Перейти к содержанию
Кривич

Весна-Літо 2016.

В теме 6 432 сообщения

Ріпак закінчується, цвіте мала, крушина.Акація десь через 5 днів почне Ну і через два тижні почнеться рання гречка.

Поделиться сообщением

В 20.05.2016 в 02:25, Любомир сказал:

а нам би днів 5 і буде кучеряво

Арома акації п'янить, чим  і манить. smile364.gifsmile160.gif

З'їв три гірлянди цвіту - солодкий. Решту залишив бджолам.smile451.gif

Поделиться сообщением

Зібрав увечері пилок - сильний запах глоду, який якраз зараз цвіте. Гарна перга в баночці буде. ;)

2 минуты назад, Любомир сказал:

З'їв три гірлянди цвіту - солодкий. Решту залишив бджолам.smile451.gif

Любомир Травоядний. :umora:

Поделиться сообщением

8 минут назад, Sanich сказал:

Любомир Травоядний. :umora:

о-траву запивали водою, а воду закусювали цвітом акації 

11 минуту назад, Любомир сказал:

Решту залишив бджолам.

smile34.gif  тільки три ... smile45.gif

коли  взяток то пасічнику не гріх відпочити - він вже все зробив. thank-you.gif

Изменено пользователем Любомир

Поделиться сообщением

10 часов назад, tolikmelnikov сказал:

Ви матку садили під ковпачок? А дирочку з протилежної сторони робили, чи вони самі прогризають вощину і випускають матку? Я чув що треба робити дирочку у вощині,щоб вони чули як до неї добратися. Питання, вони до матки добираються щоб її випустити, чи були випадки, щоб вбити?

Читайте уважніше

Рій повертається назад, матку не знаходжу перед вуликом, починаю огляд сім"ї. Жодного яйця, жодної личинки. Значить матка пропала ще 3 травня,

Поделиться сообщением

1 час назад, Sanich сказал:

Лучше - постелить клеенку под улей на подставку. Муравьи не могут преодолеть край клеенки. Еще есть целая тема по этой проблеме в в разделе - Вредители. 

Ну спасибо, вы меня в тему отправили :hi: Во какой совет нарыла:

Цитата

Может будет немного смешно звучать но если залить гнездо обычной мочей, то муравьи уходят. Данный метод используют оказывается с древних времен. Короче было у меня пару гнезд рядом с точком (в одном были вообще здоровенные рыжие) - теперь проблема решена.... Ну метод такой канеш не особо приятный, но он помогает 100%.

А так в основном советуют солью, так и будем продолжать :)

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Алёна сказал:

А так в основном советуют солью, так и будем продолжать :)

Альона, а мача сальона smile53.gif

Поделиться сообщением

5 минут назад, Любомир сказал:

Решено: дам Серёге задание! smile41.gif smile374.gif

Поделиться сообщением

На дворе уже сумерки, а пчелы все еще возвращаются в улья. Во дают... :blink:

Поделиться сообщением

4 часа назад, skif сказал:

сьогодні влупила бджола під око. Завтра треба йти на роботу - в школу..

теж сьогодні отримала, тільки над оком, і теж завтра на роботу в школу:umora::rofl:.

Поделиться сообщением

8 минут назад, Ksenya сказал:

теж сьогодні отримала, тільки над оком, і теж завтра на роботу в школу:umora::rofl:.

вчителів мітять smile3.gif

Поделиться сообщением

8 минут назад, Ksenya сказал:

в мене було, отримав під око від бджілок, а на другий день до студентів іти так трішки пухле було, так вони досить стримано реагували і цілу пару розпитували що таке бджоли))

Поделиться сообщением

Останні три дні активно працювали на доцвітаючій акації, сьогоднішній огляд порадував: магазини з медом, так що не все так сумно, як здавалося донедавна. Особливо порадувала карніка: практично все залито медом(сила сім’ї 6 корпусів на 145).

Поделиться сообщением

Только что, Просто Саша сказал:

в мене було, отримав під око від бджілок, а на другий день до студентів іти так трішки пухле було, так вони досить стримано реагували і цілу пару розпитували що таке бджоли))

Вы такой молодой и столько уже успеваете: и пасекой обзавелись, и учительствуете! :ay:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Алёна сказал:

Вы такой молодой и столько уже успеваете: и пасекой обзавелись, и учительствуете! :ay:

Ви знаєте сам часто дивуюся:) чому я так спішу жити)) ще й хрестиком вишивати вмію)

Поделиться сообщением

3 часа назад, Sashko сказал:

Ще днів 5 виділятиме - в одних місцях уже осипається, а є й такі дерева, що тільки розквітли. За ідеальних умов (тепло і вологість) цвіте акація до 14 днів. Рахуємо: тиждень назад перші дерева зацвіли, мінус холоди, + дощики = десь днів зо 5 лишилось:IMHO:. А щодо акацієвого меду у нашій місцевості - наберіться терпіння і краще залишіть ці золоті рамочки бджолам, вони вам віддячать, бо соняшник наше все!

Саня сьогодні додивлявся 4 сімї, так там виявилось по 5-6 рамок повністю забитих нектаром (медом) і це за 2-3 дня. Так, якщо так буде, то ще за 5 днів нектаровиділення  хватить і мені і їм на зиму. Деяким сім'ям срочно додавав суш і вощину для роботи. 2 сім'ї які раніше хотіли роїтися, екстрено передумали, я і не зрозумів куди ділись маточники, а личинку одну знайшов на дошці.

