Перейти к содержанию

Кассета для откачки забруса


Sanich

Рекомендуемые сообщения

я над цим не заморочуюсь - напакував в банки на ліки, все іншу згодува бджолам в осени.:ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Pansky сказал:

я над цим не заморочуюсь - напакував в банки на ліки, все іншу згодува бджолам в осени.

Забрус дает до трети воска в хозяйстве за год. Так что я за то чтобы заморачиваться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Sanich сказал:

Центрифугу или касеты? 

Медогонка - это готовая центрифуга. 

На "Мелісі-93" обіцяли зробити касети з віджиму забрусу для медогонки, Така комплектація була б оптимальною.

А нам щоб щось робити катастрофічно не вистачає обладнання.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ю.М. сказал:

На "Мелісі-93" обіцяли зробити касети з віджиму забрусу для медогонки, Така комплектація була б оптимальною.

@кузмич, можешь поинтересоваться, когда будешь у них на производстве? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

есть еще вариант у меня в электромясорубке асть шнековая соковыжималка томатный сок на ура делает хотел попробовать с забрусом жена не дала :(((

 

что-то типа такого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

Тоже вариант. Но его покупать нужно и место для хранения. Подобным образом отжимают забрус Егошины, если я не ошибаюсь. 

Может кто пробовал воскопресс Кулакова для этих целей? :hmm:Но много времени займет. 

 

В польових умовах воскопрес самий надійний.За день нарізаю Бачок з під пральки, мід стікає через сітку, а от обрізки в прес ідо наступноі закладки  виходитькочало 10 см Потім в мішок і так далі.Між іншим в мене мед з обрізків самий дорогий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, igorstep сказал:

Між іншим в мене мед з обрізків самий дорогий.

І це правильно. :ay:

 

3 минуты назад, BVL_Studio сказал:

есть еще вариант у меня в электромясорубке асть шнековая соковыжималка томатный сок на ура делает хотел попробовать с забрусом жена не дала :((

Как попробуйте - дайте знать. :) Только я думаю, что результат будет негативным из-за большой вязкости меда и быстрой подачи. Хотя, опять-же, если попробуете - поделитесь. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, igorstep сказал:

Між іншим в мене мед з обрізків самий дорогий.

в розумінні мед-забрус?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не жена убьет у нее томатный сок превыше всего :(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Pansky сказал:

в розумінні мед-забрус?

мед віджатий, відціджений з кришечок. Я такий в першу чергу намагаюся собі залишити. 

Книга @didvasil "Слово о меде" - докладно пояснює його цінність. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

мед віджатий, відціджений з кришечок. Я такий в першу чергу намагаюся собі залишити. 

Книга @didvasil "Слово о меде" - докладно пояснює його цінність. 

я не віджимаю, в банки з забрусом (воском) пакую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Pansky сказал:

я не віджимаю, в банки з забрусом (воском) пакую.

Можна й так. Але як його кілька відер, то в баночке не перепакуєте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є також ідея використать в тякості касет пластикові відра. Минологосезону експериментував з відрами та сіткою. Відро забрусу перекидається на сітку, або через сітку на друге відро . Сікає більше70% меду за сутки- троє, в залежності від температури. Якщо вставляти відра у центрифугу(медогонку) можна значно підвищити продуктивність і зекономити на касетах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Pansky сказал:

я не віджимаю, в банки з забрусом (воском) пакую.

Все правильно.А скажіть мені де ів що пакувати забрус на кочівліІ як через місяць з нього відібрати мід 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ю.М. сказал:

Якщо вставляти відра у центрифугу(медогонку) можна значно підвищити продуктивність і зекономити на касетах.

А можна і ось медогонки пошкодити великим навантаженням. Тут треба бути обережним. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

мед віджатий, відціджений з кришечок. Я такий в першу чергу намагаюся собі залишити. 

Книга @didvasil "Слово о меде" - докладно пояснює його цінність. 

Хотів було описати, а Ви зняли в мене з я-----.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

А можна і ось медогонки пошкодити великим навантаженням. Тут треба бути обережним. 

Звичайно! Але касета медогонки не занадто дорога та складна, можна її спеціальну замовити - це значно дешевше ніж робити спеціалізоване обладнання. Я цінову політику ставлю основною проблемою, бо став винахідником через бідність та брак інструменту. Щоб щось купить достойне, треба спочатку заробить гроші.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ю.М. сказал:

Щоб щось купить достойне, треба спочатку заробить гроші.

 

 

2 минуты назад, Ю.М. сказал:

Але касета медогонки не занадто дорога та складна, можна її спеціальну замовити - це значно дешевше ніж робити спеціалізоване обладнання.

Повністю погоджуюся. Тим більше, що медогонка, як я вже казав - готова центрифуга. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуты назад, aleksanderche сказал:

Думаю не вариант прессом, а Егошин вот фото:______.JPG.3618ef66acb102d716c91fb17a6e6,

так что можно и так.

Те що ви бачете на цьому фото майже і в мене, цілий день качаю, потім от так само викладаю на стікання а на ранок у дві сонячні воскотопки, наступного дня дуже рано в ранці поки ні бджоли ні оси не літають розділяю віск і мед( хоча незрозуміло то вже мед чи не мед) віск підкришку якогось вулика щоб бджоли осушили а отой "мед" піде на осінню підгодівлю, Хотів діждатись від ЮМ центрифуги щоб цей " мед" все ж можна було відбирати! На медогонці пробував, зав*язував у два мішки з москітки, так якось воно погано виходило, ну може то тільки в мене, в когось вийде краще

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, larson сказал:

Те що ви бачете на цьому фото майже і в мене, цілий день качаю, потім от так само викладаю на стікання а на ранок у дві сонячні воскотопки, наступного дня дуже рано в ранці поки ні бджоли ні оси не літають розділяю віск і мед( хоча незрозуміло то вже мед чи не мед) віск підкришку якогось вулика щоб бджоли осушили а отой "мед" піде на осінню підгодівлю,

Потрібно в сонячній воскотопці в зоні забрусу забезпечити температуру 50*, а в зоні де збирається мед 40*, тоді мед буде як мед, а не як карамель. Забрус потрібно збризкати  водою щоб не пересихав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пчелолов сказал:

Потрібно в сонячній воскотопці в зоні забрусу забезпечити температуру 50*, а в зоні де збирається мед 40*, тоді мед буде як мед, а не як карамель. Забрус потрібно збризкати  водою щоб не пересихав.

Це ваші думки чи досвід???? Як це зробити в одному ящику. І на останок, при 50*С віск не плавиться!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Выход из положения - шнековый пресс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Гурович сказал:

Выход из положения - шнековый пресс.

Недоліки шнекового прессу:- висока ціна, висока продуктивність- тільки для великих пасік, недостатня віджимка - віск містить багато меду, мед після шнеку містить багато дрібних включень - потребує проціджування, фільтри забиваються - складно очистити після роботи.

Зверніть увагу- найкращі шнеки роблять у Фінляндії, але у В.І. Нагорнюка фінська лінія з центрифугою для забрусу...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, larson сказал:

Це ваші думки чи досвід???? Як це зробити в одному ящику. І на останок, при 50*С віск не плавиться!

Це досвід. Я ставлю пластиковий бачок на 30л. з забрусом в сушилку або на сонце. В бачку на дні сітка , а в дні отвір для стікання меду. Теплий мед стіікає значно краще. А сонячну воскотопку можна частково притінити, наприклад - сіткою. Як мед стече, то тоді вже можна остаточно перетопити забрус на віск.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минуту назад, Ю.М. сказал:

Недоліки шнекового прессу:- висока ціна, висока продуктивність- тільки для великих пасік, недостатня віджимка - віск містить багато меду, мед після шнеку містить багато дрібних включень - потребує проціджування, фільтри забиваються - складно очистити після роботи.

Зверніть увагу- найкращі шнеки роблять у Фінляндії, але у В.І. Нагорнюка фінська лінія з центрифугою для забрусу...

 

Що до недоліків

1 да нж дорого коштує

2 висока продуктивність не є недоліком, а зовсім навпаки

3 все таки краще віджати ніж залишити так

4  віск містить багато меду, мед після шнеку містить багато дрібних включень - потребує проціджування, фільтри забиваються - складно очистити після роботи - відріз марлі Вам в поміч

5 хто такий Нагорнюк не знаю, для мене він не авторитет

і останнє - а прес до початку сезону я все таки постараюся зробити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...