Перейти к содержанию

Сверлильний станок для сверління бічних планок


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12/23/2016 в 21:09, ЮМос сказал:

Придбав у ,,Павік,, головку з валами, цангами та свердлами + робочий столик. Основу виготовив з фанери 15мм, двигун взяв від пєчки авто ,,Славута,,.

Шківок для двигуна йшов у  комплекті. Внутрішній діаметр на 12мм, діаметр осі двигуна 8мм.  Без втручання токара не обійшлось.

3.3-4 Механизм сверлильный пасечный-306x408.jpg

IMAG0211.jpg

IMAG0212.jpg

IMAG0214.jpg

 

Який розмір ремня або від чого підібрали. Дякую.

В 12/24/2016 в 18:02, Фанат сказал:

Мой аппарат:

0f6239d2febat.jpg

d1f0c14128f5t.jpg

95fa58e1449at.jpg

Ремні якого розміру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 1/21/2017 в 21:07, Lefty сказал:

Сьогодні отримав подарунок - маленькі патрончики з китайських дитячих іграшкових дрельок. На валиках нарізав різьбу і залишилось все докупки зібрати

ЗІ: двигун від пічки салона Опель-Вектра 12V, 190 Вт, підшипники 608

WP_20170121_015.jpg

Дитячі дрельки де замовляли .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Иваныч сказав:

Який розмір ремня або від чого підібрали. Дякую.

 

Ремні йшли в комплекті. Думаю, що ремні від електроприводу швейної машинки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, ЮМос сказал:

Ремні йшли в комплекті. Думаю, що ремні від електроприводу швейної машинки.

  Дякую , попробую прогуглить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Фанат сказал:

Йшли в комплекті.:blink:

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ремни не долговечны, заменил кольцами с ремонтных комплектов гидроцилиндров.

Фото0151.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, kostantin501 сказал:

Ремни не долговечны, заменил кольцами с ремонтных комплектов гидроцилиндров.

Фото0151.jpg

Хароша ідея візьму на замітку. Дякую за фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2017 в 20:24, Иваныч сказав:

Дитячі дрельки де замовляли .

ні не замовляв вони дуже слабенькі - іграшка одним словом щей китайська. Патрончики від них доречі продаютьсяч окремо (з неробочих зняті, наскільки я зрозумів) по 15 грн. 

Станочок уже практично зібрав, й навіть випробував, обертів і потужності двигуна здається вистачає, проте двигун трохи гріється, яку кількість рамок за один заход вдясться просвердлити незнаю. Щож стосується патрончиків - якість всетаки не дуже, трохи кидають, а значіть більше навантаження при сверліні на двигун, наскільки це критично важко сказати. 

 

 ЮМос, як у Вас справи з нагрівом двигуна від пічки Славути, на як довго роботи вистачає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Lefty сказал:

ні не замовляв вони дуже слабенькі - іграшка одним словом щей китайська. Патрончики від них доречі продаютьсяч окремо (з неробочих зняті, наскільки я зрозумів) по 15 грн. 

Станочок уже практично зібрав, й навіть випробував, обертів і потужності двигуна здається вистачає, проте двигун трохи гріється, яку кількість рамок за один заход вдясться просвердлити незнаю. Щож стосується патрончиків - якість всетаки не дуже, трохи кидають, а значіть більше навантаження при сверліні на двигун, наскільки це критично важко сказати. 

 

 ЮМос, як у Вас справи з нагрівом двигуна від пічки Славути, на як довго роботи вистачає?

Дякую за змістовну відповідь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Lefty сказав:

 

 ЮМос, як у Вас справи з нагрівом двигуна від пічки Славути, на як довго роботи вистачає?

В умовах гаража не надто й попрацюєш. Тому левову долю роботи відкладаю на теплий період року.  На нагрів двигун випробовувати не було можливості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Получил станок для сверления боковых планок.Порадовало то что станки подорожали но Юрий Михайлович  отпустил мне по старой цене за то что долго ждал:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Друзья, сегодня получил второй станок на четыре рамки и переделал  его для сверления рамки на 145. Ремни сразу убрал, так как они не долговечны и двигатель на холостых оборотах идет в нагрузку. Поставил резиновое кольцо и работа двигателя изменилась и также пропал и лишний шум. Теперь не надо перестраивать станок с одного размера рамки на другой.

Фото0354.jpg

Фото0372.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

друга з ліва цанга крутиться назад, як почуває себе сверло??? чи у вас воно лівостороннє?????l

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сверло, левосторонее .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, kostantin501 сказал:

Поставил резиновое кольцо

Что за кольца резиновые, от чего они или к чему идут?

Только что, kostantin501 сказал:

Сверло, левосторонее .

Использую вместо сверл гвозди: не кривит, уплотняет отверстие, стоит копейки.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Добрый вечер.Хочу взять данный станок.Я новичек в этом деле.Подскажите на рамку Рута со скольким отверстиями лучше брать и расстоянием.Ну и соответствено что бы для магазинов Рутовских был.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Аграр сказал:

Добрый вечер.Хочу взять данный станок.Я новичек в этом деле.Подскажите на рамку Рута со скольким отверстиями лучше брать и расстоянием.Ну и соответствено что бы для магазинов Рутовских был.

На 4 сверла. Обратитесь к @Ю.М. Юрию Михайловичу и он Вам все подскажет:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.12.2016 в 22:07, Ю.М. сказал:

Та я ж не про амбіції, просто цікаво як працює :dntknw:, якщо зможете на майбутнє, покажіть.:hi:Красти не буду!:az:

Юрій михайлович, не плануєте випуск станочка для сверління верхньої і нижньої планки, тобто для вертикальної натяжки. Просто спробував минулого сезону на рутівських рамках натягувати дріт вертикально, звичайно було трохи довше і незвично, але якість відбудованих рамок на порядок вища ніж при горизонтальному натягуванні. І бачу багато переваг - можна використовувати тонкий нержавіючий дріт, непотрібно сильно натягувати, дроту йде менше, не потрібно використовувати втулки чи скоби. Головне якість відбудованої рамки :ay:. Зараз стала популярною нержавійка, але головний її недолік звичайно вона сильно тягнется, і для рутівської рамки чотирьх горизонтальних рядів замало. Свої рамки вертикально армував нержавіючим дротом 0,3 мм, який забракував коли натягував горизонтально  бо він сильно тянувся. Сверлив у верхній і нижній планках  шість отворів , відстань між ними 76 мм. Тобто натягував строго вертикально, але думаю ще краще робити , щоб натяжка нагадувала літеру W.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2017 в 21:55, kostantin501 сказав:

Ремни не долговечны, заменил кольцами с ремонтных комплектов гидроцилиндров.

Фото0151.jpg

Підкажіть, будь ласка, діаметер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзья, размер резиновых колец выложу в выходные и сразу же сделаю фото - лучше один раз увидеть, чем сто раз услышать. С ув Константин:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене вже цей станок років три. Але я його модернізував. Тепер набагато краще натягати пазки та й свердла крутяться в одну сторону.

Фото0001.jpg

Фото0000.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзья, размер колец - как и обещал и фото, с меньшим диаметром подходят на станок с четырьма свёрлами, с большим на пяти сверильный станок на отделение с тремя свёрлами

Фото0373.jpg

Фото0374.jpg

Фото0375.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А по поводу свёрдл у меня 2,3мм стоят под втулки 2,5мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  Роблю дірки як і в 300 так і в 145 рамках. Хоч планка хоч ціла рамка. Юрію Михайловичу  велике ДЯКУЮ за станок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...