Перейти к содержанию

ПАКЕТЫ, их производство и использование


Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Винодел сказал:

Чомусь дочок матки Ш.О. вважаю рядовими(користувальними).Погоджуюсь з вами,це різні речі як, наприклад,"мужні радянські розвідники і мірзенні шпигуни".

И то и то разведка так что не путай

Пример неудачный 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Винодел сказав:

Чомусь дочок матки Ш.О. вважаю рядовими(користувальними).Погоджуюсь з вами,це різні речі як, наприклад,"мужні радянські розвідники і мірзенні шпигуни".

А варто було тоді турбувати Паланочку?! Люди в черзі стоять,щоб одержати саме потрібну "кров"...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Винодел сказал:

Чомусь дочок матки Ш.О. вважаю рядовими(користувальними).Погоджуюсь з вами,це різні речі як, наприклад,"мужні радянські розвідники і мірзенні шпигуни".

А кого вы тогда считаете не рядовыми, а генералами ???)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Винодел сказал:

 

Фото сім. ,минулорічного пакета від Болюбаша("Богдан 1") 

 

Для Вас

 

19 часов назад, Винодел сказал:

дивного?

Качественный пакет от честного пакетчика  в четырех-рамочном ящике полюбому потянет языки.Тем более после транспортировки  в 1000км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.04.2017 в 02:50, крымлы сказал:

 К 10-15 мая все 4 рамки покрыты печатным расплодом, а матка просит расширения. В этом время их и продаю. Покупатели довольны, ну очень довольны. т.к. 

Это ваши фантазии ???                

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Это ваши фантазии ???                

Почему ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Так знові про пакети від "Богдан-1".На попередні репліки не відповідав,бо не варто відповідати на риторичні питання.Спочатку,згарячу хотів написати,що генерали то такі суворі дядьки з великими золотими зірками на погонах та широкими двокольоровими лампасами на штанях ...Всі і так розуміють яка це племінна матка і чим вона відрізняеться від "рядової",користувальної.

Вся моя пасіка до сих пір утримуеться в одному корпусі 10р. рута або дадана.Приблизно днів 5-6 тому одна з "пакетних" сім.,та що якимсь чудом після весняного обльота добре наповнила рутівський кор.-мала ознаки ройового стану(яйця в мисочках)."Добре"- подумав я:-"Саме тебе я планував як виховательку,будеш виховувати свої ройові,а матку я трохи пізніше заберу в відводок".Через дві доби оглядаю,бачу знову яйця в мисочках і не можу знайти матку,другий раз переглядати не став,взяв дві р.р. підняв в другий кор.,вниз суш в верх суш до повного,решітку.Одлядаю сьогодні(минуло2,5доби)-яець в мисочках немае,матка в нижньому(крила пошматовані,куди б вона полетіла) сіе яйця швидким темпом,і що ... бджіл багато в двох корпусах.Ще раз пояснюю-дві с половиною доби вони поміщалися в одному руті , а тепер їх повно в двох рутах,запевняю надворі ніхто не ночував і не днював,всі були в корпусі.Це я про те (як аргумент в спорі),що коли багато хто з нас ставе другі і треті корпуса,вважаючи що вони  не поміщаються,часто вони неправі,бо поміщаються.Матку я переніс в другий а розплод повернув в нижній,таке буде вона в мене доглядати лялечки.Чому не ставлю другі корпуси? Хочу перевірити деякі свої думки з цього приводу.По-друге -на днях ,можливо,повезу найбільш сильні на ріпак,везти в двох к.складнише і важче чим в одному.Привезу ,і в той же день,або на слідуючий поставлю корпуса.Якщо нектар нестимуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Через тиждень буде здавання пакетів формату 3+1 даданівських рамок. Не так проблема отих 3-х критого розплоду, як та 1 кормова, якої нема... хто що порадить як вийти із ситуації?:hmm::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Галичанин сказав:

Через тиждень буде здавання пакетів формату 3+1 даданівських рамок. Не так проблема отих 3-х критого розплоду, як та 1 кормова, якої нема... хто що порадить як вийти із ситуації?:hmm::dntknw:

дати 4 рамку з розплодом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Галичанин сказав:

Через тиждень буде здавання пакетів формату 3+1 даданівських рамок. Не так проблема отих 3-х критого розплоду, як та 1 кормова, якої нема... хто що порадить як вийти із ситуації?:hmm::dntknw:

4 з розплодом і з верху можна канді, якщо далека відстань!)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Галичанин сказал:

Через тиждень буде здавання пакетів формату 3+1 даданівських рамок. Не так проблема отих 3-х критого розплоду, як та 1 кормова, якої нема... хто що порадить як вийти із ситуації?:hmm::dntknw:

А, що у Вас навіть на крайній рамці сухо?

 В мене інша проблема - домовлялися відбитати пакети з 9-го, але лиють ріпак і боюся що не буде що доброго вибрати, завтра дзвоню нехай приїхає скоріше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Серж 82 сказал:

А, що у Вас навіть на крайній рамці сухо?

 В мене інша проблема - домовлялися відбитати пакети з 9-го, але лиють ріпак і боюся що не буде що доброго вибрати, завтра дзвоню нехай приїхає скоріше.

З понеділка пониження до +10-+12 і все освоять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

З понеділка пониження до +10-+12 і все освоять.

Я в курсі, і щось не хочеться при такій температурі гнізда перебирати, краще на пару днів раніше, але з гарантією що розплід не застужу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.05.2017 в 16:34, Винодел сказал:

і що ... бджіл багато в двох корпусах.Ще раз пояснюю-дві с половиною доби вони поміщалися в одному руті , а тепер їх повно в двох рутах,запевняю надворі ніхто не ночував і не днював,всі були в корпусі.Це я про те (як аргумент в спорі),що коли багато хто з нас ставе другі і треті корпуса,вважаючи що вони  не поміщаються,часто вони неправі,бо поміщаються

Наверное, помещаются за счет объема дна. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні і я виступав в роли продавця пакетів. Два відводка 4рр+ струсив з одіеї(як бонус) по 1100гр.Покладистий такий дядько не торгувався,не прискіпувався все більш мовчав та придивлявся,як домовлялися так все й відбулося(нетипова ситуація для нашого сьогодення).Одне несподобалось-пропонував йому самому все робити-не схотів,тільки ящики приніс-відніс ,а то все я.Прислухався до своїх почуттів-в більшості позитив,можна так торгувати,та й гроші якось постійно потрібні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовження часопису використання минулорічних пакетів від "Богдан-1".Як я писав в попередніх дописах одна з найсильніших сім. використовуеться в якості виховательки-СВ.Що приемно здивувало сьогодні.Матка СВ була 1.05 перенесена над РР в рута з сушиною і маломедками.Сьогодн і9.05 при детальному огляді(брав лялечки для щеплення) порахував скільки Р.Р містить другий кор.-5 добре зачервлених(е і критий) рамок і почала 6-ту,це робота за 9 діб-непогано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цікаво якою повинна бути маса бджолопакета з ящиком при пересилці поштою ?   вчора сформував і відправив пробний бджолопакет середньої сили    через укр.пошту    на пошті він заважив   9.390 кг.  цікаво при якій максимальні масі і комплектації  бджолопакети доставлялись успішноimage - копия.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, mukola-s сказал:

цікаво якою повинна бути маса бджолопакета з ящиком при пересилці поштою ?   вчора сформував і відправив пробний бджолопакет середньої сили    через укр.пошту    на пошті він заважив   9.390 кг.  цікаво при якій максимальні масі і комплектації  бджолопакети доставлялись успішноimage - копия.jpg

Коля привіт, яка ціна за пересилку куди відправляв?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Кагарлик сказав:

Коля привіт, яка ціна за пересилку куди відправляв?

за пересилку 60 гр +50 супровідні документи (здачі небрав)  + 100 ящик це в сусідню область

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, mukola-s сказал:

за пересилку 60 гр +50 супровідні документи (здачі небрав)  + 100 ящик це в сусідню область

100 грн це пакет в якому рамки з бджолами він у вартіість не входить. А, що за супровідні документи, страховка? Ти сплатив 110 грн за 4 рамочний пакет бджіл?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Кагарлик сказав:

100 грн це пакет в якому рамки з бджолами він у вартіість не входить. А, що за супровідні документи, страховка? Ти сплатив 110 грн за 4 рамочний пакет бджіл?

супровідні документи  це довідка з ветеренарної служби  форма1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, mukola-s сказал:

супровідні документи  це довідка з ветеренарної служби  форма1

Ясно, якби я купував у тебе пакет то заплатив би 110 грн+ціна за пакет:hi:Це не дорого:IMHO:

Я 5 травня відправляв матку на Асканію Нову (Херсонська обл) то з клієнта здерли 57 грн за доставку.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Кагарлик сказав:

100 грн це пакет в якому рамки з бджолами він у вартіість не входить. А, що за супровідні документи, страховка? Ти сплатив 110 грн за 4 рамочний пакет бджіл?

супровідні документи  це довідка з ветеренарної служби

 

45 хвилин тому, Кагарлик сказав:

Ясно, якби я купував у тебе пакет то заплатив би 110 грн+ціна за пакет:hi:Це не дорого:IMHO:

Я 5 травня відправляв матку на Асканію Нову (Херсонська обл) то з клієнта здерли 57 грн за доставку.:blink:

т 09531565два9  домовимось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Мене в бджільництві багато що цікавить,зокрема якої сили формумати відводки щоб на ГВ вони принесли тов. мед.Приклад цього року.Сім. ввійшла в Р.С. першого травня матка з двома р. бджіл і корму була пересажена в другий вул. і відвезена на нове місце.Невздозі після ак. почав підгодовувати сиропом в пакетах і давати суш і вощ при необхідності.В другій декаді липня займала десять дад. рамок була підвезена до соняха і принесла меду приблизно три маг.(30-35кг.).забув,що ще взяв з гніздового 2-3р(8-10кг.).Дав цукрового сиропу літом літрів 4-6 і на зиму 6-8.Матка 15-го р.н,дочка В33,бджоли переважно жовті.Дослід був на одній особині,для статистичної достовірності мало,але чомусь думаю,що такий результат середні,рядовий і його можна вводити в технологію.

Відводки що робив  в середині травня на мтч. були силою 2р.р.+к.р+ з одніеї струс.Якщо матки починали червити в перших числах червня то більше не підсилював,годував сиропом і давав суш і вощину вони принесли товарного соняха як і сім. з яких постійно брали на підсилення.Приблизно в такі сроки і такої сили роблять відводки і інші пасічники нашої місцевості.Г.В в нас починаеться 10-15 липня і тривае майже місяць.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Часто приходится слышать, что пакеты это дорого, не выгодно и тд..

Если пакет принесет себе на зиму и вы с него откачаете 10кг. То уже очевидный плюс. Так как с перезимовавшей семьи можно продать такой же отводок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...