Перейти к содержанию

Гофротара для бджолопакетів


Рекомендуемые сообщения

По великому рахунку ящик для бджолопакета  - тара одноразового використання (от тільки без лірики!). В США це буденна і стандартна річ. В Росії це теж дуже поширено, як не дивно - далі всі пішли беларуси, навіть патент видали (знову не впадаючи в дрібниці за які таки конструктиви дали тей патент!?!) 

Государственный комитет по науке и технологиям  Республики Беларусь  выдал патент  на полезную модель: «Улей из гофрокартона».                                                                                         Заявитель и автор полезной модели  Барташевич Валерьян Антонович (BY).

От у мене виникло питання - у нас в Країні є така тара, хто виробник?

Дякую.

bmXU4.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Особисто я незустрічав такої тари алеб було цікаво і яка ціна ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привозили колись ще на майстер-клас БК у Коханівці, років 6 тому. Виробник з Росії, але працював і по Україні, контакти десь залишились. Потім ми  прораховували собівартість ящика для виготовлення у нас (тару замовляємо постійно), але товар сезонний, попит впав, а грошей як завжди не вистачає...

Технічних проблем для виготовлення немає, мінімальна партія - 1000 шт. ціну потрібно перераховувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Изготовляют в Белоруссии, видел продают на prom. ua

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

З такою ціною!

Ящик Дадан для бджолопакетів картонний, складений з покриттям

Ящик Дадан для бджолопакетів картонний, складений з покриттям

Артикул: W1069D
Наявність: На складі
Ціна 125.00 грн
Кількість: 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.12.2015в15:29, Pansky сказал:

По великому рахунку ящик для бджолопакета  - тара одноразового використання (от тільки без лірики!).

Почему без лирики? Знаю людей, кто часто ездят за пакетами и используют сделанные ящики из двп КАЖДЫЙ ГОД. 

В 27.12.2015в15:29, Pansky сказал:

В США це буденна і стандартна річ.

А Вы задумывались, почему? 

Во-первый у них рабочий труд стоит ДОРОГО, тоесть время потраченное на изготовление такого ящика из ДВП (или фанеры) - стоит ДОРОЖЕ, чем ГОТОВЫЙ ящик из картона.

Вот почему он популярен. В этом случае нам еще далеко, до популярности таких ящиков...

Если сейчас можно купить ГОТОВЫ ящик из двп за 60 грн и если картонный будет стоить 40 грн + доставка. Всё равно ДВП - НАДЕЖНЕЕ. Вы наши дороги видели? В США таких проблем нет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, pr1zZ сказал:

Почему без лирики? Знаю людей, кто часто ездят за пакетами и используют сделанные ящики из двп КАЖДЫЙ ГОД. 

знаю людей... використання ящиків як рамконоси... - це все лірика. Хтось перепродає пакети йому багаторазова тара потрібна, а от якщо я минулого року купив 50 пакетів, ну ще в цьому раз використаю для покупки, а далі - нафіга мені 50 рамконосів?.... ну можливо через декілька років продам пакети.... а весь час зберігати їх десь потрібно.:dntknw:

стосовно вартості роботи і ..... згоден.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Pansky сказал:

нафіга мені 50 рамконосів?.... ну можливо через декілька років продам пакети.... а весь час зберігати їх десь потрібно.:dntknw:

А Вы их продайте. И поверьте, покупатели найдутся. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минуты назад, pr1zZ сказал:

Почему без лирики? Знаю людей, кто часто ездят за пакетами и используют сделанные ящики из двп КАЖДЫЙ ГОД. 

А Вы задумывались, почему? 

Во-первый у них рабочий труд стоит ДОРОГО, тоесть время потраченное на изготовление такого ящика из ДВП (или фанеры) - стоит ДОРОЖЕ, чем ГОТОВЫЙ ящик из картона.

Вот почему он популярен. В этом случае нам еще далеко, до популярности таких ящиков...

Если сейчас можно купить ГОТОВЫ ящик из двп за 60 грн и если картонный будет стоить 40 грн + доставка. Всё равно ДВП - НАДЕЖНЕЕ. Вы наши дороги видели? В США таких проблем нет. 

Денис в Америці пошта працює як часовий годиник, а у нас з такого картоного пакета може статись одне лахміття, і пухлі фізіономії працівників пошти. Однозначно картоний ящик нам поки що не підходить. А ящики з двп продавці бджіл пропонують купить обратно, адже всерівно купують, або роблять тару постійно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я, з тих ящиків зроблю ловушки. Теж вроді як користь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...