Перейти к содержанию

Весна-Літо 2016.


Кривич

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Sanich сказал:

Вот где можно виноградом и вином заниматься. :ay: 

Так в общем это в наших селах основной алкоголь, к слову и виноград уже две недели как обрезают.

Правда еще при горбачеве много выризалт виноградников но еще есть  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, aleksanderche сказал:

В Измаиле + 24 на пасеке до 20.

 

 

 

с таким ранним развитием можно подумать об пакетном пчеловодстве..вывод ранних маток...                                                                                                                                                         что то  жолтое то калюжница но у нас она зацветает 15-25 марта...один из первых пыльценосов правда слабых...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

с таким ранним развитием можно подумать об пакетном пчеловодстве..вывод ранних маток...                                                                                                                                                         что то  жолтое то калюжница но у нас она зацветает 15-25 марта...один из первых пыльценосов правда слабых...

На фото не калюжница, это лютик весенний. У нас тоже цветет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні пів дня стояв туман і йшов маленький дощик після обіду трохи політали 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні остаточно полюбив УС. і вона мене теж "полюбила"..)) Погода дозволила почистити лежаки. Карпатка вже червить наповну. УС - слабше, підмору - дві столові ложки...може й менше...Класна порода, аби, ще трохи стипенніша...а то:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минуты назад, ALEKS1952 сказал:

На фото не калюжница, это лютик весенний. У нас тоже цветет.

калужница болотная -- семейство лютиковых......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

На що, вірніше, на кого ви намикаєте?  Помиляєтесь, причому грубо. Після 60-ти нормальні чоловіки лише розквітають!:IMHO:

починається друге життя

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось я трохи запанікував, чи вистачить меду бджолам. Так як вперше зимую в бк145. І поклав сьогодні по 0,5 л меду в пакетах. Холстик првністю не знімав, не бачив потреби, але що помів.

Дві сім'ї в мене зимують під фольгоізолом замість холстика. Так там, на око, підмору майже немає і клуби спокійніші і значно більші. При цьому, щільні. За пару тижнів можна буде повністю проаналізувати результати різниці зимівлі під холстом і фольгоізолом. Ще помітив невелику вологість у вуликах. Але це нормально, тільки сьогодні без дощу. А то 2 тижні як не дощ, то сніг.

Прошу поради. Чи пора вже утепляти дно і прибирати пустий нижній корпус? І чи варто замість холстів класти плівку? Мед, на якому зимують-різнотрав'я. Відсоток сиропу дуже малий. На рамках, що з сімей, які вже "відійшли" мед досі рідкий.

Дякую за поради[emoji1]

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минуту назад, СЄО сказал:

 

Дві сім'ї в мене зимують під фольгоізолом замість холстика. Так там, на око, підмору майже немає і клуби спокійніші і значно більші. 

Прошу поради. Чи пора вже утепляти дно і прибирати пустий нижній корпус? І чи варто замість холстів класти плівку? 

клуб прижался в верх к теплому фольгоизолу и с виду значительно больше против тех семей  что без фольгоизола сидят на рамках ниже :IMHO1:                                                                                                     утеплять дно ...имеете в виду перекрыть сетку ?   сетку нужно перекрывать не раньше весеннего облета пчёл и не позже начала поступления пыльци в улик. :IMHO1:.тут дело индивидуальное или стимулируем развитие по раньше или оттягиваем до приноса пыльци.....плёнкой пользуюсь лет 15 круглогодичьно....но после облёта плёнка думаю не помешает никому.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+5 * по Цельсию .Зимуем 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, kastor сказал:

Класна порода, аби, ще трохи стипенніша...а то:(

:IMHO:І роїлася меньше , то ціни б їй не було. А так , приходиться шукати різного роду альтернативи. Особливо пасічникам вихідного дня . Представте картину . Приїзджаєш на пасіку , а там половина вуликів напівпуста. Не дуже весело , але зимує на 5+ .

:IMHO: От , якби в нас "всунули" стільки грошей в УС , як німці в свої породи , то не ми б їхніх бджол везли сюди , а вони наших до себе. І план природного районування порід не мав би стільки критики . 

10 час назад, Wladimir_K сказал:

У нас такі досить популярні. Багато пасічників-початківців люблять читати такі "казки".

А якби вона мені потрапила вруки коли я починав ....... :ak:. Подумати страшно .:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, СЄО сказал:

Щось я трохи запанікував, чи вистачить меду бджолам. Так як вперше зимую в бк145. І поклав сьогодні по 0,5 л меду в пакетах. Холстик првністю не знімав, не бачив потреби, але що помів.

Дві сім'ї в мене зимують під фольгоізолом замість холстика. Так там, на око, підмору майже немає і клуби спокійніші і значно більші. При цьому, щільні. За пару тижнів можна буде повністю проаналізувати результати різниці зимівлі під холстом і фольгоізолом. Ще помітив невелику вологість у вуликах. Але це нормально, тільки сьогодні без дощу. А то 2 тижні як не дощ, то сніг.

Прошу поради. Чи пора вже утепляти дно і прибирати пустий нижній корпус? І чи варто замість холстів класти плівку? Мед, на якому зимують-різнотрав'я. Відсоток сиропу дуже малий. На рамках, що з сімей, які вже "відійшли" мед досі рідкий.

