Перейти к содержанию

ВИСТАВКА-ЯРМАРОК


Биолог

Рекомендуемые сообщения

12 минуты назад, Максим Алексеевич сказал:

Здравствуйте уважаемые форумчане,хочу поделиться фотографиями с ярмарки,может кому интересно будет  

 

Дякую земляче за фотосесію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Максим Алексеевич сказав:

Здравствуйте уважаемые форумчане,хочу поделиться фотографиями с ярмарки,может кому интересно будет  

Спасибо за фоторепортаж! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, vovchik v сказав:

:)  Від цін ??? 

:umora: Ага...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На ярмарці маток розгребли по 250-300 грн сьогодні залишились неплідки тільки у одного продавця ціна 200 грн за штуку :blink: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Кагарлик сказал:

На ярмарці маток розгребли по 250-300 грн сьогодні залишились неплідки тільки у одного продавця ціна 200 грн за штуку :blink: 

А на форуме многие говорят что матководы ломят цену на маток а у них плодные максимум 270 плодные и сто гривен не плодные :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, tolik2362 сказал:

А на форуме многие говорят что матководы ломят цену на маток а у них плодные максимум 270 плодные и сто гривен не плодные :ay:

Просто зараз дефіцит маток:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Кагарлик сказал:

Просто зараз дефіцит маток:IMHO:

Народ хочет хороших сейчас и даром а не плодок по сто могу продать прилчное количество в течении двух дней  а плодок пока не научился делать в осене зимнюю весну :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З такою погодою я думаю пропозиції неплідних маток бракувати не буде. Я вчора і сьогодні в перерві між дощем насилу заселив 98 маткомісць, а маток налупилось вже до 200 штук. Взавтра обіцяють у нас теж дощ цілий день. От і ламаю голову як взавтра заселити ще хочаб таку кількість я вчора і сьогодні. Плюс взавтра має лупитись партія маток від Бєлки Польської. Треба також зробити хочаб 15 відводків щоб зробить групу. Немає радості взагалі, як тільки весна рання, обов'язково жди якигось сюрпризів 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Кагарлик сказал:

На ярмарці маток розгребли по 250-300 грн сьогодні залишились неплідки тільки у одного продавця ціна 200 грн за штуку :blink: 

Були сьогодні матки  і по 250грн баки,стояли хлопці з Віницької обл,(матки Б-46),ще у них був станок Вальчука, були матки неплідки і за 100 грн (карніка з Чехії,матковод Хабовський).То мабуть ви приїхали на (розбор шапок).В перший день(11.05) так взагалі Парашинець продавав матки карпатка лінії 100 плІдні цьогорічні та прошлогодні (зимувалі) по  250грн,хто вспів купить, той не даст мені   збрехать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, РУТ-61 сказал:

Були сьогодні матки  і по 250грн баки,стояли хлопці з Віницької обл,(матки Б-46),ще у них був станок Вальчука, були матки неплідки і за 100 грн (карніка з Чехії,матковод Хабовський).То мабуть ви приїхали на (розбор шапок).В перший день(11.05) так взагалі Парашинець продавав матки карпатка лінії 100 плІдні цьогорічні та прошлогодні (зимувалі) по  250грн,хто вспів купить, той не даст мені   збрехать.

Ми були в 13.00 то в цих Вінницьких хлопців залишились тільки неплодки по 200 грн за штуку при мені одну купили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Кагарлик сказал:

Ми були в 13.00 то в цих Вінницьких хлопців залишились тільки неплодки по 200 грн за штуку при мені одну купили.

Да,ви чуть запізнились...   То завтра на закриття що,буде вообще голяк ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, РУТ-61 сказал:

Парашинець продавав матки

Я вибачаюсь-вірно ПАРАЩИНЕЦЬ  ВАСИЛЬ з Мукачево.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Кагарлик сказал:

Просто зараз дефіцит маток:IMHO:

Не у всих дефiцит 

Швидше дефiцит з погодою 

заселиться проблематично ,особливо з тих сiмей, де матки гуляють по всьому вулику 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Кагарлик сказав:

Просто зараз дефіцит маток

11   на відкритті маток було повно яких хочеш,  пакетів теж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
В 23.11.2016 в 16:19, Konstantin_b сказав:

Свято "Винограду, меду та вина" яке вже вдруге відбулося в м. Звенигородка Черкаської області.https://youtu.be/P-6GC-W4UWE

24.08.2017 відбудеться щорічне свято Винограду, меду та вина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 17.08.2017 в 14:20, Шулянский Александр сказал:

 

В 23.11.2016 в 16:19, Konstantin_b сказал:

Свято "Винограду, меду та вина" яке вже вдруге відбулося в м. Звенигородка Черкаської області.https://youtu.be/P-6GC-W4UWE

24.08.2017 відбудеться щорічне свято Винограду, меду та вина

 

Ось є така інформація : Шевченків край, Звенигородщина, запрошує на свято "ВИНОГРАДУ, МЕДУ ТА ВИНА",яке відбудеться 2 вересня 2017 року о 10 годині на центральній площі міста Звенигородки. Посилання 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...