Перейти к содержанию

Рейтинг матководів БАКФАСТ


Сергiй

Рекомендуемые сообщения

Пропоную створити базу матководів та поставщиків маток по різним породам.

Дана тема тільки по БАКФАСТ.

Прохання добавляти нові повідомлення, в яких зазначати прізвище ім'я та по-батькові, адресу, телефон матковода (постачальника маток). Ніяких коментарів не пишемо, лише плюсуємо тих матководів у кого особисто брали маток і залишилися задоволені.

Не пишемо коментарі, тому що щоб знайти потрібну інформацію потрібно сторінки сотнями листати і поки дойдеш до останньої уже забув, що писалося у попередніх.

По проголосованих повідомленнях попробуємо зробити рейтинговий список, який будемо періодично поновлювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мироненко Михайло Володимирович, с. Мартове Харківська обл.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тут все уже есть http://pedigrees.gktsn.com

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, BVL_Studio сказал:

тут все уже есть http://pedigrees.gktsn.com

Тут немає рейтингу , тобто у кого краща матка, такі повідомлення прохання не писати, повідомлення тільки з прізвищами матководів (постачальників маток) і якщо дасть добро Модератор телефонами.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, SergK сказал:

Тут немає рейтингу , тобто у кого краща матка, такі повідомлення прохання не писати, повідомлення тільки з прізвищами матководів (постачальників маток) і якщо дасть добро Модератор телефонами.

 

Гарна ідея, але даний формат не буде працювати. :IMHO: Є ще питання етичне - чи згоден матковод, що про нього тут писали без його відома. :hmm: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Sanich сказал:

Гарна ідея, але даний формат не буде працювати. :IMHO: Є ще питання етичне - чи згоден матковод, що про нього тут писали без його відома. :hmm: 

буде своєрідна реклама для матковода

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sergei 08 сказал:

буде своєрідна реклама для матковода

До тих пір, поки хтось не напише що матки у нього г..но поганенькі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

До тих пір, поки хтось не напише що матки у нього г..но поганенькі. 

Такие найдутся  и скажут про каждого и что тогда???  При желании рекламу легко повернуть в анти рекламу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Еникиой сказал:

Такие найдутся  и скажут про каждого и что тогда???  При желании рекламу легко повернуть в анти рекламу.

А матковода то нету на сайте, чтобы прокоментировать, опровергнуть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

А матковода то нету на сайте, чтобы прокоментировать, опровергнуть. 

Они отмалчиваются в таких темах.

 

 

9 часов назад, BVL_Studio сказал:

тут все уже есть http://pedigrees.gktsn.com

Это  как вы говорите матководы, но тут далеко не все которые продают маток в Украине как с ними быть ????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минуту назад, Sanich сказал:

До тих пір, поки хтось не напише що матки у нього г..но поганенькі. 

значить тема повинна бути без коментрів  у вигляді  списку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sergei 08 сказал:

значить тема повинна бути без коментрів  у вигляді  списку. 

В чому тоді її цінність для форуму? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sergei 08 сказал:

буде своєрідна реклама для матковода

Но матководы в рекламе не нуждаются. Попробуйте обзвонить их в июне месяце, по вопросу приобретения .Вас в лучшем случае отставят на август месяц .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, BVL_Studio сказал:

тут все уже есть http://pedigrees.gktsn.com

вибачте і що там есть ?

_________________

якщо ставити лайк , то повинна бути і кнопка антилайк :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минуту назад, Sanich сказал:

До тих пір, поки хтось не напише що матки у нього г..но поганенькі. 

А що це протизаконно? Наприклад я купив матки у якогось матковода. Це що таємниця? Він же з мене розписку не бере, щоб я нічого нікому не казав про його маток. Я ж маю право розповісти своїм колегам про свої враження, чи то вони позитивні, чи то негативні. Я так думаю для того і потрібен форум, щоб ми всі разом спілкувалися і ділилися корисною практичною інформацією. І щоб порадить якогось продавця, а від якоїсь покупки застерегти. І це стосується не тільки маток, але й пакетів, столярних виробів, інвентарю і т.д. Ну а можливість наклепу завжди буде присутньою, але продавцю ніхто ж не забороняє зареєструватись на форумі і спростувати наклеп. Така :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Виталик К. сказал:

 Ну а можливість наклепу завжди буде присутньою, але продавцю ніхто ж не забороняє зареєструватись на форумі і спростувати наклеп. Така :IMHO:

:IMHO1:Облить грязью любого можно . Только вот не каждый будет публично отмываться от грязи .Считаю создание такого списка абсолютно не нужным для форума 

и не нужно будет отмываться незаслуженно обиженным матководам .

А кого не устраивает качество маток ,пусть выводит сам себе  .Ничего сложного в этом нет :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

:IMHO1:Облить грязью любого можно . Только вот не каждый будет публично отмываться от грязи .Считаю создание такого списка абсолютно не нужным для форума 

и не нужно будет отмываться незаслуженно обиженным матководам .

А кого не устраивает качество маток ,пусть выводит сам себе  .Ничего сложного в этом нет :IMHO:

Каждый матковод и вообще любой продавец/производитель должен быть готов, что всегда найдутся недовольные клиенты, которые захотят незаслуженно облить грязью. Так же как и благодарные клиенты, которые оценят товар и будут делать им бесплатную рекламу. Но все же когда товар действительно качественный, то вторых будет гораздо больше чем первых, равно как и наоборот.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, SergK сказал:

Пропоную створити базу матководів та поставщиків маток по різним породам.ти нові повідомлення,.

