Перейти к содержанию

Весна-Літо 2016.


Кривич

Рекомендуемые сообщения

8 часов назад, Укроп сказал:

Зранку обробив щавелкою, увечері подививсь кліща дуже мало. Що за херня не можу зрозуміть, не може такого бути щоб його було зараз мало. Правда липу тільки відкачав то зразу стрельнув пушкою

Може ж вiн весь в розплодi сидить ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С утра обильно несут обножку обножка 005.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Укроп сказал:

Зранку обробив щавелкою, увечері подививсь кліща дуже мало. Що за херня не можу зрозуміть, не може такого бути щоб його було зараз мало. Правда липу тільки відкачав то зразу стрельнув пушкою

Діагноз може показати лише лабораторія, але до них те ж довіри ніякої.

 У мене на пасіці цього року кліща досить мало в порівнянні з 2015 р. Поставлю на днях пластини і думаю з обробітком покінчено. 

Зараз у нас виділяє золотарник є постійно стабільний плюс матки червлять досить активно. Сезон 2016 р. поки з усіх сторін складається. Єдине бажано трохи дощу, досить сухо в наших краях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.08.2016 в 05:51, Мико сказал:

Вот думаю раздать ли свехплановые 120 вощин , уже навощенные

Решение принято ,пойду раздавать откачанные вечером корпуса ,заряженые и тремя вощинами .Так поздно,после Ильи , ещё не строил вощину 

Розданные 120 вощин 7-8-9-августа полностью отстроенны и залиты ,Есть полностью запечатаные есть частично начали печатать 

Моментальный снимок 1 (23.08.2016 11-15).png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Олег Мороз сказал:

Що за рослина кемрик?

може кермек ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, ігор сказал:

може кермек ?

таке чув і бачив, збігається з описом, є у нас.Бджоли на ньому не бачив, та і не спостерігав за ним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера осмотрел бакоф в33 f1.По сравнению с карпаткой(а вобще, не понятно что это:vinny:), бакфаст даже в33 счетаются ДОБРЕЙШИМИ.

Хотел в этом году перевести всю пасеку на бакоф, и не получилось!Очень плохо было с облётом маток.

20160823_155420.jpg

DSC_0611.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На домашнем точку:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:af: А у нас дождик - 3 капли  в час....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потихоньку пасека приобретает приземлённый вид , ещё по корпусу снять и порядок 

4 качка 001.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Мико сказал:

Потихоньку пасека приобретает приземлённый вид , ещё по корпусу снять и порядок 

4 качка 001.JPG

Вы всё загораете.а у меня холодина и с самого утра  идёт мелкий дождь- не позагораеш. Откачал 4 семьи и бросил это занятие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а я сьогодні пиляв на пасіці, зранку відбирав лишні рамки, та магазини і буквально за хвилину коли мав підійти до вулика обламався конор яблуні, три вулики попало під нього, впав на те місце де встаю коло вулика, вулику і бджолосімям нічого, дякую Богу,що на ту мить порався біля сусідніх бдж. і не був там, а то б сьогодні на всіх вас дивився з висоти і не справа в гордості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я поки корпуса ще не забирав, лише сформував гнізда і поклав на верх холстики лишивши прохід для бджіл. Цього року фактично 90 відсотків всіх сімей йдуть в зиму на цього річних матках і в основному карніка ф2 і ф1.  На одному точку вже почали заливати гнізда напевне прийдеться робити відкачку. Золотарник дає нектар, а гарбузи пилок, як на мене одне з найкращих поєднань. Є багато перги бути цього року її вирізати, а от з добуванням поки досвіду 0.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Встигли посіяти напевне десь 120-150 га. ріпаку біля центрального точка вже навіть зійшов,  трохи мало як в попередні роки, біля інших літніх точків те ж є посіви. Вже є попередній прикид на посіви соняшника, на наступний рік буде доступ до соняха 2 агрохолдингів.

Зараз потрібен дощ у нас досить сухо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у меня сегодня роек на яблоню сел, на самую верхушку, снимать не стал до сих пор висит, маленький такой на одну рамку не больше. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Золотарник дає нектар

,

А хіба золотарник не дає пилок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Олег Мороз сказал:

,

А хіба золотарник не дає пилок?

Дає але цього року пилка з золотарника фактично немає у моїх місцях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Н. Петрович сказал:

А у меня сегодня роек на яблоню сел, на самую верхушку, снимать не стал до сих пор висит, маленький такой на одну рамку не больше. 

я в цю неділю зняв в себе напасіці зальотного ройка трохи раніше теж був зальотний. обох віддали із сусідом помічником за могорич. забирали заради молодих маток щей дякували.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раньше такого не было, а последние 3-4 года по 2-3 шт прилетают. В прошлом году  на улик сел, а затем забрался под прилетную и два дня пытался зайти в леток, много было побитой пчелы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mits сказал:

Вы всё загораете.а у меня холодина и с самого утра  идёт мелкий дождь- не позагораеш. Откачал 4 семьи и бросил это занятие.

Целых день жара , Провожал помощницу в 22-30 , ветер поднялся ,наверное дождя надует .Он мне сейчас совсем не нужен ,откачаться надо ,а ещё под сотню корпусов качать 

Пока+25* по Цельсию 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Дає але цього року пилка з золотарника фактично немає у моїх місцях.

Дивно... в мене деякі рамки повністю забити одноманітним пилком з золотарника.... 

Правда пилок носили не дуже - було дуже сухо, а як пішов дощ - то прорвало....:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора обробляв димпушкою- сьогодні ранком перевірив впало 5-10 кліщів. Ніколи раніше після першої обробки так мало не падало. В Кордована впало до 15 шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Н. Петрович сказал:

Раньше такого не было, а последние 3-4 года по 2-3 шт прилетают. В прошлом году  на улик сел, а затем забрался под прилетную и два дня пытался зайти в леток, много было побитой пчелы.

Не від добра в цю пору бджола покидає вулики, тому до таких відношусь з обережністю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Stol сказал:

Вчора обробляв димпушкою- сьогодні ранком перевірив впало 5-10 кліщів. Ніколи раніше після першої обробки так мало не падало. В Кордована впало до 15 шт.

У кого Кордован  приобретали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ved сказал:

У кого Кордован  приобретали?

Кордован з Вінниці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...