Перейти к содержанию

Пильные диски


Рекомендуемые сообщения

30 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Штиль тоже сейчас Китай клепает:umora:И хузварну тоже:umora:

в курсе, о чем и писал в первом своем сообщении. о потере качества в бренде не спорю.

мой штиль немеЦЦкий 

7 часов назад, Абсолютный максuмум сказал:

 ....на бензопиле, купленной 11 лет назад

 

куплен был отцом, ремонтировался по мелочевке.

китайский штиль тоже есть, годик. посмотрим еще и на его, лет через 10, на сколько потеря в качестве критична

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

На блошиному ринку натрапив і придбав пильний диск(ПД) італійського виробника "фредо",20гр. не ті гроші над витратою яких варто задумуватись.ПД підрізний пропил шириною до 5мм. вершина пропилу нагадуе профіль зуба євольвентного профіля(звичайний такий трибок),щось вроді трапеції.Посадочний 20 наружній близько 125мм. На моему станку посадочне під 22 збільшив отвір досить швидко-затиснув в лещата(через прокладки щоб не викришити крохкі зуби) і  шарошкою в дрелі ),отвір не ідеально круглий але сидить без відчутного люфта.Було цікаво взнати чи будь -який ПД можна розточити-так, сталь(полотна) не закалена. Поставив на станок , спробував як пиляе, на диво леше від подібних дисків Кам'янець -Подільського завода при ширшому пропилі при такій самій глубиніпиляння , що тут скажеш-слава виробникам(італійським). Подумав для яких робот використовувати, при сращуванні по пласту заготовок стінок корпуса(в паз і рейку) раніше паз робив 3,5х13мм в якості рейки смушку ДВП шириною 25мм. Для різноманіття і іллюзій творчого підходу до звичної роботи почав паз робити "фредовським " диском на глибину 5-6мм.,ширина смушки 10-11мм. В чому бачу покращення: менша витрата ДВП , мілкий паз важче розколоти, можна доточити до пласта 10мм. паз затискае смушку. Друге використання диска-при випилюванні фальців під рамки пропил паралленьно пласта тоді розмір для верхнього бруска рамок буде зменшуватись (на 1-3мм.) при заглибленні. Це, поки що, не спробуване в живому корпусі. Завтра спробую як він працюе при задуманній(конструкторами) роботі-розрізанні фанери. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Колеги,що скажете про бренд "Поділля"?Аналог "Атаки"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Користувався декілька сезонів дисками BOSCH Eco. Відносно недорогі, вистачало попрацювати зиму і далі в смітник. Але минулого року BOSCH Eco попався паршивенької якості, повилітали напайки буквально за декілька тижнів роботи. 

Хочу спробувати Атаку цього сезону. Хто працює ? Чи не погіршилась якість Атаки ? Можливо порекомендуєте якісь інші диски ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Купував два роки назад. Без заточування, особливої втрати чистоти поверхонь, та швидкості, нарізав  заготовок десь на 3000+ рамок (рамка українська і 145), що правда "шинкува" на фрезерні ( там і потужності побільше і обертів). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Ткните носом в нормальный диск до 500-600 грн. Наружный диаметр 200, внутренний 32. Назначение-выборка фальцев.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Атака" сподобавсь , працював Б/в придбав на ОЛХ.Точну назву не пам'ятаю- ультра тонкий. Сподобавсь чистотою поверхні після проходу зубців, але повільніше подача на диск і пилу дрібного багато. Для себе визначивсь, що пиляти для бджільництва можна бьудь -яким аби диск не поведений. Для випилювання фальців де глибина різу до 12мм. ставлю мін. діаметру, в мене 125мм. з отвором 22мм. за ціною (давно купував) 40гр. і все получаеться якістьзадовільняє. От коли глубина різання 150мм. там більші вимоги до пильного диска. Загальний принцип -товщий диск міцніший але потужність для пропилювання потрібна більша, подача повільніша. З улюблених два саморобних(не мною) діам. до 130мм. товщиною 1мм+ нахил зуба на сторону 0,3-0,5мм. Станок дозволяєпиляти ним на 35мм глибиною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20.12.2021 в 23:52, msgarry сказав:

Ткните носом в нормальный диск до 500-600 грн. Наружный диаметр 200, внутренний 32. Назначение-выборка фальцев.

Для выборки фальцев любое г идёт, по моему мнению, лишь бы без бокового биения. А вот для точной резки размера (типа калибровка размера по высоте стенки улья, точная торцовка) пилу нужно по лучшее. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Хотелось бы услышать отзывы про пильные диски DNIPRO. 

А то после 2-3 недель переодических работ, напайки начали разрушаться.

IMG_20220201_164054.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оце працював недавно диском "Атака". Фірма РФ- ська, виконання П.Корейське. При обпилюванні нависаючого карниза щитка даха зачепав шпильку "пробена" , гвоздь "Інтертул" навідь швинта жовтенького, не закаленного 3х50 з голівкою під біту РZ 1. Жодна напайка не вилетіла трохи притупилась але різала. Підгострив "алмазним" диском і пиляе як новий. Диск по дереву "Ультра тонкий" 200 -го диам. В захопленні як люди змогли зробити. Пильний диск чернівецького мех заводу 115діам. вже "загубив" зо п'ять напайок , пропил товщий(2,5-3мм.) швидкість подачі заготовки -менша. Ним ,зазвичай, пропилюю фальці і виборки  вуглових з'єднань, паз під рейку при склеюванні. Недавно, при заточуванні подумав,що користуюсь 2-4 п. дисками а надбав за свою столярську"карьеру" не менш двох десятків якесь безглуздя притаманне молодим аматорам, новачкам в справі. Частково пристрасть до накопичення, колекціювання. При купівлі чергового диска думаеш:-" А такого в мене немае, як він ріже?". Такі ж пристрасті рухать "казанову" до зваблювання чергової коханки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Фомич сказав:

Хотелось бы услышать отзывы про пильные диски DNIPRO. 

