Перейти к содержанию

Весна-Літо 2016.


Кривич

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Stol сказал:

Кордован з Вінниці

Ааа теперь все понятно:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні сусіди (за 2км) сіють ріпак. У понеділок в них була злива, у нас  - три краплини ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

Сьогодні сусіди (за 2км) сіють ріпак. У понеділок в них була злива, у нас  - три краплини ...

Таке враження, що наші пасіки стоять через забор. Це я про погоду. Про ріпак не знаю - навряд. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня опустил всех на три корпуса 

Похолодало 24 * по Цельсию ,пришлось футболку одевать 4 качка 002 (2).JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18.08 при огляді сімї помітив один незапечатаний маточник.. вирішив шо тиха заміна і начого не робив.

сьогодні було три маточники рогрижені з боку (той також) і ше один незапечатаний.

матки не бачив.. яєць нема.. є незапечатана черва 4-6 днів. бджоли спокійні

може був маточник який я не помітив і молода матка загризла стару чи вийшов рій?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня на домашней пасеке выгоняют трута 

IMG_0327.JPG

IMG_0329.JPG

 

кочевая почти готова домой

IMG_0321.JPG

IMG_0323.JPG

IMG_0324.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А какой у Вас регион, температура, нектар несут?

У меня в Харьковском районе на расстоянии 1  км вовсю цветет подсолнечник 2 недели (просажен оч поздно), температура под 30,  тащат оч.активно (карпатка из Мукачево 2016),  трутней никто не трогает. И когда мне формировать гнездо?

С ув, Леонид Георгиевич, можно сказать - "начинаюший"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, reknas сказал:

А какой у Вас регион, температура, нектар несут?

У меня в Харьковском районе на расстоянии 1  км вовсю цветет подсолнечник 2 недели (просажен оч поздно), температура под 30,  тащат оч.активно (карпатка из Мукачево 2016),  трутней никто не трогает. И когда мне формировать гнездо?

С ув, Леонид Георгиевич, можно сказать - "начинаюший"

восток харьковской обл (стационар - 40 км, кочевая - 90 км от Харькова), последний "+" был 17 августа, пыльцу несут хорошо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завтра теж готуюсь до скорочення гнізд та підставлятиму Варостоп від Wladimir_K. 

Є одне питання: зараз виготовляю паспорт пасіки, треба підмору на мої 40 сімей набрати 4 неповні пластикові стаканчики. Зрозуміло, що бджіл набиратиму живих. Як це краще завтра зробити?? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Sashko сказал:

зараз виготовляю паспорт пасіки, треба підмору

В мене при виготовлені паспорта пасіки вимагали (в літній період - коли також підмору не було) - вирізати шматок запечатаного розплоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

В мене при виготовлені паспорта пасіки вимагали (в літній період - коли також підмору не було) - вирізати шматок запечатаного розплоду.

сьогодні перепитував - підмор, а як його добути, то мої проблеми.

Так як же їх набрати? думаю в півлітрові банки з кришками насипати, а там вони вже самі стануть підмором:( Але як їх туди насипати??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Sashko сказал:

Так як же їх набрати? думаю в півлітрові банки з кришками насипати, а там вони вже самі стануть підмором:( Але як їх туди насипати??

Мне бы ваши проблемы.)))

Берете рамку. целлофановый пакет... и струшиваете пчел в пакет. пакет закрыли и морите:ah:Можно сначала водичкой побрызгать чтоб не сильно разлетались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Изя сказал:

Сегодня на домашней пасеке выгоняют трута

Да, не позаздриш красеням.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, kit сказал:

18.08 при огляді сімї помітив один незапечатаний маточник.. вирішив шо тиха заміна і начого не робив.

сьогодні було три маточники рогрижені з боку (той також) і ше один незапечатаний.

матки не бачив.. яєць нема.. є незапечатана черва 4-6 днів. бджоли спокійні

може був маточник який я не помітив і молода матка загризла стару чи вийшов рій?

