Перейти к содержанию

Весна-Літо 2016.


Кривич

Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, Stserjant сказал:

:hi:, я на 300 км севернее живу, унас уже есть на клумбах немного. думаю собрать семена и насеять по неудобам, ярам и балкам понемногу, а на следующий год увидим. если будет расти "будем увеличивать посевы".

висівання насінням дає сходи 6-8% це поганий показник,а от з корінням це дає результат, висівання відбувається природнім шляхом,при сприятливих погодніх умовах процент сходу з насінини досягає 60%

1 час назад, Безработный 20лет сказал:

а в мене поки ще пухнуть ,але ми їх  :hunter:,хоча більша частина дае працювать до ночі 

що по бджолах стриляєте:umora:, ні ну я бачив таких що по шершенях стріляли, на щастя всіх ніхто не постраждав,а от зброю поліціянти на другий день вилучили в тих стрілків:friend_drink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.08.2016 в 07:19, Wladimir_K сказал:

 Так у всіх думаю.

Але є ліс, який масово рубають і тут починає на вирубках рости малина, крушина і золотарник. Також є місця на лугах і болота, біля осушувальних каналів де золотарник вільно росте.

На рахунок золотарника, колись писав що місць в Україні не так багато, але вони є, гарні місця в трикутнику Рівенська, Тернопільська, Львівська обл. і якщо "ложити" пасіку на ньому, то можна досягти феноменальних результатів по меду, однозначно не гірше соняха.

так, але особливо він стабільний де є волога, або випадають дощі,ну із золотарником треба пильнувати,щоб не прогавити моменту викачки,він довго не кристалізується,но за те швидко стає густим, тоді треба обережно поводитись із свіжо відбудованим сотами.

а от чи медує золотарник це ви будете знати за 50 метрів від пасіки, запах просто супер, під час сильного взятку в 2012році бджолосімї дали великий вихід воску,здійснивши дві відкачки, я порахував,що взятку вже сильного не буде тому купив цукор для підгодівлі,який так і залишився чекати наступного року, бо бдж. знову зібрали і пішли на ньому в зиму, та й присідань я не бачив, вважаю,що це хороший медонос, без нього і пасіка б немала такого розвитку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приехал только из леса на вырубках Золотарник цветет во всю облеплен пчелой (пожалел что не взял с собой телефон) .Наверное прийдется еще раз качать . :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Я думаю что да у Вас почва тоже песчаная должен расти :wave:

Скажите а на чернозёмах он будет расти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, kostantin501 сказал:

Скажите а на чернозёмах он будет расти?

для прикладу в мене одна сторона земля глиняста та кислотність,інша сторона чорний грунт на вапняку і на обох тих участках там де люди не обробляють полів прекрасний золотарник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, kostantin501 сказал:

Скажите а на чернозёмах он будет расти?

Росте кругом, але бажано мати вологу. Досить серйозний бур'ян на своєму шляху видавлює всі інші рослини. У мене вже починає рости на болоті, останні роки досить сухо і де росте очерет земля стала сухою і подекуди вже золотарник. У мене вже на відкритій місцевості фактично перецвів, а дивлячись, як бджола літає в напрямку лісу, думаю саме зараз активно цвіту у гущавині, але пилку з золотарника носять мало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В общем после осмотр семей я в шоке...

В семьях от 5 до 7 рамок расплода, сокращены были на 10 рамках без утепления, медовыми остались  только крайние...принос пыльцы обильный...В одной экспериментальной семь в лежку рамки были установлены с улочкой в 15 мм, там засева только 3 рамки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...