Перейти к содержанию

Пункты облёта маток в Украине (Изолированный точок)


Граніт

Рекомендуемые сообщения

дякую, все вийшло. Посидів, погрався...

Єдине місце, що знайшов для розміщення ізольованого обльотного точку - на острові посередині Кременчуцького водосховища.

Залишилось знайти наглядача на острів, і можна везти вулики! 

Шкода, що в цьому ніхто незацікавлений... :hmm:

P.S.Дайош Украінські островні матки!!!

Чому тильки на острови.Я погрався и знайшов мисце в В-Багачанському р-н.Там попада под линию два хутора но на них уже давно некто не живет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому тильки на острови.Я погрався и знайшов мисце в В-Багачанському р-н.Там попада под линию два хутора но на них уже давно некто не живет.

А "кочовики?"

На вдміну від наземного розташування острів дає 99% гарантованого спарювання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У німців, згідно законодавства, в Баваріі - радіус захисту 7,5 км...  :hmm:

10% маток спаровується ближче 1км.

90% - понад 1км.

10% трутнів літає далі  5км.

Вважаю, що ці дані будуть вагомими в пошуках ізольованих точків.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для виведення ранніх вароатолерантних маток, німці використовують Хорватський острів Малі-Дрвенік

Який:

Дрвеник-Мали находится к западу от острова Дрвеник-Велики, ширина пролива Дрвеничка-врата между ними около 2 км.

Пощадь островава — 3,3 км?, береговая линия — 11,8 км. Высшая точка острова, холм Главица, имеет высоту 79 метров над уровнем моря

Єдине жаліються (німці) на слабку медоносну базу, батьківські сім'і швидко слабнуть

 

Оригінал статті - http://www.toleranzzucht.de/home/newsdetails/unije-projekt-ab-2010-auf-mali-drvenik-fortgefuehrt-mali-drvenik-weiseln/2/

С прошлого, или этого года  переехали на Великий Дрвеник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С прошлого, или этого года  переехали на Великий Дрвеник.

причина, в площі острову? Цікаво було- б дізнатися процент втрат маток. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю,да+медоносы. Умеют считать затраты.Почитайте АСА или Кирхайм,информация должна быть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 03.12.2015в19:06, Олексій Івженко сказал:

У німців, згідно законодавства, в Баваріі - радіус захисту 7,5 км...  :hmm:

10% маток спаровується ближче 1км.

90% - понад 1км.

10% трутнів літає далі  5км.

Вважаю, що ці дані будуть вагомими в пошуках ізольованих точків.

Карта с 20 км диаметром выглядит так

SAB1 обл.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.11.2015в18:14, Wladimir_K сказал:

Якщо вони є то у пасічників, але там і людей живе зовсім мало, або місця взагалі безлюдні комарі і болото. У природі бджолу кліщ швидко добиває, але і їхати туди затратно.

Житомирська область Ємільчинсткий район - там такі масиви є що якби розмістити облітник то в радіусі 15-20 км нічогісенько, Черновоармійський р-н дивився на карті ще є села, а я точно знаю що них уже немає. Чернігівська область - там взагалі скоро в селах нікого не буде...... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я через гугл планета виміряю площі посіву перед тим як виїздити на кочовку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуты назад, targal сказал:

я через гугл планета виміряю площі посіву перед тим як виїздити на кочовку

А яким чином вимірюєте, а то я колись робив так, а зараз не можу згадати (склероз:umora:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відкриваєте  гугл планета збільшуєте щоб було гарно видно  заходити вверху Інструменти ставити галочку Лінійка і тоді ставите точку де ваш точок і тягните на відстань яку вам потрібно і вам показує стільки метрів.Так проміряю поля і на калькуляторі перемножаю і маю гектари

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SASHA.OK сказал:

А яким чином вимірюєте, а то я колись робив так, а зараз не можу згадати (склероз:umora:)

якщо маєте телефон андроід чи планшет - можна встановити додаток (fields area measure free  )

він міряє відстані на карті прямо на екрані телефону, там є також виміри площі (перетягуєте точки і будуєте багатокутник) і одразу рахується площа в га.

можливо цей додаток є і для компютора, не перевіряв
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, realto сказал:

якщо маєте телефон андроід чи планшет - можна встановити додаток (fields area measure free  )

він міряє відстані на карті прямо на екрані телефону, там є також виміри площі (перетягуєте точки і будуєте багатокутник) і одразу рахується площа в га.

можливо цей додаток є і для компютора, не перевіряв
 

Дякую, треба буде спробувати :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Pansky сказал:

Житомирська область Ємільчинсткий район - там такі масиви є що якби розмістити облітник то в радіусі 15-20 км нічогісенько, Черновоармійський р-н дивився на карті ще є села, а я точно знаю що них уже немає. Чернігівська область - там взагалі скоро в селах нікого не буде...... 

