Перейти к содержанию

Весна-Літо 2016.


Кривич

Рекомендуемые сообщения

Проведал сегодня один точек , летаем, таскаем бледно желтую пыльцу. Температура в тени +14, но ветерок, ревизию делать не решился, Открыл проверил канди, пчелы сразу выкучились около верхнего летка. Семьи что в хорошо изолированых ульях сидят, то еще в клубе, те что с доски 35 уже полностью клуб распался.

Да, вот такое заметил сегодня :)

20160228.thumb.jpg.e0ca21c14bc2f48cb0cb3

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часа назад, ПасекаВВ сказал:

+4 зимуем.Последние сообщение в теме пишу,так как скоро весна,тема Эта не актуальна будет!!!Создавайте Весна-Лето))))))))))))))))) 

 

в принципі по суті обговорень ми увійшли у весну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Провідував сьогодні своїх в зимівнику (мав сьогодні виносити, але зранку такий сильний і холодний вітер....) виявив що одна сімейка голосніше жужить... перевірив - так і є - відчувається тепло.... А прогноз знову змінився на похолодання - тепер вже й не знаю коли його виносити:dntknw:

 

P.S. По багаточисельним проханням трудящихся... спілкуємось у весняній темі і чекаємо справжнього тепла:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Бджолопотам сказал:

Провідував сьогодні своїх в зимівнику                      тепер вже й не знаю коли його виносити:dntknw:

 

P.S. По багаточисельним проханням трудящихся... спілкуємось у весняній темі і чекаємо справжнього тепла:hi:

Для початку спiлкування в темi весна лiто 2016 ,треба хоча б щоб бджоли облетiлися .Так шо нам мабуть ще зарано в цю тему:dntknw: Зимуємо  :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

Для початку спiлкування в темi весна лiто 2016 ,треба хоча б щоб бджоли облетiлися .Так шо нам мабуть ще зарано в цю тему:dntknw: Зимуємо  :ay:

Я вчора вже всіх переглянув, кому додав, у кого відібрав. В тіні було +14. Так що веснуємо:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Для початку спiлкування в темi весна лiто 2016 ,треба хоча б щоб бджоли облетiлися .Так шо нам мабуть ще зарано в цю тему:dntknw: Зимуємо  :ay:

Ну это у кого как у нас уже давно на юге облетелись и работают потихоньку за февраль до 10 хороших дней было.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, sij сказал:

Я вчора вже всіх переглянув, кому додав, у кого відібрав. В тіні було +14. Так що веснуємо:ole_ole:

А як з одвічним Романовича ( - ) у цій темі? Є мінуси у вас чи у сусідів? :( Просто цікавлюсь ситуацією у ваших краях із результатами зимівлі. :ah:

1 час назад, Мико сказал:

Для початку спiлкування в темi весна лiто 2016 ,треба хоча б щоб бджоли облетiлися .Так шо нам мабуть ще зарано в цю тему:dntknw: Зимуємо  :ay:

Аватарка - супер! Весняна! Тільки я, Романовичу, щось став недобачати... Ваш сіяч, що - без штанів? :ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Бджолопотам сказал:

Провідував сьогодні своїх в зимівнику (мав сьогодні виносити, але зранку такий сильний і холодний вітер....) виявив що одна сімейка голосніше жужить... перевірив - так і є - відчувається тепло.... А прогноз знову змінився на похолодання - тепер вже й не знаю коли його виносити:dntknw:

 

P.S. По багаточисельним проханням трудящихся... спілкуємось у весняній темі і чекаємо справжнього тепла:hi:

 Десь з 5-6 березня обіцяють початок потепління днів на 10.:ay: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 

Аватарка - супер! Весняна! Тільки я, Романовичу, щось став недобачати... Ваш сіяч, що - без штанів? :ah::umora:

Щойно зiстрибнув з диванчика , штани точно забув вдягнути .Та так йому звичнiше :umora:

27 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 Просто цікавлюсь ситуацією у ваших краях із результатами зимівлі. :ah:

 

Поiду на пасiку розпитаю .Поки не знаю .:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А як з одвічним Романовича ( - ) у цій темі? Є мінуси у вас чи у сусідів? :( Просто цікавлюсь ситуацією у ваших краях із результатами зимівлі. :ah:

Поки що з 21-го, один відводок - мінус, а всі решта перезимували добре і кормів залишилось багато

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я топик стартер новой сезонной темы, уряяяяя :ole_ole::)

20 минуты назад, sij сказал:

Поки що з 21-го, один відводок - мінус, а всі решта перезимували добре і кормів залишилось багато

Пока с 11  -1 поздний рой, снятый в конце июля, рой снятый в конце сентября на сухих абсолютно рамках, ни капли меда, пока в норме.

Из 2-х роев пущеных в зиму, один имевший большие шансы выжить не перенес морозов -20. Пускал в лежаках через перегородку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Кривич сказал:

Я топик стартер новой сезонной темы, уряяяяя :ole_ole::)

Пока с 11  -1 поздний рой, снятый в конце июля, рой снятый в конце сентября на сухих абсолютно рамках, ни капли меда, пока в норме.

Из 2-х роев пущеных в зиму, один имевший большие шансы выжить не перенес морозов -20. Пускал в лежаках через перегородку.

