Перейти к содержанию

Весна-Літо 2016.


Кривич

Рекомендуемые сообщения

16 часов назад, vovchik13033 сказал:

Многое зависит от силы отводка . Если отводок сильный , то матку в клетку на несколько дней и объединяются семьи . Пчелы нормальной семьи сами уберут трутовок , а тогда можно и матку выпускать .

Сьогодня вечером привіз відводок, розбираю трутовку, а меду вже нема і на дні до 1 літра підмору ( розбили трутовку, хоч льоток скоротив до 5-3 бджіл, потрібно було закрити повністю).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Sitar сказал:

Сьогодня вечером привіз відводок, розбираю трутовку, а меду вже нема і на дні до 1 літра підмору ( розбили трутовку, хоч льоток скоротив до 5-3 бджіл, потрібно було закрити повністю).

Видно , із-за того що трутовочна сім,я не повноцінна , та майже завжди ослаблена вона стає легкою мішеню для нападу . І якщо , вчасно не помітити напад то її виб,ють без особливих зусиль . Те ж відноситься й до відводків , бо як правило у них мало сил оборонятися . Я , як тільки бачу напад на відводок , зразу закриваю повністю льоток до пізньго вечора . Ввечері відкриваю злодійки втікають , а свої бджоли заходять . На наступний день , і якщо потрібно ще один чи два дні , льоток тримаю закритим , поки злодійки не втратять цікавість .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.08.2016 в 23:28, Wladimir_K сказал:

А я уявляю, що зараз робиться на пасіках, які стоять на масивах золотарника, що росте на болотах.

До речі, хто буде їхати на зустріч перед Дубно можна побачити, якщо уважно дивитися, масиви золотарника серед боліт і торфовищ.

В тих краях живе Суровий, щось він перестав заходи на форум, колись виставляв фото нескінченних полів золотарника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В природе ещё кое-что есть!11179936m.jpg

11192227m.jpg

11186083m.jpgА дождя нет уже третий месяц!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, ss77 сказал:

В природе ещё кое-что есть!11179936m.jpg

11192227m.jpg

11186083m.jpgА дождя нет уже третий месяц!

Пора звикати. Кліматичні зміни в дії.

У нас за цей період встигли навіть ріпак посіяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.08.2016 в 06:41, vovchik13033 сказал:

 

В 30.08.2016 в 23:59, Sitar сказал:

Сьогодня вечером привіз відводок, розбираю трутовку, а меду вже нема і на дні до 1 літра підмору ( розбили трутовку, хоч льоток скоротив до 5-3 бджіл, потрібно було закрити повністю).

Видно , із-за того що трутовочна сім,я не повноцінна , та майже завжди ослаблена вона стає легкою мішеню для нападу . І якщо , вчасно не помітити напад то її виб,ють без особливих зусиль .

 

Вчора, як кажуть, випадково,:) натрапив на трутовку. Ще з останньої відкачки до них не заглядав. Пройшло вже більше місяця. Бджіли покривають негусто 3-4 рамки. Фактично бджоли на 2 рамки.  Виправляти вже не буду. Нема вже смислу.

Проте цікаве те, що меду повні рамки. Ніхто не "бомбить" Бійки нема. То моя думка  така, що і ослаблені сімейки зможуть захищати свої запаси, якщо правда пасічник "не поможе":IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Беда с осенней подсадкой маток. В одной семье уже две грохнули. Это при выдержке неделю в клеточке  и отсутствии рассплода. :(  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

Беда с осенней подсадкой маток. В одной семье уже две грохнули. Это при выдержке неделю в клеточке  и отсутствии рассплода. :(  

На расплод и в изолятор, на недельку.

И подсиливание семьи и прием 100%.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ромео сказал:

То моя думка  така, що і ослаблені сімейки зможуть захищати свої запаси, якщо правда пасічник "не поможе":IMHO:

Все вірно . Якщо , не провокувати бджіл то буде все в нормально. Поодиноких розвідників вони відженуть . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте не будемо про  погане. Пости трохи не по темі і їх приховаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Sanich сказал:

Беда с осенней подсадкой маток. В одной семье уже две грохнули. Это при выдержке неделю в клеточке  и отсутствии рассплода. :(  

Обов'язково треба сім'ю годувати в період підсадки маток. Створюється видимість взятка і бджоли ліпше приймають маток. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подсаживал в клеточке выдержал неделю, потом открыл отделение с канди и закормил по литру сиропа, прошло два дня сегодня посмотрел по рамке засева в каждой семье прием 2 из 2

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20160901_121709.jpgВчора забрав з пізньої гречки, думав не буду качати. Пройшов в обід прогулявся до річки, бачу золотарник так штурмують аж до землі гнуть. Знайшов червоноголовця. На пасіці бачу що привезені носять пилок. Спробував качнути ,. Ніби нормально, трохи прокачав. Поки качав сусід що допомагав перевозити продав відро. Меду.  В тих що були на зимуваллому точку піднесли золотарника й мед аж льється . Прокачаним поставив полоски. Завтра в ліс по іншу партію. На річці на іншому березі прогулювалася норка.

IMG_20160901_122611.jpg

IMG_20160901_120452.jpg

IMG_20160831_223439.jpg

IMG_20160901_121929.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, СЄРЖ сказал:

 

IMG_20160901_121929.jpg

А у нас цвіт уже весь достиглий: сухий і з пушком. Не знаю чи то від засухи чи скоростиглий... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Утром перетопил немного воска, это за два похода. А это мерва в которой еще 3-4 кг воска. Получилось 18 кг.  Это со 180 рамок. по 100 грамм плюс еще в мерве грамм по 20-30.  IMG_20160901_180340565_HDR[1].jpgIMG_20160901_102548769_HDR[1].jpg

IMG_20160901_180602766[1].jpgIMG_20160901_180327423_HDR[1].jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У вечері їхав з пасіки, так станом на 8 вечора бджоли так непогано льотки вентилювали....:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, aleksanderche сказал:

  IMG_20160901_102548769_HDR[1].jpg

 

 

Представляю если тебе камеру подярят!

Не только книжник,еще и романтик!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.09.2016 в 00:38, aleksanderche сказал:

   IMG_20160901_102548769_HDR[1].jpg

 

 

Красиво! Только жалко,что это дым а не туман.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mits сказал:

 это дым а не туман.

Романтик с вас никудышний:umora::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз на точку продовжую скорочувати, працювати досить складно йде напад. Потрібно щоб впала температура і де ти дощ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, mits сказал:

Красиво! Только жалко,что это дым а не туман.

Да , дымарь дымит хорошо :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Золотарник дает в этом году у нас очень сильно на весах +2кг . Давно такого не было . Но воровки тут как тут :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Золотарник дает в этом году у нас очень сильно на весах +2кг . Давно такого не было . Но воровки тут как тут :hi:

У нас он интересно будет расти? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю что да у Вас почва тоже песчаная должен расти :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2016 в 21:37, Любомир сказал:

от би раз побачить хоча б фотку

P60802-173014.jpg

P60802-161219y.jpg

P60802-161154.jpg

P60802-160922y.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...