Перейти к содержанию

Промислове бджільництво України


Пасека с каким количеством семей для Украины будет считаться промышленной.  

262 пользователя проголосовало

  1. 1. Пасека с каким количеством семей для Украины будет считаться промышленной.

    • 100-200
      33
    • 200-300
      44
    • 300-500
      66
    • 500-1000
      73
    • только больше 1000
      46
  2. 2. Из перечисленных вариантов какой вид должна иметь промышленная пасека в Украине

    • Американский вариант (погрузчик, поддон с ульями...)
      146
    • Ульи расположены на Платформе или Павильоне
      48
    • Стационар (постоянный с зимовкой на нем) пасека поделена на много точков
      47
    • Все по старинке, ручная погрузка, можно апилифт...
      7
    • Свой вариант, уточните его в теме.
      14


Рекомендуемые сообщения

Віталій Блінов дуже далекоглядний і розумний або ...навпаки, вирішив зайнятись бджільництвом на промисловій основі на  спаді ціни на мед. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Ворон сказав:

Навушники для чого? 

звукоізоляція.Ви ніколи не їхали в радянському старому тракторі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, wwlo сказав:

звукоізоляція.Ви ніколи не їхали в радянському старому тракторі?

Ні не їхав, просто працюю на них все доросле життя. :hi:

IMG0035A.jpg.8bb9ddc42d8a8bdb95b60e3fbe0113d1.jpg

IMG_20210918_195622.jpg.19035983438bd1a66da7d6ddfd511f1d.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Ворон сказав:

Ні не їхав, просто працюю на них все доросле життя. 

Ну, як працюєте все життя, то можливо вам ці наушники вже і не потрібні.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Ворон сказав:

Ні не їхав, просто працюю на них все доросле життя. :hi:

IMG0035A.jpg.8bb9ddc42d8a8bdb95b60e3fbe0113d1.jpg

IMG_20210918_195622.jpg.19035983438bd1a66da7d6ddfd511f1d.jpg

image.thumb.png.21ded3aa41decb28e2569367cb766260.png883637187_013.JPG.579ec9d604f153ed38f4f5a36dc00ffa.thumb.jpg.4486b8807f0d309ee0b8702534214722.jpg

13-47 це мій,губи нафарбували .а звукоізоляції ноль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, wwlo сказав:

image.thumb.png.21ded3aa41decb28e2569367cb766260.png883637187_013.JPG.579ec9d604f153ed38f4f5a36dc00ffa.thumb.jpg.4486b8807f0d309ee0b8702534214722.jpg

13-47 це мій,губи нафарбували .а звукоізоляції ноль

В радянській техніці її ніколи не було, але ми працюєм на ній кожен день в полі. :hi:

attachment_441372454583382.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

купіть таке і буде вам щастя,бо слух як і нервові клітини не відновлюється

ÐавÑÑники пÑоÑиÑÑÐ¼Ð¾Ð²Ñ Werk 20011, ÑоÑо 1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16.09.2023 в 20:47, Віталій Блінов сказав:

Промислове бджільництво це вперше за все технологія бджоловедення  як найменше підходити до корпусників. Робота корпусами , вивід маток в одному корпусі з основними двох сімейними сім'ями

Можна трохи докладніше про вивід маток і технологію утримання двохсімейних сімей? Дуже цікаво!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це технологія для кооперативного консорціума,  вона дає перевагу над усім іншими способами утримання бджіл. В наступному році буду на трьох електронних вагах  з двома температурними датчиками тестити систему,з  записом річної діаграми  приносу меда. Щоб ви зрозуміли про перевагу, наприклад всі пасічники збирають сім'ї в зиму, я   ні . Вони вже на двох корпусах на 300  , автоматтично  зібрані. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Віталій Блінов сказал:

Це технологія для кооперативного консорціума,  вона дає перевагу над усім іншими способами утримання бджіл. В наступному році буду на трьох електронних вагах  з двома температурними датчиками тестити систему,з  записом річної діаграми  приносу меда. Щоб ви зрозуміли про перевагу, наприклад всі пасічники збирають сім'ї в зиму, я   ні . Вони вже на двох корпусах на 300  , автоматтично  зібрані. 

