Перейти к содержанию

Рейтинг матководів УКРАЇНСЬКА СТЕПОВА


Сергiй

Рекомендуемые сообщения

Пропоную створити базу матководів та поставщиків маток по різним породам. Дана тема тільки по УКРАЇНСЬКІЙ СТЕПОВІЙ. Прохання добавляти нові повідомлення, в яких зазначати прізвище ім'я та по-батькові, адресу, телефон матковода (постачальника маток). Ніяких коментарів не пишемо, лише плюсуємо тих матководів у кого особисто брали маток і залишилися задоволені. Не пишемо коментарі, тому що щоб знайти потрібно інформацію потрібно сторінки сотнями листати і поки дойдеш до останньої уже забув що писалося у попередніх. По проголосованих повідомленнях попробуємо зробити рейтинговий список, який будемо періодично поновлювати. По інших пордах пропоную зробити теж саме.

Рейтинг матководів:

1   .....

2   .....

3   .....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Єгошин Леонід Ратмірович, Сумская обл., Ахтирский  р-н, с.Куземин, тел. 097-96-91-400

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасека Ильичевых. Полтавская обл., с. Клименки

+380684816686 +380668513486 - заказы принимает Елена

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бабенко Віктор Тарасович тел. 0969697161,Київська обл.

Шамро , тел.0969416649, Полтавська обл. м .Гадяч

Василь, тел.0985520144,  Полтавська обл..Карлівка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дніпропетровський розплідник, тел.0665594896

Прибузькі Медобори, Яцишин, тел.0976103132, Хмельницька обл.

Розплідник Стара Синява, тел0976639406, Хмельницька обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Савіцький Юрій, тел.0679808519, Хмельницька обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неженский  Александр Олегович тел,0671546270 Одесская обл 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бакфастчики посчитали, что такая тема не нужна,А здесь появились новые фамилии, которые не фигурируют в созданных родоводах,Это ведь хорошо!  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бабенко Віктор Тарасович тел. 0969697161,Київська обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.01.2016в19:02, Uran сказал:

Шамро М.О.(представник Інституту бджільництва-кандидат сільскогосподарських наук), тел. 0969416649 м.Гадяч  Полтавська обл.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Василь, тел.0985520144,  Полтавська обл..Карлівка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Господарства в Хмельницькій обл. які реально займаються племінною справою по УС. тип Хмельницький.

Герцак Володимир 0967051343

Круглов Вадим 0678123413

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, teplov сказал:

Господарства в Хмельницькій обл. які реально займаються племінною справою по УС. тип Хмельницький.

Герцак Володимир 0967051343

Круглов Вадим 0678123413

 

Вы покупали у них матки?Я хочу преобрести в етом году УС вот думаю у кого лучше.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минуты назад, Женя Циба сказал:

Вы покупали у них матки?Я хочу преобрести в етом году УС вот думаю у кого лучше.:dntknw:

Якщо Teplov рекомендує то йому можна вірити:IMHO1:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минуты назад, Женя Циба сказал:

Вы покупали у них матки?Я хочу преобрести в етом году УС вот думаю у кого лучше.:dntknw:

В мене Бакфаст, та я був в Герцака на пасіці, пасіка в яру, не кочує, сім'ї рівні та доволі миролюбиві, дивився племінні сімї, вразило що бджоли сидять на рамках, майже як Бакфаст. В  Круглова не був, та знаю як порядну людину, якаа співпрацює з Суботою та з тим же Герцаком, З цього літа вони будуть вести подальшу селекцію з допомогою ІО, зараз розробляють програму. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прибузькі Медобори, Яцишин, тел.0976103132, Хмельницька обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

7 часов назад, Женя Циба сказал:

Вы покупали у них матки?Я хочу преобрести в етом году УС вот думаю у кого лучше.:dntknw:

 

6 часов назад, андрон сказал:

Якщо Teplov рекомендує то йому можна вірити:IMHO1:.

 

6 часов назад, teplov сказал:

В мене Бакфаст, та я був в Герцака на пасіці, пасіка в яру, не кочує, сім'ї рівні та доволі миролюбиві, дивився племінні сімї, вразило що бджоли сидять на рамках, майже як Бакфаст. В  Круглова не був, та знаю як порядну людину, якаа співпрацює з Суботою та з тим же Герцаком, З цього літа вони будуть вести подальшу селекцію з допомогою ІО, зараз розробляють програму. 

В даній темі немає обговорення, тільки довідкова інформація про матководів і проставляємо НРАВИТЬСЯ, якщо брали матки у даного матковода і вам вони сподобалися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, SergK сказал:

 

 

 

В даній темі немає обговорення, тільки довідкова інформація про матководів і проставляємо НРАВИТЬСЯ, якщо брали матки у даного матковода і вам вони сподобалися.

Нафига тогда ета тема если нельзя услишать о матеріалі может они комаров разводят:-(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Женя Циба сказал:

Нафига тогда ета тема если нельзя услишать о матеріалі может они комаров разводят:-(

Ви бачите прізвище матковода і його телефон і крім того список форумчан хто натиснув кнопку Нравиться, тобто  хто брав маток і кому вони сподобалися. А для обговорення є багато інших тем з купою сторінок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, SergK сказал:

Ви бачите прізвище матковода і його телефон і крім того список форумчан хто натиснув кнопку Нравиться, тобто  хто брав маток і кому вони сподобалися. А для обговорення є багато інших тем з купою сторінок.

Вже обговорювали. Як ви будете контролювати хто натискає Нравиться. Ви ж не будете кожному писати щоб забрав своє Нравится, якщо він не зрозумів цілі. 

Я запропонував вам рішення в приват. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.12.2015в23:09, SergK сказал:

Рейтинг матководів:

1   .....

2   .....

3   .....

 

И кто-же в рейтинге первый сейчас? Больше похоже на список матководов УС и только. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, pr1zZ сказал:

И кто-же в рейтинге первый сейчас? Больше похоже на список матководов УС и только. 

Просто нужно переименовать рейтинг на список 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, Мико сказал:

на список 

по алфавиту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правильно,База матководов -это список,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 13.01.2016в11:11, Мико сказал:
В 13.01.2016в11:11, Мико сказал:

Просто нужно переименовать рейтинг на список 

Просто нужно переименовать рейтинг на список 

Согласен. Думал зайду и прочитаю отзывы и посмотрю кто лудше! Зашол и посмотрел на хрен знать что- например в Днепре есть питомник но говорят что там материал гамно. Ктото опровергнет, может кто брал? Выше видел кто то номер выложил!!!!

В 13.01.2016в21:57, военрук сказал:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • nibond pinned и unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...