До лісу летить багато роїв, більше ніж здається, а в кінці травня і втораки, для них 20 км це не відстань, а вони з трутнем. До того ж  торішні рої не всі гинуть за зиму. На мою думку потрібно на початку Травня виїхати на місце де має бути облітник, та візуально подивитись чи є там бджола, якщо чисто то облітувати маток з 15 травня по 5 червня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Sunday, January 24, 2016в20:23, targal сказал:

я через гугл планета виміряю площі посіву перед тим як виїздити на кочовку

Можна через "кадастрову карту Украіни" там і площа, і при бажанні (потребі) - цільове призначення і за запитом господар земельноі ділянки.

Взагалі - корисна штука, видно де чиі маєтки, і як оформлені.

 

(((Боюсь, що) - якась помилка Прошу ПідредагуватиПідредагувати)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олексій Івженко сказал:

Можна через "кадастрову карту Украіни" там і площа, і при бажанні (потребі) - цільове призначення і за запитом господар земельноі ділянки.

Взагалі - корисна штука, видно де чиі маєтки, і як оформлені.

 

(((Боюсь, що) - якась помилка Прошу ПідредагуватиПідредагувати)))

Это если земли распайованы. Но не все распайовано, есть еще "белые пятна" и площади суммировать надо. А так очень удобная карта.  Правда есть неточности небольшие. Искал свой учпсток и по соседям такое заметил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2016в10:03, teplov сказал:

До лісу летить багато роїв, більше ніж здається, а в кінці травня і втораки, для них 20 км це не відстань, а вони з трутнем. До того ж  торішні рої не всі гинуть за зиму. На мою думку потрібно на початку Травня виїхати на місце де має бути облітник, та візуально подивитись чи є там бджола, якщо чисто то облітувати маток з 15 травня по 5 червня.

Немає чому летіти, колгоспні пасіки давно вмерли, а особистих кіт наплакав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Pansky сказал:

Немає чому летіти, колгоспні пасіки давно вмерли, а особистих кіт наплакав.

путін так вважав теж

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

причому тут це:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полюбому треба острів, на Україні матерекова частина має велику щільність бджіл. Ну і ще гори, але все треба дивиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ВАДОС сказал:

Полюбому треба острів, на Україні матерекова частина має велику щільність бджіл. Ну і ще гори, але все треба дивиться.

Если задаться целью найти изолированное место, то его можно найти в Карпатах без проблем.  

Вот например на скорую руку место, дорога есть, кормовая база тоже . Внешний круг 11 км, внутренний 3.5, треугольники вершины гор. Но внешний не так необходим так как с всех сторон горный хребет, который будет естественной преградой. Если хорошо поискать можно и лучше места найти - было бы желание.

точок.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да забыл написать что это радиусы 11 и 3.5 км :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Кривич сказал:

Если задаться целью найти изолированное место, то его можно найти в Карпатах без проблем.  

Вот например на скорую руку место, дорога есть, кормовая база тоже . Внешний круг 11 км, внутренний 3.5, треугольники вершины гор. Но внешний не так необходим так как с всех сторон горный хребет, который будет естественной преградой. Если хорошо поискать можно и лучше места найти - было бы желание.

точок.JPG

Хочу вас розчарувати там теж є бджоли. Перша пасіка біля Осмолоди десь 3 км від села є монастир сімей з 20. І вздовж дороги є ще лісництво Мшана, куди завозять бджіл, а сама дальня точка це Росохан( озеро) там є старі гуртожитки лісорубів і там я бачив прицеп з лежаками.Туда заїжає легковушка якщо не жалко 18 км від Осмолода. орієнтир на г. Яйко Ілемське.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, zapivan сказал:

Хочу вас розчарувати там теж є бджоли. Перша пасіка біля Осмолоди десь 3 км від села є монастир сімей з 20. І вздовж дороги є ще лісництво Мшана, куди завозять бджіл, а сама дальня точка це Росохан( озеро) там є старі гуртожитки лісорубів і там я бачив прицеп з лежаками.Туда заїжає легковушка якщо не жалко 18 км від Осмолода. орієнтир на г. Яйко Ілемське.

Я сказал что на скорую руку, потратил 5 минут обзора с гугл мапс, да и это все не проблема если действительно тебе нужен изолированный точек, договорится с 1-2 пасеками не проблема.

Есть более дикие места в Карпатах, например приграничные территории Верховинского района.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як варіант використати можна. Дорога туди є і там дуже багато розгалужень, Росохан, Молода, Дальній Дарів, розвідати там можна і на 2 тижні спокійно вивести. Але не раніше червня.  Там холодно, навіть в червні з двохтижневими затяжними дощами. Вивозять туди пізніше бджіл на іван-чай і падь. Але результату позитивного може і не бути. Зато можна гарно з бджолами відпочити:ay:. Чорниць там гектарами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Пункты облёта маток в Украине (Изолированный точок)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...