Перейти к содержанию

Пильные диски


Рекомендуемые сообщения

8 часов назад, Роман Кременчук сказал:

Товариство,підкажіть,будь ласка,яка кількість зубів підійде для продольного та поперечного різу,матеріал осика та липа(в основному осика)?Чи можливо вибрати один(універсальний) диск,чи краще окремо все придбати?Диск 250,посадка 32.Дякую:hi:

Подивіться на "Атаку", вони є як для поперечного так і для поздовжного різу. Потрібно конктетно знати що різати. Для нарізки брусків((верхніх,бокових, нижніх) для виготовлення рамок я замовляв ультра тонкий для повздовжного різу, користуюся два сезони, задоволений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Роман Кременчук сказал:

Товариство,підкажіть,будь ласка,яка кількість зубів підійде для продольного та поперечного різу,матеріал осика та липа(в основному осика)?Чи можливо вибрати один(універсальний) диск,чи краще окремо все придбати?Диск 250,посадка 32.Дякую:hi:

Дивлячись скільки треба робити. Я диски купую постійно на ринку, стараюсь брати тонкі чуть трохи більше 2 мм. продольний різ 24 зуба, поперек більш 40. Диски беру дешеві 130-200 грн. вони працюють пару місяців далі купую новий. З дорогими не заморочуюсь тобто не купую . Влаштовують для бджільництва мій сегмент.Що стосується посадки 32 мм. Кожен токар розточить з 30 на 32 мм. Тільки для пластика беру другі диски . угол атаки в них мінус

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Bob12 сказав:

Подивіться на "Атаку", вони є як для поперечного так і для поздовжного різу. Потрібно конктетно знати що різати. Для нарізки брусків((верхніх,бокових, нижніх) для виготовлення рамок я замовляв ультра тонкий для повздовжного різу, користуюся два сезони, задоволений.

На Атаку теж звертав увагу.Виготовити плануємо 145 корпуса та рамки до них.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Два капитана сказав:

Дивлячись скільки треба робити.

145-х корпусів 400+.Також рамки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Роман Кременчук сказал:

На Атаку теж звертав увагу.Виготовити плануємо 145 корпуса та рамки до них.

Я би порекомендував Вам Атаку, не пожалієте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Bob12 сказал:

Я би порекомендував Вам Атаку, не пожалієте.

Поряд не лежала.:hi:

P_20170403_120327_1_p.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ворон сказав:

Поряд не лежала.:hi:

P_20170403_120327_1_p.jpg

Якщо переточувать,то можливо,і на такий диск дивитись.А якщо не точити-Атака теж нормально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ворон сказав:

Поряд не лежала.:hi:

P_20170403_120327_1_p.jpg

Такі пили є сенс купувати для професійної столярки для виготовлення меблів. Для вуликів і рамок з головою вистачає значно дешевших. Замість однієї такої пили я куплю штук 20 китайських, які при затупленні і викинути нешкода.

Свої дешеві пили купував в будматеріалах в районі 30-50 грн за пилу, зараз ціна нехай вдвічі дорожча. На виготовлення всіх своїх вуликів, нуків, використав шт 5 таких пил, з переточкою незаморочувався, тоненьку  Атаку маю спеціально для рамок.

Свою думку нікому ненав'язую, особисто я небачу необхідності брати дорогі пили на дешевий станок, щоб порізати кілька сотень дощинок.1546268763991-515920861.thumb.jpg.fd2b47671f72441f36bd60241f513999.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Роман Кременчук сказал:

На Атаку теж звертав увагу.Виготовити плануємо 145 корпуса та рамки до них.

беріть Атаку для вуликів та рамок - з головою вистачіть, в самого є і СМТ і Атака, а в тім як що є зайві кошти то беріть СМТ :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

2 часа назад, davolodya сказал:

Такі пили є сенс купувати для професійної столярки для виготовлення меблів. Для вуликів і рамок з головою вистачає значно дешевших. Замість однієї такої пили я куплю штук 20 китайських, які при затупленні і викинути нешкода.

Свої дешеві пили купував в будматеріалах в районі 30-50 грн за пилу, зараз ціна нехай вдвічі дорожча. На виготовлення всіх своїх вуликів, нуків, використав шт 5 таких пил, з переточкою незаморочувався, тоненьку  Атаку маю спеціально для рамок.

Свою думку нікому ненав'язую, особисто я небачу необхідності брати дорогі пили на дешевий станок, щоб порізати кілька сотень дощинок.1546268763991-515920861.thumb.jpg.fd2b47671f72441f36bd60241f513999.jpg

СМТ i Spitce можна зрівняти з мерсом і жигулем,обоє їдуть:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Anatolievich сказав:

беріть Атаку для вуликів та рамок - з головою вистачіть, в самого є і СМТ і Атака, а в тім як що є зайві кошти то беріть СМТ :ah:

Зайві кошти,ніколи не зайві:umora:.Особливо на пасіці... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Ворон сказав:

 

СМТ i Spitce можна зрівняти з мерсом і жигулем,обоє їдуть:hi:

Ярослав, рівняти можна що завгодно і з чим завгодно, оскільки професійно столяркою незаймаюся, мене повністю влаштовують дешеві пили,  на різницю в ціні пил можна багато чого купити для пасіки... Я затуплені дешеві пили можу просто викинути в сміття, а у випадку з  СМТ такий номер непроходить, потрібно шукати, хто зможе якісно заточити таку пилу, і при цьому незіпсувати, зробити це самому не кожному дано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

Ярослав, рівняти можна що завгодно і з чим завгодно, оскільки професійно столяркою незаймаюся,

Уж поверьте,но кто занимается профессионально, ерундой с дисками по 100 долларов и узким пропилом не страдают.Дураков и врагов своему здоровью среди профи не найти.Это дороговизна удел любителей хвастунов.

Пусть сначала хоть скажут какой ширины должна быть шинкуемая заготовка,чтобы получить дополнительную одну заготовку на рамку.И когда эта полученная заготовка окупит диск и отрезанные пальцы .На тонком диске быстро без принудительного охлаждения пилить не выйдет,восьмерку такую рисовать начнет.Тонкие диски не считаются проф и сугубо для любительского применения с не интенсивным использованием

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

Уж поверьте,но кто занимается профессионально, ерундой с дисками по 100 долларов и узким пропилом не страдают.Дураков и врагов своему здоровью среди профи не найти.Это дороговизна удел любителей хвастунов.

Пусть сначала хоть скажут какой ширины должна быть шинкуемая заготовка,чтобы получить дополнительную одну заготовку на рамку.И когда эта полученная заготовка окупит диск и отрезанные пальцы .На тонком диске быстро без принудительного охлаждения пилить не выйдет,восьмерку такую рисовать начнет.Тонкие диски не считаются проф и сугубо для любительского применения с не интенсивным использованием

Вчи хоч одну дошку на ставку розпустити і можете зрівняти пили ви як той взейнайка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Уж поверьте,но кто занимается профессионально, ерундой с дисками по 100 долларов и узким пропилом не страдают.Дураков и врагов своему здоровью среди профи не найти.Это дороговизна удел любителей хвастунов.

Пусть сначала хоть скажут какой ширины должна быть шинкуемая заготовка,чтобы получить дополнительную одну заготовку на рамку.И когда эта полученная заготовка окупит диск и отрезанные пальцы .На тонком диске быстро без принудительного охлаждения пилить не выйдет,восьмерку такую рисовать начнет.Тонкие диски не считаются проф и сугубо для любительского применения с не интенсивным использованием

За 100 у.е. диск восьмерки рисовать не будет, при любой нагрузке шинковки рамок.Если не понимаете в столярке, лучше о пчелах пишите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаве і актуальне тех. питання.Маючи в майстерні до двох десятків робочих пильних дисків саме вчора думав над тим що ще прикупити і навіщо.Ще вчора знайшов і думав прикупити 115диам. "Атаку",Кам'янець -Подільського заводу(емблема олень) і ще ще одного виробника ціною 30-40гр. Такого диам. в мене немає і він ставився б на" макетний станок" для для випилювання верхних-нижніх брусків, виборок, кутових з'еднань з глибиною пропила до 25мм. Менший діам. диска -менший крутний опір на валу, менше шансів на вібрацію-хвилю диска, можна спробувати поставити два-дві деталі за один прохід. Домінуюча парадігма(хто б сказав що воно таке) наміру-зрівняти єфективність диків різної ціни. Загальний бюджет заходу-пара сотен гривнів-зовсів не гроші за інф. з власного використання.Поки що заказ не зробив-працював, робив ревізію п. дисків , перед празниковий день "не пече".Дописи в тему на користь -ще подумаю.Попередній дописувач де в чому неправий. 1. Відомий В.І. Нагорнюк у себе в майстерні використовуе ріжучий інструмент німецький за ціною 15-20 евро,про це він всім розказує під час єкскурсуйних відвідин, я зрозумів що мова іде про п. диски на станки по виробництву детелей рамок(Львівська полуавтоматична лінія).Начебто ціна для п. дисків діам. 150-210мм. невисока.

