Перейти к содержанию

Селекція Української степової породи бджіл


Паланочка

Рекомендуемые сообщения

В 30.12.2016 в 01:19, Uran сказал:

Украинская степная радует стабильной зимовкой, мощньіми семями летом и по незлобности тоже прогрес.

Індивідуальний добір, проводили? Чи тільки первий рік займаєтесь відбором УС?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.01.2017 в 09:11, Вадим Василюк сказал:

Індивідуальний добір, проводили? Чи тільки первий рік займаєтесь відбором УС?

другий рік українкою плотно займаємось,ШЗ будем пробувати цього року В цілому маємо маток від пяти заводчиків.Весна-літо покаже чиї трутні і чиї матки підуть в розведення...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Uran сказал:

другий рік українкою плотно займаємось,ШЗ будем пробувати цього року В цілому маємо маток від пяти заводчиків.Весна-літо покаже чиї трутні і чиї матки підуть в розведення...

Можливо Ви вже освоїли ШО? Буде займатися на власній пасіці чи з колегами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Можливо Ви вже освоїли ШО? Буде займатися на власній пасіці чи з колегами?

Ні, ще не освоїв. Допомогатиме Юра (Теплов). Але цю тему я обговорював і з Артемом і з Юрою Вже маю десять однорамкових нуків і ще десять ще треба для перевозки маток і утримання після ШЗ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Uran сказал:

другий рік українкою плотно займаємось,ШЗ будем пробувати цього року В цілому маємо маток від пяти заводчиків.Весна-літо покаже чиї трутні і чиї матки підуть в розведення...

Ви виводили від УС рекордисток, дочок? Як передають свої ГКО? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Василюк сказал:

Ви виводили від УС рекордисток, дочок? Як передають свої ГКО? 

поки ні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Передача ПХП по дочкам проводилась три года подряд по дочкам .Три тестовые группы .Передача в основном по меду ровная .Но по злобе не очень шли ровно.Где применялся тип (Хмельницкий )то труту .пчела была в разнобой много желтизны .Все группы маток были свободного спаривания так что чистота экспиремента под большим сомнением .Сейчас мало выводить у себя от рекордисток дочек .Только И.О. может как то решить проблему .и конечно злоба с ней надо боротца .Кусючие пчелы даже самые самые не подходят под современное пчеловодство .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це правильно...німці ж боряться на нашу українку, але з причини тої що та порода і була раніше по всій Європі і у них (під назвою місцева)...про це вже ними і сказано. А у нас знаходяться песимісти що в прогрес нашої українки не вірять,хто би що не говорив і робив. От взявся за цю справу Артем Майстерчук зі ШЗ для закріплення кращих якостей породних українок...і тут потрібна хоч би моральна підтримка. Я от також маю деякі екотипи хорошої українки і маю надію на ШЗ. А ви маючи такіж хороші варіанти в свому регіоні, робили би свою плідну справу. І не зважаймо на тих хто словесно і не тільки мішає справі

Звідкіля Ви взяли що "ця порода була по всій Європі в у них"?

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.12.2016 в 12:04, Uran сказал:

Це правильно...німці ж боряться на нашу українку, але з причини тої що та порода і була раніше по всій Європі і у них (під назвою місцева)...про це вже ними і сказано. А у нас знаходяться песимісти що в прогрес нашої українки не вірять,хто би що не говорив і робив. От взявся за цю справу Артем Майстерчук зі ШЗ для закріплення кращих якостей породних українок...і тут потрібна хоч би моральна підтримка. Я от також маю деякі екотипи хорошої українки і маю надію на ШЗ. А ви маючи такіж хороші варіанти в свому регіоні, робили би свою плідну справу. І не зважаймо на тих хто словесно і не тільки мішає справі

Моральна підтримка це оди співати? Важаю краща підтримка це купити в Артема з парочку ІО тієї Українки, потім докладний звіт про пророблену роботу, для того є електроний журнал пасічника. А то тут пишуть, декларують наміри, по телефону всю зиму чоловіку мізги виносять, літо приходить, тихоо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, teplov сказал:

Моральна підтримка це оди співати? Важаю краща підтримка це купити в Артема з парочку ІО тієї Українки, потім докладний звіт про пророблену роботу, для того є електроний журнал пасічника. А то тут пишуть, декларують наміри, по телефону всю зиму чоловіку мізги виносять, літо приходить, тихоо.

Юра , я даже финансово хотел поддержать прихильників,  пока домой с работы пришёл, все по хамам разбежались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Олег Мороз сказал:


Звідкіля Ви взяли що "ця порода була по всій Європі в у них"?

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 

А ви мабуть впевнені і іже з вами що українку в Хмельницькій області і в Харківській тримали на привязі як собак і вони ніде не літали...таааак між Хмельницькою і Тернопільською висоооокі гори мабуть чи непрохідні ліси...чи може це на границі України і Польщі, чи Німеччини чи Франції...Єдині гори і ліси починаються з Уралу і Кавказу на сході і Карпати і Альпи на заході і відділяють ще гори Францію і Іспанію і Італію...Логіка братці, логіка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви мабуть впевнені і іже з вами що українку в Хмельницькій області і в Харківській тримали на привязі як собак і вони ніде не літали...таааак між Хмельницькою і Тернопільською висоооокі гори мабуть чи непрохідні ліси...чи може це на границі України і Польщі, чи Німеччини чи Франції...Єдині гори і ліси починаються з Уралу і Кавказу на сході і Карпати і Альпи на заході і відділяють ще гори Францію і Іспанію і Італію...Логіка братці, логіка

Якщо Ви так хочете, то це не означає що так є. Те що в Європі була і є бджола медоносна і ми про неї балакаємо це факт. На рахунок того що в Європі була українська степова і зникла я з Вами не згоден. Темна лісова, яка схожа з середньоросійською, по всих описах була основною бджолою Європи а ніяк не УС.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Українська степова на відміну від суредньоруської незлобна, європейська лісова-злобна. Брат Адам Мав справу і в Британії і у Франції з незлобною бджолою. Вона не рійлива як і середньоруська і відпускали обидві породи по одному роєві, і про це пишуть дуже старі книги....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Українська степова на відміну від суредньоруської незлобна, європейська лісова-злобна. Брат Адам Мав справу і в Британії і у Франції з незлобною бджолою. Вона не рійлива як і середньоруська і відпускали обидві породи по одному роєві, і про це пишуть дуже старі книги....

На рахурок на злобливості з Вами не зноден. Дуже багато людей які шукають іншу породу якраз через злобливість, але це не означає що всі сім'ї УС злобливі.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Uran сказал:

Українська степова на відміну від суредньоруської незлобна, європейська лісова-злобна. Брат Адам Мав справу і в Британії і у Франції з незлобною бджолою. Вона не рійлива як і середньоруська і відпускали обидві породи по одному роєві, і про це пишуть дуже старі книги....

Мав би я тут владу, я би вас забанив, до тих пір доки щось путнє не прочитаєте, а не дуже старі книги. тему яких я добре знаю, де є Середньо російська, південо руская, ще мала бути західно руская, та не зрослось. Є Темна Лісова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, teplov сказал:

Мав би я тут владу, я би вас забанив, до тих пір доки щось путнє не прочитаєте, а не дуже старі книги. тему яких я добре знаю, де є Середньо російська, південо руская, ще мала бути західно руская, та не зрослось. Є Темна Лісова.

та пишіть що вам заманеться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Селекція Української степової породи бджіл
  • 2 weeks later...

Писати бажано по суті. Юра тут правий, якби могли то все би руським поназивали і привласнили.
Я переміряв дуже багато різних популяцій бджіл і можу сказати ( виключно моя дуика) ніяких середньо -руських , чи низько або високоруських у нас в Україні не побачив. Встановлено морфологічно підтверджено наявність на півночі України бджіл що відповідають описам melifera-melifera. Відчутний вплив цієї бджоли і в окремих популяціях УС, та значний відсоток у Поліській популяції бджіл України.
Проведемо генетині дослідження і на цьому поставими крапку.


Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На собрании селекционеров УСПП присутствовал и pr1zZ  :hmm:. Ни ужели заинтересовала местная порода пчел и ее вхождение в европейскую систему селекции? 

Спасибо за видео... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Патриот17 сказал:

На собрании селекционеров УСПП присутствовал и pr1zZ  :hmm:. Ни ужели заинтересовала местная порода пчел и ее вхождение в европейскую систему селекции? 

Спасибо за видео... 

Меня пригласили. Я всегда был и буду заинтересован в развитие пчеловодства в Украине.

Буду помогать чем смогу. Беру на себя тест группы и помощь в инвентаре из Германии.

И привез оператора :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Fabro сказал:

 

Дивлюсь на заставці відео не зовсім УСПП.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, pr1zZ сказал:

Буду помогать чем смогу. Беру на себя тест группы и помощь в инвентаре из Германии.

И привез оператора :)

Будете тестировать группы УС?:blink: Вы удивляете меня...:hi: А какой именно инвентарь предоставите, нуки и заградители летков от трутней? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Дивлюсь на заставці відео не зовсім УСПП.

Так перед каждым видео от Fabro такая заставка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дай БОГ Вам всем здоровья и терпения в этом благородном деле.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...