Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Кузьмич

Медогонки фирмы МЕЛИСА 93

854 posts in this topic

49 минут назад, Маслюк сказал:

Вопрос разрешился.Отремонтировали.

Каким образом, преобразователь ржавчины выслали со скидкой?

49 минут назад, shersand сказал:

Там-же написано "ОтремонтироваЛИ" .Отправил на завод.По словам Владимира-обработали пескоструйкой и нанесли покрытие.Все пересылки за их счет.

В 06.06.2018 в 13:52, AVA сказал:

так в етой стале есть железо, медь сответственно реакция на мед - окись

ÐоÑожее изобÑажениеепануться

В 06.06.2018 в 12:54, Маслюк сказал:

Вот такая вот "история" со сталью марки AISI304....

IMG_20180605_192618.jpg

IMG_20180605_192641.jpg

IMG_20180605_192705.jpg

IMG_20180605_192750.jpg епануться

1 час назад, shersand сказал:

А можно ли им обрабатывать медогонки???на сколько я знаю преобразователь ржавчины делает прозрачную пленку....а как она к меду???!!

11 минут назад, FES сказал:

А можно ли им обрабатывать медогонки???на сколько я знаю преобразователь ржавчины делает прозрачную пленку....а как она к меду???!!

Так и мне не понятно - как можно отремонтировать изначально подверженный ржавлению металл. Только покрытием. Вопрос - зачем немало переплачивать за нержавейку, если по итогу все равно метал в этой медогонке дает ржавчину и нуждается в дополнительном покрытии непонятно чем?

Владельцу соболезную, интересно как дальше судьба этой медогонки сложиться, насколько хватит этого, так называемого "покрытия". :hmm:  

10 часов назад, shersand сказал:

Владельцу соболезную, интересно как дальше судьба этой медогонки сложиться, насколько хватит этого, так называемого "покрытия". :hmm:  

Буду наблюдать.Но Мелису никому советовать не буду.

В 06.06.2018 в 14:28, PNS сказав:

Нержавка ржавіє, це теж углеродиста сталь. Аналог AISI304 - 12Х18Н10Т містить 12 % хрому, 18 % нікеля та 10 % титану, все решта углерод. На подряпинах або у місцях сварки теж ржавіє. Із цієї, ще Радянської сталі є у мене певні вироби. Де відполіровано - там зеркало, на подряпинах проступає ржавчіна.

Купіть медогонку Лисоня, або подібну - там все відполіровано та не ржавіє.

12х18н10т нержавіюча а не вуглецева сталь.У ній вуглецю(углірода)не більше 0,12 відсотка.У мене самопал з неї більше20 років без натяку на іржу.Правда зварка робилася грамотно відповідними електродами.І полірувати тоді ніхто й не додумувався(робилося швидко і нелегально на радян.ще заводі)

Поломалась сегодня моя шестирамочная медогонка. Все работает , но мотор не крутится. Обратился в Мелису, сказали ждать звонка мастера. Сижу жду. Посмотрю, что будет дальше.

В 26.09.2018 в 12:42, olegx478 сказав:

Посмотрю, что будет дальше.

І що ж далі?

9 часов назад, Немолодий сказал:

І що ж далі?

Все отремонтирова без проблем по гарантии.

В 06.11.2017 в 19:59, mits сказал:

Качать, буду не раньше Мая 2018:ah:.  А так, рукой крутанул и вижу, что ротор виляет,1 из 4  верхних пластин, в которою упирается верх рамы,  приварена чуть ближе к центру медогонки(хорошо, что не дальше), хотя к этому был готов, выше в теме,  об этом предупреждали.  А так, блестит и новая.:)

Доброго дня! Ну, думаю, що певне враження від медогонки у вас вже склалося. Можете поділитися?

4 часа назад, Shurik сказал:

Доброго дня! Ну, думаю, що певне враження від медогонки у вас вже склалося. Можете поділитися?

Качал, 300 и 145 рамы, выкачивает, всё полностью (даже быстрее, чем время программы заканчивается). Сломала штук 10 белых  рам, из где то 1500 шт. Тёмные  рамы, не ломает. Говорили, что будет "танцевать", не танцует, вообще. Ничего не переделывал. Из недостатков-бак тонковат, в начале программы играет как резиновый, но после 5-7 минут всё успокаивается. Для 1 отбирает,  1 обрезает и качает подходит, для больше нет.

Добрий день, прийшов час  придбати медогонку. Тепер користуюся механічною з нержавійки, 3-х касетною (касети неповоротні). Як показав сезон, з такою кількістю як в мене (серпнева відкачка з 50-ти  сімей і 25 відводків) справа важкувата і затягнута в часі. З виробником визначився - "Меліса" (ціна-якість думаю оптимальні), а вот радіальна чи хордіальна, яка буде краща, ще думаю. Качаю як рамки на 300, так і на 145. Система вуликів корпусна  в основних сім"ях 2-ва(корпуса) по 300 + 145, в відводках  1- н (корпус)-  300 і 2-ва по 145. Хто що може порадити так би мовити з практики. Дякую за допомогу

1 час назад, ЮВ. сказал:

Добрий день, прийшов час  придбати медогонку. 

в свое время отдал предпочтение синхронно поворотной с кассетами,  а выбор именно таких медогонок у мелиса не самый большой

Edited by artemishe

4 години тому, ЮВ. сказав:

З виробником визначився - "Меліса" (ціна-якість думаю оптимальні), а вот радіальна чи хордіальна, яка буде краща, ще думаю.

Якщо не хочете проблем, то 300-ті рамки качайте хордіально.

Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, по медогонке - в планах было взять Мелису  на 4 рамки поворотную из 430 стали, а сейчас мне советуют только из 304. Как Вы думаете по этому поводу. Спасибо.

Вітання форумчанам.Потрібна ваша порада.Хочу купити собі 2-х рамкову медогонку компактну(вроді Меліса 93 їх робить).Хто що може про таку сказати?
Більшу брати не хочу бо я не планую поки що велику пасіку,а маю всього 5 вуликів.Маю проблеми з здоров'ям,то важчу медогонку мабуть не перенесу.
Та і думаю,що на перший час мені і такої має вистачити...
Може ви щось інше порадите?
Он недавно пропонували купити б\у медогонку,я навіть не питав яка її вартість,лише запитав про вагу,а мені сказали,що вдвох пусту піднімають.

image.thumb.png.9e11a89ce9a59f3d0b376dc5e6a1727c.png

В медогонке с краном из нержавейки порвалось уплотнительное кольцо. Кто знает параметы такого кольца?

8 годин тому, Sanich сказав:

В медогонке с краном из нержавейки порвалось уплотнительное кольцо. Кто знает параметы такого кольца?

Щось подібне було в мене. Прочистив канавку від залишків старого кільця. Знайшов підходяще по товщині кільце, але більшого діаметру. Укоротив його до потрібної довжини і запресував у канавку на клею. Все. Проблема вирішена.

Порада.  Кільце рветься через те (як у мене), що засувка крана має гостру кромку по краю і тоді при надмірному затягуванні гвинта спрацьовує ефект ножиць-ущільнювальне кільце зрізається засувкою. Щоб цього не трапилось слід гостру кромку зняти любим способом (напильником. наждаком...) і не дуже затягувати гвинт.

Успіхів!

Днями мав чимале здивування від привезеної для переробки нової медогонки "Меліса-93".  Виявляється відтепер 4 рамкові медогонки з нержавійки випускаються в Пісочині без ручок для перенесення. До того ж ніякого обода у верхній частині бака немає, просто верхній край бочки завальцьований. Добре це чи погано можна поки що лише гадати.

IMG_20190525_125740.jpg

IMG_20190525_125811.jpg

На скільки ампер в час потрібний аккумулятор на відкачку 36 полурамок?Качав тільки від 220

медогонка 4 рам поворотная нерж слетает маленький шкив в самый неподходящий момент, гарантия давно закончилась. Шкив пластмассовый, болтик прокручивается. может здесь есть представители предприятия , что подскажут?

DSC_0034.jpg

12 минут назад, vetal_61123 сказал:

медогонка 4 рам поворотная нерж слетает маленький шкив в самый неподходящий момент, гарантия давно закончилась. Шкив пластмассовый, болтик прокручивается. может здесь есть представители предприятия , что подскажут?

DSC_0034.jpg

Я не мелиса но можно думаю 

Резьбу нарезать на шаг больше

На крайняк можно хомутом вжать болт к валу , чтобы неотходил

28 минут назад, vetal_61123 сказал:

DSC_0034.jpg

С другой стороны просверлить отверстие и нарезать резьбу . А ту отреставрировать , как писалось выше . У меня такое было , я сам поставил шкив с пластмассы который подходил под размеры для электро  медогонки . Просверлил с противоположной стороны , получилось на распор и забыл . Не первый год пользуюсь

Зачем так сложно? На валу, в том месте где упирался болтик, стопорящий шкив - нарежьте резьбу и закрутите через шкивок болтик.