2 години тому, Иван Иваныч сказав:

На тонком диске быстро без принудительного охлаждения пилить не выйдет

Цифр немае, що таке на думку дописувача -"быстро".Спробував визначитись з швидкістю руху заготовки на диск-подача, закрив очі ,уявив що пиляю, порахував що 47см. і товщиною до 20-25мм. заготовку подаю 4-6с. тобто до 12.2см \сек.  подача. Що спостерігав на відео де автоматична лінія випилювала заготовки до рамок так там подача була начебто ще менша від моеї вручну. Примусове охолодження-при розпиловці дерева вперше чую про таке,бо нагрівання п. диску то аварійний режим різання і таке може бути при затиранні  диска при "вісімці"(биття диска по осі) або недостатнього розводу, розпиловці косослойного  дерева, затуплення одніей або обох сторон зубів диска. В моїй колекції дисків е такий що часто схильний до явища подібного до резонансу,коли ріжучий край іде волною ширина пропилу збільшуеться на пару мм., вібрації припинились -пропил став в нормі. Явище можна пізнати по звуку коли не видно місця резу.Одного часу я був захоплений товшиною пропилу і внаслідок кількістью випиляних деталей з заготовки.На що можна розраховувати: зменшивши пропил на мм. на 8 пропилах(деталях) виграеш ще одну деталь(будь-яку деталь рамки 145мм.) При наших товщинах колод можем додатково мати 2 деталі рамок, рідко коли 3.З чого складаеться товщина пропилу: товщина полотна диска+ розвод на сторону-0,3мм для сухих і 0,5 для мокрих дерев.Необхідний визначаеться пробою-затирае з мін. розводом- ставлю з більшим. За часів СРСР всі "наші" (диски160-250мм.) робились товщиною 1,6мм з сталі (думаю)У7-У8. Мінімальна ширина пропилу буде 2,2мм.-нешироко,але мені завжди хочеться ще краще (вузче).Років з 10 тому на блошиному ринку обл. центру придбав диски д.160мм товщиною полотна 1мм., так сподобались і повірив в їх можливість що взяв усі наявні-3шт.(ціни не пам'ятаю).Розвод зробив сам, один подарував товарищу(у нього він "скінчився") в мене -робочі, випилюю ними детали рамок.Скільки може працювати  диск? Так і хочеться вигукнути" При правильній єксплуатації- вічно". звичайно це не так. "Викидати" інструмент працездатність якого можна відновити заточуванням за 15хв. не дозволяе генетична успадкованність ,здоровий глузд, любов до речі що добре працюе. Після недовгих теоретичних прочитань, здебільшо інструкції до деревобробної машини ИЭ- 6009, практичних проб я навчивсь заточувати диски сам на "точілі", циркулярці(камінь натомість п. диска). "Болгаркою", надфільком- на валу циркулярки.Напайки "бере"  зелений камінь, "вулканіт", або стальний з алмазним напиленням.Якщо приспособити до "точила" велике збільшувальне скло заточувати стане ще приемніше.Коли пора точити ,підправляти,очищати диск?Не відкладаючи як тільки виникла думка з цього приводу-змімаеш цей ставиш гострий,назбираеться зкількість заходишся і заточиш усі.Можна підправити не знімаючи з валу, напилком якщо "підлізеш".Якщо розводити розводкою(Сестрорецкого заводу,схожа на обценьки) то ,зазвичай, борозд "писати" не буде,коли не так-треба відшукати "вискочку" і повернути в ряд.Ще , від товщини пропила залежить  мінімально необхідна потужність привода, добре це розуміеш на практичних заняттях при вправах з ручною ножовкою.

Роздуми про дорогий(?) і дешевий(зУ8 без напайок) в більшості нез технічно-єкономічної площини а з морально-єстетичної. Як колись в юності хотілося покохатись з гарною(ще гарнішою ніж ця) дівчиною, так під старість "попиляти" дорогим п. диском. Не бачу в чому тонкий диск небеспечніший від товстого хіба що цей мае більший коєф. запасу по міцності, важче йде по дереву, менш схильний до вібрації і резонансу-"дубовий".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Ворон сказал:

Поряд не лежала.:hi:

P_20170403_120327_1_p.jpg

Так тут йде мова про посадочне місце на 32.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Bob12 сказал:

Так тут йде мова про посадочне місце на 32.

В дисках CMT немає посадочного на 32,так як в мене вал має 27 мм,виточити  фляньця під даний диск,в мене невинекло туднощів,а куплений диск,за чистоту різання,і тримаю його тільки для виготовлення рамок.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ворон сказав:

куплений диск,за чистоту різання,і тримаю його тільки для виготовлення рамок.:hi:

А заготовки на корпуса ним різати жаба душить? Він же дорогий і нетупиться;):umora::ae:, а мої дешеві завжди гострі, ріжу ними все і нешкодую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, davolodya сказал:

А заготовки на корпуса ним різати жаба душить? Він же дорогий і нетупиться;):umora::ae:, а мої дешеві завжди гострі, ріжу ними все і нешкодую.

Тонкий і чистий різ призначений для одних цілей,для корпусів є інші диски,теж для того призначені,а свою гостроту слова краще застосовувати для розхвалювання фірмових забугорних маток.:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Ворон сказав:

Тонкий і чистий різ призначений для одних цілей,для корпусів є інші диски,теж для того призначені,а свою гостроту слова краще застосовувати для розхвалювання фірмових забугорних маток.:ae:

Хороший товар реклами непотребує, мені нема потреби щось розхвалювати, та і тема тут  зовсім інша :wave:,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, davolodya сказал:

Хороший товар реклами непотребує, мені нема потреби щось розхвалювати, та і тема тут  зовсім інша :wave:,

Що і треба було доказати,хороші диски реклами непотребують,вони вийшли невчора.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Ворон сказав:

Що і треба було доказати,хороші диски реклами непотребують,вони вийшли невчора.:hi:

 

14 години тому, Ворон сказав:

 

СМТ i Spitce можна зрівняти з мерсом і жигулем,обоє їдуть:hi:

А це що, як не реклама? Тільки мій "жигуль" ріже все,  що потрібно,  а Ваш "мерс" ріже тільки рамочки, на іншу роботу його пускати жаба тисне, бо дуже дорогий, тому над ним трясемось і пилинки здуваємо.

Для пасічника, не столяра, є велика різниця, яким інструментом різати, дорогим чи дешевим. За різницю в ціні тих же дисків можна купити додатково півкуба дошки і зробити трохи додаткових корпусів, а Ви це зрозуміти нехочете, бо живете принципом: "існує дві думки, моя і неправильна"

Незавжди покупка дуже дорогого інструмента економічно доцільна, особливо, якщо є дешевша альтернатива, інколи можна і варто зекономити на одному, щоб купити додатково щось інше:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Ворон сказал:

Що і треба було доказати,хороші диски реклами непотребують,вони вийшли невчора.:hi:

А что лучше Штиль 180 или Парнер 350?А то думаю прикупить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, davolodya сказал:

 

А це що, як не реклама? Тільки мій "жигуль" ріже все,  що потрібно,  а Ваш "мерс" ріже тільки рамочки, на іншу роботу його пускати жаба тисне, бо дуже дорогий, тому над ним трясемось і пилинки здуваємо.

Для пасічника, не столяра, є велика різниця, яким інструментом різати, дорогим чи дешевим. За різницю в ціні тих же дисків можна купити додатково півкуба дошки і зробити трохи додаткових корпусів, а Ви це зрозуміти нехочете, бо живете принципом: "існує дві думки, моя і неправильна"

Незавжди покупка дуже дорогого інструмента економічно доцільна, особливо, якщо є дешевша альтернатива, інколи можна і варто зекономити на одному, щоб купити додатково щось інше:hi:

Ще в своєму жити деревини не купляв,я її заробляю,я столяр,тому праця хорошим інструментом для мене на першому місці,хто купляє китайський непотріб і радий цьому,вибір в кожного свій.

 

Фото-0001.jpg

9 минут назад, Иван Иваныч сказал:

А что лучше Штиль 180 или Парнер 350?А то думаю прикупить

Штіль,14 років лісової роботи.

IMG_20140217_142436.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...