Перейти к содержанию

Весна-Літо 2016.


Кривич

Рекомендуемые сообщения

16 минут назад, СЄО сказал:

За сьогодні +1,2 кг. Літ чудовий. Сонячно, слабкий вітерець, 24 градуси. Ляпота!emoji5.png

Але є і мінус. Рій вийшов, а з якої сім'ї, не знаю. Навряд з тих, що вчора продивлявся. Мабудь, з одного з п'яти, що на завтра залишив. Бо відводкам лише по тижню-півтора.

Так ось, рій сів на вершечок старої вишні на висоті 4,5-5 метрів. Ні драбина, ні мій ріст не допомагають до нього добратися з відром. Прийдеться відпустити.

Що цікаво, вийшов півдругої дня і досі сидить. Може зранку щось попробую. Може щось піскажете?

Надіслано від мого PAP4055DUO, використовуючи Tapatalk

з малодоступних місць вище 3 метра. знімаю тою чашкою чи як її там що яблука зривати. на жердину і так по троху черпаю і сиплю в ящик. знімав одного разу із горіха 12 метрів. але підліз по драбині приблизно на 8-9 метрів і зняв. більш так неполізу. якщо нема тої чашки обрізаю баклашку і вперед. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Sashko сказал:

Після інциденту з Тетяною п,ять новеньких гарненьких патріотично пофарбованих багатокорпусників як вітром здуло - чоловік вивіз їх з двору куди захотів, як сказала дружина!:)

В мене чоловік і бджоли теж спільної мови не знаходять. І якщо в мене після ужалення в обличчя тільки припухлість, то він ледве не з синцями ходить. Тому він і намагається обходити їх десятою дорогою.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, СЄО сказал:

Так ось, рій сів на вершечок старої вишні на висоті 4,5-5 метрів. Ні драбина, ні мій ріст не допомагають до нього добратися з відром. Прийдеться відпустити.

Що цікаво, вийшов півдругої дня і досі сидить. Може зранку щось попробую. Може щось піскажете?

Сьогодні мій батько знімав  метрів з 7 -8 , заліз на драбину метрів 3,5-4 і зпиляв гілку (звичайний кленок) нешкода його , якщо хочите прорідити трохи стару вишню , можна і так зробити , шкода тільки ягоди ще не стиглі.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, skif сказал:

і як око? Який предмет, у мене інформатика - можна хоч за комп'ютером сховатись :ax:

Трохи припухло, але не дуже. Руки від ужалень не пухнуть, тільки цяточки залишаються, а ось обличчя ще не дуже "звикло".:umora: Вам трохи легше, а в мене мова і література.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще одне цікаве спостереження після сьогоднішніх відвідин пасіки. В п’ятницю забрала минулорічну матку у відводку на три рамки, так на сьогодні "забули" маточники потягнути. Розплід різновіковий є. Медозбір збив з пантелику?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Ksenya сказал:

Ще одне цікаве спостереження після сьогоднішніх відвідин пасіки. В п’ятницю забрала минулорічну матку у відводку на три рамки, так на сьогодні "забули" маточники потягнути. Розплід різновіковий є. Медозбір збив з пантелику?:dntknw:

Ні, таке досить часто буває. Закладають маточники зі значним запізненням. Інколи 3-4 дні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.05.2016 в 23:12, Бджолопотам сказал:

Сьогодні біля пасток на деревах табуни розвідників літали... Якщо в завтра буде нормальна погода - то має бути кльов....;)

Так і є.....

В мене в радіусі 500 метрів біля пасіки стоять 5 пасток і от вчора майже біля всіх ось така картина - розвідниці...

Сьогодні до 12 години також бджоли  так літали - це вони так нову хату вибирали. Пів першого різко бджоли пропали, біля  одної не має, наступна  - не має, підходжу до останньої - чути приємний гул. Сідає рій...:ae: Видно що привився на стовбурі іншого дерева і поступово залітає

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Алёна сказал:

В ульях лазят муравьиsmile42.gif . Чем можно обработать, чтобы прогнать? В прошлом году обсыпали солью вокруг и под ульями. Это хороший способ?

Є різні гелі від мурах і тарганів - пошукайте в неті. Також кожного року безуспішно з ними боровся, пока цього року не спробував - пропали відразу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Just now, Бджолопотам said:

Є різні гелі від мурах і тарганів - пошукайте в неті. Також кожного року безуспішно з ними боровся, пока цього року не спробував - пропали відразу...

в мене працює обмазування ніжок вулика старим салідолом - на початку сезону і у серпні. Ніхто не пролазить. Тільки треба щоб було без розривів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене цілий аврал: масове бажання покинути рідний дім виникло більше як в половини сімей. ГВАЛТ! РЯТУЙТЕ!!! 541602520.gif

 Це вперше в практиці. Думав, що у мене малорійливі бджоли! Надія тільки на добрий взяток з акації. Робота не тільки у людей дурні думки з голови викидає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, skif сказал:

в мене працює обмазування ніжок вулика старим салідолом - на початку сезону і у серпні. Ніхто не пролазить. Тільки треба щоб було без розривів.

Це Ви захищаєте вулик. А гель працює по іншому - комахи його їдять, несуть в гніздо, годують ним малечу, матку - за день чи два - всі дружно лягають лапками до верху..... Руйнується колонія мурах...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Бджолопотам сказал:

Це Ви захищаєте вулик. А гель працює по іншому - комахи його їдять, несуть в гніздо, годують ним малечу, матку - за день чи два - всі дружно лягають лапками до верху..... Руйнується колонія мурах...

А для пчёл такие гели не вредные будут?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ромео сказал:

ГВАЛТ! РЯТУЙТЕ!!! 541602520.gif

 

Меняйте пчелу НАША - на НЕ НАШУ......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Бджолопотам сказал:

В ульях лазят муравьиsmile42.gif . Чем можно обработать, чтобы прогнать? В прошлом году обсыпали солью вокруг и под ульями. Это хороший способ?

Я місяць назад попробував спосіб, у мене за заставною вже яйця були - посипав у вулику пеплом з кухні (тим, що з піддувала, мучної концистенції,) на другий день, як  вітром здуло. Також посипаю кругом вуликів пеплом з мангалу та з димаря, мурахи дуже бояться горілого, думають, що пожар і тікають. Сіль не помогла.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Алёна сказал:

А для пчёл такие гели не вредные будут?

Я не бачив щоб цей гель приманював бджіл, хоча він солодкий..... - в мене все було ок. Намазав під вуликами щоб дощ не потрапляв.

Користувався таким

sredstvo-ot-tarakanov-rubit-zindan-shpri

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене теж сьогодні була активність "розвідників", спостерігав за ними цілий день, може щось наклюнеться....тьфу...тьфу...тьфу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, katran54 сказал:

Читайте уважніше

 Рій повертається назад, матку не знаходжу перед вуликом, починаю огляд сім"ї. Жодного яйця, жодної личинки. Значить матка пропала ще 3 травня,

Моє питання було з приводу Вашої останньої фрази: "На всяк випадок я дав позначену  неплодку з нука, бачив сьогодні її випустили.", яка стосувалася підсадки неплодки, от я і запитав деякі деталі цієї підсадки, а основне -  як її випустили. Мені здається, що це Ви мене не правильно зрозуміли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, tolikmelnikov сказал:

Я місяць назад попробував спосіб, у мене за заставною вже яйця були - посипав у вулику пеплом з кухні (тим, що з піддувала, мучної концистенції,) на другий день, як  вітром здуло. Також посипаю кругом вуликів пеплом з мангалу та з димаря, мурахи дуже бояться горілого, думають, що пожар і тікають. Сіль не помогла.  

Супер !:ay: (Якщо спрацює):hmm:

48 минут назад, Бджолопотам сказал:

Є різні гелі від мурах і тарганів - пошукайте в неті. Також кожного року безуспішно з ними боровся, пока цього року не спробував - пропали відразу...

А що саме спрацювало у вас?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Супер !:ay: (Якщо спрацює):hmm:

Я перевернув інтернет, сам попробував, посипав тільки там, де вони лазили, бджоли реагують нормально, тобто взагалі не реагують на пепел. Перевірено. А ще ножки вуликів мастити салідолом або переробкою і дивитися щоб по траві не лізли. Поодинокі мурашки бджолам не заваджають. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, tolikmelnikov сказал:

Я перевернув інтернет, сам попробував, посипав тільки там, де вони лазили, бджоли реагують нормально, тобто взагалі не реагують на пепел. Перевірено. А ще ножки вуликів мастити салідолом або переробкою і дивитися щоб по траві не лізли. Поодинокі мурашки бджолам не заваджають. 

Віл мурах сильні сім'ї і доступ бджіл у всі закутки вулика. Бажання, щось організовувати швидко пропадає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Бджолопотам сказал:

Я не бачив щоб цей гель приманював бджіл, хоча він солодкий..... - в мене все було ок. Намазав під вуликами щоб дощ не потрапляв.

Користувався таким

sredstvo-ot-tarakanov-rubit-zindan-shpri

Интересно, а как Вы узнали что он сладкий?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Супер !:ay: (Якщо спрацює):hmm:

А що саме спрацювало у вас?

Мурахи пропали з вуликів. А попіл до речі не допомагає - насипав цілу лопату - шар 3 см - а вони продовжували бігати...

 

Только что, mits сказал:

Интересно, а как Вы узнали что он сладкий?:hmm:

В інструкції написано....:umora: ну і запах солодкий....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, mits сказал:

Интересно, а как Вы узнали что он сладкий?:hmm:

мабуть з кавою спробували:ah:

6 минут назад, Бджолопотам сказал:

Мурахи пропали з вуликів. А попіл до речі не допомагає - насипав цілу лопату - шар 3 см - а вони продовжували бігати...

 

В інструкції написано....:umora: ну і запах солодкий....

свої підставки змастив маслом від телегр. ап. просроченим, ще 70-х років виготовленням ,мурахів не стало, і підставки довше збережуться, а гель він же до першого дощика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, miro сказал:

свої підставки змастив маслом від телегр. ап. просроченим, ще 70-х років виготовленням ,мурахів не стало, і підставки довше збережуться, а гель він же до першого дощика.

В кожної люди можуть бути свої супер-пупер способи... Масло через деякий час припадає пилюкою і мурашки по ньому знову ходять - я це вже проходив.

Я ж говорю про доступний і ефективний засіб. Вулики в мене стоять на піддонах - мажу під вуликом прямо на піддон і ніякий дощ не страшний..... І повторюсь - Ви займаєтесь відлякуванням мурах, а я знищенням - це різні речі. В мене пасіка в лісі і тому мурах валом....Мушу з ними воювати....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В воскресение весы показали + 5.100 температура была 23 градуса ветра почти не было. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...