Перейти к содержанию

Промислове бджільництво України


Пасека с каким количеством семей для Украины будет считаться промышленной.  

262 пользователя проголосовало

  1. 1. Пасека с каким количеством семей для Украины будет считаться промышленной.

    • 100-200
      33
    • 200-300
      44
    • 300-500
      66
    • 500-1000
      73
    • только больше 1000
      46
  2. 2. Из перечисленных вариантов какой вид должна иметь промышленная пасека в Украине

    • Американский вариант (погрузчик, поддон с ульями...)
      146
    • Ульи расположены на Платформе или Павильоне
      48
    • Стационар (постоянный с зимовкой на нем) пасека поделена на много точков
      47
    • Все по старинке, ручная погрузка, можно апилифт...
      7
    • Свой вариант, уточните его в теме.
      14


Рекомендуемые сообщения

23 минуты назад, Винодел сказал:

Бажано відрізняти важку фізичну працю від трудомісткої яка визначаеться в чоловіко-годинах."По білому" заздрю хлопцям які на основній роботі ще утримують пасіку в сотню сімей і добувають 3-4т меду.

Хоть и не по теме ,но извиняюсь,есть понятие трудоемкость труда ,которое считается как затраты рабочего времени на выпуск еденицы продукции и есть понятие трудоемкая работа ТРУДОЁМКИЙ — ТРУДОЁМКИЙ, трудоёмкая, трудоёмкое; трудоёмок, трудоёмка, трудоёмко (книжн.). Требующий большой затраты труда. Трудоемкая работа. Толковый словарь Ушакова. 

28 минут назад, Винодел сказал:

Бажано відрізняти

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, MaXUA123 сказал:

Тобто занести / винести з зимівника, погрузить на прицеп і зняти з нього вулики. І обрізати рамки і поставити/витягти рамки з медогони, а ще мед в флягу залити - це основна робота на пасіці. І від того як ви вулики носитимете і як рамку в медогонку всавлятимете  залежить майже все на пасіці?

Від тих як швидко обрвзаютьсч рамки зплижть багато. Вважаю що це сама важка робота на пасіці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не занимайтесь демагогией. Человек написал, что при работе содержит еще сотню семей, привлекая на откачку помошников. Так все делают и никто не считает помощников для откачки или кочевки как персонал пасеки. И поэтому человек правильно говорит - содержу 100 семей в дополнение к основной работе. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Николай77 сказал:

Від тих як швидко обрвзаютьсч рамки зплижть багато. Вважаю що це сама важка робота на пасіці

:) Називається зачепив за живе. Я так не вважаю, головне зробити так, що б було що качати. Ну покачаєти на пару днів довше, що це змінить в кінці кінців. Хлопці я не знаю як вашко рамки обрізати і мед качати, бо дякувати Богу я там не участвою. Моя задача забезпечити людей всим необхідним і вчасно давати відібрані рамки з медом. Для мене головне щоб люди на відкачці не сиділи без діла і відкачували не довше ніж я відбираю рамки. Якщо щось не так іду дивитись що там робиться, і думаю що там треба помінять, може когось добавити чи ще щось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Николай77 сказал:

Від тих як швидко обрвзаютьсч рамки зплижть багато. Вважаю що це сама важка робота на пасіці

Та що там важкого - різати?В мене син 11 років різав на рівні з дорослим. Тільки треба 145 рамка та електроніж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

:) Називається зачепив за живе. Я так не вважаю, головне зробити так, що б було що качати. Ну покачаєти на пару днів довше, що це змінить в кінці кінців. Хлопці я не знаю як вашко рамки обрізати і мед качати, бо дякувати Богу я там не участвою. Моя задача забезпечити людей всим необхідним і вчасно давати відібрані рамки з медом. Для мене головне щоб люди на відкачці не сиділи без діла і відкачували не довше ніж я відбираю рамки. Якщо щось не так іду дивитись що там робиться, і думаю що там треба помінять, може когось добавити чи ще щось.

Все правильно ,Максим.Добавил бы еще ,уважая труд других.(бо дякувати Богу я там не участвою.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, КАЕ сказал:

Все правильно ,Максим.Добавил бы еще ,уважая труд других.(бо дякувати Богу я там не участвою.)

Дякую, слушне зауваження.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, В.Ю.А. сказал:

Куда они пропадут? Пасеки от 20 -50 семей (таких большинство) переезд за сезон один куда-то в село и назад. Мед качают 2-3 раза. Берут примерно по бидону на семью,  затраты минимальные. Пасека не основной доход. Они могут мед не здавать несколько лет, а могут здать по 28 (и не обеднеют). Я думаю что некуда они не денуться.

Со временем зарплаты вырастут, пасеки выйдут с тени(Хорошо конечно сдавать 3-4т меда и субсидию получать, но это все временно). Цена меда останется на прежнем уровне. И смысла держать 20-50 семей не будет. Вы либо будете хорошо работать на основной работе и получать зарплату либо ее бросите и пойдете во все тяжки работать на пасеке снижая себестоимость меда и повышая рентабельность пасеки.  В Европу ж идем...:hi:

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Не плутайте святе з грішним. Присадибна пасіка саме так і називається, що вона на садибі, любительська. Звідси і все витікає. Але тема ж про ціну меду. То по якій ви продали останню банку? Мене оце найбільш цікавить. Та й тема саме ж про це...:ah:

300 за 3л подсолнуха, и 350 трава. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Михаил46 сказал:

Сотню семей сам еле тяну все делаю от А до Я с пасеки живу

Возьми в помощники  брата и нагрузи на него 600-700.:umora:

 

6 часов назад, RAN сказал:

а промислова це мінімум 600 - 700 на брата

И будет у тебя промышленная пасека.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та не я б лучше на тещу 600-700 накинул :umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, NVN сказал:

И будет у тебя промышленная пасека.:ay:

Не зрозумів?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.09.2017 в 12:12, Винодел сказал:

Бажано відрізняти важку фізичну працю від трудомісткої яка визначаеться в чоловіко-годинах."По білому" заздрю хлопцям які на основній роботі ще утримують пасіку в сотню сімей і добувають 3-4т меду.

Если человек содержит 100 ульев, то у него есть на это основания (материальные, физические и БРС )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сіверянин сказал:

Если человек содержит 100 ульев, то у него есть на это основания (материальные, физические и БРС )

Проблема навіть не трудоємкості. На пасіках за 100+ потрібно вже мати відповідні засоби виробництва, приміщення, техніку і відповідно найманих працівників на такі речі, як перевозка, відкачака і виставлення і забір корпусів, плюс по можливості натягування рамок.

А на рахунок відпустки, то літом поїхати можна на короткий термін правда, було б бажання, а далі їздити на моря вже зимою, а для цього потрібна ціна меду, починаючи з 2+ євро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Wladimir_K сказал:

а для цього потрібна ціна меду, починаючи з 2+ євро.

Ну 2+ евро можно и не дождаться :IMHO1: А вот организовать в современных реалиях работу пасеки так что бы одному или несколько наемных рабочих платить на хлеб и до хлеба можно. Ну и естественно самому зимой погреться ну может на на Мальдивах  а допустим в Египте можно. А если за это время цена достигнет 2+ евро ,так кто ж  откажется?:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, NVN сказал:

Ну 2+ евро можно и не дождаться :IMHO1: А вот организовать в современных реалиях работу пасеки так что бы одному или несколько наемных рабочих платить на хлеб и до хлеба можно. Ну и естественно самому зимой погреться ну может на на Мальдивах  а допустим в Египте можно. А если за это время цена достигнет 2+ евро ,так кто ж  откажется?:az:

Колеги з Молдови такого рівня досягли вже в цьому році.

А на рахунок Єгипта, то зимою там не зовсім літня погода, потрібно їхати південніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, NVN сказал:

Ну 2+ евро можно и не дождаться :IMHO1: А вот организовать в современных реалиях работу пасеки так что бы одному или несколько наемных рабочих платить на хлеб и до хлеба можно. Ну и естественно самому зимой погреться ну может на на Мальдивах  а допустим в Египте можно. А если за это время цена достигнет 2+ евро ,так кто ж  откажется?:az:

Все можно,но для начала для столь грандиозного начала кто-то должен отвалить деньжат безвозмездно,а там как по маслу пойдет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Иван Иваныч сказал:

Все можно,но для начала для столь грандиозного начала кто-то должен отвалить деньжат безвозмездно,а там как по маслу пойдет

Поступово можна вкладаючи з доходу з власної пасіки, якщо мати розуміння того, що робиш і підтримку близьких.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Поступово можна вкладаючи з доходу з власної пасіки

І бажано мати ще якесь джерело доходу ( хтось в сім,ї повинен працювати ) , бо при розширенні , пасіка буде працювати майже в нуль . Якщо , звичайно , не розширятися по 10 вуликів в рік .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Wladimir_K сказал:

Колеги з Молдови такого рівня досягли вже в цьому році.

А на рахунок Єгипта, то зимою там не зовсім літня погода, потрібно їхати південніше.

А тогда вопрос-кто "молдаване"?:hmm::(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, vovchik v сказал:

І бажано мати ще якесь джерело доходу ( хтось в сім,ї повинен працювати ) , бо при розширенні , пасіка буде працювати майже в нуль . Якщо , звичайно , не розширятися по 10 вуликів в рік .

Вкладання власних коштів потрібні однозначно і цей період є надважким фінансово до певної кількості сімей і засобів, а далі вже "поїзд йде по рейсам і його важко зупинити", завжди всім бажаю одного здоров'я, а все інше буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Вкладання власних коштів потрібні однозначно і цей період є надважким фінансово до певної кількості сімей і засобів, а далі вже "поїзд йде по рейсам і його важко зупинити", завжди всім бажаю одного здоров'я, а все інше буде.

А іноді стають бджолярами випадково... а потім розумієш що це твоє... і фінанси це не головне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Хорк сказал:

А іноді стають бджолярами випадково... а потім розумієш що це твоє... і фінанси це не головне.

Впершу чергу потрібно розуміти і любити справу, якою займаєшся, а результат однозначно повинен бути ще від неї фінансовий. Ми тут говоримо, не про пасіки для душі, там взагалі мова не за фінанси і не за технології і продукти бджільництва. Достатньо наявності вуликів і бджіл, які літають, тут мова про промислові пасіки, у яких однозначно повинен бути в підсумку результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Все можно,но для начала для столь грандиозного начала кто-то должен отвалить деньжат безвозмездно,а там как по маслу пойдет

Кому и работать надо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може ще буде в Україні, що будуть програми про промислове бжільництво. Будуть державні субвенції бжолярам но і питати будуть за кожну копієчку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Иван Иваныч сказал:

а там как по маслу пойдет

Ну чтобы как по маслу это по моему в другую тему о пасеке в Семеновке;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...