Перейти к содержанию
  • Объявления

Два капитана

Улей из сендвич панели 24 мм

В теме 42 сообщения

16 минуту назад, Два капитана сказал:

Зломався мый сианок саморобний. Згорів підшипник. це друга поломка. не витримує двигун роторний. Треба шукати іншого двигуна чи станок

А что, подшипник поменять никак? И почему это он горит? У меня на самодельной циркулярке за 30 лет ещё ни один подшипник не сгорел, только смазку меняю и всё.

Изменено пользователем Гурович

Поделиться сообщением

В стіл вмонтував ручну пилу Арсенал , вона в мене лежала без роботи. Але ця пила не може довго працювати. Торцонув доску і положив . А на станку я їі гоняв годинами. Корпус пластик. підшипник гріється і корпу плавить. йде зміщення. Я зрозумів що для довгої работи не те. не зню відкриється ссилка чи ні 

Поделиться сообщением

ось так виглядає мій сендвіч

IMG_1107.jpg

IMG_1099.jpg

IMG_1104.jpg

IMG_1103.jpg

Поделиться сообщением

Може комусь стане в нагоді    

Поделиться сообщением

обрый день

Как показал себя улей зимой и как проходит мёд экспертизу на хим компоненты?

Поделиться сообщением

В 12.09.2017 в 21:10, AntonUa сказал:

обрый день

В цьому році вперше качав мед взагалі. Сказати по єкспертизі нічого не можу не здавав, але думаю буде однє і теж що з вуликів полістирольних. Перезимували всі з сіткою. В одному вулику в зиму йшла ладошка бджоли так і вийшли з зими. Поки бачу тільки плюс. При кочівлі набагато легше мені ніж моїм сусідам. Влітку на сонці прямому теж все добре.

Поделиться сообщением

Тоже вот около года вынашивал идею об этом варианте изготовления ульев. Приятно был удевлен, что кто-то тоже думал над этим и начал этот путь. Но пока ищу немного дешевле материал тоже композитный сендвич. Надо просчитать себестоимость. 

Изменено пользователем Rubis

Поделиться сообщением

В 24.01.2016 в 15:03, Два капитана сказал:

В стіл вмонтував ручну пилу Арсенал , вона в мене лежала без роботи. Але ця пила не може довго працювати. Торцонув доску і положив . А на станку я їі гоняв годинами. Корпус пластик. підшипник гріється і корпу плавить. йде зміщення. Я зрозумів що для довгої работи не те 

як видно з видно з відео торець двигуна закритий столом  чи є отвори на кожуху в торці, якщо є то вони закриті столом, що зменшує охолодження двигуна.:hi:

Поделиться сообщением

7 часов назад, Николай S сказал:

як видно з видно з відео торець двигуна закритий столом  чи є отвори на кожуху в торці, якщо є то вони закриті столом, що зменшує охолодження двигуна.:hi:

Доступ є. Але пила не розрахована на роботу 5-6 годині без зупинки, тому і поломки.  Прийшлося купити станом заводський.

В 12.09.2017 в 21:10, AntonUa сказал:

обрый день

Експертизу пройшов. Мед продав

Поделиться сообщением

В 15.09.2017 в 08:50, Два капитана сказав:

В цьому році вперше качав мед взагалі. Сказати по єкспертизі нічого не можу не здавав, але думаю буде однє і теж що з вуликів полістирольних. Перезимували всі з сіткою. В одному вулику в зиму йшла ладошка бджоли так і вийшли з зими. Поки бачу тільки плюс. При кочівлі набагато легше мені ніж моїм сусідам. Влітку на сонці прямому теж все добре.

Зимували у приміщенні?:hmm:

Поделиться сообщением

В 24.01.2016 в 14:36, Гурович сказав:

А что, подшипник поменять никак? И почему это он горит? У меня на самодельной циркулярке за 30 лет ещё ни один подшипник не сгорел, только смазку меняю и всё.

Справа, мабуть , у мастилі...:IMHO:

Поделиться сообщением

10 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Зимували у приміщенні?:hmm:

Ні на дворі

Поделиться сообщением

10 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Справа, мабуть , у мастилі...:IMHO:

Підшипшик просто стоїть у пластиковому корпусі. Місце посадки від температури пливе. Тому на цьому станку працюю коли не багато роботи, відрізати,зарплати саме те.

Поделиться сообщением

Как повел себя материал снаружи спустя это время? Никаких проблем пластик не создал? Трещины, отслоения?

Поделиться сообщением

В 04.06.2018 в 08:39, max-nik сказал:

Как повел себя материал снаружи спустя это время? Никаких проблем пластик не создал? Трещины, отслоения?

Вибачаюсь за затримку. Щоб автоматично побачити що до мене звертаються, краще робити ссилку.

Пластик зарекомендував себе чудово. Третій рік використовую і третій рік задоволений. Трещін нема взагалі, Кочую. В деяких місцях пластик трохи відійшов від вставної обвьязки, але зовсім як для мене не критично.   Легкість корпусів поражає моїх сусідів з якими кочую.

Поделиться сообщением

В 30.07.2018 в 16:09, Два капитана сказал:

Вибачаюсь за затримку. Щоб автоматично побачити що до мене звертаються, краще робити ссилку.

Пластик зарекомендував себе чудово. Третій рік використовую і третій рік задоволений. Трещін нема взагалі, Кочую. В деяких місцях пластик трохи відійшов від вставної обвьязки, але зовсім як для мене не критично.   Легкість корпусів поражає моїх сусідів з якими кочую.

а ви пробували обвязку з пластикового уголка чи профіля робити?

Поделиться сообщением

40 минут назад, MAPODEP сказал:

а ви пробували обвязку з пластикового уголка чи профіля робити?

ні не пробував. Мене більше влаштовує дерево.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти