Перейти к содержанию

Воскопрес Кулакова


larson

Рекомендуемые сообщения

Только что, Ю.М. сказал:

Ви "танцюєте" заради 100 г воску, або 10 грн. за витопку.  Якщо здати мерву на переробку, отримаєте приблизно те ж саме, тому мушу вказати на цей момент.

А взагалі то це замкнуте коло: "Чому бідні, бо дурні! Чому дурні, бо бідні!" І виробники нічим не кращі :IMHO:

Мерву  потрібно сушити. А де її сусшити взимку - я основну масу рамок топлю пізно восени? ТА й літом у мене не особливо є де сушити.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

Мерву  потрібно сушити. А де її сусшити взимку - я основну масу рамок топлю пізно восени? ТА й літом у мене не особливо є де сушити.:dntknw:

Секція "теплий пол", сонячна сушарочка- як сонячна воскотопка тільки з протягом, сітчасті дена на сонячному балконі, пошукайте стареньку центрифугу, ну і нарешті воскотопка іншого типу, але це вже інша тема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ю.М. сказал:

Ви "танцюєте" заради 100 г воску, або 10 грн. за витопку.  Якщо здати мерву на переробку, отримаєте приблизно те ж саме, тому мушу вказати на цей момент.

А взагалі то це замкнуте коло: "Чому бідні, бо дурні! Чому дурні, бо бідні!" І виробники нічим не кращі :IMHO:

 Мерву піля кулакова не приймають взагалі. Тому завдання з неї вижати максимум.

Ю.М. Вашою паровою рамочною я користувався що можу сказати це воскотопка для дитсадка старша група.  Продуктивність слабенька і воску в мерві залишається 30-40 %

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Ю.М. сказал:

А економія часу? Як відомо час = гроші. З великою повагою ставлюсь до домашніх майстрів і одночасно переконуюсь чому ми такі бідні...

А що робити ? Ви праві час - гроші , та лише в тому випадку , коли є де ті гроші заробити в достатній кількості ( щоб і на прес наприклад хватило ) .

8 часов назад, Ю.М. сказал:

 Якщо здати мерву на переробку, отримаєте приблизно те ж саме, тому мушу вказати на цей момент.

У нас мерву приймають по 10 грн. за кг . А віск по 100 грн. за кг . От і хочеш чи ні а будеш " танцювати " . 

І ще . Все це обладнання працює на невеличких пасіках . А ціни на нього такі , що хочеш не хочеш , а будеш замислюватись як це все здешевити . Бо буде так що всіх нагодуєш ( продавців , виробників і т. д. ) , а сам підеш по світу голий , босий та з купою боргів . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Sanich сказал:

Взяти це й же воскопрес Кулакова. По факту, термодатчик не працює як потрідно та замінений та зовнішій терморегулятор. ПРесувальний пристрій має недоліки,

Як мені "подобаються" наші виробники:ak: . На тому ж заході , людина купила якийсь пристрій чи запчастину , всунула в розетку чи поставила на своє місце і користується без усіляких заморок . А у нас ? Мало того , що воно не дуже то й дешеве , та ще й за допомогою різного інструмента і " такой то матери " це все доладу доводити потрібно . Іноді така злость бере що страх . Таке відчуття , що виробники вирішили грошей скосити сьогодні і зараз , а що буде потім байдуже .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, vovchik13033 сказал:

Як мені "подобаються" наші виробники:ak: . На тому ж заході , людина купила якийсь пристрій чи запчастину , всунула в розетку чи поставила на своє місце і користується без усіляких заморок . А у нас ? Мало того , що воно не дуже то й дешеве , та ще й за допомогою різного інструмента і " такой то матери " це все доладу доводити потрібно . Іноді така злость бере що страх . Таке відчуття , що виробники вирішили грошей скосити сьогодні і зараз , а що буде потім байдуже .

НЕ забувайте, що Ви такі ж виробники, як і ми. І проблеми наші спільні. І Ви щось купуєте, і ми щось купуємо і "ліпимо" з Індійського металу, тайваньського пластику, китайської електрики, яке нам привозять наші ж комерсанти з відходів виробництва "для білих". І не тіште себе тим, що на заході- подивіться  сусідню тему- робота в Польщі.  Але Ви маєте право повертати продукцію виробнику, виставляти свої претензії, отримати додаткову консультацію. Але й у нас багато претеззій - не читають інструкцію, не вміють користуватись, не знають елементарного... Тому давайте жити дружно, спілкуватись і якось воно буде...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, vovchik13033 сказал:

У нас мерву приймають по 10 грн. за кг . А віск по 100 грн. за кг . От і хочеш чи ні а будеш " танцювати "

То ваші проблеми, мерву можна здати по 32 - 40 грн. віск від 120 - 130. 

12 часа назад, misha_ivanivka сказал:

Ю.М. Вашою паровою рамочною я користувався що можу сказати це воскотопка для дитсадка старша група.  Продуктивність слабенька і воску в мерві залишається 30-40 %

А мені подобається. 10 рамок десь за годину витоплює. Не знаю скільки там остається, але воскопресом користуватися не хочу, мені простіше її здати по 32 грн за кг. До сонячних і всяких пан сам склепав, що потрібно ще і дровами топити повертатися не хочу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Хадзуми сказал:

То ваші проблеми, мерву можна здати по 32 - 40 грн. віск від 120 - 130. 

