Перейти к содержанию

Весна-Літо 2016.


Кривич

Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Sitar сказал:

Боюсь, що трутовка сильно ослабне, а з молодою маткою і з великим запасом меду, за вересень сім'я ще нароститься. У відводка невеликий запас меду і бджоли, на мою думку, обмежує матку (обсиджують 5 рамок). Гніздо на 300, магазини на 145. Планую завтра об'єднати після 15:00. Сьогодні в 10:30 зміг подивитись дві сім'ї, потім почався напад, навіть на пусту суш. Можна просто підставити в гніздо, ці 5 рамок і окропити всіх м'ятним розчином, і напада тоді не повинно бути, але боюсь, що бджоли виберуть не те, що потрібно, 

Знову спровокуєте напад, агресію до молодої матки бджоли з трутовки будуть проявляти гарантовано. Якщо вже об'єднувати, то ввечері і через газету. Попередньо витрусивши з трутовки бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Знову спровокуєте напад, агресію до молодої матки бджоли з трутовки будуть проявляти гарантовано. Якщо вже об'єднувати, то ввечері і через газету. Попередньо витрусивши з трутовки бджіл.

Дякую, за відповідь. Ви розвіяли всі мої сумеіви.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Sitar сказал:

а з молодою маткою і з великим запасом меду, за вересень сім'я ще нароститься.

Тут дивлячись яка ситуація в якій місцевості... В мене чотири роя - пересилив з роєловок у вулики, суші не має дав вощину і підгодовував по трішки сиропом... все було добре поки не почав золотарник медувати - залили гніздо медом - матці практично не має де сіяти - і навіть зараз якщо підставити суш - за пару днів заллють нектаром  - там по трішки в комірках, рамка на вагу буде легка - але для матки там робити не має що...В мене кінець серпня - майже у кожній сім'ї заливають гніздо  - а магазин пустий... Тому в зиму сім'ї йдуть не більше ніж 7 рамок, а в основному 5-6...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смотрел некоторые семьи на выходных, менял пластины! Та и пыльцу несли как весной, чуть ли не каждая прилетная с пыльцой

Я в шоке, некоторые семьи перегнали весь мед в расплод, 3-4 рамки печатки как весной...в на 10 рамках только 2 полномедные, остальные жуть...придется сахаром добавлять килограмм по 10, а может и больше=( 

Ну и рои летают, хорошо хоть пока не мои...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Смотрел некоторые семьи на выходных, менял пластины! Та и пыльцу несли как весной, чуть ли не каждая прилетная с пыльцой

Я в шоке, некоторые семьи перегнали весь мед в расплод, 3-4 рамки печатки как весной...в на 10 рамках только 2 полномедные, остальные жуть...придется сахаром добавлять килограмм по 10, а может и больше=( 

Ну и рои летают, хорошо хоть пока не мои...

То не рої, а напевне почалися зліти бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Смотрел некоторые семьи на выходных, менял пластины! Та и пыльцу несли как весной, чуть ли не каждая прилетная с пыльцой

Я в шоке, некоторые семьи перегнали весь мед в расплод, 3-4 рамки печатки как весной..

так це ж добре. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

То не рої, а напевне почалися зліти бджіл.

Думаю для слетов рановато, у нас как правило слетают с 10 сентября...а вообще все может быть.

1 минуту назад, Sanich сказал:

так це ж добре. :IMHO:

Что ж хорошего?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Думаю для слетов рановато, у нас как правило слетают с 10 сентября...а вообще все может быть.

Что ж хорошего?

Розплід це добре так як зиму наросте багато молодої бджоли, а корма поповнити справа наживна. Ця бджола всі витрати відпрацює весною.

У мене зараз заливають гнізда і вже замучився з цим боротися на деяких точках. Прийдеть напевне прокачати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Розплід це добре так як зиму наросте багато молодої бджоли, а корма поповнити справа наживна. Ця бджола всі витрати відпрацює весною.

Так этой же пчеле и придется его перерабатывать, начну усиленно кормить на эти выходные. Та и вложено уже много, еще и сахара докупать, и перекупы  чтоб им....эхх. Не хочу показаться нытиком, но в этом году все через "ж" пошло.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

 

Что ж хорошего?

сахар надо покупать или мёд назад ,вот и хорошее, у меня одна семья 10 рам расплода ,когда качался вроде не так было такое впечатление что по второму кругу пошли  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Безработный 20лет сказал:

сахар надо покупать или мёд назад ,вот и хорошее, у меня одна семья 10 рам расплода ,когда качался вроде не так было такое впечатление что по второму кругу пошли  

точно что по второму, матки лупашат как весной. Наверное что то знают:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Розплід це добре так як зиму наросте багато молодої бджоли, а корма поповнити справа наживна. Ця бджола всі витрати відпрацює весною.

У мене зараз заливають гнізда і вже замучився з цим боротися на деяких точках. Прийдеть напевне прокачати.