А то после 2-3 недель переодических работ, напайки начали разрушаться.

IMG_20220201_164054.jpg

Не хочу наговарювати, але розходники і ручний інструмент Дніпро-М обхожу стороною. Чомусь мені здається, що їх бізнес полягає в тому, щоб купити подешевше і продати подорожче під своїм брендом. Електроінструмент їх приваблює сервісом та гарантією. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Фомич сказал:

Хотелось бы услышать отзывы про пильные диски DNIPRO. 

Если честно то лучше потратить деньги на Атаку.

Взял Днипро для распила б/у досок из под тары.

Споткнулись об остатки скобы в доске и диск сразу подсел.

Атака в той же ситуации спокойно работала, как в том анекдоте-

Вжик сказала пила....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Фомич сказал:

Хотелось бы услышать отзывы про пильные диски DNIPRO. 

А то после 2-3 недель переодических работ, напайки начали разрушаться.

IMG_20220201_164054.jpg

Пробував. Здається, 210*36. Новий пиляв чисто і швидко, але вистачило не на довго, "сів" швидко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із недорогих пильних дисків, на мою думку, уваги заслуговує Haisser. Є кілька їхніх дисків, одним з них були перерізані кілька саморізів(чорних) і гвіздків. Але після всих цих знущань, не злетіла жодна напайка, та й пилять ним ще цілком можливо навіть без заточки. 

Дніпро-М - "Г" в гарній обгортці:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Не хочу наговарювати, але розходники і ручний інструмент Дніпро-М обхожу стороною.

Я тоже обхожу стороной. Это знакомые купили комбинированую торцовку Dnipro-M SС-25LD, на которой стоял этот диск.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ivan Ivanovich сказал:

Із недорогих пильних дисків, на мою думку, уваги заслуговує Haisser.

Имел один в своей коллекции. Две заточки прошел успешно, сейчас трудится у товарища в мастерской.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

Не хочу наговарювати, але розходники і ручний інструмент Дніпро-М обхожу стороною. Чомусь мені здається, що їх бізнес полягає в тому, щоб купити подешевше і продати подорожче під своїм брендом. Електроінструмент їх приваблює сервісом та гарантією. 

Якщо не про диски а взагалі про інструмент "Дніпро" то я свого часу купляв особисто відбійні молотоки -пефоратори, фірми Метабо" та "Хітачі", користувався разом з помічниками, ремонтував поки обох не  добив  бригадою остаточно "до ручки" аж за 10- та відповідно другий 12 років,  знаю ціну як інструменту так і ремонту. Нещодавно побачив на вітрині аналог від "Дніпро" , вразила мізерна ціна в порівнянні з вищенаведеними відомими фірмами і ціна яких хоч і висока але покупка оправдовує  себе,  менеджер мене так і не переконав купити ту дешевизну бо "дешева рибка-юшка вон"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 года использую диски Атака , стояк на всех станках !!! Прогнал порядка 20 кубов леса . Диски оставили очень приятное впечатление , пока не вижу смысла искать что-то новое !  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Фомич сказал:

Хотелось бы услышать отзывы про пильные диски DNIPRO. 

А то после 2-3 недель переодических работ, напайки начали разрушаться.

IMG_20220201_164054.jpg

Скоро смагу дать и свой отзыв только на днях взял их паркетку с диском..:umora: Пока все ок..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Николай S сказал:

Якщо не про диски а взагалі про інструмент "Дніпро" то я свого часу купляв особисто відбійні молотоки -пефоратори, фірми Метабо" та "Хітачі", користувався разом з помічниками, ремонтував поки обох не  добив  бригадою остаточно "до ручки" аж за 10- та відповідно другий 12 років,  знаю ціну як інструменту так і ремонту. Нещодавно побачив на вітрині аналог від "Дніпро" , вразила мізерна ціна в порівнянні з вищенаведеними відомими фірмами і ціна яких хоч і висока але покупка оправдовує  себе,  менеджер мене так і не переконав купити ту дешевизну бо "дешева рибка-юшка вон"

Говорят перфораторы у них полное г... Сам не пробовал не знаю знаю что обычная 125-тая болгарка у них не убиваемая из личного опыта... Зато чинят 3 года безплатно..:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Sanich сказал:

Не хочу наговарювати, але розходники і ручний інструмент Дніпро-М обхожу стороною. Чомусь мені здається, що їх бізнес полягає в тому, щоб купити подешевше і продати подорожче під своїм брендом. Електроінструмент їх приваблює сервісом та гарантією. 

Так то оно так но смотря какие цели приследовать... Вот пример я в прошлом году нашел где взять хорошую заготовку на рамку дешево но надо было брать сразу много.. 

 Сел посчитал, взял 5000 рамок проволоку скобу и степлер от днипро м... Сбил всю рамку лишнее продал а степлер себя отбил... Плюс есть еще 2 года повторить но уже с халявным степлером....

 Чтоб никого не запутывать скажу сразу что за 50 000 выстрелов степлер побывал 4 раза в ремонте ... На четвертый раз мне просто выдали новый...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...