Перейти к содержанию

Сверлильний станок для сверління бічних планок


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

49 минут назад, Нагорный сказал:

Якщо щось переробляти чи доробляти під себе, то  виходить дешевше зробити з нуля те ,що хочеться. Але суть не в тому. Я так зрозумів, Ви також проволоку натягуєте, не так як всі. І це тоді, коли на ринку ціла  купа пристосуваннь: сверлильних станочків, запресовувачів втулок, приспособ для натягування дроту. Розкажіть, чому саме так робите? 

Я на всіх, тобто  145мм та даданівських рамках роблю вертикальну натяжку проволоки, верхні  та ніжні планки для обох типів рамок абсолютно одинакові,  чотири паралельно натягнуті проволоки між ними 80мм. Головка до станка куплялась в "Павик" тобто Гуслія ЮМ саме ця головка рекомендована для горизонтальної натяжки української рамки тому нічого переробляти не треба. Брав лише головку з 4 валами укомплектованими шківами та цанговими патронами з сверлами

а не весь станок так як решта роботи   для мене особисто було питання одного вечора.

Чому вертикальна натяжка поясню дуже просто --попалась мені така рамка від земляка і дуже сподобалась

верхня танижня "вилка " на боковушках значно укріплює рамку, при вертикальній натяжці рамка тримається не лише на двух гвіздках забитих зверху у верхню планку степлером а і за рахунок 4 проволок. Самі проволоки мають значно меншу довжину тому не провисають, кінці проволоки після отворів завертаються за нижню  планку і закручуються за  ту  ж саму проволоку,  рамки при відкачці не ламаються,навіть першу відкачку. Ширина верхньої планки 20мм, більш широку вважаю пережитком лежака і провокацією для бджоли будувати медовий "гриб" над гніздом, нижня планка 12х15мм стоїть "на ребро", разом такі планки дають можливість ножем чи клином робити більш глибоку розпечатку меду, надіюсь про переваги такої можливості писати нема потреби.

здається  все :hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
В 26.12.2018 в 12:09, Lefty сказал:

Закінчив новий станочок. двигун однофазний 250W 2760 об/хв. саме те що треба, при сверліні навантаження на двигун не відчувається, свеління відбувається легко і швидко.

Стосовно витрат: двигун 250 грн., 30 грн. два пасочки (кільця), 80грн. 8 підшипників. Все інше: кусок фанери 12мм, обрізки ламінату, якась направляюча ( розрізав  її на дві частини), шурупи, метал ітд були в господарстві  ну і звісно потрачений час і прикладені руки....

WP_20181226_001.jpg

Можна у вас такий замовити для себе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Западное сияние сказав:

Можна у вас такий замовити для себе?

Вибачайте,  не роблю на продаж, той станочок виготовив  для товариша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Lefty сказал:

Вибачайте,  не роблю на продаж, той станочок виготовив  для товариша.

Якщо надумаете свистіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Западное сияние сказав:

Якщо надумаете свистіть.

ок

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

«Я его слепила из того что было,а потом что было то и полюбила...)

Решил и я показать чудо Инженерной технологии!

Было на работе два блендера попавшие под списание(двигатели рабочии)от них и отталкивался.

Купил мебельные направляющие(рекомендую,так как ничего пылью не забивается) два минипатрона и отрезал кусок старого ДСП из под какого-то старого шкафа.

Результатом работы «Сверлилки» очень доволен делал специально под 145ю р. Скорость работы 3-4сек. Планка.

На данный момент просверлил заготовки на 2000 рамок полет нормальный.

Буду рад если что-то кому-то пригодится.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Продам станок. тел 0972295120

33.jpg

333.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Нарешті скрутив собі свердлильний станочок. Покищо виглядає так. Столик рухається по гладких стержнях за допомогою лінійних підшипників.

20200912_192024.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...