Перейти к содержанию

Селекція Української степової породи бджіл


Паланочка

Рекомендуемые сообщения

В 30.10.2017 в 22:32, Шулянский Александр сказал:

Недоліком бака тільки те , що він в  наступних поколінях розчіплюється хороший результат  ,показує  тільки F1 і F2, ці матки рівні в більшості кожних 2 роки потрібно завозити новий матеріал бак ,і УС нетакі однорідні але це прода яка далі дає внаступни хпоколінях непоганий результат 

 

Якщо ви не контролюєте трутовий фон, то будь-яка порода і не тільки Бакфаст, а й УС, Карніка, Карпатка чи Лігустіка, всі вони будуть "розсипаться" в наступних ф-поколіннях.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 28.10.2017 в 16:49, pr1zZ сказал:

Ус пока нет.

   Бакфаста пока еще  нет, ибо это не порода, а процесс.   А заявлять про Украинскую степную    так нельзя. Была, есть и будет.                                                        

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Майер сказал:

 Бакфаста пока еще  нет, ибо это не порода, а процесс.   А заявлять про Украинскую степную    так нельзя. Была, есть и будет

Тут "УС пока нет" в смысле у Дениса  нет, или еще нет.. по крайней мере я понял эту фразу так...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посмотрел сегодня отводки самые слабые на 3 рам. (делал специально) пока живы все 10 шт. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас тоже намечается селлекция 

УСП на дальневосточном материале 

Уже сделаны шаги по выкристаллизации УСП из массива дальневосточной пчелы 

Даже скажу больше , почистить дальневочную УСП от небольшой гибридизации сгк и др породами.

Это конечно с вашей помощью ,как селекционеров степнячки.

уже сделаны первые ИО  на чистопородность  . 

Если промеры Кумпеля верны 

То при 83-85% присутствия УСП в амурских образцах , во первых намекает на то ,что есть и более чистый материал ,и во вторых при обилии материала сделать 95%+ не долго. Даже не 7 лет , а за гораздо меньший срок,  если все время работать в этом направлении совместно .

Возможно достаточно просто перемерить больше материала , вычленить 95+ степнячек и через ИО создать несколько дальневосточных линий . 

У нас к сожелению , много десятилетняя реклама карпатских пчел и ввоз их в русско европейский ареал УСП пр вело к тому ,что УСП там скорее всего не осталось ( российское черноземье) и интерес к ней до того ослаб ,что даже на ОФП не поднимают этой темы .

Хотя в перспективе думаю ,при ежегодных Коллапсах пчел в черноземье и Поволжье местные пчеловоды все же вспомнят какие пчелы их родные и появятсяи и другие российские энтузиасты УСП

( есть конечно и сейчас такие, просто их не видно и неслышно на форумах )

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообщем

На дальнем востоке местных пчел считают сами же местные пчеловоды помесью или ср (уср)

В черноземье доминируют гибридные карпатки из средней Азии и Украины .

Украинскую степную знают только из учебников и книг , будто и нет её вовсе 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До осознания того,что в России УСП жива и в наличии на дальнем востоке, я  лишь мельком касался темы УСП для кругозора.

Один тюменский пчеловод брал у меня маток карника и сообщил, что то ли он то ли ещё кто брал УСП маток и семьи с ними опоносились в зиму .  На этом вся информация о УСП что была у меня до 15 года

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну и вопрос 

По ДНК можно лиопределить степнячек и где?

Или македонику и опять же где?

И насколько степнячка = македонике и если есть отличия ,то насколько 

Понимаю непростая тема , но тогда все ещё упростится ,если кроме жилкования и другой морфометрии будет ДНК соответствие

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

 

Уважно прослухав Артема і хочу для себе зрозуміти деякі питання.

Наскільки уважно запам'ятав з попередніх повідомлень у темі, то говорилось про КІ для УСП піки графіків повинні знаходитись у діапазоні 2-2.75 (16-19 клас). У відео Артем говорить про піки у 2.75, на мою думку це вже італійка, так у мене програма показує. 

