Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Maxim

Медогонки предприятия АВВ-100

300 posts in this topic

8 хвилин тому, targal сказав:

а метод працює:az:

Ви про Квебек?  А я використовую 8-ходовий. Він у мене постійно стоїть у підкришниках.

В 23.09.2017 в 11:39, Мико сказав:

Лишен права вкладывать вложения (фото)

:blink::dntknw:?

Только что, ДобровоЛ сказал:

Ви про Квебек?  А я використовую 8-ходовий. Він у мене постійно стоїть у підкришниках.

Не завжди "Квебек " спрацьовуе 

Забагато бджоли ,нiкуди уходити 

1 хвилину тому, Мико сказав:

Не завжди "Квебек " спрацьовуе 

Забагато бджоли ,нiкуди уходити 

А! Он у чім причина...

Потрібна порада. На медогонці авв100 при включенні до 12 вольт на пульті висвічується помилка Р-1. Паспорту в мене нема. Пульт на нажими клавіш тільки видає сігнали звукові але не змінює показники. Крутить не бистро . Що сталось?

Мабуть Ваш блок вийшов із ладу. Зверніться на АВВ 100 - повинні допомогти.:hi:

в мене теж накрився блок управління.

Минулий сезон відпрацював, я поставив медогонку в кладовку. А того тижня качати захотів - а він просто не вмикається. Чі відсирів, чи що там з ним сталося. Прийшлось терміново ручку прикручувати.

Edited by sklyar.yuri

8 часов назад, sklyar.yuri сказал:

в мене теж накрився блок управління.

Минулий сезон відпрацював, я поставив медогонку в кладовку. А того тижня качати захотів - а він просто не вмикається. Чі відсирів, чи що там з ним сталося. Прийшлось терміново ручку прикручувати.

В мене теж все сталося на відкачці в лісі. Але хлопці допомогли. Обрізали провода і напряму через авто лампу 12 вольт підключили двигуна. При реверсі міняешь полюси на клемах

В мене старіша модель так кнопка пуск гавкнула прийшлось вручну контакти перемикать. Замінили кнопку і працює далі. Бачу з блоками керування проблемки.

1 година тому, Urareno3643 сказав:

В мене старіша модель так кнопка пуск гавкнула прийшлось вручну контакти перемикать. Замінили кнопку і працює далі. Бачу з блоками керування проблемки.

Потрібно уточнити який блок  бо є чорні (простіші) і червоні (складніші). Чорні є із старими програмами із новими (із прискоренням)В мене чорний із новими програмами проблем нема поки що, але купив  запасний.Із поломок то  кілька раз шпонку з"їдало .Касети прийшлось замінити на зварні. ..Не набирала обороти бо зтерлися щітки на двигунові.

Edited by Микола І

В 21.05.2018 в 07:20, Два капитана сказал:

Потрібна порада. На медогонці авв100 при включенні до 12 вольт на пульті висвічується помилка Р-1. Паспорту в мене нема. Пульт на нажими клавіш тільки видає сігнали звукові але не змінює показники. Крутить не бистро . Що сталось?

Надо слева направо нажать верхний ряд кнопок, блок управления вернётся к заводским настройкам.

В 02.06.2018 в 22:18, Два капитана сказал:

В мене теж все сталося на відкачці в лісі. Але хлопці допомогли. Обрізали провода і напряму через авто лампу 12 вольт підключили двигуна. При реверсі міняешь полюси на клемах

а скільки обертів видає такий спосіб?

14 минут назад, sklyar.yuri сказал:

а скільки обертів видає такий спосіб?

Працювати ще краще. Розгон іде поступово. А оберти вибираєте від мощі лампи

В мене на пульті попутав був клеми + і - . Полагодили по гарантії(захист поставили),  раніші моделі йшли без захисту від переполюсовки, теперішні з захистом. Маю їхню 4р оборотну нерж медогонку, допрацював болгаркою і дрелькою багато чого, ще б сітку касет ребрами обладнати. Є пульт їхній на 24в - лежить без діла, два 12в трудяться 3й сезон. Із 9 різних медогонок які маю - в кожній щось допрацьовував, ідеальних не попадалося ні нових ні бу.

8 часов назад, Пагор Андрій сказал:

Із 9 різних медогонок які маю

Для каждого улья своя? :crazy:

Только что, Джаз сказал:

Для каждого улья своя? :crazy:

Нові купляю, а старі поки не продаю(мені приємніше медогонка на горищі запасна ніж якась тисяча  в кармані):IMHO:. 2 точки, працюю над третім(деякі медогонки чекають свого часу). На кожному стоїть 2 хордіалки і перероблена радіалка, з ел.приводами:ay:. Освоюю 145 рамки. На викачку соняшника наймаю помічника. (один бак медогонки стоїть на грядках як ємність для води):ah:

16 часов назад, Bombus сказал:

накрутить медогонок

Кстати, медогонка ООО"АВВ-100" Харьковская обл., г. Дергачи, 23 Августа, 6А - полный, я бы сказал, полнейший "отстой":blink:

7 годин тому, шаруда сказав:

Кстати, медогонка ООО"АВВ-100" Харьковская обл., г. Дергачи, 23 Августа, 6А - полный, я бы сказал, полнейший "отстой":blink:

Це вже Ви загнули. В мене АВВ-100, єдине, що ще до першої відкачки замінив редуктор на електропривід і політ нормальний.

15 часов назад, Seos сказал:

Це вже Ви загнули. В мене АВВ-100, єдине, що ще до першої відкачки замінив редуктор на електропривід і політ нормальний.

Электропривод отключется, кассеты узкие и сетки в них не закреплены( травмируется закрытый расплод на рамках), сама рамка, держащая кассеты, проседает и изчезает зацеп между валом электромотора и рамкой с кассетами... И это новая медогонка:blink:. А цена - за 6000грн. Головная боль и куча нервов за такую сумму. Что бы докачать половину пасеки, пришлось перевести на ручное управление и переворачиваать рамки ( с выниманием из кассет). И это дурная работа на качке пасики в сто семей, когда дорога каждая минута. Вообщем, полный северный зверек:(.

6 годин тому, шаруда сказав:

Электропривод отключется, кассеты узкие и сетки в них не закреплены( травмируется закрытый расплод на рамках), сама рамка, держащая кассеты, проседает и изчезает зацеп между валом электромотора и рамкой с кассетами... И это новая медогонка:blink:. А цена - за 6000грн. Головная боль и куча нервов за такую сумму. Что бы докачать половину пасеки, пришлось перевести на ручное управление и переворачиваать рамки ( с выниманием из кассет). И это дурная работа на качке пасики в сто семей, когда дорога каждая минута. Вообщем, полный северный зверек:(.

Електропривод довірившись інтуіції брав не їхній, а на базі Г108 у Семенченко Володимира (Немолодой), сетки в мене теж немає, так як касети зварні по типу мелісовських. Мабуть Ви придбали дешевший варіант медогонки, бо в мене тільки початково були претензії до розвертання касет - незвичний механізм, але після першого десятка вуликів рухи дійшли до автоматизму і всі незручності зникли. В мене модель - М5004, це повна нержавійка із зварними касетами з обручем з кутника. Касети взагалі чудові, за всю качку единий раз порвало свіжовідбудовані рамки - сам прогавив, не зменшив оберти після докачки попередніх рамок. Початково планував придбати мелісовську медогоку, але виявилось, що в неї проблематично стають українські рамки, тому взяв АВВ100.

Уже поступают видеоотчёты о работе на пасеке  медогонки АВВ_100    при откачке мёда этого сезона
чем я с вами и хочу поделиться
Август -Сентябрь 2018 года 
пчеловод из Новосибирской области Дмитрий Романов,
в качестве двигателя электропривода генератор Г108, блок управления  "Альбатрос"

3-й технологический режим "Дедовский" его ещё называют (разбит на 3 части с реверсом)
https://www.youtube.com/watch?v=UKbtugoZ2BU 

Чи хто користується 8 рамковою автомат на рамку Рута?

К кому можна обратиться по поводу ремонта блока управления на 6ти рамочную медогонку?Блок 24 вольтовый красный,сенсорный.

Edited by BJOLA

1 година тому, BJOLA сказав:

К кому можна обратиться по поводу ремонта блока управления на 6ти рамочную медогонку?Блок 24 вольтовый красный,сенсорный.

Непосредственно на фирму пробовали звонить?

В 20.09.2019 в 20:23, Панас7 сказал:

Чи хто користується 8 рамковою автомат на рамку Рута?

Да. 

В 29.10.2019 в 13:56, андрон сказал:

Непосредственно на фирму пробовали звонить?

Вот например сюда - https://pulseautomatics.com