Десь можна почитати чи то подивитись цей метод? Чи це типу Ваше власне?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Александр К. сказав:
2 години тому, Віталій Блінов сказав:

Це технологія для кооперативного консорціума,  вона дає перевагу над усім іншими способами утримання бджіл. В наступному році буду на трьох електронних вагах  з двома температурними датчиками тестити систему,з  записом річної діаграми  приносу меда. Щоб ви зрозуміли про перевагу, наприклад всі пасічники збирають сім'ї в зиму, я   ні . Вони вже на двох корпусах на 300  , автоматтично  зібрані. 

Expand  

Десь можна почитати чи то подивитись цей метод? Чи це типу Ваше власне?

Скоріш за все як завжди: Як тільки супер-технологія , то тут же супер-засекречина.:al::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Віталій Блінов сказав:

Це технологія для кооперативного консорціума,  вона дає перевагу над усім іншими способами утримання бджіл. В наступному році буду на трьох електронних вагах  з двома температурними датчиками тестити систему,з  записом річної діаграми  приносу меда. Щоб ви зрозуміли про перевагу, наприклад всі пасічники збирають сім'ї в зиму, я   ні . Вони вже на двох корпусах на 300  , автоматтично  зібрані. 

Наївна людина, рамковому вулику більше 200 років, фактично всі можливі методи і способи роботи з бджолою вже відпрацьовані.

Електронні ваги, це вже буденність, цим вже нікого не здивуєш, сам користуюсь, досить зручно.

Далеко не всі пасічники складають складають сім'ї в зиму, так що перевага так собі. В нас наприклад цього року, сім'ї зимуватимуть в двох корпусах рутовських, верхній корпус повномедний, в нижньому ще + 5-6кг меду, відповідно рамками ніхто не гратиметься.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Віталій Блінов сказав:

Це технологія для кооперативного консорціума,  вона дає перевагу над усім іншими способами утримання бджіл. В наступному році буду на трьох електронних вагах  з двома температурними датчиками тестити систему,з  записом річної діаграми  приносу меда. Щоб ви зрозуміли про перевагу, наприклад всі пасічники збирають сім'ї в зиму, я   ні . Вони вже на двох корпусах на 300  , автоматтично  зібрані. 

Два гніздові корпуси на 300 це автоматично супер:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, yu1986ra сказал:

Два гніздові корпуси на 300 це автоматично супер:rofl:

Та не швідіть може там корпус на 6 рамок...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, yu1986ra сказал:

Два гніздові корпуси на 300 це автоматично супер:rofl:

Це новий спосіб зберігання меду, 2 корпус 10р на 300 і знизу рамок 5, і того 15 рамок на 300, це скільки ріпаку можна накачати :hmm:, даже якщо його і непосіють :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Александр К. сказав:

Та не швідіть може там корпус на 6 рамок...

Навіть якщо по 5... Піднімати зайвий раз верхній корпус щоб провести маніпуляцію в нижньому це точно не по ''промисловому''.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Володимир 74 сказав:

верхній корпус повномедний, в нижньому ще + 5-6кг меду, відповідно рамками ніхто не гратиметься.

По моїм підрахункам зимові запаси складають 35кг. корму? Про верхній медовий корпус(Рута) вперше прочитав і був вражений в Єнциклопедії Рута(жовта така політурка"ABCD...XZY." Такий підхід до кількості зимових запасів не відповідав українській практиці бо наші підручники і діди залишали 15-20кг.

Якось не чув, не бачив, що хтось залишав зимувати в двох Даданіських крп. а по скільки в них рамок, кормів. Взагалі рамок і кормів треба залишати відповідно силі сім'ї і перспективи її росту. І головне, коли вулик треба неодноразово носити(в зимівник, з зимівника, на ранньовесняний точок, на ріпак, на запилення садів) то якось дуже швидко прийде думка про раціональність перенесення порожнього корпуса та "балластного" корму. Довгий час оточуючі пасічники підгадували кормові запаси так, щоб до першого взятку(тоді була акація) в вулику залишавсь страховий запас-2..3кг. Потім читав про наукове підтвердження такого запасу(трохи більшого) на випадок весняної негоди, хтось із "стовпів" української науки(на зразок Нестероводського, написав і подумав, що більшість сучасних молодих крім Петра Івановича нікого назвати не можуть, "американізація" гонитва за грошима.) провів дослід і визначив страховий запас до 4кг. це ранньовесняний на випадок тривалих похолодань. На сьогодні в Україні зимують від 6-8 рамок Рута до трьох магазинів(вісімок 145-х). Цікаво, хто бачив щоб зимували в 3-х Рутівських по 10р. Або в 2-х Даданівських по 10?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут мабуть працює пропорція.

Якщо один гніздовий корпус Дадана в зиму дасть в сезон три медових Дадана, то відповідно два гніздових в зиму дадуть шість корпусів меду в сезон.

Ніби логічно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Винодел сказал:

Цікаво, хто бачив щоб зимували в 3-х Рутівських по 10р. Або в 2-х Даданівських по 10?

Навіть 2 рутівських забагато.

Навіть одного забагато. Ну тобто можна зимувати на повному комплекті рамок, але ж 2-3 однаково будуть стояти собі з краю і як пішли в зиму повномедні, так з неї і вийшли... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну , це з мого досвіду пасічникування і спостереження, і ,схоже , з вашого, але ж Україна велика і умови різні, породи до того ж. Можливо в когось добре обсідають 10р. Дадана? З осені. Вчора при нічному пасучникуванні(інколи находю радість в такому) при відкриванні вулика в деяких бджіл повно -сидять на даху за заставною та на стенках, на верхніх брусках рамок, подмухав димокуром- поховалися, всі помістилися на рамках а то можна було подумати, що їм рамок треба добавити. Подумав- не струсивши всіх бджіл і не зваживши не визначиш силу сім'ї. До того ж до кінця листопада бжіл поменшае, деяких, можливо, до "0". На магавсь підважувати щоб визначити кількіть корму- без вагів -марна справа, не визначити. Приведу приклад. Влітку з друзякою( в моїх дописах він став вже ім'ям власним і ,мабуть, треба писати з великої літери?) оглядаемо мої вул. на предмет потенційних можливостей, визначення везти на гречку чи залишити як не перспективних. Один слабкий запропонував зважити руками і визначити вагу - піднимае каже 10кг(без кришки), я старіший мені важче кажу 12кг. Приніс ваги зважили виявилось 17кг. Кожен може повторити дослід,  визначити свої навички і точність визначення ваги вулика, "на руку" .

З цього приводу анекдот з дитинства. У зайця скінчилась сіль пішов до крамаря, Вовка, каже продай півкіла солі, Вовк ваги зламались давай насиплю тобі "на око". "На цюцюрку собі насип, собака скажена". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто з вас збирає мед з садків  хотя би, по дві рамки , десь кг 5 , чи тільки, я завдяки своєї двох сімейної системи? Або збільшує пасіку в три рази без втрати меду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Володимир 74 сказав:

Далеко не всі пасічники складають складають сім'ї в зиму, так що перевага так собі. В нас наприклад цього року, сім'ї зимуватимуть в двох корпусах рутовських, верхній корпус повномедний, в нижньому ще + 5-6кг меду, відповідно рамками ніхто не гратиметься.

В мене рутів не було , але думаю що це одна з їх переваг , що можна залишити другий корпус і нічого не робити.:IMHO:Така технологія більшості на підійде: без з механізації тяжко перевозити пасіку , а друга причина жадність не всім дозволить залишити багато меду.:IMHO: Ще і сім'ї потрібна тримати відподної сили.

Пане Володимир як ваша лебідка (camap) показала себе при погрузці з медом? Як швидкість підйому?

Бо в мене дешева щось за повільно піднімає , хочу замінити вже на щось толкове.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Віталій Блінов сказав:

Хто з вас збирає мед з садків  хотя би, по дві рамки , десь кг 5 , чи тільки, я завдяки своєї двох сімейної системи? Або збільшує пасіку в три рази без втрати меду?

Якщо ви не хочете поділитися своєю технологією , то навіть хвалитись результатами? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Конструктор сказав:

Якщо ви не хочете поділитися своєю технологією , 

Мабуть хоче її продавати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій Блінов сказал:

Хто з вас збирає мед з садків  хотя би, по дві рамки , десь кг 5 , чи тільки, я завдяки своєї двох сімейної системи? Або збільшує пасіку в три рази без втрати меду?

Якщо 2 корпуси на 300 і верхній повномедний , то там із садів і по 10 можна збирати

Колись тари не вистачило,  невикачав,  десь ще одн зимовий запас, то весною і рапс з 30 га більше 10 кг накачав на зимувалу  , правда жовтий:umora:

Хороша технологія для розниці, завжди буде умовно весняний мед :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...