Перейти к содержанию

Весна-Літо 2016.


Кривич

Рекомендуемые сообщения

Сьогоднi у Харковi моi бджiлки лiтали кудись,мабуть опт шукали,куди задавать....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Зараз у сім'ях є розплід і відповідно температура в гнізді досить висока, якщо сім'я сильна, то мед буде плавитися.

так танути буде, але ж він у пакеті і в невеликій кількості, я більше 200 грамів не даю - то на тиждень вистачить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Wladimir_K сказал:

Зараз у сім'ях є розплід і відповідно температура в гнізді досить висока, якщо сім'я сильна, то мед буде плавитися.

Плавиться, але не витікає. Два роки ложив мед в пакеті підозрілим сімям - два-три рази штрикнув пакет вилкою для розпечатування і ніколи там нічого не витече:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

Плавиться, але не витікає. Два роки ложив мед в пакеті підозрілим сімям - два-три рази штрикнув пакет вилкою для розпечатування і ніколи там нічого не витече:IMHO:

Глобально у сильних не витече, а у слабких будуть нюанси, тому і канді готують. А так ще трохи і рідка піде вхід, від неї і ефект налице.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в нас сьогодні плюс 5 але сирість дуже холодно зимуєм далі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Їду на пасіку виносити вулики з зимівника - передають кілька  теплих днів - гарантовано буде обліт:ole_ole:

 

Всім гарного дня....:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-2 але сонечко гарненьке вийшло мабуть ще сьогодні відпочинем і яромо на шию і вперед

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2016в21:20, vladimir5 сказал:

Скажи своему меру, тому что обрезал софору, что он св-чь. Прошедшим летом я случайно увидел единственное дерево в селе облепленное пчёлами по возвращению с кочёвки в середине августа- это была софора, которую местная бабушка когда-то привезла с Евпатории. Осенью договорился и мне уступили два одногодичных саженца по 100грн.

Уже ходил к нему с этим вопросом но изменений нет надо писать наверх так как у него здесь все схвачена и на каждое дерево есть акт что оно гнилое

Еще наши власти любят посажать деревья на показ но почему то с пилой не фотографируются

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2016в11:28, aleksanderche сказал:

В городе идет плановая обрезка деревьев обрезают софору :blink:. Такой себе кардинальный способ. К сожалению за последние несколько лет в городе уничтожены сотни деревьев. 

IMG_4145.thumb.JPG.908d1bcdc47b861f457ff

 

У нас кілька років тому так само зробили з вулицею каштанів метрів в 300. У них це називається "окультурити крону". Частина дерев пустила пагони і так-сяк відновилась. Проте відсотків 30 загнились і були повністю зрізані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоть и передают лишь +9 на Синоптике, но с утра солнечно и несильный ветер. Жду облета. Одна семейка вяло (одиночные пчелы)  начала облетываться.  

1 час назад, ромео сказал:

У нас кілька років тому так само зробили з вулицею каштанів метрів в 300. У них це називається "окультурити крону". Частина дерев пустила пагони і так-сяк відновилась. Проте відсотків 30 загнились і були повністю зрізані.

Таким образом хорошо окультуривается липа. В Виннице каждый год такое делают на некоторых улицах. Правда, немного не так - там срезают ВСЕ ветки а не ствол. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Хоть и передают лишь +9 на Синоптике, но с утра солнечно и несильный ветер. Жду облета. Одна семейка вяло (одиночные пчелы)  начала облетываться.  

Теж було сонячно. А з 10-ої сонце "пропало". Сіро, хмарно. Прохолодний вітерець. +10. Сьогодні, мабуть, нічого не буде.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

анологічно у нас жиди сонце вкрали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

Теж було сонячно. А з 10-ої сонце "пропало". Сіро, хмарно. Прохолодний вітерець. +10. Сьогодні, мабуть, нічого не буде.

Одна бджола зробила коло і послала всіх подалі, заховашись у вулик.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sanich сказал:

Правда, немного не так - там срезают ВСЕ ветки а не ствол.

тільки но повернувся від тещі, також звернув увагу що понад трасою поза торік от так само тополі пообрізали, вони всі як одна дебело повідростали буквально за рік, і продовжують  далі обрізати ті що не трогали, так що думаю що нічого страшного, хоча виглядає це дуже жахливо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Теж було сонячно. А з 10-ої сонце "пропало". Сіро, хмарно. Прохолодний вітерець. +10. Сьогодні, мабуть, нічого не буде.:(

Не буде. У нас до 12-ї протрималося. Я встиг зробити ревізію 4-м сім"ям. Далі різко похолодало і затянуло хмарами. :( Навіть ті, що оглянув не встигли облетітися. Надія на два наступних дні. 