Оскільки зараз проводжу проміри свої сімей, і оскільки я початківець то мені все поки що інтересно, то прошу  знаючих дати свої бачення моїх графіків.

5a6ecd01636c6_.thumb.jpg.0e5af4556535558742204120caaab3b0.jpg5a6ecd0934615_2.thumb.jpg.24b4bf4526058a2b3dfdbd95ad411e30.jpg

Поки що даю графіки двох сімей, третя на підході. По ній буде розширена інформація, можливо створю окрему тему, оскільки виникло багато питань, а їх потрібно звести в одне. картинки можна відкрити у повний розмір.

Напевно потрібно перенести в

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Уважно прослухав Артема і хочу для себе зрозуміти деякі питання.

Наскільки уважно запам'ятав з попередніх повідомлень у темі, то говорилось про КІ для УСП піки графіків повинні знаходитись у діапазоні 2-2.75 (16-19 клас). У відео Артем говорить про піки у 2.75, на мою думку це вже італійка, так у мене програма показує. 

Оскільки зараз проводжу проміри свої сімей, і оскільки я початківець то мені все поки що інтересно, то прошу  знаючих дати свої бачення моїх графіків.

5a6ecd01636c6_.thumb.jpg.0e5af4556535558742204120caaab3b0.jpg5a6ecd0934615_2.thumb.jpg.24b4bf4526058a2b3dfdbd95ad411e30.jpg

Поки що даю графіки двох сімей, третя на підході. По ній буде розширена інформація, можливо створю окрему тему, оскільки виникло багато питань, а їх потрібно звести в одне. картинки можна відкрити у повний розмір.

 

2.75 це середнє значення для маток, вроді так він говорив:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, MaikMay сказав:

2.75 це середнє значення для маток, вроді так він говорив:hmm:

тоді ще більше питань. Я думав що із збільшенням крила відношення (точок 5-6 до 6-7) КІ не змінне, і не повинне відрізнятись від крила матки чи р/бджоли. Як багато ще потрібно вивчити:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

Уважно прослухав Артема і хочу для себе зрозуміти деякі питання.

Наскільки уважно запам'ятав з попередніх повідомлень у темі, то говорилось про КІ для УСП піки графіків повинні знаходитись у діапазоні 2-2.75 (16-19 клас). У відео Артем говорить про піки у 2.75, на мою думку це вже італійка, так у мене програма показує. 

Оскільки зараз проводжу проміри свої сімей, і оскільки я початківець то мені все поки що інтересно, то прошу  знаючих дати свої бачення моїх графіків.

5a6ecd01636c6_.thumb.jpg.0e5af4556535558742204120caaab3b0.jpg5a6ecd0934615_2.thumb.jpg.24b4bf4526058a2b3dfdbd95ad411e30.jpg

Поки що даю графіки двох сімей, третя на підході. По ній буде розширена інформація, можливо створю окрему тему, оскільки виникло багато питань, а їх потрібно звести в одне. картинки можна відкрити у повний розмір.

Напевно потрібно перенести в

 

В  межах КІ  2 - 2,75 ніхто не виділить УС навіть і через 100 років:IMHO1:Є розумні границі пошуку, а ми шукаємо . Маслій відкрито сказала "ми не провіряли острівних на екстерєрні показники" Щоб відрізнити кавказянку  використайте тарзальний індекс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.01.2018 в 21:11, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

 

По доповіді ЛМ, чи визначились з зонами чистопородного розведення УСП, створюється законодавчо нормативна база по діяльності цих зон?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Лавр сказал:

По доповіді ЛМ, чи визначились з зонами чистопородного розведення УСП, створюється законодавчо нормативна база по діяльності цих зон?

