Перейти к содержанию

З'їзд ГО"Всеукраїнське об'єднання громадських організацій "Спілка пасічників України" 18.12.2015


mukola-s

Рекомендуемые сообщения

 Повідомляємо,Вам, що 18 грудня 2015 року відбудеться з’їзд  ГО « Всеукраїнське об’єднання громадських організацій «Спілка пасічників України» в ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича» за адресою: м. Київ, вул. Заболотного 19 об 11-ій годині.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про обрання Президії, лічильної комісії,   затвердження порядку денного зборів.

2. Інформація Президента ГО «Всеукраїнське обєднання громадських організацій «Спілка пасічників України» за період з травня 2015 року по грудень 2015 року.

                                          доповідачВеред Л.І., Президент ГО  

                                         «Всеукраїнське об’єднання громадських організацій

                                         «Спілка пасічників України» ;

3.Завдання ГО «Всеукраїнське об’єднання громадських організацій «Спілка пасічників України»

                                                         доповідач: Нагорнюк В.І., перший Віце-       

                                           президент ГО «Всеукраїнське об’єднання громадських                                                                                                          

                                                   організацій «Спілка пасічників України» ;

 

4. Зміни до статуту. Зміна назви ГО «Всеукраїнське об’єднання «Спілка пасічників України»;

 

5. Про надання повноважень щодо підписання нової редакції Статуту Спілки.

 

6Про надання повноважень, щодо вчинення дій, пов'язаних з державною реєстрацією нової редакції Статуту.

 

7. Вибори керівних органів ГО «Всеукраїнське об’єднання Спілка пасічників України»:

           -          вибори президента ГО;

-          вибори віце-президентів ГО;

-          вибори  Ради ГО;

-          вибори ревізійної комісії 

  а вже сьогодні голови громадських організацій повинні подати список делегатів   

 Тож сьогодні постає досить актуальне питання  

1 порядок денний 

  2 кандидатури на посаду голови ( так як сьогодні їдуть досить активні торги на за посаду голови СПУ ) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 грудня 2015 р всеукраїнське обєднання  "спілка пасічників   України " запланувала зїзд пасічників представників всіх громадських організацій на  сьогодні невідомо ні порядок денний ні умови участі в зїзді, а вже сьогодні голови громадських організацій повинні подати список делегатів   

 Тож сьогодні постає досить актуальне питання  

  1 порядок денний 

  2 кандидатури на посаду голови ( так як сьогодні їдуть досить активні торги на за посаду голови СПУ ) 

Сьогодні активно обговорюється  кандидатура на посаду голови   СПУ   і багато пасічників  активістів активно обговорюють можливість просунення свого кандидата на цю посаду і постає ще одне питання, а що можуть запропонувати  кандидати для пересічного пасічника ? і  яку кандидатуру повинні підтримати делегати на  зїзді ?  Так як конкретні кандидатури сьогодні не  озвучені а одним реальним кандидатом на посаду  пока залишається Веред Л І  інші кандидатури в процесі обговорення 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні активно обговорюється  кандидатура на посаду голови   СПУ   і багато пасічників  активістів активно обговорюють можливість просунення свого кандидата на цю посаду і постає ще одне питання, а що можуть запропонувати  кандидати для пересічного пасічника ? і  яку кандидатуру повинні підтримати делегати на  зїзді ?  Так як конкретні кандидатури сьогодні не  озвучені а одним реальним кандидатом на посаду  пока залишається Веред Л І  інші кандидатури в процесі обговорення 

Мені особисто цікаво, а що у спілці з майна залишилося, за що торг? Можливо держава спонсорує? Чи всі вірять, що спілка до цієї пори сильно впливала за розвиток бджільництва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені особисто цікаво, а що у спілці з майна залишилося, за що торг? Можливо держава спонсорує? Чи всі вірять, що спілка до цієї пори сильно впливала за розвиток бджільництва.

А яке в загалі у них було майно? у мене в місті в приміщенні спілки пасічників знаходиться магазин сантехники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яке в загалі у них було майно? у мене в місті в приміщенні спілки пасічників знаходиться магазин сантехники.

Та було майно однозначно і можливо ще є у великих містах й земля могла залишитися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яке в загалі у них було майно? у мене в місті в приміщенні спілки пасічників знаходиться магазин сантехники.

