Перейти к содержанию

План породного районування бджіл: за і проти


realto

План породного районування бджіл  

184 пользователя проголосовало

  1. 1. Чи потрібен план породного районування бджіл в Україні?

    • так, потрібен
      54
    • ні, не потрібен
      103
    • важко відповісти
      27


Рекомендуемые сообщения

7 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Непогана цифра хочу собі таку ізоляцію.

Ставайте в чергу до селекціонерів крапатки та УС.

Якщо щось, то і за мене слово закиньте.

Хоча там одні мої "вороги":umora: (ой конкуренти), не пропустять.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Олександр Коваль сказал:

Не буду сперечатися, але це єдиний спосіб мотивувати пасічників підтримувати вітчизняних селекціонерів, а не спонсорувати тих, хто накладає на нашу країну торгові обмеження (і привозити за тим нові болячки). 

Про какие торгоговые обмеження Вы пишите. Мы экспортируем в эти страны  40-70 тыс. тон мёда а сами боимся импортировать от туда сотню маток. или Вы думаете местные Европейские пчеловоды в восторге от нашего мёда. или  у нас ветеринария на три головы выше чем в Европе. сказки про болячки на ночь оставьте деду Гайдару..  Если они нам дадут  зеркальную ответку то будем Мы мёд в канаву выливать и рои никому не нужные по деревьям гонять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Valik740 сказав:

Вам бы книжки писати '' Байки від пасічника Олександра'' :umora:.   Народ любить всяку чепуху почитати :umora:

Щоб остаточно обвалити ринок друкованої продукції?

Не хочу створювати Вам конкуренції :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо честно, то 7000+ га. це невірна цифра.  У моєму господарстві в радіусі 4 км. від точка більше 4 тис. га., а тут всього 7 тис., але цифра те ж непогана.

Мені 15 км. не потрібно. Згідний на 3.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Sanich сказал:

Якась дивна формула підрахунку площі круга. Попри те - у вас нулик загубився в результаті. 

Нужен агроном,спец по квадратуре круга,а то мы долго гектары считать будем...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Непогана цифра хочу собі таку ізоляцію.

А почему так слабо. 5-10 плем- точков по 10-20 уликов правильно раставил и район перекрыл..  

А фермера с улыбкой на лице в ручную опыляют свои цветочки :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

А почему так слабо. 5-10 плем- точков по 10-20 уликов правильно раставил и район перекрыл..  

А фермера с улыбкой на лице в ручную опыляют свои цветочки :umora:

в нас цього року був такий сонях якому бджоли не потрібні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Про какие торгоговые обмеження Вы пишите. Мы экспортируем в эти страны  40-70 тыс. тон мёда а сами боимся импортировать от туда сотню маток. или Вы думаете местные Европейские пчеловоды в восторге от нашего мёда. или  у нас ветеринария на три головы выше чем в Европе. сказки про болячки на ночь оставьте деду Гайдару..  Если они нам дадут  зеркальную ответку то будем Мы мёд в канаву выливать и рои никому не нужные по деревьям гонять.

Одні кажуть, квоти заважають експортувати і ціну на мед збивають, а інші - в високопродуктивних небуває роїв, кому вірити - вже не знаю

Мабуть, повірю Вам. Ви на високопродуктивних перейшли чи тільки плануєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, kroxaru сказал:

Нужен агроном,спец по квадратуре круга,а то мы долго гектары считать будем...:hmm:

3,14х30х30/4х100=70650 га

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олександр Коваль сказал:

 Вам. Ви на високопродуктивних перейшли чи тільки плануєте?

Ну точно не дикоративные.  

2 часа назад, whale сказал:

в нас цього року був такий сонях якому бджоли не потрібні.

то до тех пор покуда пчёлы его даром опыляют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Ну точно не дикоративные.  

Зрозуміло, інформація конфіденційна

Залишаєте простір для маневру :ay:, на випадок, якщо зонування таки введуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

Зрозуміло, інформація конфіденційна

Залишаєте простір для маневру, на випадок, якщо зонування таки введуть :ay:

Погано слідкуєте за форумчанами, Сергій перейшов на полісянку, перший на півдні України. А це одна із аборигенних бджіл України.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олександр Коваль сказал:

Зрозуміло, інформація конфіденційна

Залишаєте простір для маневру :ay:, на випадок, якщо зонування таки введуть

Я ведь Выше написал. всё что у меня на пасеке летает это и есть местная пчела. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

Я ведь Выше написал. всё что у меня на пасеке летает это и есть местная пчела. 

Навіть не так, українська на всі 100%%. Навіть ветеринар з Полтавської області може своїм "оком" підтвердити!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олександр Коваль сказал:

якщо зонування таки введуть

Якщо зонування тики введуть Вам також прийдеться змінити свої помісі на У.С. ф1 .     Або всі притримуються , або ніхто .  Інакше ніяк.     Чи готові Ви регулярно витрачати кошти на придбання зонованої бджоли ????  Якщо думаєте що Вас обійде то сильно помиляєтесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Mihail-ves сказал:

українська на всі 100%%.

Ф1 мої народились в Україні значить вони Українки.  Ну і що що вони риженькі .  Он негр ходить з Українським паспортом, бо він народився в Україні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Valik740 сказав:

Ф1 мої народились в Україні значить вони Українки.  Ну і що що вони риженькі .  Он негр ходить з Українським паспортом, бо він народився в Україні.

Ось я про це і кажу. Батьківщина є великою, але деякі хочуть зробити зони для "еліти" і резервації для всіх інших.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Mihail-ves сказал:

Ось я про це і кажу. Батьківщина є великою, але деякі хочуть зробити зони для "еліти" і резервації для всіх інших.

Ці деякі хай собі фантазують шо хотять , а ми заодно і побачим їхне справжне лице , хто за бджолу переживає а хто за бабло . І впевнений що вони всі переживають за друге.  То все утопія, люди будуть тримати , те що їм краще а не те що їм нав*язують. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Mihail-ves сказал:

може своїм "оком" підтвердити!

Треба у цих спеців ''глазастих'' і мед приймати на ''око'' , нах  його важити , так на''око' -+1.5 тони , туди сюди. :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так вони і селекцію У.С. і ведуть , так на ''око''.  Через те і такі результати.   Окуліста би їм змінити , бо шось ''око '' храмає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Valik740 сказав:

Так вони і селекцію У.С. і ведуть , так на ''око''.  Через те і такі результати.   Окуліста би їм змінити , бо шось ''око '' храмає

:umora:Скоро відгребете так само як я:rofl::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Valik740 сказав:

Якщо зонування тики введуть Вам також прийдеться змінити свої помісі на У.С. ф1 .     Або всі притримуються , або ніхто .  Інакше ніяк.     Чи готові Ви регулярно витрачати кошти на придбання зонованої бджоли ????  Якщо думаєте що Вас обійде то сильно помиляєтесь.

На Ф1 не проти, незалежно чи буде на це дотація чи ні, навіть думаю ШО прикупити

Є і свій матерал, який набирає більше 10 балів по Карташову та не гірше по медопродуктивності та трохи гірше по миролюбності за те що я купую, зате по прополюсу краще. Інша справа, що цього мало, щоб повністю відмовитися від покупного матеріалу

До речі є в нашій області певні лобісти, що будуть проти будь-якого районування і їх будуть слухати в першу чергу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Олександр Коваль сказал:

певні лобісти

Лобісти то серйозні дядьки які платять величезні сумми  для прийняття того чи іншого рішення на їхню користь ,  а в Вашій області ті говоруни то  звичайні '' фантазьори'' . не більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Якась дивна формула підрахунку площі круга. Попри те - у вас нулик загубився в результаті. 

Площа круга через діаметр S = pd2/4 = 3,14 Х 900/4=282,6/4 = 70,65 кв.км.  В 1 кв. км. є 100га.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Пахомич сказав:

Площа круга через діаметр S = pd2/4 = 3,14 Х 900/4=282,6/4 = 70,65 кв.км.  В 1 кв. км. є 100га.

Візьміть вже калькулятора до рук , чи що. Бо як 900 множити на число більше одиниці і отримати в результаті менше 900 - для мене загадка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...