Перейти к содержанию

Сверлильний станок для сверління бічних планок


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

В 25.12.2016 в 10:24, ЮМос сказал:

від пэчки Славути

в роботі вже обкатали? чи достатньо потужності і обертів? якби ще коротеньке відео булоб зовсім супер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, обкатав. Потужності двигуна вистачає так само як і обертів. Правда підключав до акумулятора разом із зарядним.

https://www.youtube.com/watch?v=dYgDlBDJpIQ&feature=youtu.be

Прошу не судити строго так як однією рукою знімав на мобільник, а другою виконував операцію. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ЮМос сказал:

Так, обкатав. Потужності двигуна вистачає так само як і обертів. Правда підключав до акумулятора разом із зарядним.

https://www.youtube.com/watch?v=dYgDlBDJpIQ&feature=youtu.be

Прошу не судити строго так як однією рукою знімав на мобільник, а другою виконував операцію. 

Дякую. 

Судячи із відео навантаження практично не відчувається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
On 04.01.2016 at 12:19, Мико said:

 

 

https://youtu.be/JmK0Z4xGEZ4  Всё хорошо, кроме одного .За год в работе всего  один день. Но не продам, как не  просите .Без станка, как без рук 

Покупать только у производителя  ЮМ Гуслия Высылает в тот же день,  как закажете 

Микола Романович, а двигун не гріється? В моєму, такому самому станочку, вже через 10 - 15 хв роботи, двигун гарячий.:dntknw: І свердла чомусь "лізуть" в різні боки.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Solo сказал:

Микола Романович, а двигун не гріється?

та він гріється у всіх, але я ще не чув щоб у когось помер смертю хоробрих!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Solo сказал:

Микола Романович, а двигун не гріється? В моєму, такому самому станочку, вже через 10 - 15 хв роботи, двигун гарячий.:dntknw: І свердла чомусь "лізуть" в різні боки.:dntknw:

Грiеться. але я не зважаю уваги .  А сверла китайськi мабуть 

,Я купив собi на 3 мм гарнi ,свердлять без проблем 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 minutes ago, Мико said:

Грiеться. але я не зважаю уваги . 

А я свердлив 100 планок, потім "перекур" десь від 30 хв до години. І так за цілий день просвердлював біля 600 планок.

14 minutes ago, Мико said:

А сверла китайськi мабуть 

Ті що були в комплекті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене цей сверлильний станок від Гуслія вже 4 чи 5 рік. Так, двигун гріється але свою роботу виконує на відмінно, 100-200 боковушок зробив - перекурив, потім знов 100-200, щось зробив інше. Пересверлив не одну тисячу рамок, сверла ще й досі рідні стоять.  Не представляю тапер як можна пробивати отвори в боковушках звичайним дироколом, на скільки це не зручно:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 minutes ago, Fabro said:

В мене цей сверлильний станок від Гуслія вже 4 чи 5 рік. Так, двигун гріється але свою роботу виконує на відмінно, 100-200 боковушок зробив - перекурив, потім знов 100-200, щось зробив інше. Пересверлив не одну тисячу рамок, сверла ще й досі рідні стоять.  Не представляю тапер як можна пробивати отвори в боковушках звичайним дироколом, на скільки це не зручно:IMHO:

Про 200 не може йти мови (у мене). Десь біля 130 вже починав "пахнути" двигун.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Solo сказал:

Про 200 не може йти мови (у мене). Десь біля 130 вже починав "пахнути" двигун.

Спеціально для Вас зніму ролик (якщо Ви невірити мені на слово), правда все-таки запаху через відео не передати, що ж робить:hmm: Так, двигун гріється і навіть добре, але свою справу робить. Повірте на слово!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 minutes ago, Fabro said:

Спеціально для Вас зніму ролик (якщо Ви невірити мені на слово), правда все-таки запаху через відео не передати, що ж робить:hmm: Так, двигун гріється і навіть добре, але свою справу робить. Повірте на слово!:hi:

Іван, не треба для мене спеціально знімати ролика, я Вам вірю. В своєму повідомленні я говорив які проблеми з моїм станочком. Але незважаючи на те що він гріється, я ним всерівно задоволений.

А свердла я поміняю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Fabro сказал:

 Так, двигун гріється і навіть добре, але свою справу робить. Повірте на слово!:hi:

Просвердлив за час iснування станка 4000 рамок (порахував по скобам 10000 Iнтертул +6000 Пребена ) ще i форумчанам давав в користування  

Нарiкань нiяких . Максимально два днi в роботi ,  але бiльше за день всi свердлив 1600 боковух  i ховав на  рiк @Ю.М. cвою справу знае добре 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Двигун дійсно гріється Ю.М. казав що можна сверлити скільки потрібно хоть 1000 без. Перекуру. Це його робоча температура. На запитання якщо помре двигун сказав відправите нам назад замінимо на новий. Так і роблю двигун працює 3 рік.

А з кареткою є проблеми конструкція не ахти є люфт не тільки у мене а у всіх. І це є мінус.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня тоже греется и пахнет палённым лаком, но проработал 3 года просверлив где то 14-16 тыс. боковушек, продолжает пахнуть и по сей день. Сегодня просверлил 800 боковушек, с перерывом через 200 шт. так как греется хоть подкуривай, но работает после часа остывания как новый.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Никто часом без движка б.у не продает?=)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 16.01.2017 at 21:08, Мико said:

Просвердлив за час iснування станка 4000 рамок (порахував по скобам 10000 Iнтертул +6000 Пребена ) ще i форумчанам давав в користування  

Нарiкань нiяких . Максимально два днi в роботi ,  але бiльше за день всi свердлив 1600 боковух  i ховав на  рiк @Ю.М. cвою справу знае добре 

Які свердла використовуєте в станку? 

В мене вони не витримують навантаження і летять... На допомогу приходить цвях. Він тримається. 

Поки що мені вистачало такої "приспособи", але хочу собі змайструвати справжній станок.

 

20140511.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, nikkola сказал:

Які свердла використовуєте в станку? 

Всього-навсього 9 повідомлень вверх і там знайдите відповідь. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні отримав подарунок - маленькі патрончики з китайських дитячих іграшкових дрельок. На валиках нарізав різьбу і залишилось все докупки зібрати

ЗІ: двигун від пічки салона Опель-Вектра 12V, 190 Вт, підшипники 608

WP_20170121_015.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сверлю вот так 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, millennium сказал:

Я сверлю вот так 

 

З таким сверленням можна заснути. Я сьогодні звичаймим салдепівським дироколом з 10 ранку до 6 вечора 5000 планки 145 і 900шт 300  зробив дири 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, targal сказал:

З таким сверленням можна заснути. Я сьогодні звичаймим салдепівським дироколом з 10 ранку до 6 вечора 5000 планки 145 і 900шт 300  зробив дири 

Ты знаешь и не уснул)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, millennium сказал:

Ты знаешь и не уснул)))

Краще і скорше буде візміть дрель вруки і планки по 4 зараз скоріше буде. Я років три назад син збив 150 рамок я незаміти що у планках немає дир.таким самим макаром сверлив 145 рамку матюкався на чому світ стоїть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.01.2017 в 20:47, Solo сказав:

Про 200 не може йти мови (у мене). Десь біля 130 вже починав "пахнути" двигун.

прилаштувати крильчатку до шківа можливості не має?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, targal сказав:

Краще і скорше буде візміть дрель вруки і планки по 4 зараз скоріше буде. 

Як правило, якщо рамках з сосни, то  при свердлінні 4 рамок, свердло тягне в сторону. І на четвертій рамці досить значне зміщення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, ЮМос сказал:

Як правило, якщо рамках з сосни, то  при свердлінні 4 рамок, свердло тягне в сторону. І на четвертій рамці досить значне зміщення.

А ви вмісто сверла гвоздик 50мм зрубайте шляпку і кінчик трішки розклепайте і всі проблеми іде рівно як у масло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...