Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Паланочка

Селекція Української степової породи бджіл

122 posts in this topic

7 минут назад, MaikMay сказал:

Ніхто не знає бо мало хто міряв до цього часу, а щоб знати КІ матки потрібно міряти, так як я зрозумів що і @Паланочка (і не тільки він мабуть) і роблять, а щоб точніше....чим більше промірів зробиться, а це все статистика і тим точніше можна буде визначити КІ для матки(середнє  значення):IMHO:

Отут я з вами цілком згідний, потрібно шукати довго і вперто:az::hi:

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

:umora::rofl: Супперррр! :wave:

Я за вас незабув,  на вас невистачє часу :wave:

1 година тому, Пахомич сказав:

Отут я з вами цілком згідний, потрібно шукати довго і вперто:az::hi:

Терпіння і труд все перетруть:wave: головне почати і працювати, а критикувати можуть всі :) хотя критика(об'єктивна) потрібна, вона надає мотивацію!!!

12 минут назад, MaikMay сказал:

Терпіння і труд все перетруть:wave: головне почати і працювати, а критикувати можуть всі :) хотя критика(об'єктивна) потрібна, вона надає мотивацію!!!

Я з вами  цілком , діло не в критиці, а КІ  2,18 - 2, 62  "УХм" фейк !

В 28.01.2018 в 18:17, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

4 години тому, Пахомич сказав:

Я за вас незабув,  на вас невистачє часу :wave:

:rofl: Тільки "не" тут пишеться окремо. В обох випадках. А в селекції я не дока. Тож знімаю шляпку перед вами Пахомовичу! :hi::wave: І наперед складаю зброю перед вашим авторитетом @Пахомич як селекціонера УС. Я ж вже давно перейшов на "готовеньке" - давно і надійно відселекціонованих і перевірених баків голандських із-за кордону.:umora: А тут про УС.Тож, пробачте, це не моя тема...:dntknw:

Edited by ДобровоЛ

Извините если не в тему.
Для промеров крыльев можно использовать вот такой цифровой микроскоп. Стоит вроде как не дорого 3 тыс. грн.Сегодня игрались ним на работе.
ffcbe8a15b70ce9e07856f09a7ffb4b7.jpgca697eb50df3e670040ca9f4ce25199c.jpg65c5cbba27195a8eb59375d8d70fe76c.jpg

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

3 години тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Извините если не в тему.
Для промеров крыльев можно использовать вот такой цифровой микроскоп. Стоит вроде как не дорого 3 тыс. грн.Сегодня игрались ним на работе.

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Можно. Но его цена завышена раз в 8...9:)

28 минут назад, amator сказал:

Можно. Но его цена завышена раз в 8...9:)

Есть конкретные предложения ? типа аналог но за 400 - 500 грн?

11 хвилину тому, Брониславович сказав:

Есть конкретные предложения ? типа аналог но за 400 - 500 грн?

Mihail-ves

вибирайте

https://www.olx.ua/list/q-микроскоп-цифровой/

4 часа назад, amator сказал:

А можно ещё конкретней, хотя-бы пару ссылок что бы было от чего отталкиватся :)

15 минут назад, tuda сказал:

взяв такий але ясна річ, що там збільшення 1000 не має, спробував продивитись на нозему, марна справа не дає нормального збільшення, думаю там реально до 200, але для крил достатньо 

ось на нозему максимум, що вдалося добитися від нього але чіткості так і не добився

5a7210c9c6f8d_WedJan2417-19-11.thumb.jpg.b3447da8aefd2fe3d01fa33a95ac9aff.jpg

Edited by gru.v

3 минуты назад, gru.v сказал:

взяв такий але ясна річ, що там збільшення 1000 не має, спробував продивитись на нозему, марна справа не дає нормального збільшення, думаю там реально до 200, але для крил достатньо 

Это как пример, по отзывам можно найти лучше.

40 хвилин тому, tuda сказав:

Это как пример, по отзывам можно найти лучше.

Можно. При условии, что цена должна быть не 450 грн, а $450 и выше. И цену будет определять не дешевая ВЭБ_камера, а оптическая головка микроскопа с приемлемым шгативом и микролифтом. Оптика дает необходимое увеличение, дешевая ВЭБ_камера фиксацию изображения. Всего лишь:).

В 29.01.2018 в 09:30, Mihail-ves сказав:

Наскільки уважно запам'ятав з попередніх повідомлень у темі, то говорилось про КІ для УСП піки графіків повинні знаходитись у діапазоні 2-2.75 (16-19 клас).

Не так. У звичайної породистої сім'ї в цих межах (2-2.75) має знаходитись не менше 66% бджіл. За логікою програми, якщо в цих межах опиниться від 91,5% і більше бджіл, то така сім'я буде оцінена як засновниця нової лінії.

Пік графіків КІ для "правильної" степової слід очікувати в межах 2,16...2,53 (17-18 класи). Гляньте графіки реальної сім'ї, котра отримала статус репродуктора чистопородних маток:

chart_ci.thumb.png.9d82eb826ef6422d44b5d0b7f7a36835.png

chart_hi.thumb.png.6079fb44ff426176841de2850f30b16b.png

chart_dsa.thumb.png.b6fbb66797a4a2b09b65af76956e780e.png

Edited by Kumpel

1 година тому, gru.v сказав:

ось на нозему максимум, що вдалося добитися від нього але чіткості так і не добився

Наявність нозематозу, за звичай, вивчають по зрізу кишечника хворої бджоли. Х100 - цілком достатньо. Те що пише "дідусь Лі" про мікроскоп із дешевої ВЕБ_ки - маркетинговий трюк:IMHO1:

Есть ли разработки селекции УС направленные не на мёдозбор, а на  пергу? С  реализацией мёда будет туго, хоть обножку будем собирать.

4 часа назад, tuda сказал:

Есть ли разработки селекции УС направленные не на мёдозбор, а на  пергу? С  реализацией мёда будет туго, хоть обножку будем собирать.

С пергой можно работать, с пыльцой у меня были большие проблемы, УСП не шла через пыльцеуловитель.

5 часов назад, tuda сказал:

Да есть.