Може й так . Я вихожу з того що є в мене під носом , адже за доставку платити потрібно і ціна виходить не набагато більшою за ту що пропонують на місці . Заготівельники ж не дурні - вони давно вже все прорахували .

1 час назад, Ю.М. сказал:

з Індійського металу, тайваньського пластику, китайської електрики, яке нам привозять наші ж комерсанти з відходів виробництва "для білих"

Ага . А по ціні не скажеш .

1 час назад, Ю.М. сказал:

НЕ забувайте, що Ви такі ж виробники, як і ми. І проблеми наші спільні

Ну мені до виробника далеко . А от проблеми дійсно спільні . Тільки як правило вирішуються за рахунок споживача а не виробника .

 

1 час назад, Ю.М. сказал:

Але Ви маєте право повертати продукцію виробнику, виставляти свої претензії, отримати додаткову консультацію

Це в ідеалі . А на практиці ? Якось потік в мене бойлер ( неякісно були зварені патрубки ) . Щоб Ви знали скільки в мене крові випили сервісний центр разом з продавцем поки видали акт що товар був з заводським браком . І добре що вдома є потужний компесор для того щоб той бойлер можна було б перевірити , інакше потрібно було б гнати машину за 100 км в одну сторону ( за свій кошт ) щоб хоча б щось довести .

2 часа назад, Ю.М. сказал:

Тому давайте жити дружно, спілкуватись і якось воно буде...

:az:Я ж не Вас конкретно мав наувазі . І не кажу що таке "сплошь та рядом" . Просто людська память влашована так , що добро швидко забувається , а погане пам,ятається добре . Тому : 

 

2 часа назад, Ю.М. сказал:

давайте жити дружно

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, vovchik13033 сказал:

....людина купила якийсь пристрій чи запчастину , всунула в розетку чи поставила на своє місце і користується без усіляких заморок

А користується всього тиждень-два на рік від сили. Низький коєфіцієнт використання, а значить і неефективне вкладення коштів. А обладнання недешеве і потрібно до 10 тис грн:  воскопрес, воскотопка парова, а щоб швидко, то  і установка для звільнення стільників. Та й глибина і якість переробки воскосировини не сама краща. Давно напрошується, що цим потрібно займатись спеціалізовано. Але наші виробники вощини беруть тільки мерву,  а хочеться, щоб брали рамки суші на переробку. Мене б влаштувало, щоб вертали чисту, готову до використання рамку і лист вощини без ніяких доплат. Інший варіант - кооперація і молоді пасічники можуть підзаробити на розвиток..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, nibond сказал:

Давно напрошується, що цим потрібно займатись спеціалізовано. Але наші виробники вощини беруть тільки мерву,  а хочеться, щоб брали рамки суші на переробку.

Було б добре, щоб брали вирізану суш за відповідну ціну. Просто питання в ціні. Десь суш біла. десь чорнра як земля, десь добудована, в іншому місці недобудована, з острівками перги і т.д. Тому й складно оцінити. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Було б добре, щоб брали вирізану суш за відповідну ціну.

Можливо комусь вигідно і так, особливо коли стільників не багато. Але сидіти і вирізати до тисячі стільників посеред активного сезону не визиває натхнення. Та й переробляти в умовах стаціонарної пасіки в безвзятковий період вдень практично неможливо, доводиться прихоплювати і ніч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Було б добре, щоб брали вирізану суш за відповідну ціну.

Таку форму роботи з клієнтами давно практикує Гадяцький воско-вощинний завод. От не знаю лише на яких умовах і по якій ціні-не доводилось здавати їм суш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Sanich сказал:

Було б добре, щоб брали вирізану суш за відповідну ціну. Просто питання в ціні. Десь суш біла. десь чорнра як земля, десь добудована, в іншому місці недобудована, з острівками перги і т.д. Тому й складно оцінити. :IMHO:

Я теж за . І думаю не один я . Розділити суш не проблема , її можна сортувати при вирізці з рамок по мішкам . В завода чи заготівельника повиненна бути таблиця з коєфіціентами переводу . Так що нічого тут назвичайного немає а виграють усі .:IMHO:

8 часов назад, Немолодой сказал:

Таку форму роботи з клієнтами давно практикує Гадяцький воско-вощинний завод. От не знаю лише на яких умовах і по якій ціні-не доводилось здавати їм суш.

Дякую за підказку . Потрібно буде навести справки . Якщо це так , то ті воскотопки впринципі стануть не потрібні ( у всякому випадку для мене ) . Одне лише бентежить - відстань . 

9 часов назад, nibond сказал:

Низький коєфіцієнт використання, а значить і неефективне вкладення коштів

Воно то так , а без нього нікуди . Тому ті в кого невеличкі пасіки й майструють воскотопки та преси з підручних матеріалів . Я на початку взагалі воск вичавлював руками і вихід був більший ніж на пресові .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Планирую сделать что-то вот такое. Домкрат, профильная труба и круг 16мм уже приобретены. С экономической точки зрения - затея сомнительная, но меня одолевает спортивный интерес.

