Перейти к содержанию

Український банк даних медоносів


skibarman

Рекомендуемые сообщения

Народ хто на осінь може підкинути саджанців акації білої?Або ще якихось медоносів.У Львів,або в Самбір.80972594881.Роман

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Думал куда прилепить свой вопрос, подумал мёдодаи подойдёт. Кто в курсе что за растение похоже на ромашку но чтото мелкая. Может из него пчела что то взять или это всего лиш цветочек.

post-672-1244214723_thumb.jpg

post-672-1244214738_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так и не нашол я ответ. Скорей это ромашка одна из 350 видов. Но на предмет медоносности ответ не нашол. Спросил потому что всё в округе сейчас белым бело от этого вида. А вот толк из этого не известен. Извините за наивность но цветовод из меня никакой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот толк из этого не известен. Извините за наивность но цветовод из меня никакой.

Так посчитайте количество пчел прилетающих и улетающих на 1кв м в течении минуты :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ хто на осінь може підкинути саджанців акації білої?

Не вопрос! Приезжай и накопаешь хоть вагон. Поросли вдоль железной дороги не счесть! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но на предмет медоносности ответ не нашол. Спросил потому что всё в округе сейчас белым бело от этого вида. А вот толк из этого не известен.

Ромашка для пчёл абсолютно ничего не даёт, на жаль...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Народ пропоную в цій темі виставляти напродаж насіння і саджанці медоносів,які укого є. Правда разом з інф.як висаджувати,доглядати і ... Діло хороше, для новачків таких як я.Буде можливість створювати кормову базу. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не погана ідея в цілому. Проте практика показала, що тема відкрита без наповнення немає шансу "заговорити". Що я маю на увазі... Якби Ви в темі відразу і запропонували щось у Вас купити, чи спитали хто щось конкретне продає, то тема мала б зміст. А так ви пропонуєте "Давайте поговоримо про це...", самі нічого не сказавши. :IMHO1: Та і є в нас по купівлі/продажу цілий форум ...(Пчелинный рынок) Там є оголошення і про продаж насіння і т.д

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я хотів,як краще.Вийшло як завжди. Я шукав саджанці рожевої акації,так вони внас по 260грн.От і думаю, що виклавши тут свої пропозиції можна було б купити подишевше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А нарахунок того, щоб продати щось, то можу назбирати насіння золотарника. Він внас почав витісняти ромашку і це радує, бо навідміну від ромашки з нього є толк. Тільки підкажіть,як правильно це зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я хотів,як краще.Вийшло як завжди.

Та ще нічого не втрачено... :)
Тільки підкажіть,як правильно це зробити.

Кажуть добре корневищем розводити...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кажуть добре корневищем розводити...

Подтверждаю! Сам так делал, с одного малюсенького корешка посаженого весной 2007 года, 2008 разделил на три, теперь имею аж ТРИ кустика. Но вот что интересно, семена не собирал, они осыпались, а всходов рядом с кустами нет :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ через 2 тижня їду в польщу на яблука(на роботу),як буде можливість превезу саджанці яблунь,когось це цікавить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як буде можливість превезу саджанці яблунь

Наскільки я знаюся на тому, то на Львівщині найкраще саджати саджанці з Неслухова - там вирощують районовані сорти. Привозні саджанці з інших регіонів не дуже себе добре в нас почувають. Кажуть, наприклад, з Чернівецької обл взагалі не варто саджанці брати. А в Польщі де будете? Саджанці яких сортів і в яку ціну?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Доброго дня чи вечора шановні друзі ПАСІЧНИКИ ! Після Діда Василя та й ще під час зустрічі виникло питання а чим ми гірші від поляків та корейців? та інших бджолярів в різних країнах , які мають загальний банк насіня медоносів і використовують його для збільшення меду у своїх вуликах Тому після бесіди з колегою шанованого пана Поліщука - паном Дяченком виникла ідея створення такого банку . На приклад - я культивую одну фацелію -а треба декілька різних медоносів то чому б ту фацелію не поміняти на шось інше ? на той самий буркун чи ваточник -чи може на масличну редьку з ріпаком прикладів може бути багато Думаю що в цьому принципі гроші не головне бо в Полші той сами інститут в Пулавах мае банк з 95 медоносів а скільки можемо нарахувати МИ з ВАМИ - прості пасічники . Про пана Поліщука казати не буду бо Він нарахуе багато . :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:Mashika, А банк где будет на Закарпатте??? :blink: Если так то я иду в охрану!!! :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ідея Машіки варта уваги.В принципі можна знайти підхід до пана Поліщука,об"єднатися й матимемо розлогий "Український Банк медоносів".Коли не приєднуватися,то буде скромніше "Точківська медоносна флоротека".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ідея Машіки варта уваги.В принципі можна знайти підхід до пана Поліщука,об"єднатися й матимемо розлогий "Український Банк медоносів".Коли не приєднуватися,то буде скромніше "Точківська медоносна флоротека".

Адміністрація зі свого боку надасть всю посильну допомогу. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на вперед вдячний за розуміння - бо це для нашого з вами добробуту ! :hi: Підтримка завше потрібна тому на початок треба скласти перелік того що ми маемо з медоносів у себе на городі і чим е можливчсть поділитись з ближнім Я готовий ділитись насінням ачокча та еводіі, окрім того на наступний рік буде ешольція канадська - бо цього року не встиг зібрати - все вилущилось. Як накопаю то буде ваточник - корневища. Насіння тажко всходить Попередня розмова з паном Дяченком відбулась - будемо надіятись що наші починання підтримають якщо так то будемо фундаторами :) Як бачив у Палермо- класичний Англійський сад - дуже добре ухожений біля кожного дерева напис по латині та Італійскій - та хто його подарував до того саду РОДИНАМИ ЛЮДИ ХОДЯТЬ ТУДИ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ВНУКАМ ТА ПРАВНУКАМ ПОКАЗАТИ ЩО ВОНИ ЗАЛИШИЛИ СВОЇМ НАЩАДКАМ :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтримую починання Машіки в плані створення банку медоносів і долучаюсь до його практичного втілення. Що буде в моїх силах - постараюсь зробити. Буду відшукувати сімена добрих медоносів і сповіщати. Ниточка до ниточки - і клубочок зівється...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтримую! :ay: І насіння деяке є, от ще б відпрацювати технологію вирощування і збирання. Для пасічника вихідного дня, коли сіяти можна за 90 км від місця проживання, є певні перепони в цьому плані. :hi: Ще доброю умовою було б проведення перевірки на схожість, якщо вже братися за таку справу. ПС. Маю змогу поділитися Барбулою сірою, і вже двом принаймі дав. Одне Но - поділитися можу тільки черенками і тільки навесні.А згодом може і буду мати певну кількість прижитих черенків... Доречі навесны ДУЖЕ легко приймаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дакую за підтримку Адміністрації - бо то наша справа для всіх а не тільки для одного когось тому молодих пасічників і "старих" також є прохання написати кому що потрібно по мірі формування банку будемо Точком до купи допомагагти Чекаю на весну на Геленіум осінній - добрий осінній медонос та пилку багато дае Еводію та Ачокчу вже вислав по запиту по Україні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу сказати щодо ачокчу. Минулого року, коли її вирощував, ні однієї бджоли на ній не бачив, а от мороки куди діти урожай наївся добряче... В результаті закатав лечо, як сказано на чеському сайті і всі банки повистрілювали... Але то не суть. Всьому цьому можна дати раду... Я про те ,що в принципі не можна назвати її медоносом - це МОЯ переконлива думка. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу сказати щодо ачокчу. Минулого року, коли її вирощував, ні однієї бджоли на ній не бачив, а от мороки куди діти урожай наївся добряче... В результаті закатав лечо, як сказано на чеському сайті і всі банки повистрілювали... Але то не суть. Всьому цьому можна дати раду... Я про те ,що в принципі не можна назвати її медоносом - це МОЯ переконлива думка. :hi:
Прочитав тему і не зрозумів як буде організований банк. Саме слово банк передбачає фізично існуюче місце з шафками для насіння. Думаю, що форумчанам створити таке труднувато. Маю таку пропозицію: Необхідно відкрити тему: "банк медоносів" де кожен бажаючий має можливість занести один рядок (або кілька) інформації про наявність у нього насіння певної культури та іі кількість. Все, цього достатньо. Ну а вже спілкування з приводу обміну, або купівлі здійснюється в приватному порядку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буде місце та шафки будуть як Бог дасть та земля буде - але не все відразу ,,, а поки бартер або задармо ніхто не відміняв

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Український банк даних медоносів

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...