Не як в кого а для мене це нормальне явище, коли пасічник свідомо ризикує пускаючи в зиму відводки-слабачки. Саме серед них високий відсоток відходу, за то є шанс мати резерв маток весною. Завжди лишаю десь 10% пасіки для резерву.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

Не як в кого а для мене це нормальне явище, коли пасічник свідомо ризикує пускаючи в зиму відводки-слабачки. Саме серед них високий відсоток відходу, за то є шанс мати резерв маток весною. Завжди лишаю десь 10% пасіки для резерву.

 В мене в зиму пішло 5 відводків на 2-х рамках кожний, от один і не витримав лихої долі, всі решта перезимували, не можна сказати що ідеально, але живуть і є запасна матка на всякий випадок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та в мене цього року практично всі сім'ї як відводки, лише одна зимувала на 9 рамках (там зараз на трьох! рамках розплід з долоню), як результат - -1сім'я, в двох досить багато підмору, в решту по декілька бджіл. Вчора робив ревізію - в кожній сімї вже є розплід... гнізда поскорочував, утеплив, почистив від підмору і сміття. Тобто з сьогоднішнього дня відкрили новий сезон :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот и кизил своим раним цветением проголосовал за весну:

Фото сегодня 29 февраля (Измаил).

IMG_4098.thumb.JPG.879c57e7cd92c08fbaedb

IMG_4104.thumb.JPG.1b2f868e9626ce7a6cb93

В 14 и 15 году цвел на 10-14 дней позже, хорошо посещается пчелами собирают нектар при солнечной погоде и + 14 и выше, как раз на неделе обещают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Аватарка - супер! Весняна! Тільки я, Романовичу, щось став недобачати... Ваш сіяч, що - без штанів? :ah::umora:

Та ні, в бруках! бежевага цвета:umora:

farmer_p.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, aleksanderche сказал:

Вот и кизил своим раним цветением проголосовал за весну:

Фото сегодня 29 февраля (Измаил).

IMG_4098.thumb.JPG.879c57e7cd92c08fbaedb

IMG_4104.thumb.JPG.1b2f868e9626ce7a6cb93

В 14 и 15 году цвел на 10-14 дней позже, хорошо посещается пчелами собирают нектар при солнечной погоде и + 14 и выше, как раз на неделе обещают.

У нас пока кизил молчит но я на него очень надеюсь у меня на пасеке 6 больших деревьев и пару штук маленьких. Пчелами он посещается очень охотно.

Вот у нас кизил на 8 апреля 2015 года был такой

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 час назад, Бджолопотам сказал:

Провідував сьогодні своїх в зимівнику (мав сьогодні виносити, але зранку такий сильний і холодний вітер....) виявив що одна сімейка голосніше жужить... перевірив - так і є - відчувається тепло.... А прогноз знову змінився на похолодання - тепер вже й не знаю коли його виносити:dntknw:

 

P.S. По багаточисельним проханням трудящихся... спілкуємось у весняній темі і чекаємо справжнього тепла:hi:

А я сьогодні своїх виніс, хоча погода була +10 і пасмурно, але вирішив винисти, бо на четвер і п'ятницю обіцяють дощі, нехотів потім болото місять. Та маю надію на завтра, післязавтра облеттяться, а з ранку планую дена почистить, ну а ревізія після обльоту.

Бджоли всі живі, як сім'ї так і відводки з запасними матками (2-3 рам), але попереду ще реавізія.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Мико сказал:

Для початку спiлкування в темi весна лiто 2016 ,треба хоча б щоб бджоли облетiлися .Так шо нам мабуть ще зарано в цю тему:dntknw: Зимуємо  :ay:

Ну в мене дві сім'ї зимувало на дворі (старі важкопідйомні лежаки) і вони вже облетілись...:ae:...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бджолопотам сказал:

Ну в мене дві сім'ї зимувало на дворі (старі важкопідйомні лежаки) і вони вже облетілись...:ae:...

Ну тодi ви Миколо ,на чверть ступнi в ций темi законно :IMHO:

3 часа назад, ромео сказал:

Та ні, в бруках! бежевага цвета:umora:

 

768682839.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вийшли із зими всі, пропало дві матки,нічого страшного- зєднав і норма.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив побіжний огляд. Всі живі і досить сильні. Більша половина розсипана. Тепла і волога. Там де було 2 рамки покладені нагору повністю з"їджені. А на нижній печатний розплід 10х10см. Отже до тепла ще цілий місяць. А кормів катма. Їдемо по цукор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я то, шо то не доганяю у Вас, що два корпуси, "верхні зїли нижні з розплодом":dntknw:........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сезон в нас почався ще два тижні тому :wave: Перезимували всі..навіть відводок на 3 рамках...Що зими тої було, з місяць...А раз вже і бджіл настала весна, то думаю може  і опалення час вимикати:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так . Не зима , а казка . У всіх , майже все перезимувало. Зразу видно що клімат міняється . В нас уже шпаки прилетіли і підсніжники розпускаються . Так що думаю морозів вже не буде ( приморозки - да ). І картоплю в березні з такою погодою скоро садити будем.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Весна-Літо 2016.
  • Wladimir_K locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...