По проголосованих повідомленнях попробуємо зробити рейтинговий список, який будемо періодично поновлювати.

Это будет список показывающий кто больше продал маток и не больше.

Можно будет составить список -кому нельзя продавать маток, все равно обгадит:umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Виталик К. сказал:

А що це протизаконно? Наприклад я купив матки у якогось матковода. Це що таємниця? Він же з мене розписку не бере, щоб я нічого нікому не казав про його маток. Я ж маю право розповісти своїм колегам про свої враження, чи то вони позитивні, чи то негативні. Я так думаю для того і потрібен форум, щоб ми всі разом спілкувалися і ділилися корисною практичною інформацією. І щоб порадить якогось продавця, а від якоїсь покупки застерегти. І це стосується не тільки маток, але й пакетів, столярних виробів, інвентарю і т.д. Ну а можливість наклепу завжди буде присутньою, але продавцю ніхто ж не забороняє зареєструватись на форумі і спростувати наклеп. Така :IMHO:

У ваших словах є таки істина.:IMHO: Доречі, а такий формат у нас працює дуже добре у темі об"яв продажу вуликів і інвентаря. Сам з цього скористувався й досить задоволений. В тій же темі є обв"яви матководів, де  спілкуються й покупці.  Ну, а  про тих , хто на точку не присутній,- то вже інше питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минуту назад, Виталик К. сказал:

Каждый матковод и вообще любой продавец/производитель должен быть готов, что всегда найдутся недовольные клиенты, которые захотят незаслуженно облить грязью. Так же как и благодарные клиенты, которые оценят товар и будут делать им бесплатную рекламу. Но все же когда товар действительно качественный, то вторых будет гораздо больше чем первых, равно как и наоборот.

Я вот думаю, а не будет ли это тем же каталогом-родоводом, которых я уже знаю есть аж два. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ещё как вариант .  Можно  три варианта ответа . Понравились, не понравилось и что-то среднее. Без каких либо коментариев .Матковод конкретно будет видеть   довольны его  товаром или нет и кто конкретно.  Покупатели наоборот будут видеть  рейтинг матковода. Кому то если захочется очернить  то он может высказать своё мнение один раз. Или зарегистрироваться под новым ником, но это уже админы увидят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Виталик К. сказал:

Каждый матковод и вообще любой продавец/производитель должен быть готов, что всегда найдутся недовольные клиенты, которые захотят незаслуженно облить грязью. Так же как и благодарные клиенты, которые оценят товар и будут делать им бесплатную рекламу. Но все же когда товар действительно качественный, то вторых будет гораздо больше чем первых, равно как и наоборот.

 Тут однозначно спрацює прислів"я : "На бочку меду достатньо ложки дьохтю."  Я  вже мав таке задоволення,- обливали болотом ще задалеко до видення першої партії, і особливо "конкуренти". Хоч у мене не ті завдання стояли,- клюнув на просьбу точківців про розведення лінії моєї "замшевої" від В-73(АР), що зовсім випадково дісталася мені, а не на заробіток від матководства. Можете в архіві почитати в темі-об"яві, як тільки не хотіли мене в чомусь запідозрити "доброзичливці", особливо ті, що й не думали купувати моїх маток. Й задовго ще до першої їх партії.Та й почистили адміни найобразливіше.  Але Слово - то мій другий хліб, та й встиг я вже добре "сьорбнути.."  у цьому житті. А як іншим ?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 Тут однозначно спрацює прислів"я : "На бочку меду достатньо ложки дьохтю."  Я  вже мав таке задоволення,- обливали болотом ще задалеко до видення першої партії, і особливо "конкуренти". Хоч у мене не ті завдання стояли,- клюнув на просьбу точківців про розведення лінії моєї "замшевої" від В-73(АР), що зовсім випадково дісталася мені, а не на заробіток від матководства. Можете в архіві почитати в темі-об"яві, як тільки не хотіли мене в чомусь запідозрити "доброзичливці", особливо ті, що й не думали купувати моїх маток. Й задовго ще до першої їх партії.Та й почистили адміни найобразливіше.  Але Слово - то мій другий хліб, та й встиг я вже добре "сьорбнути.."  у цьому житті. А як іншим ?:dntknw:

Мико, поэтому никаких обсуждений.  Пример :  20.06.15 купил 5 маток бакфаст у Степаненко А.В. г.Киев.    доволен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

вибачте і що там есть ?

_________________

якщо ставити лайк , то повинна бути і кнопка антилайк :IMHO:

Сори исправляюсь :(((, тут более широкий список http://ukrqueenbee.com/Pedigree.html я просто и там и там смотрел и кинул то что попалось первое. Не хотел ни кого обидеть.

А по поводу опроса можно сделать закрытую тему голосовалку, где напротив имени матковода стоит его рейтинг, голосовать можно только зарегистрированным пользователям не менее года и не более одного раза за одного матковода, для избежания накрутки голосов.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, BVL_Studio сказал:

Сори исправляюсь :(((, тут более широкий список http://ukrqueenbee.com/Pedigree.html я просто и там и там смотрел и кинул то что попалось первое. Не хотел ни кого обидеть.

нет вы меня не поняли . я в прямом смысле . что вы там увидели опишыте ? а список и там и там приблизительно равный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...