мене особист цікавить  не майно а  хто  претендує на посаду голови і які конкретні кроки він планує зробити для розвитку бджільництва і для підтримки пасічників  в Україні   . Я  особисто підтримаю ту кандидатуру яка обгрунтує свою позицію  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мене особист цікавить  не майно а  хто  претендує на посаду голови і які конкретні кроки він планує зробити для розвитку бджільництва і для підтримки пасічників  в Україні   . Я  особисто підтримаю ту кандидатуру яка обгрунтує свою позицію  

Кандидатів повинен обирати з'їзд пасічників, а не з'їзд представників у багатьох випадках нікому невідомих представників спілок пасічників на місцях. Особисто не вірю, що від того хто буде керівником спілки, щось зміниться. Пасічники навчилися в України жити самостійно і незалежно, так само і йде розвиток, де попит там і розвиток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кандидатів повинен обирати з'їзд пасічників, а не з'їзд представників у багатьох випадках нікому невідомих представників спілок пасічників на місцях. Особисто не вірю, що від того хто буде керівником спілки, щось зміниться. Пасічники навчилися в України жити самостійно і незалежно, так само і йде розвиток, де попит там і розвиток.

тому для участі в зїзді від певної області потрібно рішення обласного представництва яке повинно обрати делегатів 5 чоловік  в обовязок яких і покладено обовязок представництва своєї області    ці люди повинні прдставити інтереси  всіх пасічників свого регіона    вдеяких обласних центрах вже визначили делегатів  а в інших  пока  кандидатури делегатів обговорюються

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тому для участі в зїзді від певної області потрібно рішення обласного представництва яке повинно обрати делегатів 5 чоловік  в обовязок яких і покладено обовязок представництва своєї області    ці люди повинні прдставити інтереси  всіх пасічників свого регіона    вдеяких обласних центрах вже визначили делегатів  а в інших  пока  кандидатури делегатів обговорюються

 

Напевне це одні і ті ж люди, можна й іншими словами, "люди з системи", правда не всі, але переважна більшість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевне це одні і ті ж люди, можна й іншими словами, "люди з системи", правда не всі, але переважна більшість.

Щоб небуло таких коментарів запропонуйте своїх людей заручіться підтримкою регіонів  зробіть свій вклад в розвиток бджільництва 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб небуло таких коментарів запропонуйте своїх людей заручіться підтримкою регіонів  зробіть свій вклад в розвиток бджільництва 

 

Тут є Круг діда Василя він міг би і претендувати на з'їзд пасічників і на його основі можна було і обирати представників при певній інформаційній підтримці протягом року цього заходу. На форумі достатня кількість пасічників, можна було тут розмістити кандидатури, але моя думка не зміниться, якщо орган за останні роки не зміг довести своєї ефективності, то він і не зміниться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут є Круг діда Василя він міг би і претендувати на з'їзд пасічників і на його основі можна було і обирати представників

Не сравнивайте то, что не сравнивается...

БК это послушали-посмотрели, выпили-закусили, письмо президенту написали - ВСЕ до следующего года!

Сьезд -это по настоящему : делегаты - кандидаты, выборы -мандаты. И работать, работать не покладая рук....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Сьезд -это по настоящему : делегаты - кандидаты, выборы -мандаты. И работать, работать не покладая рук....

А где можно увидеть результаты работы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не сравнивайте то, что не сравнивается...

БК это послушали-посмотрели, выпили-закусили, письмо президенту написали - ВСЕ до следующего года!

Сьезд -это по настоящему : делегаты - кандидаты, выборы -мандаты. И работать, работать не покладая рук....

А з'їзд пасічників не те ж саме, тільки більше пафосу і офіційності. Які результати роботи реальні за останні роки, які могли відчути пасічники?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не сравнивайте то, что не сравнивается...

БК это послушали-посмотрели, выпили-закусили, письмо президенту написали - ВСЕ до следующего года!

Сьезд -это по настоящему : делегаты - кандидаты, выборы -мандаты. И работать, работать не покладая рук....

При цьому кожна сторона буде працювати над своїми інтересами. Пасічники над своїми. Спілка над своїми.

І ці "інтереси" не перетинаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тому для участі в зїзді від певної області потрібно рішення обласного представництва яке повинно обрати делегатів 5 чоловік  в обовязок яких і покладено обовязок представництва своєї області    ці люди повинні прдставити інтереси  всіх пасічників свого регіона    вдеяких обласних центрах вже визначили делегатів  а в інших  пока  кандидатури делегатів обговорюються

 

Де можна взнати імена голів обласних представництв СПУ і пророблену ними роботу. Тому що знову приїдуть голови обласних бджолопромів, видаючи себе за голів місцевих осередків, вибирати голову СПУ, що є абсурдно та нелегітимно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ів-Франківська  область сьогодні обрала незалежних делегатів  і пропоную по областях організувати засідання громадських організацій і визначити незалежних представників 

Де можна взнати імена голів обласних представництв СПУ і пророблену ними роботу. Тому що знову приїдуть голови обласних бджолопромів, видаючи себе за голів місцевих осередків, вибирати голову СПУ, що є абсурдно та нелегітимно. 