Вони буває так ховають, що не знайдеш зроду. В мене в одному ройку була поміняна матка ( сам міняв ройову, яка так і не почала сіяти, на свою бакфаст ф2, яку вибракували спочатку бджоли а потім і я). Ця матка сіяла не суцільно і в цьому ройку її теж вирішили міняти. Заклали матошники 3-4. В цих матошниках поміняв личинки на племінні і так залишив. Стара матка працювала, сім"ї давав медову ситу з промитого забрусу. через декілька днів подивився на матошники. Ті які знизу і бідля боких планок рамки там все зрозуміло, гарні, запечатані, а один був майже по центру рамки,там де комірки, так його забудували так, що виглядав тільки кінчик як комірка з запечатаним трутнем а навкруги запечатаний мед. з нього якраз і вийщла матка сама перша. (мабуть були найсприятливіші умови).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По факту +0,5 кг на вагах за тиждень. Є пару сімей в яких матки в кліточках на заміну - позаливали вільне місце. Дивлюся на той мед і розумію що забагато рамок зоставиви не відкачаних.. Остався практично без сушні. Як весна буде сприятлива, то не знаю й що робити... :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.07.2016 в 23:03, misha_ivanivka сказал:

 

В 17.07.2016 в 23:08, tolik2362 сказал:

.

Зібрався перевозить пасіку з поля додому для загодівлі на зиму. Кожний рік  кочую до  20-25серпня . \А в цьому році не знаю що й робити. Зацвіла пізня гречка 25 га 100метрів від пасіки, ще й 70 га гірчиці 1800 м. як на зло. До 11-00 пруть біло -жовтий пилок з гречки а після  11-00 іде жовтий пилок я так розумію з гірчиці. На контрольних- грам 100-200 в  сутки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, glisser68 сказал:

 

 біло -жовтий пилок з гречки.

:hmm:зеленовато -желтая 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, glisser68 сказал:

Зацвіла пізня гречка 25 га 100метрів від пасіки, ще й 70 га гірчиці 1800 м. як на зло.

не на зло, а на добро. Я би зараз позакривав маток в клітки ( в будь які) і хайби бджоли наносили меду з гречки і так зимував-би, а цукор продати. А як закінчиться гречка дать запечатать і тоді потихеньку додому. Але вам видніше, ще є і інші питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніколи не зимував на гречці а тим більш на гірчиці. Чи не запізно буде згодувати 10-15 л сиропу десь10-15 вересня?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, glisser68 сказал:

Ніколи не зимував на гречці а тим більш на гірчиці. Чи не запізно буде згодувати 10-15 л сиропу десь10-15 вересня?

На гречке зимуют хорошо. Гораздо лучше чем на подсолнечнике. А вот горчица это тот же рапс.С этим шутить не надо.

я сегодня семьи сокращал и полоски ставил. а у пчел взяток!!! Работают как летом)))). Но до 16 -00. после - смертоубийство на пасеке работать.

Придется еще качать пару центнер. Лишние рамки струшивал - льется.))) Золотарник начал давать по всей видимости. впервые за мою практику у нас такое в последних числах августа.

P1350047.JPG

P1350056.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, glisser68 сказал:

Ніколи не зимував на гречці а тим більш на гірчиці. Чи не запізно буде згодувати 10-15 л сиропу десь10-15 вересня?:dntknw:

Вересень-сентябрь-   сократите и закармливайте- уже - по литрухе через день- матка посеет еще недели две

1 минуту назад, Владимир@ сказал:

Вересень-сентябрь-   сократите и закармливайте- уже - по литрухе через день- матка посеет еще недели две

маломёдки за заставную

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня зацвел последний подсолнух...

IMG_20160827_120338.jpg

IMG_20160827_172230.jpg

IMG_20160827_120323.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня на весах от200 до 600 грам за день золотарник после дождя ночного дал 600 грамм но в основном 200 в день нужно обрабатывать от клеща, поставил в отводки байварол насчитал штук 15-20 а в основные семьи пока не ставил так как хочу качнуть золотарник но прочитал в инструкции байварола что период ожидания ноль дней и что модно качать сразу после оработки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Cfif сказал:

Лишние рамки струшивал - льется.))) Золотарник начал давать по всей видимости.

Я сьогодні качав мед з золотарника, то також з деяких рамок як вода.... Але це вже останній подих... в нас золотарник помаленьку зменшує цвітіння лишилось десь 30 %. Якраз добре качати - немає крадіжок, бо через два тижні вулик буде не можливо відкрити..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже был приятно удевлен  сегодня на весах + 3кг .Вереск с Золотарником цветет .Но такой превес бывает очень редко .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...