Перейти к содержанию

Ваша пасіка є на Фейсбуці?


Pansky

Пасіка на facebook  

30 проголосовавших

  1. 1. Пасіка на facebook

    • Маю
    • Не маю
    • Думаю над цим
    • А для чого воно мені?


Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Pansky сказал:

Дуже багато іноземців мають сторінки пасіки на Фейсбуці, чи маєте Ви сторінку пасіки на Фейсбуці?

У мене є власна сторінка у Фейсбуці, де буває виставляю фото, коли є час і приєднаний до декількох спільнот пасічників, деколи буває спілкуюсь з пасічниками з інших країн. Поки над продажем і рекламою не думав, не то й у мене рівень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вставлю свої 5 копійок. В мережі фейсбук для того, щоб до вас мали інтерес, необхідно завжди оновлювати власну інформацію. Ось наприклад є така дівчина  https://www.facebook.com/alessia.franchino.75 (Аліса Франчіно, Тоскана, Італія). Там вона кожен день постить нові фотографії, дуже багато в неї старовинних фотографій, дуже багато фотографій  роїв в незвичних місцях.

Ось наприклад її альбом, як вони роблять вулики їз рогози: https://www.facebook.com/alessia.franchino.75/media_set?set=a.10206827989117227.100007411748902&type=3

Ось альбом старовинних фотографій: https://www.facebook.com/alessia.franchino.75/media_set?set=a.1685324045057971.100007411748902&type=3

Ось альбом паразитів: https://www.facebook.com/alessia.franchino.75/media_set?set=a.1689015334688842.100007411748902&type=3

Ось альбом, в якому є фото, як вони носять чи вулики чи нуклєуси в гори: https://www.facebook.com/alessia.franchino.75/media_set?set=a.1686394851617557.100007411748902&type=3

Я перебуваю в групі (до речі разом з Генандієм Броніславовичем) Beekeeping Science (https://www.facebook.com/groups/281547798706781). В них 11 000 учасників.

Тобто, щоб рекламувати свою промислову пасіку, ви повинні розміщати принаймні: красиві фотографії, корисну інформацію, старинні фотографії, події (виставки, ярмарки) тощо. Тобто таке, щоб було цікаво Вашим читачам.

А ось в Однокласниках та у ВК я вважаю сидіти кощунством, бо самі знаєте чому... 

ПС добавлю ще, що все ж таки вважаю за необхідне створити групу у Фейсбуці з назвою "Бджоляри України", тому що формат інформації ФБ і форумів дещо відрізняється. Чим, швидко пояснити не можу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.01.2016в16:06, miro сказал:

значить треба створювати групу на ФБ, як назвем? коли створюєм? я примкну!

К сожаленмю я пас,в ФБ у меня только волонтёры и АТОшники, многих пчеловодов не принял , т.к. ФБ используб для других целей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Назвати "Український пасічник". В ФБ є з такою назвою тільки "Тзов Редакція Український пасічник". Так що можна зтворити групу та обговорити її мету, вибрати модератора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Забыл добавить, саму идею поддерживаю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, кузмич сказал:

К сожаленмю я пас,в ФБ у меня только волонтёры и АТОшники, многих пчеловодов не принял , т.к. ФБ используб для других целей.

я якось суміщаю є групи,є атошники і волонтери, друзі,родина і бджолярі, якщо щось цікаве"публічно"якщо за темою, групи, значить з ними, фейсбук меж немає, а даний форум за профілем в собі поєднує теми,що стосуються бджільництва

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, miro сказал:

я якось суміщаю

Я всего лишь хотел сказать ,что моя лента не всем по душе....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, кузмич сказал:

Я всего лишь хотел сказать ,что моя лента не всем по душе....

не знаю в мене і румуни і греки і інші національності і тема у мене про АТО  і п........ ,яка при владі, але з друзів вони не йдуть навіть заходять на сторінку і лайкають в інші теми, спробуйте побачите, і мова йде про групу у ФБ, де тема окремо буде висвітлюватись, на даний момент мене заблокували на ФБ,через те, що мос..... не подобаються мої теми, особливо про їх тирана.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 час назад, budgetary сказал:

Вставлю свої 5 копійок. В мережі фейсбук для того, щоб до вас мали інтерес, необхідно завжди оновлювати власну інформацію. Ось наприклад є така дівчина  https://www.facebook.com/alessia.franchino.75 (Аліса Франчіно, Тоскана, Італія). Там вона кожен день постить нові фотографії, дуже багато в неї старовинних фотографій, дуже багато фотографій  роїв в незвичних місцях.

Я перебуваю в групі (до речі разом з Генандієм Броніславовичем) Beekeeping Science (https://www.facebook.com/groups/281547798706781). В них 11 000 учасників.

У Алессії багато фото, але з нею тяжко спілкуватися - все завуальовано, де там її де не її, гадай сам. Є там фото де пасіка в вароа - пише єпідемія, а є ще фото де рамки на кучі лежать питаю де це і в чому прична, відповідь: Нозема! 

Більшість груп створено турками, арабами - ця не виключення.

12596028_1703476013242774_648231586_n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олеся, поза сумнівом, особа цікава (а ви впевнені, що вона реальна?), але в загальному, соцмережі - це зло інтернета. Інтернет сам по собі здатний замінити всі функції соцмереж. У мене немає сторінок в жодній соцмережі. Якщо фейсбук ще можна якось вважати більш діловою і професійною платформою, то однокласнікі і вконтактє - це щось середнє між дурдомом, дитячим садочком і зоопарком.

Я за вільний, анонімний інтернет без нав'язливого маркетинга, агресивної реклами і відстежування користувачів, на яких заробляють власники соцмереж. Якщо вже так необхідно, краще створювати свій сайт, блог, але не акаунт в соцмережі.

11 час назад, miro сказал:

на даний момент мене заблокували на ФБ,через те, що мос..... не подобаються мої теми, особливо про їх тирана.

Ну ось і підтвердження. Хіба це незалежна, вільна мережа, яка затикає рота людині за те, що назвала найбільшого мерзотника планети правильним словом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Арій сказал:

Олеся, поза сумнівом, особа цікава (а ви впевнені, що вона реальна?), але в загальному, соцмережі - це зло інтернета. Інтернет сам по собі здатний замінити всі функції соцмереж. У мене немає сторінок в жодній соцмережі. Якщо фейсбук ще можна якось вважати більш діловою і професійною платформою, то однокласнікі і вконтактє - це щось середнє між дурдомом, дитячим садочком і зоопарком.

Я за вільний, анонімний інтернет без нав'язливого маркетинга, агресивної реклами і відстежування користувачів, на яких заробляють власники соцмереж. Якщо вже так необхідно, краще створювати свій сайт, блог, але не акаунт в соцмережі.

Ну ось і підтвердження. Хіба це незалежна, вільна мережа, яка затикає рота людині за те, що назвала найбільшого мерзотника планети правильним словом?

але якщо ту п......ту не трогати з мос....ом то дихати можна, але як то мовчати поки-що не навчився

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Арій сказал:

Я за вільний, анонімний інтернет без нав'язливого маркетинга, агресивної реклами і відстежування користувачів, на яких заробляють власники соцмереж. Якщо вже так необхідно, краще створювати свій сайт, блог, але не акаунт в соцмережі.

Вам є що приховувати?Свої думки.свої достатки?Свобода не урівнюється анонімностю.....за що боремся?!!!?..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Vanjok сказал:

Вам є що приховувати?Свої думки.свої достатки?Свобода не урівнюється анонімностю.....за що боремся?!!!?..

Мабуть я асоціальний. Скоро людей будуть лікувати примусово, якщо немає сторінки в соцмережі :umora: Це питання "вам є що приховувати?" ніби невинне на перший погляд, але насправді так, є що приховувати, як всім нормальним людям. Дуже багато людей шкодують, що колись завели там сторінки, які потім неможливо цілком видалити. Ніхто не знає, як повернеться життя, і що чекає за рогом. Ніхто не розвішує свої приватні фотки на стовпах чи зупинках. Соцмережі використовують психологічні слабкості людей. Сторінка в соцмережі робить вас уразливішими, вас можуть завжди знайти ті, з ким вам би не хотілося спілкуватись, на вас можуть впливати. Повторюсь, створюйте свої сайти чи блоги, якщо є необхідність, але за межами цих концтаборів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

до чого тут приховувати, мова йде про соціальну мережу де є багато різних учасників, не треба бути багатим, щоб порою не відкривати себе, бо світ поки-що на жаль в руках лихого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Vanjok сказал:

 

 

2 минуты назад, Арій сказал:

 

Я в соцмережі використовую виключно: 1). для ділового спілкування. 2).для комерції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніхто Вас не примушує виставляти своє,приватне.так,чи ні? Але те  з  з тим що варто поділитись, чому  б не поділитись!У нас  у кожного є щось для кожного це є двигун розвитку-відверта дискусія.бесіди..а дальші групи по інтересам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Vanjok сказал:

Ніхто Вас не примушує виставляти своє,приватне.так,чи ні? Але те  з  з тим що варто поділитись, чому  б не поділитись!У нас  у кожного є щось для кожного це є двигун розвитку-відверта дискусія.бесіди..а дальші групи по інтересам.

Формат соцмереж сам по собі побудований таким чином, щоб людина відкривала себе якнайбільше. Все інше - ілюзія. Перебувати в соцмережі анонімно немає ніякого сенсу, тому що ви няк не зможете вести нормального спілкування чи вирішувати якісь справи. А те, що мордокнига блокує українських користувачів, які називають речі своїми іменами - це теж факт. Свобою тут і не пахне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 час назад, Vanjok сказал:

У нас  у кожного є щось для кожного це є двигун розвитку-відверта дискусія.бесіди..а дальші групи по інтересам.

Этим мы и занимаемся, тут на форуме, и без всяких соц сетей.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скоро прийде весна і немає часу на форум зайти 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Сергiйко сказал:

Этим мы и занимаемся, тут на форуме, и без всяких соц сетей.
 

Форум  "на точку"  це не одне чим наприклад я,цікавлюсь а ось ф/б так би мовити обєднування всим тим чим цікавлюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 часа назад, Vanjok сказал:

ф/б так би мовити обєднування всим тим чим цікавлюсь.

Да, но только на ФБ никогда столько специалистов как на Форуме не будет.

И когда всё в одном флаконе, ничего хорошего из этого не получится.:IMHO:


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...