Перейти к содержанию

Шукаю роботу пасічника.


Olga

Рекомендуемые сообщения

Шукаю роботу пасічника, можна помічника. маю диплом "зоотехніка по бджільництву". Чудово працюю з бджолами. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Вас до 100, якщо дивитися профіль і що відсутній прибуток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 24.01.2016в08:19, Wladimir_K сказал:

У Вас до 100, якщо дивитися профіль і що відсутній прибуток?

Если остается свободное время почему бы и не подработать с пользой для себя и своей пасеки,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.01.2016в08:19, Wladimir_K сказал:

У Вас до 100, якщо дивитися профіль і що відсутній прибуток?

На имя не обратили внимания ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, военрук сказал:

Если остается свободное время почему бы и не подработать с пользой для себя и своей пасеки,

При такій кількості краще потратити вільний час ще на одну 100, якщо виникає бажання на когось попрацювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

При такій кількості краще потратити вільний час ще на одну 100, якщо виникає бажання на когось попрацювати.

Конкретну та однозначну відповідь на питання ,,що краще,, можуть дати люди, коли в 55 років у них страховий стаж для отримання пенсії становить 5 - 10 років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, военрук сказал:

Если остается свободное время почему бы и не подработать с пользой для себя и своей пасеки,

А оно остается ??? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ЮМос сказал:

Конкретну та однозначну відповідь на питання ,,що краще,, можуть дати люди, коли в 55 років у них страховий стаж для отримання пенсії становить 5 - 10 років.

В 55 років додаткових 5-10 років не допоможуть. Тоді краще ФОП.

1 минуту назад, vovchik13033 сказал:

А оно остается ??? :hmm:

Думаю лишається. При правильній організації більше 200 вуликів тримати реально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сколько тебе лет..кроме (чудово працюю з бджолами) что ещё умееш делать?..на какую зарплату ращитываеш?..ну и желательно фото...да а практику ты проходила у МИКО на пасеке? то твоё фото выставляли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

В 55 років додаткових 5-10 років не допоможуть. Тоді краще ФОП.

Допоможе, повірте, хоча б до мінімальної дотягнути. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

В 55 років додаткових 5-10 років не допоможуть. Тоді краще ФОП.

Еще проще, если есть свободные средства, просто подойти в налоговую и одним платежем погасить недостающий страховой стаж до пенсии. Я жене так планирую сделать.  Она сидя дома сейчас больше зарабатывает, чем выйдя на среднестатистическую работу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Ильич (альп) сказал:

Еще проще, если есть свободные средства, просто подойти в налоговую и одним платежем погасить недостающий страховой стаж до пенсии. Я жене так планирую сделать.  Она сидя дома сейчас больше зарабатывает, чем выйдя на среднестатистическую работу. 

Вот и мне нужно так же сделать. Купить стаж к заработаным семи годам .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

сколько тебе лет..кроме (чудово працюю з бджолами) что ещё умееш делать?..на какую зарплату ращитываеш?..ну и желательно фото...да а практику ты проходила у МИКО на пасеке? то твоё фото выставляли?

По моему не совсем корректно. В смысле совсем не корректно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Maxim сказал:

По моему не совсем корректно. В смысле совсем не корректно.

а оставить свои 100 семей и искать где то работу это корректно? тема новая и судя по аватарке никому работа не нужна:IMHO1:...ну посмотрим дай бог чтоб я был не прав...и Ольга успевала справится со своей пасекой и одновременно повышала свою клалификацию на крупной промышленной пасеке...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

а оставить свои 100 семей и искать где то работу это корректно? тема новая и судя по аватарке никому работа не нужна:IMHO1:...ну посмотрим дай бог чтоб я был не прав...и Ольга успевала справится со своей пасекой и одновременно повышала свою клалификацию на крупной промышленной пасеке...

