Перейти к содержанию

Улей из сендвич панели 24 мм


Два капитана

Рекомендуемые сообщения

Чи використовивав хтось сєндвіч панель для будівництва  вуликів. Які за  і проти. Треба собі робити вулики і я шукаю для них матеріл. До цієї пори ніколи з бджолами діла не мав. Бачу деякі використовують пенополістирол. Той матеріл, що на фото теж пенополістирол, але в пвх з обох сторін. Воно удорожає вулик, але якщо подивитись на практичність то можливо краще. Він набагато крепший і як не як в оболонці. Як пвх буде сказуватись на житті бджіл?  В кого які є заперечення? Робити вулики з сендвіч панелі мені здається що не тяжко. В обслуговуванні повинні бути дуже легкі. По ціні якщо буду робити сам вони будут не дорожчі чим купити дерев`яні у когось. Чи всетаки треба зупинятись тільки на дереві. Літом був случайно в одних хлопців на точку (я ще гадки не мав про бджіл) , то в них були дерев`яні вулики і каркасні з фанери з пенопластом. Так вони казали , що в каркасних вуликах бджоли більше меду несуть. Сендвіч панель це той самий каркас. Як вам така ідея.

IMG_0851.jpg

IMG_0861.jpg

IMG_0858.jpg

IMG_0867.jpg

IMG_0864.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Если у Вас есть возможность делать ульи из этого материала,то делайте,Пчелы не слетят,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но сначала задайте себе вопрос, кто будет употреблять мед и другие "полезные" продукты с этих эко ульев?  Дети, внуки, жена и наконец вы? А потом уже принимайте решение. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.01.2016в01:14, pumba сказал:

Но сначала задайте себе вопрос, кто будет употреблять мед и другие "полезные" продукты с этих эко ульев?  Дети, внуки, жена и наконец вы? А потом уже принимайте решение. 

Ви гадаєте що мед буде зіпсований? Багато кто тримає бджіл в пеностірольних вуликах. Бджоли добре розвиваються і влітку їм не жарко.

В 13.01.2016в22:17, военрук сказал:

Если у Вас есть возможность делать ульи из этого материала,то делайте,Пчелы не слетят,

Так я так і зроблю. Матеріал у мене на 70 корпусів 145 закуплений. Тільки треба розрахувати правильно дерев,янні вставки для рамок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чи не варто внутрішню стінку зробити із фанери - так і для вставки фальця для рамок варіант і взагалі для конструкції , а ПВХ панель спробувати розділити навпіл по площині і використати як утеплювач. Якщо то пінополістирол то нагрітою струною це вдасться. Спробувати не гріх. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Любомир сказал:

А чи не варто внутрішню стінку зробити із фанери - так і для вставки фальця для рамок варіант і взагалі для конструкції , а ПВХ панель спробувати розділити навпіл по площині і використати як утеплювач. Якщо то пінополістирол то нагрітою струною це вдасться. Спробувати не гріх. 

я хочу трохи інакше. спробую вибрати края сендвіча і вставити вставки з дерева с вибраними четвертями під рамку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.12.2015в15:54, Два капитана сказал:

. По ціні якщо буду робити сам вони будут не дорожчі чим купити дерев`яні у когось. 

це ключова фраза,як для мене,взяти готові гарні вулики а свій час використати на щось друге і не думати який буде продукт з того сендвіча

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Черкасець сказал:

це ключова фраза,як для мене,взяти готові гарні вулики а свій час використати на щось друге і не думати який буде продукт з того сендвіча

можливо і так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сейчас не помню где скачал но такие улья есть и нуклеусыbda76c514759.thumb.jpg.299fd41e9173d98fa:

b3a73e616af4.thumb.jpg.ae09b939ccd404c63b15e2ab1a83c.thumb.jpg.214ef2480d883ee97bf81a67a796a.thumb.jpg.a56881280ea52305ebf3072ef4bd0.thumb.jpg.f688abdee5aa5c672

Мое мнение такое если у Вас есть запас такого материала, то можно его под улья использовать, но если покупать то лучше делайте из дерева.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если материал уже есть советую уже начинать делать,Только хорошо продумайте конструкцию,Тот опыт,который Вы приобретете при обдумывании и изготовлении ульев очень многого будет стоить в дальнейшем,А купить можно все и ульи и пчелы и мед,но это не интересно,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, Два капитана сказал:

Ви гадаєте що мед буде зіпсований? Багато кто тримає бджіл в пеностірольних вуликах. Бджоли добре розвиваються і влітку їм не жарко.