ви як свідомий пасічник повинні знати хто є головою вашого  обласного осередку а в разі його відсутності організовуйтесь і загальними зборами визначте дану кандидатуру 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ви як свідомий пасічник повинні знати хто є головою вашого  обласного осередку а в разі його відсутності організовуйтесь і загальними зборами визначте дану кандидатуру 

Я знаю, що у нас немає ніякого осередку у Вінниці. Це практично. Але я також знаю, незважаючи на це, постійно люди з області представляються як такими. Питання, чи можу я приїхати і назвати себе представником осередку області? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ви як свідомий пасічник повинні знати хто є головою вашого  обласного осередку а в разі його відсутності організовуйтесь і загальними зборами визначте дану кандидатуру 

Лише знаю про осередки і вибори в 2-3 областях. У моїй з ймовірність 99 можу навіть вгадати хто буде цим кандидатом, хоч його і не знаю, але знаю принцип, як виберуть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Я знаю, що у нас немає ніякого осередку у Вінниці. Це практично. Але я також знаю, незважаючи на це, постійно люди з області представляються як такими. Питання, чи можу я приїхати і назвати себе представником осередку області? 

передзвоніть до секретарки ГОСПУ   т0674595444 (Таня ) і обговоріть вашу ситуацію 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лише знаю про осередки і вибори в 2-3 областях. У моїй з ймовірність 99 можу навіть вгадати хто буде цим кандидатом, хоч його і не знаю, але знаю принцип, як виберуть. 

чому так категорично  сьогодні Львівська  Ів-Франківська провели засідання  і якщо не помиляюсь Чернівецька  це по західному регіоні і делегатів обирали серед людей які виявили бути представниками на добровільних засадах  тож принаймі в нас ніхто не був обіджений 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я знаю, що у нас немає ніякого осередку у Вінниці. Це практично. Але я також знаю, незважаючи на це, постійно люди з області представляються як такими. Питання, чи можу я приїхати і назвати себе представником осередку області? 

Організуйте районну чи обласну спілку пасічників якщо її немає, якщо є проведіть збори і виберіть делегата на з"їзд.Треба мати 3 документи: свідоцтво про реєстрацію громадської організації , протокол зборів в якому є питання про делегата, паспорт може ще щось уточнити.Принаймі так було на попередньому з"їзді.була квота 2чоловіки від обласної організації 1 від районної.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Організуйте районну чи обласну спілку пасічників якщо її немає, якщо є проведіть збори і виберіть делегата на з"їзд.Треба мати 3 документи: свідоцтво про реєстрацію громадської організації , протокол зборів в якому є питання про делегата, паспорт може ще щось уточнити.Принаймі так було на попередньому з"їзді.була квота 2чоловіки від обласної організації 1 від районної.

На цей раз квота 5 чоловік від області   за попередніми даними так як поки що ГОСПУ  пока не надала порядку денного і конкретних умов для делегатів  тож чекаємо від організаторів конкретики

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я, прочитав тему, обзвонил шесть знакомых пчеловодов области. Никто ,кроме одного который читает этот форум, как говорят "ни ГУ-ГУ" об этом мероприятии. Могу еще с десяток обзвонить, но если эти на мой взгляд самые "продвинутые" не знают об этом мероприятии, то остальные тем более. Ну да и ...с ним, с этим мероприятием. У меня пару вопросов " Кто в кандидатах  на голову?" и "Кто об этом был уведомлен из пчеловодов форума? И кем?"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

передзвоніть до секретарки ГОСПУ   т0674595444 (Таня ) і обговоріть вашу ситуацію 

На жаль, це не відповідь на моє початкове питання. 

Де можна взнати імена голів обласних представництв СПУ і пророблену ними роботу. Тому що знову приїдуть голови обласних бджолопромів, видаючи себе за голів місцевих осередків, вибирати голову СПУ, що є абсурдно та нелегітимно. 

Я його переформулую. Не задється вам, що СПУ варто забути і створити нову організацію, яка буде складатися лише з реальних регіональних представництв, з тих, де спілки працюють і є реальними. Я в захваті від тих спілок, де люди реально працюють і спілки працюють. Мабуть, зразковою тут є спілка волинян. Але є масса сірих зон, з яких їдуть незрозумілі представники і ви на пару з ними формуєте керівництво спілки. Чи не краще не мати представника із регіону, в якому немає ніякої реальної діяльності? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...