По поводу оставить. Это ее личное дело. Может у нее 15 сыновей и они там работают, ее не подпускают, мол сиди мамочка, а она так не может. С аватаркой я, честно говоря, совсем ничего не понял. У Вас такая же, а точнее ее отсутствие. Если бы я искал пчеловода на пасеку - меня б меньше всего интересовало ее лицо, это больше б интересовало мою жену... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а где планируете искать работу? какой опыт работы, если предложение для днепропететровской обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

а яка кому різниця на кого я залишаю, свої бджоли, і хто з ними буде працювати?????? Написано "Шукаю роботу пасічника". Що за нерозумне обговорення (на кого залишаєш, чого не працюєш зі своїми бджолами і т. д. ). Мені 20 років, маю диплом "зоотехніка по бджільництву", Одник рік працювала на пасіці на хазяїна, і обслуговувала свою пасіку. Усе встигала, все було добре, на одній і на іншій пасіках. Бджільництво подобалось ще з дитинства, спочатку читала книжки, (організувала собі 4 вулика з бджолами,) потім пішла навчатись на "відділення бджільництво".  Цікавить робота у Хмельницькій обл. ( можна сусідні). Якщо хтось може запропонувати буду дуже рада.!!!!! А якщо ні то нетреба мені перемивати кістки, і писати. ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Olga сказал:

 

а яка кому різниця на кого я залишаю, свої бджоли, і хто з ними буде працювати?????? Написано "Шукаю роботу пасічника". Що за нерозумне обговорення (на кого залишаєш, чого не працюєш зі своїми бджолами і т. д. ). Мені 20 років, маю диплом "зоотехніка по бджільництву", Одник рік працювала на пасіці на хазяїна, і обслуговувала свою пасіку. Усе встигала, все було добре, на одній і на іншій пасіках. Бджільництво подобалось ще з дитинства, спочатку читала книжки, (організувала собі 4 вулика з бджолами,) потім пішла навчатись на "відділення бджільництво".  Цікавить робота у Хмельницькій обл. ( можна сусідні). Якщо хтось може запропонувати буду дуже рада.!!!!! А якщо ні то нетреба мені перемивати кістки, і писати. ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ. 

 

Тоді підправте профіль з 100 сім'ями. Роботодавець повинен мати чіткі уявлення про здібності працівника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що підправляти,???? Власної пасіки 100бджолосімей, + обслуговувала 70. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Olga сказал:

Що підправляти,???? Власної пасіки 100бджолосімей, + обслуговувала 70. 

Не фантазуйте 20 років і 100 власних і 70 чужих.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Не фантазуйте 20 років і 100 власних і 70 чужих.

Це ваша справа, вірити чи ні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минуту назад, Olga сказал:

Це ваша справа, вірити чи ні. 

Все вірно. Ви дали оголошення і вправі його обговорити. Ще добавлю в наших краях з 100 сімей можна отримати десь від 5-6 т., якщо сильно не напрягатися, пасічник який має 100 сімей має всі засоби, щоб легко утримувати ще 100 сімей і отримати аналогічний дохід, тому зарплата найманого працівника, який утримує 100 сімей повинна бути мінімум 10 тис. на місяць хоча б.

 А тепер запитання чи хтось зможе навіть такі кошти платити?

У мене постало питання про помічника і в принципі його вже знайшов. Людина поставили чіткі очікування і потреби і вони мені підходять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.02.2016в10:12, Сергей Тюркин сказал:

сколько тебе лет..кроме (чудово працюю з бджолами) что ещё умееш делать?..на какую зарплату ращитываеш?..ну и желательно фото...да а практику ты проходила у МИКО на пасеке? то твоё фото выставляли?

Фото пчелам показывать будете? Не обращайте внимания на НИК -может быть все обманчиво.Я раньше думал, что Охмалина-девушка,в результате-ошибся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, андрейКАЕ сказал:

Фото пчелам показывать будете? Не обращайте внимания на НИК -может быть все обманчиво.Я раньше думал, что Охмалина-девушка,в результате-ошибся

А навіщо з бджолами. Тут жіночі руки в нашій справі можуть бути цікаві в матковивідній справі. Тут фото прививок повинні бути і результати роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

А навіщо з бджолами. Тут жіночі руки в нашій справі можуть бути цікаві в матковивідній справі. Тут фото прививок повинні бути і результати роботи.

Для реальной оплаты должны быть рекомендации , во всех остальных случаях только -" добро пожаловать на 1 сезон помошником пчеловода или матковода" , а в этом случае оплата другая , просто нужно быть полным идиотом , чтобы незнакомому человеку доверить "свой кошелек" :hmm:.

 Простите за возможную резкость , но у меня достаточно остро стоит вопрос по поиску помошника , с перспективой ))) поэтому эти моменты уже проходил :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...