Перейти к содержанию

Сверлильний станок для сверління бічних планок


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, Борода-1 сказал:

професіональний станок для сверління бджолорамок ...:)

 

А саме головне? Швидкість роботи???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Борода-1 сказал:

професіональний станок для сверління бджолорамок ...:)

 

Тричi передививcя i не зрозумiв . Не зрозумiв навiщо ? Навiщо таке вiдео викладати ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Мико сказал:

Тричi передививcя i не зрозумiв . Не зрозумiв навiщо ? Навiщо таке вiдео викладати ?

З просфітницькою метою.

Думав що буде цікаво, що є ще одна фірма  яка виговляє нестандартне обладнання для бджільництва.З їхнього дозволу я і фільмував може кому і згодяться їхні задумки. В чому моя провинна ?я періодично на своєму каналі викладую різні приспособи.

До речі ,таким станком сверлиться 30-60 тисяч рамок в місяць

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Борода-1 сказал:

З просфітницькою метою.

 

Класні станки і недорогі мабуть в порівнянні з зарубіжними аналогами але дорожчі чим у Ю.М. По другому станку не простіше було б спочатку канавки вирізать, а потім розпилять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Кагарлик сказал:

не простіше було б спочатку канавки вирізать, а потім розпилять?

Воно то простіше, але як правило на планки пускаются всякі відходи і обрізки (сам так роблю, діловий ліс жалко), тому така ідея реалізації станка має право на існування :IMHO1:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо станок промисловий а він такий є то сильно круто на йому реєчки різать з відходів :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згоден. Та при теперішніх цінах на ліс така універсальність буде як знахідка. Тим паче ніхто ж не забороняє на ньому:

1 час назад, Кагарлик сказал:

спочатку канавки вирізать, а потім розпилять?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, shersand сказал:

Згоден. Та при теперішніх цінах на ліс така універсальність буде як знахідка. Тим паче ніхто ж не забороняє на ньому:

 

Згоден.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Мико сказал:

Тричi передививcя i не зрозумiв . Не зрозумiв навiщо ? Навiщо таке вiдео викладати ?

Чтобы заинтриговать и чтобы не передрали умельцы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

После приобретения  станка для запрессовки втулок, сверлильный в этом сезоне простоял без дела :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Борода-1 сказал:

З просфітницькою метою.

Думав що буде цікаво, що є ще одна фірма  яка виговляє нестандартне обладнання для бджільництва.З їхнього дозволу я і фільмував може кому і згодяться їхні задумки. В чому моя провинна ?я періодично на своєму каналі викладую різні приспособи.

До речі ,таким станком сверлиться 30-60 тисяч рамок в місяць

Не буду ставити під сумнів продуктивність і не заради самореклами, але половина наших клієнтів не хоче брати св. станочок, бо дорого... Тому хотілось би побачити обладнання в роботі, щоб переконатись в необхідності "наворотів". Бо я ще при СРСР бачив кілька роботизованих ліній, туди екскурсії водили, а продукцію штампували тітоньки в сусідньому цеху, причому значно швидше і дешевше автоматів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.01.2016 в 12:19, Мико сказал:

Покупать только у производителя  ЮМ Гуслия Высылает в тот же день,  как закажете 

Если продукция качественная, то можно и пару неделей подождать. Цанговые патроны под один конкретный диаметр сверла. Где универсальность?  Шаг отверстий не регулируется и предназначен для сверловки совдеповских рамок. Остальные косячки перечислил под Вашим видеороликомв ютюбе. Вся критика объективная глазами требовательного заказчика.

Кстати, откуда цена 850 грн.? В свое время заплатил Гуслию 1500 грн. С учетом изменения фиксированного шага на +65 мм. Сейчас понадобился добавочно другой шаг. И что, опять станки покупать до бесконечности?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Нагорный сказал:

После приобретения  станка для запрессовки втулок, сверлильный в этом сезоне простоял без дела :dntknw:

Можете в роботі показать як втулки запресовуєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кагарлик сказал:

Можете в роботі показать як втулки запресовуєте?

И мне интересно посмотреть этот станок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ю.М. сказал:

Не буду ставити під сумнів продуктивність і не заради самореклами, але половина наших клієнтів не хоче брати св. станочок, бо дорого... Тому хотілось би побачити обладнання в роботі, щоб переконатись в необхідності "наворотів". Бо я ще при СРСР бачив кілька роботизованих ліній, туди екскурсії водили, а продукцію штампували тітоньки в сусідньому цеху, причому значно швидше і дешевше автоматів.

я не берусь протиставляти виріб місцевих (подільських) майстрів Вашому відомому сверлильному станку ,адже названий мною"сверлильний модуль"-це екслюзивний виріб і виоблений в одиничному екзеплярі і я знаю в кого він працює і,якщо людина заплатила за нього гроші то напевно продутивність і фукціональність його влаштовує.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Борода-1 сказал:

я не берусь протиставляти виріб місцевих (подільських) майстрів Вашому відомому сверлильному станку ,адже названий мною"сверлильний модуль"-це екслюзивний виріб і виоблений в одиничному екзеплярі і я знаю в кого він працює і,якщо людина заплатила за нього гроші то напевно продутивність і фукціональність його влаштовує.

 

Та я ж не про амбіції, просто цікаво як працює :dntknw:, якщо зможете на майбутнє, покажіть.:hi:Красти не буду!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Де можна заказати такі моторчики? Яка їх ціна?

Как то надумал было...

Мини DC 12 В Электродвигатель для Дерева PCB Ручной Сверлильный станок бурение Установить с 10 ШТ. 0.5-3 мм Twist Биты и JTO Патроны Кронштейн стенд

http://www.aliexpress.com/item/32751707364/32751707364.html

Но дырокол то же спасает

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, BeeDeny сказал:

Как то надумал было...

Мини DC 12 В Электродвигатель для Дерева PCB Ручной Сверлильный станок бурение Установить с 10 ШТ. 0.5-3 мм Twist Биты и JTO Патроны Кронштейн стенд

http://www.aliexpress.com/item/32751707364/32751707364.html

 

Но дырокол то же спасает

Цікаво наскільки вистачить ресурсу цього моторчика?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво наскільки вистачить ресурсу цього моторчика?

....если моторчик сгорит, то останутся зажимные патроны)))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, BeeDeny сказал:


....если моторчик сгорит, то останутся зажимные патроны)))

Ви вже придбали? Чи ще маєте замовляти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, офіцер сказал:

Цікаво наскільки вистачить ресурсу цього моторчика?

я бы купил с шуруповерта 4 двигателя и было-бы дешевле, покупал недавно на форте обошелся 156 грн, а на него можно любой мини патрончик или цангу повесить... но по цене и затраченному времени это несоизмеримо станку Ю.М. разве что потешить свое самолюбие....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Придбав у ,,Павік,, головку з валами, цангами та свердлами + робочий столик. Основу виготовив з фанери 15мм, двигун взяв від пєчки авто ,,Славута,,.

Шківок для двигуна йшов у  комплекті. Внутрішній діаметр на 12мм, діаметр осі двигуна 8мм.  Без втручання токара не обійшлось.

3.3-4 Механизм сверлильный пасечный-306x408.jpg

IMAG0211.jpg

IMAG0212.jpg

IMAG0214.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Хотел купить станочек....сказали будет в наличии в январе...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А какой моторчик установили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, BeeDeny сказал:

А какой моторчик установили?

від пэчки Славути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...