Ніколи ЛМ і інші   не підуть  проти вітру. Є творці  заводської лінії " УХм"  Поліщук ( нехай спочиває з Богом), Головецький, Метлицька , Скрипник, які забороняють  навіть цитувати  без їхнього дозволу  нещасне їх творіння на 19 ст.під назвою - методичні рекомендації...... Наша задача розвязати руки творчим людям , а троянським коням запхати гарячу картоплину під хвіст.:IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, MaikMay сказал:

2.75 це середнє значення для маток, вроді так він говорив:hmm:

:ay::wave:

4 часа назад, Mihail-ves сказал:

Наскільки уважно запам'ятав з попередніх повідомлень у темі, то говорилось про КІ для УСП піки графіків повинні знаходитись у діапазоні 2-2.75 (16-19 клас). У відео Артем говорить про піки у 2.75, на мою думку це вже італійка, так у мене програма показує. 

програма яку ви користуєте розрахована на проміри бджіл, але не маток і трутнів. В УС стандарт для бджіл в межах 16-18 класу 2.0-2.53. По матках УС данні відсутні, їх просто ніхто ніколи не міряв. Трутні 1.6-1.8 не менше 1.5 (стандарт)Порівняємо з карпаткою, бджоли 18-20 клас-2.3-3.0 (типовий 2.6) матки 2.9-3.9 трутні 1.8-2.3.(типові 2.0).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, MaikMay сказал:

2.75 це середнє значення для маток, вроді так він говорив:hmm:

Це чергова путанка від Паланочки. Щоб щось прирівнювати потрібно мати зразок , а точніше еталон. Ніхто  не знає і не мірявматок УС  Кі , а Паланочка знає - зразок де?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Пахомич сказал:

а Паланочка знає

;):ay::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Паланочка сказал:

;):ay::hi:

Де має бути границя в КІ УС  (+ і -) . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Пахомич сказал:

Де має бути границя в КІ УС  (+ і -) . 

Пробачте шановний Пахомович, спілкування з вами мені "протипоказано" адміністрацією форуму, нажаль мушу ігнорувати ваші пости, тому шкода, але відповіді на свої питання вам доведеться шукати самому. Успіхів вам і всього найкращого , щиро ваш "піп-селекціонер брат Адам" ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Паланочка сказав:

Пробачте шановний Пахомович, спілкування з вами мені "протипоказано" адміністрацією форуму, нажаль мушу ігнорувати ваші пости, тому шкода, але відповіді на свої питання вам доведеться шукати самому. Успіхів вам і всього найкращого , щиро ваш "піп-селекціонер брат Адам" ;)

:umora::rofl: Супперррр! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Паланочка сказав:

:ay::wave:

програма яку ви користуєте розрахована на проміри бджіл, але не маток і трутнів. В УС стандарт для бджіл в межах 16-18 класу 2.0-2.53. По матках УС данні відсутні, їх просто ніхто ніколи не міряв. Трутні 1.6-1.8 не менше 1.5 (стандарт)Порівняємо з карпаткою, бджоли 18-20 клас-2.3-3.0 (типовий 2.6) матки 2.9-3.9 трутні 1.8-2.3.(типові 2.0).

Все вірно, а по програмі можна вручну проставити індекси як для матки, так і для трутнів (якщо відомо, до прикладу як з карпаткою)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Пахомич сказав:

Це чергова путанка від Паланочки. Щоб щось прирівнювати потрібно мати зразок , а точніше еталон. Ніхто  не знає і не мірявматок УС  Кі , а Паланочка знає - зразок де?  

Ніхто не знає бо мало хто міряв до цього часу, а щоб знати КІ матки потрібно міряти, так як я зрозумів що і @Паланочка (і не тільки він мабуть) і роблять, а щоб точніше....чим більше промірів зробиться, а це все статистика і тим точніше можна буде визначити КІ для матки(середнє  значення):IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

Пробачте шановний Пахомович, спілкування з вами мені "протипоказано" адміністрацією форуму, нажаль мушу ігнорувати ваші пости, тому шкода, але відповіді на свої питання вам доведеться шукати самому. Успіхів вам і всього найкращого , щиро ваш "піп-селекціонер брат Адам" ;)

Нічого страшного ! Я також під пильним оком адміністрації ! Мої запитання до вас не наносять ні вам,а ні другим форумчанам моральної шкоди . На рахунок  " піп - селекціонер .......) можливо і вдбудеться таке чудо , все в руках Бога 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...