Перейти к содержанию
  • Объявления

Pansky

Компьютерные программы для пчеловодов

Программы для пчеловодов  

28 проголосовавших

1. 1. Пользуетесь ли Вы компьютерными программами для пчеловодов

• Да
      4
    • Нет
      23
    • У меня нет компьютера!
      1

В теме 27 сообщений

5 часов назад, Влад_ сказал:

В  Accses. немного проще можно вместить от просмотра любое количество семей выравнивание склад , товар учет затрат, графики ну и немалововажный момент вывод маток ,учет родословных от любой из семей и так далее...

Я вже говорив, що краще за Accses для обліку не найти. Тут можна все, що тільки заманеться - таблиці, форми, аналізи, виборки, сортування, розрахунки, прогнозування і т.п. Але її потрібно освоїти. Я володію на рівні користувача, і цього мені предостатньо, як для пасічника медового напрямку. А от тим, хто хоче серйозно займатись племінною справою, без такого програмного забезпечення не обійтись. Це всерівно, що наосліп йти в темряві. Я не уявляю, як можна дати раду в обліку і аналізі на селекційній пасіці в сотню сімей і декілька сотень маток за п'ять поколінь. Всі ці Пчела-1, 2 і інші - не що інше, як забавки і безглузда втрата часу. В сезон я веду тимчасовий облік на завчасно віддрукованих бланках, скомпонованих в програмі, де вже заздалегідь вношу необхідні дані для зручності. Для кожного виду робіт свої бланки.  Потім в кінці сезону переношу необхідну інформацію в програму, роблю аналізи, бонітування, оцінку племінної цінності маток. Наприклад, в програмі можна за лічені хвилини отримати звіт про результати роботи, чи оцінки  сімей від матки в будь-якому поколінні. Якщо освоїти повністю і використовувати взаємозв'язок таблиць і макроси, то можна працювати аналогічно  БЛЮП. Можливо вони на її базі і працюють. Але для цього вже потрібно залучати фахівців програмістів.

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

2 часа назад, nibond сказал:

Я вже говорив, що краще за Accses для обліку не найти. Тут можна все, що тільки заманеться - таблиці, форми, аналізи, виборки, сортування, розрахунки, прогнозування і т.п. Але її потрібно освоїти.

Хотів сказати, що це тема для зустрічі Точка, але ж ми можемо прийняти файл, яким Ви користуєтесь і в електронному вигляді і майстер-клас... та за зиму розібратись в цьому АССsЕsI

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти