Перейти к содержанию

Цитрусові в нашому домі


gardener

Рекомендуемые сообщения

В цьому році купив з Закарпаття 2 саженнці ківі казали що небояться морозу посадив біля хати весною побачим 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 hours ago, Арій said:

На городі це як? Перезимувала теж на городі?

так, на городі, передали типу морозостійке  у 2014 кілька гілочок (чоловічі та жіночі). У цьому ж році їх проростив і висадив літом. У 2015 вони вже трохи розрослися. У Цьому можливо щось та й зацвітуть як перезимують (маю 3+1 кущ).

Алекс пчеловод, ківі любить полив...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2016в17:15, Svan сказал:

Коли з"єднаєте живці ( а з"єднувати треба тугенько), то ставте на вкорінення в тепличку, в легку земляну суміш.

Я тут подумав, а чи не краще спочатку вкорінювати живці, а потім щеплювати? Все ж для рослини це певний стрес, а тут виходить стрес подвійний: треба одночасно вкорінитись і приживити щепу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ще ніколи не щепив на невкорінений черенок., але теоретично, а в декого і практично таке виходить. Хоча я теж вважаю, що краще вкорінити, а вже потім - щепити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2016в20:08, Арій сказал:

Я тут подумав, а чи не краще спочатку вкорінювати живці, а потім щеплювати?

Мабуть, все ж таки краще. Але тут якраз мова йде ось про яку ситуацію (з життя). Ви одержали від когось живці, по пошті, або ж вам передали. Хочете щепити свій лимон. Обрізали, прищепили. Перед вами лежать живці: декілька з обрізаного лимона, і ще декілька прищеп, незадіяних. Що з ними робити? Викинути жаль... :) Чекати, коли дадуть корені висаджені підщепи? - Не дочекаються. Ось тут і стане в пригоді щеплення живець в живець. 
Хочу додати, що я не бачив великої різниці між тим, коли щепив в рослину, і коли в живець. Результати приблизно однакові. Тільки треба бути впевненим, що підщепа добре вкорінюється. Між іншим, щепити живець в живець дуже зручно: зручніше, ніж в рослину.
Та звичайно, якщо в вас є можливість спочатку вкорінити свої підщепи, а вже потім добути для них прищепу та зробити щеплення, то так буде краще. Якщо, звичайно, ви нікуди не поспішаєте. Адже щеплячи одночасно з укоріненням, ви ще й виграєте відчутно в часові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28 января 2016 г.в17:54, Svan сказал:


.Мабуть, все ж таки краще. Але тут якраз мова йде ось про яку ситуацію (з життя). Ви одержали від когось живці, по пошті, або ж вам передали. Хочете щепити свій лимон. Обрізали, прищепили. Перед вами лежать живці: декілька з обрізаного лимона, і ще декілька прищеп, незадіяних. Що з ними робити? Викинути жаль... :) Чекати, коли дадуть корені висаджені підщепи? - Не дочекаються. Ось тут і стане в пригоді щеплення живець в живець. 
Хочу додати, що я не бачив великої різниці між тим, коли щепив в рослину, і коли в живець. Результати приблизно однакові. Тільки треба бути впевненим, що підщепа добре вкорінюється. Між іншим, щепити живець в живець дуже зручно: зручніше, ніж в рослину.
Та звичайно, якщо в вас є можливість спочатку вкорінити свої підщепи, а вже потім добути для них прищепу та зробити щеплення, то так буде краще. Якщо, звичайно, ви нікуди не поспішаєте. Адже щеплячи одночасно з укоріненням, ви ще й виграєте відчутно в часові.

Вот так точно и произошло как пишет Svan,.Девцушка мне поездом передала черенки памело,укоренённых черенков на тот момент не было,пришлось прививать на не укоренённый черенок.Всё прошло на ура.Кстати,Svan и делал эту прививку.
 

IMG_0140.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Мурайя и грейпф
 

IMG_2335.jpg

IMG_2336.jpg

IMG_2337.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

gardener

В 02.03.2016в09:00, Алекс пчеловод сказал:

Мурайя и грейпф

Краса! Сподіваюсь і я колись отримати щось подібне.

Мій лимон почав рости, з'явились нові пагони. Пане @gardener, чи не час щепити, що скажете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо почав рости то можна щепити. Ви що хочете нащепити. маю лимони. мандарини апельсини.

І прикиньте скільки там треба черенків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, gardener сказал:

лимони. мандарини апельсини.

Ну давайте всьго потроху, якщо робити дерево-сад. Дерево ви бачили. Для початку щеплю три основні гілки, а нижні на стовбурі пізніше, як тут порадили, щоб дерево не лишити без листя. Ще спробую кілька відрізаних живців прищепити, як описував Svan. А решту поставлю на вкорінення поки без щеплення. А там побачу, що вийде. Коротше шість живців поки що вистачить. Підберіть щось на ваш розсуд. Далі пишу в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Арій сказал:

. Підберіть щось на ваш розсуд. 

Добре. підберу і відправлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотел бы увеличить коллекцию цитрусовых. Есть лимон Мейера, киевский крупноплодный, еще один подозреваю Павловский. В прошлом году приобрел черенок лайма. Есть с 10 сеянцев готовых для прививки. Готов приобрести черенки мадарин, апельсин, может какой нибудь сорт лимона, и если есть каламондин. У меня есть мурайя, фейхоа плодоносящая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, datura01 сказал:

 киевский крупноплодный

ХОТЕЛОСЬ ПОБОЛЬШЕ УЗНАТЬ ОБ ЭТОМ ЛИМОНЕ, ЕСЛИ ЕСТЬ ВОЗМОЖНОСТЬ ВЫЛОЖИТЕ ФОТО, С УДОВОЛЬСТВИЕМ ПРИОБРЕЛБЫ УКОРЕНЕННЫЙ ЧЕРЕНОК.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці хто може вислати черинки лимонів буду вдячний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Adam сказал:

ХОТЕЛОСЬ ПОБОЛЬШЕ УЗНАТЬ ОБ ЭТОМ ЛИМОНЕ, ЕСЛИ ЕСТЬ ВОЗМОЖНОСТЬ ВЫЛОЖИТЕ ФОТО, С УДОВОЛЬСТВИЕМ ПРИОБРЕЛБЫ УКОРЕНЕННЫЙ ЧЕРЕНОК.

Це, скоріше всього, звичайна Пандероза.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можу запропонувати живці лимонів Пандероза, Мейєра, Новогрузинський.

Першого є ще пару вкорінених вже саджанців. Ще можна нарізати живців  клементину (сорту не знаю), мандарини( Ковано Васе,  Шива Микан, Уншиу), апельсини( Дольче, Невел ВСР), каламондину

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Согласен на все, если нужно заплатить не вопрос. Хочется собрать хорошую коллекцию.

По поводу Киевского крупноплодного - есть в Киеве такой цитрусовод Патий, он утверждает, что вырастил с лимона "Юбилейный" методом отбора совсем разные два вида - Киевский крупноплодный и Киевкий среднеплодный. Черенки покупал у него в Киеве лет семь назад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, фотографии.

P1141497.JPG

P1141500.JPG

P1141501.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо за фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 час назад, datura01 сказал:

Согласен на все, если нужно заплатить не вопрос. Хочется собрать хорошую коллекцию.

По поводу Киевского крупноплодного - есть в Киеве такой цитрусовод Патий, он утверждает, что вырастил с лимона "Юбилейный" методом отбора совсем разные два вида - Киевский крупноплодный и Киевкий среднеплодный. Черенки покупал у него в Киеве лет семь назад.

Що саме хочете з всього?

Юбілейний це теж клон Пандерози,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живцы клементина, мандарины Ковано Васе, Шива Микан, Уншиу, апельсины Дольче, Невел ВСР, каламандин.

И если есть укорененный Пандероза не откажусь. Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уншиу є готові саджанці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Пане -gardener. Мій лимон - сіянець ( 5років ) після зими почав рости. Чи можливо отримати від Вас живці лимона та мандарина  для щепленя зараз?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз трохи проблематично, бо пішов новий приріст, який жалко зрізати(бо він ще не визрів) А Вам скільки черенків потрібно, може щось і знайду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо можливо то два лимона та два мандарина щоб було надійніше.  І мабуть треба визрівші черенки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...