками маточних личинок і маток.На відміну від карпаток в холодну вітряну і дощову погоду за нектаром майже не летять.Дуже спокійні при розборці гнізда і відборі меду. А якщо я помилився і вас цікавить голландська лінія...то вони і від звичайного бакфаста нічим не відрізняються.

А я в травні 16 зустрічав у лісі на малині якраз лише свій замшевий бакфаст при +11С.:dntknw: Не знаю, але думаю, що це все ж +

Поделиться сообщением

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А ви, Рус,  скількох бакфастів мали самі?

Леонід Рус мав сімей бакфаста побільше багатьох із тих хто тут про бакфаст пише ;):wave:

Поделиться сообщением

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ні, матка. Навіть у документах же про це сказано.:dntknw: Правда з перекладом трохи є проблеми. Але ціна відповідна...

или не дал :dntknw:

Да только я от нее так и недождался неплодок, крутила крутила хвостиком, так и недала:wave:

Изменено пользователем Deka777

Поделиться сообщением

37 минут назад, Паланочка сказал:

Леонід Рус мав сімей бакфаста побільше багатьох із тих хто тут про бакфаст пише ;):wave:

Дякую.:hi:

Поделиться сообщением

27 минут назад, Deka777 сказал:

Да только я от нее так и недождался неплодок, крутила крутила хвостиком, так и недала:wave:

Ви, Deka777 вже як цитуєте, то будьте так ласкаві, не перекручуйте. Бо то просто непорядно. Ось моя подача : "Ні, матка. Навіть у документах же про це сказано.:dntknw: Правда з перекладом трохи є проблеми. Але ціна відповідна..."

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти