Jump to content
realto

План породного районування бджіл: за і проти

План породного районування бджіл  

167 members have voted

1. 1. Чи потрібен план породного районування бджіл в Україні?

• так, потрібен
      47
    • ні, не потрібен
      96
    • важко відповісти
      24

Recommended Posts

38 минут назад, Пахомич сказал:

Ми з вами говоримо про різні речі .

Зато Ваші слова найбільше інтересні простим пасічникам , а не їхні розборки , уже не раз попадав , що матка недоживала до нужного часу , а претензії :dntknw:, засіяла на третій день , а сіяла 30, а 3 роки , мовчу

Ваші вирази спецефічні , деякі з наскоку нерозуміють , аудеторія всетаки прийшов , пішов 

Edited by AVA
1 час назад, Пахомич сказал:

Ми з вами говоримо про різні речі .

О том, что работа должна быть выполнена качественно, я спорить не собираюсь, априори это должно быть так. Я говорю о том, что отвечать каждый должен сам за свою работу, а не вешать всех собак на оператора.

5 годин тому, Гурович сказав:

О том, что работа должна быть выполнена качественно, я спорить не собираюсь, априори это должно быть так. Я говорю о том, что отвечать каждый должен сам за свою работу, а не вешать всех собак на оператора.

Відповідати повинен той, хто продає маток ШО по 1500 грн. У нас, як правило, селекціонер і є оператором ШО і продає цих маток. Тому претензії ясно кому виставляти.

Якщо я скористуюсь послугою ШО, а матки і трутні мої, то це  коштуватиме тільки 200-250 грн за матку

• Like 1
8 часов назад, nibond сказал:

Якщо я скористуюсь послугою ШО, а матки і трутні мої, то це  коштуватиме тільки 200-250 грн за матку

Вопрос цены не стоит, стоит вопрос качества. Если цена 250, а матка не работает, пропала и не из чего привиться - Вам что? легче будет от того, что это стояло всего 250 грн? При таком раскладе теряешь во много раз больше. Так что качество превыше всего!  Ну а ответственность за некачественно выполненную работу должна быть и урегулировать это как то нужно.

• Like 2
13 часов назад, Гурович сказал:

Я заходив в управління сільского господарства на рахунок регістрації. Першим ділом потрібно закупити племіний матеріал з племіної пасіки по карпатянці і замінити всі свої матки . На це потрібно потратити рік головне не то,а де гарантія  що я разом з печаткою в паспорті не купив звичайну  розбавлену невідомо чим бджолу? Присутність жовтизни  допускається,  мінусове дискоїдальне допускається, вихід кубітального за допустимі  межі допускається і цей вінігред називають чистою породою. Де я можу і в кого шукати захисту. Так само і по І.О. , має бути виписаний стандарт, шо така матка повина набрати не менше 4.5 мл. сперміїв і потомки цієї матки повині відповідати повністю стандарту породи. На виїзд , то особиста справа, можуть і кота з їжаком.   

24 минуты назад, Пахомич сказал:

Я заходив в управління сільского господарства на рахунок регістрації.

Регистрации чего или кого?

39 хвилин тому, Пахомич сказав:

матка повина набрати не менше 4.5 мл. сперміїв

4,5 млн. чи 4,5 мл чи 4,5 мкл? Я не маю ніякого відношення до ШО бджіл, але розумію що дозою 4,5 мл можна запліднити корову. Бджолу жалко!:umora: 

6 минут назад, Гурович сказал:

Регистрации чего или кого?

Пасіки в ранг матковивідної. Розмова і наробки в селекції розроблялись ще при покійному Бондарчуку Л.І. Це ще не все висвітлюється, продавати пакети , матки зможуть тільки племіні зареєстровані господарства і власники господарств повині мати спец освіту (ніякі посвітчення від Халенкова, Рудя  і тд...) Перші курси по теорії  були проведені  в НДІ бджільнитва взимку . Практика повина була відбутись літом. Микола Бондар ( якщо це цей  Микола) жив зі мною в одній кімнаті може відповісти , чи відбулась практика  

1 час назад, Пахомич сказал:

де гарантія  що я разом з печаткою в паспорті не купив звичайну  розбавлену невідомо чим бджолу?

А навіщо вам її купляти? 

• Like 1
Только что, Пахомич сказал:

продавати пакети , матки зможуть тільки племіні зареєстровані господарства і власники господарств повині мати спец освіту 

Ви хоть самі в це вірите ?? То Ви то спецільно пишите , щоб 90% форумчан понадривали животи зосміху, і таким чином хочите усунути надуманих конкурентів?  Ви в курсі шо СССР вже розпався , років так 30 назад. Сталін також помер . ні не чули ???  Я так розумію що Ви з карпатчиками на одному бронепоїзді ,  який відстав від життя на 30 років.   Немаю цілі когось образити , але читати то неможливо

7 минут назад, asaltan сказал:

4,5 млн. чи 4,5 мл чи 4,5 мкл? Я не маю ніякого відношення до ШО бджіл, але розумію що дозою 4,5 мл можна запліднити корову. Бджолу жалко!

Звичайно млн. вийшов механічний збій. Я обєм спери пишу завжди в мм.кб. Обєм сперматеки матки має пиблизно 1мм.куб.  То шо я зробив  помлку  буває :hi:  

• Like 1
3 минуты назад, Укроп сказал:

А навіщо вам її купляти? 

Так говрать правила по селекційні роботі. По друге я вимушений буду брати чистий матеріал з ізольованих облітників , щоб не було близькородинного спарювання.  Одним І.О. або ізольованими точками вести повноціну селекцію неможливо:IMHO:  

24 минуты назад, Valik740 сказал:

Немаю цілі когось образити , але читати то неможливо

Мене важко образити , я дозволяю вам, (як Кадашиха зняла штанці) і Пахомичу показати голу дупу на ціий екран. Запаятайте , якщо породне районування захистять іменем закону, то дрібним пасікам буде Гаплик:IMHO:

25 минут назад, Пахомич сказал:

Так говрать правила по селекційні роботі. По друге я вимушений буду брати чистий матеріал з ізольованих облітників , щоб не було близькородинного спарювання.  Одним І.О. або ізольованими точками вести повноціну селекцію неможливо:IMHO:  

І як ви це бачите? Ви що будете купувати матеріал у тих з кого ви постійно насміхаєтесь і їх ненавидите? Ви якось казали що лише у вас справжній матеріал карпатки є, і черга на ваш матеріал розписана на рік в перед. 

10 минут назад, Пахомич сказал:

якщо породне районування захистять іменем закону, то дрібним пасікам буде Гаплик:IMHO:

І ви в це вірите?

2 часа назад, Valik740 сказал:

Ви хоть самі в це вірите ?? То Ви то спецільно пишите , щоб 90% форумчан понадривали животи зосміху, і таким чином хочите усунути надуманих конкурентів?  Ви в курсі шо СССР вже розпався , років так 30 назад. Сталін також помер . ні не чули ???  Я так розумію що Ви з карпатчиками на одному бронепоїзді ,  який відстав від життя на 30 років.   Немаю цілі когось образити , але читати то неможливо

Да каких надуманных конкурентов ? всё ведётся к тому что бы за пакеты и маток с бумажкой государство возвращало 50% от стоимости.  Вот тогда и попробуйте конкурировать с теми кто будет отпускать пакеты и маток за пол цены..   Ну а схем там можно массу внедрить на  "вывод " так называемых плем маток которые будут существовать только на бумаге  продать их к примеру по 500 гр и от государства вернуть 50%..  (с пакетами аналогично.только цена 1500-2000 гр.)

• Like 6
Только что, Пахомич сказал:

Мене важко образити , я дозволяю вам, (як Кадашиха зняла штанці) і Пахомичу показати голу дупу на ціий екран. Запаятайте , якщо породне районування захистять іменем закону, то дрібним пасікам буде Гаплик:IMHO:

Іменем закону  а саме пята стаття конституції України зазначає що народ України є джерелом влади , а по факту навпаки .   А далі можна фантазувати будь що.

17 минут назад, Укроп сказал:

І як ви це бачите? Ви що будете купувати матеріал у тих з кого ви постійно насміхаєтесь і їх ненавидите? Ви якось казали що лише у вас справжній матеріал карпатки є, і черга на ваш матеріал розписана на рік в перед. 

І ви в це вірите?

Шановний ! Ви завжди провокуєте мене на грубість і бан,  сьогдні не вийде  і завтра не вийде. То шо учасники конференції  хочуть зайти в селекцію не через парадні  , а через чорний хід видно наяву, самий перший ваш колега Іван Михайлович:IMHO:

Только что, Сергей Тюркин сказал:

Да каких надуманных конкурентов ? всё ведётся к тому что бы за пакеты и маток с бумажкой государство возвращало 50% от стоимости.  Вот тогда и попробуйте конкурировать с теми кто будет отпускать пакеты и маток за пол цены..   Ну а схем там можно массу внедрить на  "вывод " так называемых плем маток которые будут существовать только на бумаге  продать их к примеру по 500 гр и от государства вернуть 50%..  (с пакетами аналогично.только цена 1500-2000 гр.)

Вот и докатится  ''Схема откатов'' и к пчеловодству:umora: .  А это уже хищение бютжетных средств в особокрупных размерах.  Без отката нынче никуда.  И может пойти обилечивание желающих иметь племпасику, и процент от продажи (откат) .  и всё это за бютжетные деньги .    

24 минуты назад, Valik740 сказал:

Іменем закону  а саме пята стаття конституції України зазначає що народ України є джерелом влади , а по факту навпаки .   А далі можна фантазувати будь що.

Коли я був малим грався в коноплях ,  заробляв від  батька шо зїв мак, але майже ніхто і я також коноплю не курили , ширку не кололи. Тепер вирощування цих рослин іменем закону заборонено. 

• Like 3
13 минут назад, Пахомич сказал:

Шановний ! Ви завжди провокуєте мене на грубість і бан,  сьогдні не вийде  і завтра не вийде. То шо учасники конференції  хочуть зайти в селекцію не через парадні  , а через чорний хід видно наяву, самий перший ваш колега Іван Михайлович:IMHO:

Іван Михайлович постійно працює, створює облітники, підбирає матеріал, багато вибраковує, і далі шукає і підбирає. Робить штучне осіменіння, і не кричить на все горло що лише він то вміє робити. Питання до вас. Що робите для покращення карпатської бджоли (окрім того як насміхатись і ненавидіти колег) ви? 

1 минуту назад, Пахомич сказал:

Тепер вирощування цих рослин іменем закону заборонено. 

Але вирощують їх набагато більше, аніж тоді коли не було заборонено

Только что, Укроп сказал:

Іван Михайлович постійно працює, створює облітники, підбирає матеріал, багато вибраковує, і далі шукає і підбирає. Робить штучне осіменіння, і не кричить на все горло що лише він то вміє робити. Питання до вас. Що робите для покращення карпатської бджоли (окрім того як насміхатись і ненавидіти колег) ви? 

Нічого! Я покращую тернопільську, я не забороняю вам і іншим насміхатись з мене.

4 минуты назад, Укроп сказал:

Створює, чи повзуче  захоплення? Можливо і може по І.О. можливо і не може ,а то шо він 100% бюрократ точно. 

1 час назад, Укроп сказал:

Але вирощують їх набагато більше, аніж тоді коли не було заборонено

Дурня:hi:

• Like 2
2 часа назад, Пахомич сказал:

Дурня:hi:

Ось до чого призводе коли упав попит на матки карпатки.

• Haha 3