Если Вы внимательно прочитаете, то я не писал о плохом или медленном развитии пчел, а о качестве получаемого продукта. Моё  ИМХО что не стоит использовать такой материал для ульев, так как лекарства дороже стоят. ИМХО 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минуты назад, pumba сказал:

Если Вы внимательно прочитаете, то я не писал о плохом или медленном развитии пчел, а о качестве получаемого продукта. Моё  ИМХО что не стоит использовать такой материал для ульев, так как лекарства дороже стоят. ИМХО 

Я з вами згоден. Бо врожаЇ бризгають пестецидами, а бідні бджоли його несуть у вулика . ІМХО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, pumba сказал:

Моё  ИМХО что не стоит использовать такой материал для ульев, так как лекарства дороже стоят. ИМХО 

Это же сендвич панель, которую используют в строительстве жилых помещений. Или нет? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Два капитана сказал:

Я з вами згоден. Бо врожаЇ бризгають пестецидами, а бідні бджоли його несуть у вулика . ІМХО

Да, но есть и то, что зависит от нас 

47 минуты назад, Sanich сказал:

Это же сендвич панель, которую используют в строительстве жилых помещений. Или нет? :hmm:

Не все то золото, что блестит. Это не означает, что сендвич панель безопасна для  человека 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, pumba сказал:

Не все то золото, что блестит. Это не означает, что сендвич панель безопасна для  человека 

Допустим, что и не безопасен, но тогда влияние его на здоровье человека посредством продуктов пчеловодства из улья ничтожно по сравнению с тем, что мы живем, практически в окружении сендвич-панелей. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Sanich сказал:

Допустим, что и не безопасен, но тогда влияние его на здоровье человека посредством продуктов пчеловодства из улья ничтожно по сравнению с тем, что мы живем, практически в окружении сендвич-панелей. :IMHO1:

Согласен ) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні зробив перший пробний корпус на 145 рамку

IMG_0911.jpg

IMG_0912.jpg

IMG_0913.jpg

IMG_0917.jpg

IMG_0919.jpg

IMG_0920.jpg

IMG_0924.jpg

IMG_0927.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Два капитана сказал:

Сьогодні зробив перший пробний корпус на 145 рамку

Утеплитель выбирали? Какой вес магазина в сборе? Клей используете? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я рад за Вас,По моему получилось прилично,Дерзайте дальше, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Sanich сказал:

Утеплитель выбирали? Какой вес магазина в сборе? Клей используете? 

Сьогодні зробив перший пробний корпус на 145 рамкуMVI_0909.avi

Так пенополістерол вибирав для дерев.яних вставок. Ще не ложив на ваги, але дуже легкі, хоче мені порівняти нема з чим. це перший в моєму житті корпус. Клей потрібен. Планую використовувати "Сумасщедчая липучка". Я ім клеїв шість рокив тому напольну плітку до ОСБ панелі по цей день тримається не відірвати хоча дуже багато по полу ходимо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Два капитана сказал:

Планую використовувати "Сумасщедчая липучка"

Я таким клею вулики із ЕППС. 

Яка товщина стінок? Цікаво буде взнати вагу. І ціну магазину в зборі. :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Sanich сказал:

Я таким клею вулики із ЕППС. 

Яка товщина стінок? Цікаво буде взнати вагу. І ціну магазину в зборі. :) 

Товщина 24 мм.

20 минуты назад, военрук сказал:

Я рад за Вас,По моему получилось прилично,Дерзайте дальше, 

Дякую

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2016в23:42, pumba сказал:
В 21.01.2016в22:03, Sanich сказал:

Я таким клею вулики із ЕППС. 

Яка товщина стінок? Цікаво буде взнати вагу. І ціну магазину в зборі. :) 

Согласен ) 

Сьогодні появилась можливість зважити корпус. Вийшов 1,305 кг. Це добре чи є легші?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Два капитана сказал:

Сьогодні появилась можливість зважити корпус. Вийшов 1,305 кг. Це добре чи є легші?

Це дуже добре. :ay::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зломався мый сианок саморобний. Згорів підшипник. це друга поломка. не витримує двигун роторний. Треба шукати іншого двигуна чи станок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...