Дякую за порадиemoji1.png

 Думаю варто вже скоротити і утеплити і проконтролювати наявність корму. Так розплід у наших краях є у всіх сім'ях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Wladimir_K сказал:

 Думаю варто вже скоротити і утеплити і проконтролювати наявність корму. Так розплід у наших краях є у всіх сім'ях.

Да когда у нас была погода, не смог по работе был занят, теперь жду погожий денек и надо комплексно подойти к делу :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

+5 * по Цельсию .Зимуем 

Когда выносить собираетесь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, vovchik13033 сказал:

І роїлася меньше , то ціни б їй не було. А так , приходиться шукати різного роду альтернативи. Особливо пасічникам вихідного дня . Представте картину . Приїзджаєш на пасіку , а там половина вуликів напівпуста.

Если бы мы строго придерживались этой технологии, то сейчас бы не плакали в теме "Почем мёд", что цены никудышные и мёд наш внутри страны и за рубежом никому не нужен.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цього року дійшов до висновку, що виставляти бджіл без проведення огляду одразу після обльоту більше ніколи не буду. Цього року виставив бджіл в неділю 14.02 і поїхав з пасіки. 14-16. 02 бджоли всі облетілись (відійшов один пізній відводочок на який я не покладав надій і так). Ревізію провести зміг лише вчора і отримав щє - 2 серпнеих відводка (з них 1 бакфаст) та 1 дуже просівшу сім'ю. А міг би цьому запобігти аби вийшло одразу провести ревізію, як минулі роки. Як на гріх, цього року в будні - чудова погода, а на вихідні - холодіна та дощ.... "Отака ...ня, малята" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, SkalVad сказал:

цього року дійшов до висновку, що виставляти бджіл без проведення огляду одразу після обльоту більше ніколи не буду. Цього року виставив бджіл в неділю 14.02 і поїхав з пасіки. 14-16. 02 бджоли всі облетілись (відійшов один пізній відводочок на який я не покладав надій і так). Ревізію провести зміг лише вчора і отримав щє - 2 серпнеих відводка (з них 1 бакфаст) та 1 дуже просівшу сім'ю. А міг би цьому запобігти аби вийшло одразу провести ревізію, як минулі роки. Як на гріх, цього року в будні - чудова погода, а на вихідні - холодіна та дощ.... "Отака ...ня, малята" 

Я вот по работе не смог сделать полноценную ревизию в хорошую погоду, поэтому в погоду не очень, позабирал крайние рамки, утеплил и кинул сверху канди. Так они должны дождаться до ревизии :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У м.Кагарлик, Київська область температура зараз+5 із зимівників ще не виносили. Крига на ставках от от зійде, по прогнозу на слідуючій неділлі потепління.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.03.2016в12:59, Алёна сказал:

Буду советовать мужу так и поступить. Всё равно с семи штук до пятидесяти сразу не дойдёшь, это ни к чему.

Аленка личико показала!!!!!!:ax::ax::ax:С  8 марта Вас!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, SkalVad сказал:

цього року дійшов до висновку, що виставляти бджіл без проведення огляду одразу після обльоту більше ніколи не буду. Цього року виставив бджіл в неділю 14.02 і поїхав з пасіки. 14-16. 02 бджоли всі облетілись (відійшов один пізній відводочок на який я не покладав надій і так). Ревізію провести зміг лише вчора і отримав щє - 2 серпнеих відводка (з них 1 бакфаст) та 1 дуже просівшу сім'ю. А міг би цьому запобігти аби вийшло одразу провести ревізію, як минулі роки. Як на гріх, цього року в будні - чудова погода, а на вихідні - холодіна та дощ.... "Отака ...ня, малята" 

Больше похоже на проблему пасечника выходного дня.

У нас сегодня + 8 вчерашнюю кепку снова сменил на шапку, даже не вериться что погода так быстро меняется но весна идет сегодня нашел новые тому подтверждения:

 IMG_4132.thumb.JPG.3dbead9a60a024a8006c8IMG_4134.thumb.JPG.6379fe2a99751a79cc787 по цвету больше фиолетовые.

А так выглядят 90 кг. эспарцета, весы к слову куплены для контрольного улья:

IMG_4140.thumb.JPG.19c1db424edd1d301a156.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Фанат сказал:

Аленка личико показала!!!!!!:ax::ax::ax:С  8 марта Вас!!!!

Не рановато?:umora: 8 марта , что писать будете ? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лучше раньше, чем никогда....:umora: Я еще и 8 марта найду что писать...:ah::ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, aleksanderche сказал:

Больше похоже на проблему пасечника выходного дня.

У нас сегодня + 8 вчерашнюю кепку снова сменил на шапку, даже не вериться что погода так быстро меняется но весна идет сегодня нашел новые тому подтверждения:

 IMG_4132.thumb.JPG.3dbead9a60a024a8006c8IMG_4134.thumb.JPG.6379fe2a99751a79cc787 по цвету больше фиолетовые.

А так выглядят 90 кг. эспарцета, весы к слову куплены для контрольного улья:

IMG_4140.thumb.JPG.19c1db424edd1d301a156.

Круто когда есть где посеять, я перед 8 марта тоже еще фацелии посею сотки 3-4 правда этого мало но у меня больше не где разве что обработать поле пустующее но тогда хазяин сразу найдется... но все равно планирую килограмчик синяка взять и с сапочкой по полю пройтись...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, bombus сказал:

мёд наш внутри страны и за рубежом никому не нужен.:IMHO1:

:IMHO1:Почему же - нужен ! Только все хотят его " на шарка " заполучить . А так не бывает !:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...