 Untitled.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора  не знаю що стосується  преса на віск то сьогодні тестував центрофугу Генадія Ткаченка, Перетопив більше 100 рамок за 4години  річ дуже гарна і економічно вигідна , мерва після викачки суха, кількість воску ще незнаю холоне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Планирую сделать что-то вот такое. Домкрат, профильная труба и круг 16мм уже приобретены. С экономической точки зрения - затея сомнительная, но меня одолевает спортивный интерес.

 

Думаю, надо делать деревянный полый квадрат в который входит деревянный квадратный толкатель, который приводится в действие домкратом. Внутрь помещается мешочек с мервой и отжимается. Если корпус будет металлический, то его придется греть, или он будет раздражать тем, что на нем стынет воск.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Робин-Гут сказал:

Думаю, надо делать деревянный полый квадрат в который входит деревянный квадратный толкатель, который приводится в действие домкратом. Внутрь помещается мешочек с мервой и отжимается. Если корпус будет металлический, то его придется греть, или он будет раздражать тем, что на нем стынет воск.

Не вижу проблем если воск налипнет на тонкий шток. Все остальные детали греются постоянно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Александр Д сказал:

Доброго вечора  не знаю що стосується  преса на віск то сьогодні тестував центрофугу Генадія Ткаченка, Перетопив більше 100 рамок за 4години  річ дуже гарна і економічно вигідна , мерва після викачки суха, кількість воску ще незнаю холоне.

Речь все таки о воскопрессе Кулакова. Прошу открыть отдельную тему чтобы поделится опытом по вашему устройтсву. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Сьогодні топив віск. Рамкова воскотопка в парі з воскопресом Кулакова, точніше з тим, що зосталося від воскопреса Кулакова. :crazy: В принципі все що планував вдалося та оримав я нарешті бажані 150+ грам воску з рамки. Деталі та фото викладу на тижні. :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Sanich сказал:

Сьогодні топив віск. Рамкова воскотопка в парі з воскопресом Кулакова, точніше з тим, що зосталося від воскопреса Кулакова. :crazy: В принципі все що планував вдалося та оримав я нарешті бажані 150+ грам воску з рамки. Деталі та фото викладу на тижні. :ole_ole:

Для дренажу використовували солому?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, misha_ivanivka сказал:

Для дренажу використовували солому?

Так, саме солому. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.10.2016 в 20:46, Робин-Гут сказал:

надо делать деревянный полый квадрат в который входит деревянный квадратный толкатель, который приводится в действие домкратом.

Это называется воскопресс (домкратный)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как и обещал, добавлю фото и коментарии. 

Сначало рамки перетопил в рамковой воскотопке на 24 рамки на протяжении часа. 

IMAG0410.jpg

Потом мерву переложил в воскопрес Кулакова. При этом в мерве наблюдалось еще очень много крапелек воска. Мерву перекладывал слоями соломы. Слои мервы делал не слишком толстыми. мерва с 4-5 рамок на один слой. 

IMAG0412.jpg IMAG0413.jpg

Разогрел мерву до 90 градусов и так держал на протяжении часа, а потом отжимал с помощью домкрата. На фото процесс отжима. Первый раз когда делал - просто ожал до упора - когда деревяшка начала трещать. В мерве потом все равно находил достаточно воска. Вторую партию отжимал следующим образом: отжал до урпора, раскрутил клапан домкрата - сырье спружинило и вытолкнуло поршень назад на 1-2 см. В результате вода поступает в сырье и вымывает воск дополнительно - снова отжал до упора. И так несколько раз. Результат порадовал - следов воска было найти сложно. Да и по количеству воска я видел визуально, что воска вышло во второй партии много больше. 

По моим прикидкам потенциал такого метода минимум 160-170 грам воска с рамки Дадана. Для справки, на рамковой больше 120 никогда не получалось, а обычно было 110-115. Даже на моей маленькой пасеке это дополнительные 4-7 кг воска в сезон. Так что капиталовложения в переоборудование воскопреса окупаются за сезон. 

Хочу следующий раз попробовать без рамочной воскотопки, а разваривать рамки в емкости из-под воскопреса. 

Ну и по воскопресу Кулакова отдельный отзыв - терморегулятор не годится. В холодную погоду когда терморегулятор отключается, вверху воск стынет на поверхности, тоесть он не там установлен. Механизм отжима - слабый и малопроизводительный. Может у мене он брачной - не буду в общем утверждать. Но вот с домкратом рабоать - одно удовольствие. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

16 минут назад, Sanich сказал:

Как и обещал, добавлю фото и коментарии. 

шток рідний і чи не гне циліндр (сепаратор) при використанні гідродомкрата?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, misha_ivanivka сказал:

шток рідний і чи не гне циліндр (сепаратор) при використанні гідродомкрата?

Шток свій - круг литий 16мм чорний. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...