По ревізії - кормів ще на одну таку ж зимівлю. 

В одній сім"ї мої осінні експерименти закінчилися невдало - забув в кліточці Гайдара матку випустити. Зате в іншій вдало перезимували 2 матки в ізоляторах - одна в ІХ, інша в ІМ. В іншій темі відпишуся про результати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минуты назад, Sanich сказал:

 

По ревізії - кормів ще на одну таку ж зимівлю. 

 

Вот и я потому не спешу с ревизией. Будет нормальное тепло - будем смотреть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Рус сказал:

Вот и я потому не спешу с ревизией. Будет нормальное тепло - будем смотреть.

 

1 час назад, targal сказал:

анологічно у нас жиди сонце вкрали

Ну ,ревизию делать не буду,но пройтись по пасеке хочу,вот уже месяц не заглядывал.Синицы наверное песпредельничают,да и парочка под вопросом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, targal сказал:

анологічно у нас жиди сонце вкрали

У нас теж .А я дурень приперся на пасiку .Раз приперся буду виносить ,подушки покладу i додому мабуть :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас вчера красиво летали и пыльцу светло-желтую носили. Две семьи сидели и нос не высовывали а остальные видел что тягали вовсю пыльцу и чистили летки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ночі + 2, вранці на пасіку. В зимівнику +8, виніс всі вулики. Всі живі, навіть маленькі сімейки (з'єднані нуклеуси) реально на 3-4 рамки (145) перезимували. В одній сім'ї тільки було малувато корму - на крайніх рамках - підставив 

В день було в затінку + 16 +17, пасіка гула, більшість сімей  - повний обліт, деякі  - частковий обліт. В більшості сімей - розплід, але є і такі в яких не має ні засіву на розплоду. Бачив сьогодні цікаву річ. Відкриваю українського вулика і бачу за заставною на стельовій дошці висять добрі 4-5 жмень бджіл гроном. Щось я розхвилювався - розібрав гніздо - сім'я на 7 рамках і всі рамки з верху до низу густо обсиджені - їм тупо не має місця і вони за заставною сидять:blink::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Бджолопотам сказал:

В ночі + 2, вранці на пасіку. В зимівнику +8, виніс всі вулики. Всі живі, навіть маленькі сімейки (з'єднані нуклеуси) реально на 3-4 рамки (145) перезимували. В одній сім'ї тільки було малувато корму - на крайніх рамках - підставив 

В день було в затінку + 16 +17, пасіка гула, більшість сімей  - повний обліт, деякі  - частковий обліт. В більшості сімей - розплід, але є і такі в яких не має ні засіву на розплоду. Бачив сьогодні цікаву річ. Відкриваю українського вулика і бачу за заставною на стельовій дошці висять добрі 4-5 жмень бджіл гроном. Щось я розхвилювався - розібрав гніздо - сім'я на 7 рамках і всі рамки з верху до низу густо обсиджені - їм тупо не має місця і вони за заставною сидять:blink::dntknw:

Это говорит о том что семя с жатая осеню по максимуму за зиму не просела а когда клуб стал рыхлым стало тесновато . Это говорит о хорошей зимовке и о опытности пчеловода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, tolik2362 сказал:

Это говорит о том что семя с жатая осеню по максимуму за зиму не просела а когда клуб стал рыхлым стало тесновато . 

Так, я стараюсь щоб гніздо було зжате максимум, але ще за заставною бджіл ніколи не було....... 

Всі гнізда весною звужують, а тут прийдеться рамочку доставляти.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Так, я стараюсь щоб гніздо було зжате максимум, але ще за заставною бджіл ніколи не було....... 

Всі гнізда весною звужують, а тут прийдеться рамочку доставляти.... 

Бывает такое в семе где  пчела     почти не отошла которая отходит в зимний период.это говорит о хорошей вентиляции в гнезде .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зимуємо перший рік, клуб сформувався на семи рамках в дванадцятирамочному вулику, а я залишив в зиму дев'ять. На крайні рамці запліснівіло близько 30 чарунків, підкажіть, будь ласка, що робити, враховуючи, що сьогодні був масовий обліт, враховуючи, що сьогодні був масовий обліт, а від завтра йде похолодання і дощі. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...