Кузьмич

Медогонки МЕЛИСА 93

532 сообщения в этой теме

32 минуты назад, cveklov сказал:

Сьогодні мав розмову з комерційним директором Черкаського приладобудівного заводу. По проханню ОПТОВИХ замовників,  роздрібна ціна на двигуни ДП-108, 12 вольт піднята на 400 гривен, до 1500 гривень. Таке враження, що завод "Шикує" від оптових замовників, які стоять в черзі і "клянчать" (як я - цілих пять місяців) у них двигуни. Ось такий оригінальний Маркетинговий хід придумали на заводі. 

Маркетингу там мало,:hmm: там скоріше за все якісь власні взаємовигідні домовленості:al: та слідування курсу "вічнозеленого непоборного $". Ми хоч вже 25 років будуємо ринкову економіку, але називати її такою ще рано.

Поделиться сообщением

Моє враження, - що вони хочуть себе бачити монополістами з цими двигунами.Але сьогодні світ дуже мінливий, і втрата клієнта до добра не приведе. Китайці в цьому питанні профі, а ми як завжди.... .

Поделиться сообщением

8 минут назад, cveklov сказал:

Китайці в цьому питанні профі, а ми як завжди.... .

Думаю на аліексрес є аналоги з такими самими характеристиками ...

Поделиться сообщением

26 минут назад, cveklov сказал:

Моє враження, - що вони хочуть себе бачити монополістами з цими двигунами.Але сьогодні світ дуже мінливий, і втрата клієнта до добра не приведе. Китайці в цьому питанні профі, а ми як завжди.... .

Скоріше хочуть заробити, поки є можливість. :IMHO: Як на мене навіть 1500 грн нормальна ціна на цей двигун в роздріб. :IMHO: 

Поделиться сообщением

3 часа назад, misha_ivanivka сказал:

Думаю на аліексрес є аналоги з такими самими характеристиками ...

На жаль немає, - поки що.

3 часа назад, Sanich сказал:

Як на мене навіть 1500 грн нормальна ціна

Але більшості пасічників вона не подобається. Вони думають, що бідон меду за двигун - це занадто, коли є всього 20-30 вуликів. А качати рукам вже не хочеться, та в більшості випадків - не можеться.

Поделиться сообщением

В 21.01.2017 в 12:12, cveklov сказал:

Після Нового року ще не телефонував. А от до Нового року були по 1170 гривень. Як на мене, то трифазний двигун потужністю в 0, 5 квт "трішки" дешевший.

Але, при спілкуванні з пасічниками,  таку ціну на двигун, більшість з них вважає захмарною. І це господарі пасік з кількістю від 20 до 30.

Ви, Sanich, до них не відноситесь.:ah::hi:

5 часов назад, cveklov сказал:

Сьогодні мав розмову з комерційним директором Черкаського приладобудівного заводу. По проханню ОПТОВИХ замовників,  роздрібна ціна на двигуни ДП-108, 12 вольт піднята на 400 гривен, до 1500 гривень. Таке враження, що завод "Шикує" від оптових замовників, які стоять в черзі і "клянчать" (як я - цілих пять місяців) у них двигуни. Ось такий оригінальний Маркетинговий хід придумали на заводі. 

Пане Ігорю, значить ДП-108 12В підняли на 400 грн, тепер 1500 грн, а скільки коштував і коштує тепер ДП-108 24В 300Вт? Останні двигуни Меліса, та й АВв-100, ставить на свої медогонки.

Поделиться сообщением

21 минуту назад, cveklov сказал:

Але більшості пасічників вона не подобається. Вони думають, що бідон меду за двигун - це занадто, коли є всього 20-30 вуликів. А качати рукам вже не хочеться, та в більшості випадків - не можеться.

Є альтернативи у вигляді дергачівського приводу, приводу на базі двигуна він автомобіля (був у вас в асортименті), генераторах і т.д. :dntknw:

До речі, Меліса продавала дані приводи по 1500 ще минулого року. Якщо не помиляюся. Повністю привод 3000, окремо двигун або БК - 1500. 

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас