Перейти к содержанию

Знищення медоносних угідь


Рекомендуемые сообщения

37 минуты назад, nibond сказал:

Що тут видумувати, все давно відпрацьоване - лінія гранулювання соломи і всього іншого (відходи деревини також)

 

А новітні автоматизовані котли для твердого палива забезпечують ту ж комфортність, що й газові чи електро.

Економічна сторона - все пораховано.

Було б тільки бажання займатись енергозбереженням, Європа це пройшла ще в кінці минулого століття.

Спитайте в @Ногаец, він в цьому на Ямайці зуби з'їв.

Люди которые могут позволить себе такие затраты,покупку дорогостоящих пелетных котлов и топлива для них,деревья рубить точно не будут.Так что это все желание ,которое очень далеко до реализации.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Иван Иваныч сказал:

Люди которые могут позволить себе такие затраты,покупку дорогостоящих пелетных котлов и топлива для них,деревья рубить точно не будут.Так что это все желание ,которое очень далеко до реализации.

йдеться про те що одна людина може забезпечувати дуже і дуже багато осель брекетами, а не купляти для себе одного дорогу установку. Зарахунок цього кругом ліс не вирубуватимется. Читейте уважніше повідомлення.

Ще можна поставити тепловий насос + сонячний колектор або вітровий роторний вітрогенератор і повністю бути енергонезалежним. Мій друг саме так і зробив. Хата в нього 300 м кв. Там живуть дві сімї: він і його брат. То він в місяць за опвлення всієї цієї махіни платив 300 грн і температура в нього постійно була 21 С. Такої хати великої не потрібно будувати, я вважаю 120 м кв. цілком достатньо з головою. Тому на обігрів такої площі тратилось би десь 150-200 грн. Правда установка обійшлась 8000 Євро, але це окупиться через 10 років. Установку він купляв, а можна і самому зробити, правда треба бути технічно підкованим і бажання.

Яке людина має право рубати дерово якщо вона його не виростила? Ти спочатку вирости і не одне, а потім ти ніколи не захочеш його зрубати, бо розумітимеш, скільки часу, праці потрібно щоб воно виросло. Тому потрібно максимально залучати дітей до садіння дерев, щоб вони цінували їх і ставились як до живиго.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минуты назад, Adler сказал:

 

Ще можна поставити тепловий насос + сонячний колектор або вітровий роторний вітрогенератор і повністю бути енергонезалежним.

А еще можно вернуться в каменный век и бегать с дубиной.У людей просто нет денег,а это предложения тушить пожар бензином

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Adler сказал:

установка яка робить брикети. Один чоловік зможе брикети поставляти в багато-багато осель. Ну, а ви з вилочкою...)

Ось як роблять"самопальні" брикети :

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минуты назад, Leopold сказал:

Ось як роблять"самопальні" брикети :

 

Горожанам самое то ,а селяне будут рубить деревья.А Вы выдумывайте новые идеи энергонезависимости.Надо отключить от газа города,а для села и своего газа в достатке.Вот тогда и будет энергонезависимость.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Adler сказал:

йдеться про те що одна людина може забезпечувати дуже і дуже багато осель брекетами, а не купляти для себе одного дорогу установку. Зарахунок цього кругом ліс не вирубуватимется. Читейте уважніше повідомлення.

Я могу позволить себе отапливаться газом и ради какой-то идеи менять ничего не собираюсь,если бы оказался на месте тех людей которые из-за финансовых трудностей вынуждены рубить деревья,точно так рубил и меня мало волновало какое-то альтернативное топливо и что будет завтра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Adler сказал:

Ще можна поставити тепловий насос + сонячний колектор або вітровий роторний вітрогенератор і повністю бути енергонезалежним. Мій друг саме так і зробив.

а газогенератора на вигрібній ямі Ваш друг не робив?:) щось він дуже схожий на казкаря діда Панаса...

14 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

если бы оказался на месте тех людей которые из-за финансовых трудностей вынуждены рубить деревья,точно так рубил и меня мало волновало какое-то альтернативное топливо и что будет завтра.

не те погано що рубають. справа в тому що рубають по варварськи без розбору.

я рік в рік розсаджую акацію. в неділю вдосвіта пішов провітрити пса на один горб, щоб подивитись на  посадку чи неможна там набрати порослі.

за цю зиму вирубали всю до друзки... при першій зливі понесе глину на хати. а людям по барабану.

треба думати хоч трохи й про завтрашній день.

Добре хоч я липу не розсаджував.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, олександр сказал:

 

не те погано що рубають. справа в тому що рубають по варварськи без розбору.

 

Это делают от злобы.Если человека загонять в угол он начинает совершать такие поступки, которых при нормальных условиях не совершил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Adler сказал:

йдеться про те що одна людина може забезпечувати дуже і дуже багато осель брекетами, а не купляти для себе одного дорогу установку. Зарахунок цього кругом ліс не вирубуватимется. Читейте уважніше повідомлення.

Для того что бы обеспечить кого-то брикетами нужно сырье для производства брикетов этих самых. Установки покупают и ставят те, у кого это сырье есть в наличии маслокомбинаты (лузга подсолнуха), лесопилки (стружка), сельхозпрелприятия (солома). Если покупать сырье, то это прямой путь к банкротству.

 

4 часа назад, Adler сказал:

Ще можна поставити тепловий насос + сонячний колектор або вітровий роторний вітрогенератор і повністю бути енергонезалежним. Мій друг саме так і зробив. Хата в нього 300 м кв. Там живуть дві сімї: він і його брат. То він в місяць за опвлення всієї цієї махіни платив 300 грн і температура в нього постійно була 21 С. Такої хати великої не потрібно будувати, я вважаю 120 м кв. цілком достатньо з головою. Тому на обігрів такої площі тратилось би десь 150-200 грн. Правда установка обійшлась 8000 Євро, але це окупиться через 10 років. Установку він купляв, а можна і самому зробити, правда треба бути технічно підкованим і бажання.

Только выделить сейчас 200 тысяч на переделку системы отопления могут еденицы, а с учетом что за 10 лет эта техника вполне может выйти из строя или потребовать дорогостоящего ремонта, то может вообще не окупиться и за 10 лет. 

 

27 минуты назад, олександр сказал:

не те погано що рубають. справа в тому що рубають по варварськи без розбору.

я рік в рік розсаджую акацію. в неділю вдосвіта пішов провітрити пса на один горб, щоб подивитись на  посадку чи неможна там набрати порослі.

за цю зиму вирубали всю до друзки... при першій зливі понесе глину на хати. а людям по барабану.

треба думати хоч трохи й про завтрашній день.

Добре хоч я липу не розсаджував.

С этим полностью согласен. У нас сейчас пилят тоже достаточно, но например то что выпиливают вдоль трассы - деревьям по 50 лет и стоят наполовину сухое. Каждый год падало по 3-4 штуки, в том числе и на людей и на машины.  Обновлять в любом случае нужно, правда не по варварски.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, олександр сказал:

 

за цю зиму вирубали всю до друзки... 

треба думати хоч трохи й про завтрашній день.

Добре хоч я липу не розсаджував.

Менi теж прийдеться про акацiевий мед мабуть забувать .Два мотоциклiсти вирубали все пiд корiнь .350 гривень льлька акацii .Всi в селi купили 

А липу можно розсаджувати, таке дерево на дрова не iде :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Менi теж прийдеться про акацiевий мед мабуть забувать .Два мотоциклiсти вирубали все пiд корiнь .350 гривень льлька акацii .Всi в селi купили 

А липу можно розсаджувати, таке дерево на дрова не iде :IMHO:

 

Еще как идет, у нас липу вырезают и в каждой второй хате в селе куча липовых дров была. 

При том что лес на 70-80% хвойный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Горожанам самое то ,а селяне будут рубить деревья.А Вы выдумывайте новые идеи энергонезависимости.Надо отключить от газа города,а для села и своего газа в достатке.Вот тогда и будет энергонезависимость.

Колись на початку 30-х минулого століття українські селяни теж думали, що їх "пронесе" і будуть жити як жили, а те що в містах твориться то проблеми міст, Результат знаєте? Його, правда, в радянських школах намагались замовчувати, і вигляд робити, що нічого не сталося, та тільки що отих самих селян стало на 7 мільйонів менше, і нікому стало думати, що "будемо жити, як жили".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Leopold сказал:

Колись на початку 30-х минулого століття українські селяни теж думали, що їх "пронесе" і будуть жити як жили, а те що в містах твориться то проблеми міст, Результат знаєте? Його, правда, в радянських школах намагались замовчувати, і вигляд робити, що нічого не сталося, та тільки що отих самих селян стало на 7 мільйонів менше, і нікому стало думати, що "будемо жити, як жили".

И так у меня нет денег и я рублю деревья.Что посоветуете,чтобы я перестал рубить деревья?Замерзнуть не предлагать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Leopold сказал:

Колись на початку 30-х минулого століття українські селяни теж думали, що їх "пронесе" і будуть жити як жили, а те що в містах твориться то проблеми міст, Результат знаєте? Його, правда, в радянських школах намагались замовчувати, і вигляд робити, що нічого не сталося, та тільки що отих самих селян стало на 7 мільйонів менше, і нікому стало думати, що "будемо жити, як жили".

   Вы лично чем топите? На всю зиму сами заготавливаете брикеты? 3 года назад я, получая эквивалент 800$, тоже думал о солнечном колекторе и тепловом насосе и это было реально. На сегодня получая ту же самую з/п в гривне, но похудевшую до 230$ я об этом чуде враждебной техники и не помышляю даже.  Подавляющее большинство сельских жителей даже не мечтает о подобной з/п и у нас в селе много людей отказалось от газа по простой причине - нечем платить. 

 Государство способствует энергосбережению населением только одним способом - повышением тарифов. Даже программа по коедитованию на покупку тв/топливных котлов, установку м/п окон, утепление уже 2 месяца не работает, нет какого-то договора, т.е. не выделены финансы из бюджета. 

 В последние 2 года  я потратил на утепление имеющегося и строящегося домов около 25 тысяч. В этом году еще в планах утепление пола и потолка на сумму около 30 тысяч.  Только этим я себе сделаю экономию по потреблению газа около 50% от неутепленного дома. Я имею полное право топить тем, чем мне удобно и хочется. 

Поэтому пожалуйста сами топите кизяками, делайте самопальные брикеты и страдайте остальной ерундой. У меня нет на это времени и желания. При наличии финансовой возможности буду рассматривать альтернативные источники энергии, но что-то мне подсказывает, чт это прийдется делать моим детям. Хотя я, как говорил Карлсон: "Мужчина в самом рассвете сил" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ильич (альп) сказал:

и у нас в селе много людей отказалось от газа по простой причине - нечем платить. 

а у нас на вулиці всі, хто не може платити, опалюють виключно газом - субсидії, платять по 1 гривні. У мене не має субсидії  - опалюю дровами і  вугіллям, щоб не перебрати 200 куб. На всю вулицю тільки в мене курить димохід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Иван Иваныч сказал:

И так у меня нет денег и я рублю деревья.Что посоветуете,чтобы я перестал рубить деревья?Замерзнуть не предлагать

"Наша песня хороша, начинай сначала". Мова не про те - рубати  чи ні, мова про те - як рубати. А рубають по-варварськи. Незрозуміло,  чому лісові насадження менш достойні в "патріотичній" підтримці, ніж породне районування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, nibond сказал:

"Наша песня хороша, начинай сначала". Мова не про те - рубати  чи ні, мова про те - як рубати. А рубають по-варварськи. Незрозуміло,  чому лісові насадження менш достойні в "патріотичній" підтримці, ніж породне районування.

Да разницы особой нет,ну в этом году выбрали бы сухостой на следующий все равно сырое пойдет. Результат всеравно один,а годом раньше или позже особой роли не играет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Да разницы особой нет,ну в этом году выбрали бы сухостой на следующий все равно сырое пойдет. Результат всеравно один,а годом раньше или позже особой роли не играет.

А воно ж на місці не стоїть, наростає нове, потрібно тільки з любов'ю, по-хазяйськи,  дбайливо, бережно....і вистачить всім, і ніякого газу не потрібно, і буде кругом чистенько,  акуратненько і будуть всі задоволені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Восени поставив ТПК .На сезон мені хватить  2 куба дров сухих на розпал і два прицепи тирси -все безплатно, бо працюю на ДОК.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ліс рубати взагалі не можна, лише одиночні дерева і то які хворі або сухі. Крапка. Якщо проріджуватимемо ліс то це буде вже не ліс а сад. А сад не може виконувати ту функцію яку виконує ліс, а найголовніша функція лісу це акумуляція води і кисню. Без лісу не буде води, що зараз і бачимо вже...так як масово пересохають криниці. І що з того газу, бабла, машин і іншого сміття якщо люди пити не будуть мати що.

Ліс - це найбільше багатство і його потрібно берегти. Якщо ми не переведемо мінімум 40% с/г земель під ліс і не поставимо мараторій на рубку лісу, а тих хто рубає карати строго(довічне увязнення з конфіскацією всього), то майбутнє в нас плакуче - пустиня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Adler сказал:

 

Ліс - це найбільше багатство і його потрібно берегти. Якщо ми не переведемо мінімум 40% с/г земель під ліс і не поставимо мараторій на рубку лісу, а тих хто рубає карати строго(довічне увязнення з конфіскацією всього), то майбутнє в нас плакуче - пустиня.

Наказывать хочется,только маховик раскручен и остановить уже не так просто он набирает обороты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

А воно ж на місці не стоїть, наростає нове, потрібно тільки з любов'ю, по-хазяйськи,  дбайливо, бережно....і вистачить всім, і ніякого газу не потрібно, і буде кругом чистенько,  акуратненько і будуть всі задоволені.

Объясните почему должны отказываться от газа,ради чего?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Объясните почему должны отказываться от газа,ради чего?

Ради майбутніх поколінь, газ - цінна сировина для хімічної промисловості і запаси обмежені, а опалювати і без нього є чим вдосталь - біопаливо і інші відновлювальні джерела. Опалювати газом всерівно, що спалювати купюри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

газ для лінивих

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

7 минут назад, nibond сказал:

 Опалювати газом всерівно, що спалювати купюри.

Честно не заметил.Намного дешевле чем несколько десятков тысяч потратить на переделку отопления и переквалифицироваться в кочегара. И с чего так уверенны, что завтра обратно все газом топить не будут и за всякую альтернативу забудут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...