Пасічники не падайте духом вірте в наших трудівниць, і не забувайте їх хвалить.:)

Изменено пользователем Mihail-ves

Поделиться сообщением

Вчора і сьогодні бджола попрацювала гарно нарешті прорвало ріпак. У мене ще десь 2 тижні буде цвісти. До цвітіння акації в селі ще з напевне з 7 днів. Бджола гарно підросла.

Поделиться сообщением

В 22.05.2016 в 15:39, Мико сказал:

+26 * по Цельсию в тени ,Пчела носится .На акации пчелы полно .Раздал по корпусу суши .

А в мене сьогодні вже розпустилась. Запах іде, а бджоли ще не відвідують. Літали на пасіці добре. Йдуть на ріпак. Вже доцвітає. Ще днів 5.

В 22.05.2016 в 20:52, Алёна сказал:

Цитата

Может будет немного смешно звучать но если залить гнездо обычной мочей, то муравьи уходят.

В 22.05.2016 в 21:02, Алёна сказал:

В 22.05.2016 в 20:56, Любомир сказал:

Решено: дам Серёге задание! smile41.gif smile374.gif

Алёна, уточните Сергею, что нужно помочить гнездо муравьев, а не пчелиное ...:umora::wave:

Поделиться сообщением

41 минуту назад, Ksenya сказал:

Хех, і ви туди ж)

Минулого тижня колега-англічанка Тетяна п,ять днів носила сонцезахисні окуляри, так діти проходу їй не давали (у порядку зменшення частоти питань):  Добре "відпочили"? Чоловік вдарив? Комаха яка вкусила? (одна дівчинка запитала).

P.S. Чоловік її (теж Саня) минулого року вирішив завести бджіл, та й поставив їх до себе у садочок неогороджений. Після інциденту з Тетяною п,ять новеньких гарненьких патріотично пофарбованих багатокорпусників як вітром здуло - чоловік вивіз їх з двору куди захотів, як сказала дружина!:)

Поделиться сообщением

сегодня прилетел рой. посадил на 4р вощины и 2р суши.Маточку не видел а в основном молоденькая серебряночка и не видел трута.Через пару дней пересмотрю.Прошу совет по клещу.Чем пригостить такого гостя.Через пару дней наверное будет детка может пробисанарить?

Поделиться сообщением

4 hours ago, roman-1 said:

за стільки часу пасічникування вже неповинно напухати.

жалять по руках не біда - інколи кілька годин, день - сходить швидко. Жалить в лице - переважн катастрофа. Але сьогодні минулось - є невеликий набряк під оком, який не сильно видно. Можливо, помогло швидко витягнуте жало, прикладання оцту, горілки, валідолу та замороженої маргарини :umora:

Поделиться сообщением

За сьогодні +1,2 кг. Літ чудовий. Сонячно, слабкий вітерець, 24 градуси. Ляпота![emoji5]

Але є і мінус. Рій вийшов, а з якої сім'ї, не знаю. Навряд з тих, що вчора продивлявся. Мабудь, з одного з п'яти, що на завтра залишив. Бо відводкам лише по тижню-півтора.

Так ось, рій сів на вершечок старої вишні на висоті 4,5-5 метрів. Ні драбина, ні мій ріст не допомагають до нього добратися з відром. Прийдеться відпустити.

Що цікаво, вийшов півдругої дня і досі сидить. Може зранку щось попробую. Може щось піскажете?

Надіслано від мого PAP4055DUO, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

1 hour ago, Ksenya said:

і як око? Який предмет, у мене інформатика - можна хоч за комп'ютером сховатись :ax:

Поделиться сообщением

Привяжіть до палки рамку суши з кручком полийте сиропом зачіпіть на гілку біля роя він перейде на рамку і знімене і все вам щастя

5 минут назад, СЄО сказал:

За сьогодні +1,2 кг. Літ чудовий. Сонячно, слабкий вітерець, 24 градуси. Ляпота!emoji5.png

Але є і мінус. Рій вийшов, а з якої сім'ї, не знаю. Навряд з тих, що вчора продивлявся. Мабудь, з одного з п'яти, що на завтра залишив. Бо відводкам лише по тижню-півтора.

Так ось, рій сів на вершечок старої вишні на висоті 4,5-5 метрів. Ні драбина, ні мій ріст не допомагають до нього добратися з відром. Прийдеться відпустити.

Що цікаво, вийшов півдругої дня і досі сидить. Може зранку щось попробую. Може щось піскажете?

Привяжіть до палки рамку суши з кручком полийте сиропом зачіпіть на гілку біля роя він перейде на рамку і знімене і все вам щастя

Поделиться сообщением

23 часа назад, СЄО сказал:

За сьогодні +1,2 кг. Літ чудовий. Сонячно, слабкий вітерець, 24 градуси. Ляпота!emoji5.png

Знімав і з таких висот.  Потрібно мати в обладнанні не відро, а дерев'яну рійницю, довгу жердину (до 4 м) з гачком на кінці, драбину і легенький віничок на довгій, але тонкій палиці. Ну а далі вже діло практики.

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.