Перейти к содержанию

Воскопрес Кулакова


larson

Рекомендуемые сообщения

отримав 2 тижні тому -житомир виробник 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, asot сказав:

отримав 2 тижні тому -житомир виробник 

В попередніх воскопресах хворе місце терморегулятор, або довго непрацює, або недогріває,  цікаво, чи вирішена проблема у Вашому воскопресі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Задавав питання виробнику - сказав: що знають про недолік - начебто усунули ...на тижні буду пробувати топити по ваших отзивах)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Не дочитал. Оказалось есть тема Кулакова

IMG_0156.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просьба к Кулакову. 

Днище и сепараторные пластины делать из более утолщённого метала. Лично я использую данный агрегат  и для отжима других фруктов. Сейчас - яблоки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот ещё

IMG_0157.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Сабур сказал:

Просьба к Кулакову. 

Днище и сепараторные пластины делать из более утолщённого метала. Лично я использую данный агрегат  и для отжима других фруктов. Сейчас - яблоки

Сергей! А как насчет расчета за пресса поставленные 2 года назад?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ю.М.

Не переживай, я не забыл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора пробував віск топити перший раз воскопресом і взагалі)) 

Із неприемного:

1) Залив холодну воду в бак ,щоб перевірити герметичність перед роботою- виявив незначне протікання з під гайки тену- розібрав коробку - піджав!наче перестало!!

2) Сепаратор трішки кривий виходить зверху( на око не побачив).прижимна пластина пішла під кутом невеличким ...постараюсь підрівняти ( виявив уже на дозагрузці)не хотів уже з гарячою водою звязуватись.

Із позитивних :

1) Все в автоматі - гріе !

2)Чистота і компактність!! Топив у хаті в коридорі)) не мае щілин для розвідки)))

3 ) тен 2 кв - але залив гарячу воду і може від сили 2кв накрутило за 4 год роботи !

Взагалі враження приемні !! Результат топки викладу вечером ,як прийду з роботи ! Мерву зберу з декілька топок  і попробую  перетопити ще разок!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.08.2018 в 10:51, davolodya сказал:

попередніх воскопресах хворе місце терморегулятор, або довго непрацює, або недогріває, 

Щось подібне було наче - гріе гріе- а потім - виключаеться на хв поиблизно 15 .Але наче не остигав на поверхні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, asot сказав:

Щось подібне було наче - гріе гріе- а потім - виключаеться на хв поиблизно 15 .Але наче не остигав на поверхні 

 Так і повинно бути, нагрів- відключив. Якість роботи побачите після перетопки, якщо гріє нормально, то воску в мерві нема, мерва розсипчаста.  Якщо ж недогріває, то багато воску залишиться невіджатого, його досить добре видно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Диск був під кутом - тому думаю залишки будуть (( 

Ще навчитись його зливати  правильно))) після топки остався диск воску  в 1 см над водою 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 9/4/2018 в 15:13, asot сказал:

Диск був під кутом - тому думаю залишки будуть (( 

Ще навчитись його зливати  правильно))) після топки остався диск воску  в 1 см над водою 

Залишки на поверхні я знову закидую в мішок з наступною "плавкою". Частину воску кидаю прямо у воду, щоб припинити випаровування.

В моєму випадку спочатку все було нормально. Потім почав недогрівати. Я це усунув з допомогою ось цього девайса

https://o-mega.com.ua/p51098345-termoregulyator-tsifrovoj-mtr.html

Правда, рідна вилка воскопреса трохи поплавила мені розетку подовжувача, а потім і розетку терморегулятора. Так що, пильнуйте. Я б радив її одразу замінити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що мене вибиває з рівноваги, коли топлю віск воскопресом Кулакова, так те, що треба вирізати стільники з рамок. Для мене це найнеприємніше.

Думаю купити електричну воскотопку Гуслія, щоб вивільняти рамки від суші, а отриману мерву допресовувати в воскопресі Кулакова.

Хтось так робить?

Який віск за якістю з воскотопки Гуслія, якщо порівнювати з воскопресом Кулакова?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пластину прижимну буду напевно міняти(або підсилювати) якась кривенька вона стала ...потрібно мінімум 4 мм товщини 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, asot сказав:

Пластину прижимну буду напевно міняти(або підсилювати) якась кривенька вона стала ...потрібно мінімум 4 мм товщини 

Ви що нею тиснете:blink:? Воскопресом сильно тиснути нема потреби, віск майже весь сам витоплюється і вспливає догори, трошки піджимаю вже в кінці , за 3 роки користування нічого невигнулося і не деформувалося

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вона стае під кутом при пресуванні ..не знаю чи впливае це чи ні на вихід воску ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, asot сказав:

Вона стае під кутом при пресуванні ..не знаю чи впливае це чи ні на вихід воску ...

Прижимний сепаратор має ставати не під кутом, а горизонтально, притискати повинна всією площиною. У Вашому випадку сепаратор або завеликий, чіпляється краями і його перекошує, або має зміщений центр, шток тисне не по центрі, також буде перекошувати. При достатньому нагріві пресувати майже не доводиться, віск вспливає сам, бо легший від води. Якщо усунете перекос верхнього сепаратора, то міняти нічого недоведеться

Ще може бути, що діаметр сепаратора зробили замалий, тоді в процесі роботи мішок з воскосировиною може попадати в щілину між стінкою і сепаратором, також буде перекошувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевно останній варіант більш підходить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...