у меня то же самое золотарник придется качать, заливают все что можно маткам не готовят ячейки под засев, но в отводках где поставил байварол осыпь клеща 30-40 шт значит и в основных семьях тоже куча... а пластины ставить до откачки не охота и как назло дымпушка только в планах...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нам про "заливають" тільки і мріяти. Потихеньку скорочую, розпечатуючи маломедки за щит. Готуюсь до зими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у вас что золотарника нет? у нас все заброшеные колхозные поля в нем... в среднем давал 400-600 грамм в день но ему влага нужна уже два дня +35 и на весах +200

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

Нам про "заливають" тільки і мріяти. Потихеньку скорочую, розпечатуючи маломедки за щит. Готуюсь до зими.

А я уявляю, що зараз робиться на пасіках, які стоять на масивах золотарника, що росте на болотах.

До речі, хто буде їхати на зустріч перед Дубно можна побачити, якщо уважно дивитися, масиви золотарника серед боліт і торфовищ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, BVL_Studio сказал:

у вас что золотарника нет? у нас все заброшеные колхозные поля в нем... в среднем давал 400-600 грамм в день но ему влага нужна уже два дня +35 и на весах +200

Про "заброшеные колхозные поля" нам тільки і мріяти ...:umora: Ореться і сіється скрізь де можна .... і де не можна також. А на полях квітнучий бур'янець треба вдень з ліхтариком шукати.

Золотарника трохи є, гектарів зо 20, але з дощем проблема і до того ж запущена:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

А я уявляю, що зараз робиться на пасіках, які стоять на масивах золотарника, що росте на болотах.

До речі, хто буде їхати на зустріч перед Дубно можна побачити, якщо уважно дивитися, масиви золотарника серед боліт і торфовищ.

 

15 минут назад, BVL_Studio сказал:

у меня то же самое золотарник придется качать, заливают все что можно маткам не готовят ячейки под засев, но в отводках где поставил байварол осыпь клеща 30-40 шт значит и в основных семьях тоже куча... а пластины ставить до откачки не охота и как назло дымпушка только в планах...

я на золотарнику відправлю в зиму,це вже не вперший раз,зимують на золотарнику добре, а відкачувати пізно обробив від кліща, тай бджолу боюсь посадити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а мы на подсолнухе сидим, льет потихоньку, уже налили за неделю по 230 корпусу, че делать уезжать, или сидеть пока на месте, в городе еще пади нахватают.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Sitar сказал:

Сегодня обнаружил трутовку, Семья была сильная, сейчас около 20 кг меда. Хочу с другого точка привести отводок и заселить в этот улей, а родную семью струсить перед ульем (борьба с трутовкой),. но возникает вопрос, в связи с сезоном воровства, не разворуют ли остальные пчелы эту семью.

Многое зависит от силы отводка . Если отводок сильный , то матку в клетку на несколько дней и объединяются семьи . Пчелы нормальной семьи сами уберут трутовок , а тогда можно и матку выпускать . :IMHO1:Пчелы - трутовки неплохо летают , поэтому особого эффекта струсом не добиться .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

 матки лупашат как весной. Наверное что то знают:umora:

:hi:, вчора після 19.00 перевірив три сім’ї, в нижньому корпусі по 5-8 піврамок розплоду, відповідно по 4-7 піврамок мед - перга, другий корпус - повномедний(12 рамок 300*215мм) але чомусь матки перестають сіяти. вже з недільку як іде на спад великими темпами, а деякі по кільканадцять днів не сіють зовсім, якщо розплоду на виході повна рамка то засіву тільки третина :dntknw:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, BVL_Studio сказал:

у вас что золотарника нет? у нас все заброшеные колхозные поля в нем..

Гм... В нас давно уже немає покинутих полів, І за кожен пай ведеться жорстка боротьба. Скрізь кукурудза, соя, правда вже є і сонях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, BVL_Studio сказал:

у вас что золотарника нет? у нас все заброшеные колхозные поля в нем... в среднем давал 400-600 грамм в день но ему влага нужна уже два дня +35 и на весах +200

або ви щось не зовсім розумієте ? може то землі запасу? але щоб заброшені? у нас орендарі за кожен гектар б’ються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас раньше возле города были обрабатываемые земли потом их начали отдавать под застройку но не все... большая часть пустует видно ждут хорошей цены...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Stserjant сказал:

або ви щось не зовсім розумієте ? може то землі запасу? але щоб заброшені? у нас орендарі за кожен гектар б’ються.

 Так у всіх думаю.

Але є ліс, який масово рубають і тут починає на вирубках рости малина, крушина і золотарник. Також є місця на лугах і болота, біля осушувальних каналів де золотарник вільно росте.

На рахунок золотарника, колись писав що місць в Україні не так багато, але вони є, гарні місця в трикутнику Рівенська, Тернопільська, Львівська обл. і якщо "ложити" пасіку на ньому, то можна досягти феноменальних результатів по меду, однозначно не гірше соняха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

фото вчорашнє. Після скорочення потягнули язики) 

20160829_173312.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...